تمرینی یک ماهه و کاملا اختیاری برای تحول زندگیتان و رسیدن به هر خواسته ای که دارید(کاملا آزاد هستید انجامش دهید یا رد اش کنید)

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 38 ثانیه

در این مقاله یک تمرین یک ماهه به شما پیشنهاد داده میشود که قدرت نامحدودیهایی که تمایل به ایجاد تحولی باور نکردنی در زندگی خود دارند، آزادند که انجامش دهند.

تمرینی ساده برای ایجاد تحولاتی شوکه کننده در زندگیتان که حتی تصورش راهم نمیکنید

همه عزیزان کاملا آزاد و مختار هستند که در تمرین ارائه شده در این مقاله، شرکت کنند و زندگی خود را متحول کنند یا اینکه به سادگی از آن بگذرند و روال قبلی و عادی زندگی خود را طی کنند. برای دریافت اثرات این تمرین، اصلا نیاز نیست که به آن باور داشته باشید، فقط کافیست مو به مو آنچه گفته میشود را برای مدت یک ماه، انجام دهید. صبر کنید ! از زمان “یک ماه” نترسید ! زیرا قرار نیست به شما بد بگذرد ! این تمرین بسیار لذت بخش است. با این وجود اگر کماکان به هر دلیلی حس میکنید یک ماه زمان زیادی است، عیبی ندارد، آنرا به یک هفته کاهش دهید ! با این وجود، خودتان خواهید دید که پس از یک هفته، اگر همه چیز را درست انجام داده باشید، گویی دلتان میخواهد تا انتهای عمر این روال را ادامه دهید(زیرا نقدا نتایجش را در زندگی خود میبینید). اما تمرین ساده اما خارق العاده پیشنهادی چیست ؟

همین اکنون با همه جزییات، یک لیموترش آبدار و نرسیده و کال، یا یک لواشک بسیار بسیار ترش را تصور کنید. چه شد ؟ دهانتان آب افتاد !؟ آیا از خود پرسیده اید که چرا وقتی نه لواشکی هست نه لیمو ترشی، دهانتان آب افتاد !؟ بله؛ پاسخ این است که برای ضمیر ناخودآگاه شما، هر آنچه که تصور کنید، دقیقا مانند حقیقت است و در حقیقت شما میتوانید به انرژی هر چیزی در همین لحظه متصل شوید، فقط کافیست آنرا تصور کنید. و به انرژی هر چیزی که بیشتر وصل شوید، واقعیت هر لحظه از زندگیتان نیز بیشتر به سمت آن حرکت خواهد کرد.

بر این اساس، تمرینی که علاقمندان به ایجاد تحول بزرگ در مدت کوتاه، در آن شرکت خواهند کرد این است که اول از همه دقیقا بنویسید یا حداقل در ذهن خود مرور کنید که دوست دارید دقیقا چه چیزهایی در زندگیتان وجود داشته باشد و عاشق داشتن چه چیزهایی هستید. سپس، از همین لحظه تا یک ماه(یا یک هفته)، فقط حس کنید که همین اکنون و در همین لحظه، شما دقیقا در همان وضعیت مطلوب هستید و همانچیزهایی که میخواستید را دقیقا در همین لحظه دارید. دقیقا حس کنید که در حال دیدن جهان از بدن و چشمان همان نسخه ایده آل از خودتان، در همین لحظه هستید. دقت کنید که تاکید میشود شما باید حس کنید همین اکنون آن چیز رخ داده است. نشانه اینکه تمرین را درست انجام میدهید یا نه نیز، این است که آیا حس خوبی پیدا میکنید یا خیر. هرچقدر شدت احساسات خوبتان بیشتر شود، یعنی درست تر آنرا انجام داده اید. در نهایت، و پس از انجام منظم تمرین مربوطه و پایان مهلت یک ماهه، گزارش تحولات بینظیر زندگی خود را به قدرت نامحدود ارسال کنید. دقت کنید که اینبار، بر خلاف روال همیشه، قرار نیست بگوییم این تمرین چرا خارق العاده است و چه دلایل و استدلالهای محکمی، اثر گذاری آنرا توجیه میکند و… . بلکه اینبار، کافیست برای یک بار هم که شده هر آنچه میدانید و نمیدانید و…را کنار گذاشته و فقط کاری که گفته شده را انجام دهید. خواهید دید گزارش نهایی که به قدرت نامحدود ایمیل میکنید، خودتان را نیز شوکه خواهد کرد. میپرسید چرا ؟! بهتر است چیزی نگوییم و خودتان تجربه اش کنید !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع