گام اول برای تغییر و تحول من چیست ؟ میخواهم عوض شوم

زمان لازم برای مطالعه : 51 ثانیه

بسیاریها میخواهند تحول درونی را شروع کنند یا چیزی را در زندگی خود عوض کنند. به همین علت به کرات سوال میکنند از کجا باید شروع کنم ؟

چطور تغییر ایجاد کنید

اولین و مهمترین نکته درباره تغییر این است که برای شروع یک تحول، اول از همه باید از هرچیزی در این لحظه راضی باشید و آنرا دوست داشته باشید ! صبر کنید ! منظور من این نیست که وانمود کنید خود را دوست دارید یا وانمود کنید که به زندگی خود علاقه دارید. چه بسا چیزهای زیادی در حال حاضر در زندگی شما باشد که به هیچ عنوان به آنها علاقه ندارید. بلکه حقیقتا باید نگرشهایی را به زندگی داشته باشید که حقیقتا رضایت عمیقی را تحت هر شرایطی در وجود شما ایجاد کنند.

مشکل اینجاست که با هرچیز که بجنگید، بیشتر در زندگی شما باقی خواهد ماند. هرچقدر بیشتر بخواهید که به چیزی برسید و شدت اراده شما بیشتر شود، ناخودآگاه مانند یک کودک بیشتر مقاومت میکند. به همین علت است که حتی اگر تغییر میخواهید، باید اول از همه توانسته باشید به خوبی تمام وجود خود را پر از آرامش و رضایت از این لحظه کنید. تنها ابزار شما برای رسیدن به وضعیتی که میخواهید، همان چیزهایی است که در همین لحظه در زندگی خود دارید و تجربه میکنید. پس برای تغییر در هر شرایطی که هستید، اول از همه مطمئن شوید که با چیزی از وجود یا زندگی خود در این لحظه جنگ و خصوصا تنفر ندارید، تا ناخودآگاه شما نیز مقاومت های کودکانه خود را برای تغییر آغاز نکند. وقتی در این لحظه به آرامش درونی رسیدید، اکنون میتوانید با عشق و اشتیاق به وضعیت مورد نظری که میخواهید، به سمت مقصد ایده آلتان حرکت کنید. فراموش نکنید همه چیز در همین لحظه است…در همین لحظه…(کاملترین مرجع ارتباط با ناخودآگاه یا همان غول چراغ جادوی درون)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%