آیا برای استفاده از قانون جذب، وضعیت چاکراهایم باید بالانس و متعادل باشد ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 5 ثانیه

اخیراً سوال خوبی توسط یکی از قدرت نامحدودیهای عزیز مطرح شد که در این مقاله و به صورت مجزا به آن پرداخته میشود. آیا برای استفاده از قانون جذب نیاز است که وضعیت چاکراهای انرژی شما متعادل باشد ؟

تمام قابلیتهای متافیزیکی و انرژی، نیازمند چاکراهایی بالانس شده هستند

باید بدانید نه تنها قانون جذب، بلکه هر گونه فرایند مرتبط با بخشهای انرژی وجودتان و فرآیندهای متافیزیکی، نیازمند چاکراهای انرژی متعادل و بالانس شده هستند. در حقیقت به صورت خلاصه، هرگونه مانعی که در مسیر جذب خواسته تان توسط قانون جذب و یا با استفاده از متدهای وابسته به انرژی دیگر رخ میدهد، ریشه در متعادل نبودن چاکراهای انرژی شما دارد. این بدین معناست که اگر چاکراهای انرژی خود را بالانس کرده باشید، به صورت هم‌زمان تمام موانع در راه استفاده از قانون جذب را نیز برای خود کنار زده اید.

اما یک چاکرای انرژی بالانس نشده چگونه همه چیز را خراب میکند !؟ فردی را فرض کنید که چاکرای انرژی ریشه یا Root او که مربوط به حس امنیت درزندگی است، ضعیف است و میخواهد با تصویر سازی، مقدار مشخصی پول جذب کند. چنین فردی به محض انجام تصویر سازی ذهنی، دچار ترسها و تردیدهایی ذهنی میشود و مثلا میگوید :”اگر جذب نشد چه !؟ اجاره خانه آخر ماه چه میشود !؟ بد بخت میشوم !”، و همین نوع فکر، در فرآیند جذب او مشکل ایجاد میکند. دقیقا به همین علت است که خیلی اوقات میبینید فردی که پولدار است(و حس امنیت اولیه در زندگی اش دارد)، انگار شانس های بیشتری نسبت به یک فقیر می آورد و قدرت جذب بالاتری نیز دارد ! که در حقیقت این موضوع ریشه در بالانس بودن چاکرای Root فرد ثروتمند توسط قدرت ذاتی پول دارد. آنچه گفته شد بدین معناست که افرادی که در حال حاضر در وضعیت مورد نظر خود نیستند ولی میخواهند آنرا با قدرت ذهن خود جذب کنند، حتما باید توجه ویژه ای به بالانس کردن چاکراهای انرژی خود داشته باشند. دقت کنید که برای افزایش قدرت جذب و قابلیتهای متافیزیکی، مهمتر از اینکه بخواهید قدرت یک چاکرا را بالا ببرید، این است که چاکراهای ضعیف خود را ارتقا دهید. باتوجه به اهمیت این موضوع، تست رشد فردی و وضعیت چاکراهای قدرت نامحدود، بهترین و تنها تستی است که میتواند به دقت وضعیت شما را بسنجد و راه حلهای کاملا اختصاصی و مخصوص خودتان را برای بالانس چاکراهای انرژیتان به شما ارائه کند.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع