6 روش سریع برای اینکه سطح انرژی، ارتعاشات متافیزیکی و قدرت جذب خود را به شدت بالا ببرید

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 8 ثانیه

خیلیها سوال کردند که چطور میتوان سطح ارتعاشات و انرژی خود را افزایش داد. در این مقاله راههای ساده اما بسیار قدرتمندی به شما معرفی خواهد شد که با استفاده از آنها بتوانید سطح انرژی خود را بالاتر برده و قدرت امواج فکری خود را بالاتر ببرید(مثلا برای تاثیرگذاری متافیزیکی، قانون جذب و جذب یک خواسته یا…)

چطور سطح ارتعاشات خود را افزایش دهید

  1. استفاده از انرژی رابطه جنسی، افزایش ارتعاشات و کیفیت رفتارهای جنسی در زندگی
  2. عشق
  3. یک آرزو و خواسته داغ و سوزنده برای مشهوریت، قدرت یا…
  4. دوستی ها و ارتباطات بسیار عمیق
  5. موسیقی هایی که وجود شما را سرشار از انرژی میکند
  6. غذاهایی که به شدت به آنها علاقه دارید

نکته اول : در اکثر جوامع، افراد بصورت ناخواسته، حین انجام برخی از موارد لیست بالا، به انواع مختلف حس گناه میکنند. در این حد که مثلا در مورد مسائل جنسی، بسیاری از زوجها حتی پس از ازدواج، در گوشه های ناخودآگاه خود، اندکی حس گناه را حین انجام مسائل جنسی دارند، حتی اگر خود به آن آگاه نباشند، که این یک برنامه ریزی کاملا غلط است که روی ذهن برخی افراد نصب شده و این انرژی بسیار مهم در وجود آنها را خفه میکند. فراموش نکنید، انرژی جنسی، فقط انرژی لازم برای تولید مثل یا لذت جنسی نیست ! بلکه این مرکز انرژی، همان انرژی ایست که خلاقیت شما در کار، شغل و …نیز از آن نشات میگیرد و قدرت خلق شما را افزایش میدهد. همانطور که نیروی جنسی باعث خلق یک فرد میشود، از دیدگاه انرژی توان خلاقیت ایده های ذهن شما نیز به فعال و باز بودن این خروجی انرژی در وجود شما وابسته است. با این وجود فراموش نکنید که در هیچ چیز زیاد از حد نباید افراط شود وگرنه این افراط هم اثرات نامناسبی خواهد داشت.
نکته دوم : همانطور که میبینید، حتی نیازهایی که بسیاریها آنها را کم اهمیت، حیوانی و بی ارزش میدانند، گامی بسیار مهم در جهت افزایش سطح انرژی، و حتی ورود به فضاهای معنوی پشت این جهان است. کسی که در لذت جنسی یا سایر لذتهای مادی، به اوج رسیدن را تمرین میکند است که میتواند در ابعاد معنوی هم به اوج برسد. البته فراموش نکنید که احتمالا باورهای نصب شده در ذهن خیلیها آنقدر منفی است که حس گناه را نسبت به بسیاری از این موارد دارند و بدین ترتیب انرژی خود را کاملا از بین میبرند.(مقاله اختصاصی RSC، ورود به واقعیت های موازی دیگر و باعث شدن رویدادها توسط قدرت امواج و ارتعاشات فکری)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع