هرزه کیست و هرزگی چیست !؟

زمان لازم برای مطالعه : 3 دقیقه و 12 ثانیه

به جای اینکه به این مقاله، به عنوان یک مقاله قضاوت گر یا برچسب زننده نگاه کنید، آنرا به عنوان یک مقاله آگاهی بخش و روشن کننده مد نظر قرار دهید. کلمه هرزه، در جامعه تعاریف خاص خود را دارد، اما تعریف قدرت نامحدود از هرزه چیست !!؟

هرزه کیست و هرزگی چیست !؟

جامعه کسی که روابط بی قید و بند جنسی با افراد متعدد را دارد، هرزه میداند. در حقیقت چه بسا جوامع مختلف و حتی افراد گوناگون، تعاریف مختلفی برای این کلمه دارند و با تعریفی که در سر خود دارند، به قضاوت و برچسب زنی افراد بیرونی به عنوان “فاسد یا هرزه “میپردازند. در این میان، شنیدن تعریف قدرت نامحدود از “هرزه” میتواند برای علاقمندان، آگاهی بخش ترین چیزی باشد که تاکنون شنیده اند. زیرا مطلب عمیقی را به شما گوشزد خواهد کرد.

از دیدگاه قدرت نامحدود، هرزه کسی است که انرژی، قصه، خاطره، احساس یا بصورت کلی، باری از گذشته یا مکان و زمان دیگری را در این لحظه از زندگی خود حمل و وارد میکند. اگر کمی روی این تعریف فکر کنید و باهوش و هوشیار باشید، خواهید دید که این بیان، بهترین و دقیقترین تعریفی است که میتوان از این کلمه ارائه کرد. ممکن است حس کنید این تعریف، به خیلی ها بر میخورد یا در جهت برچسب زنی به خیلی از افراد است، با این وجود، به جای اینکه حس کنید قدرت نامحدود در حال قضاوت کردن کسی است، به این مطلب به عنوان مطلبی آگاهی بخش و حاوی یک پیغام ارزشمند بنگرید. زیرا هدف از این مقاله اصلا برچسب زنی یا قضاوت افراد نیست.

خیلیها هستند که مثلا، با وجود اینکه در این لحظه در رابطه عشقی با فرد مشخصی هستند، اما چیزی از گذشته و افراد دیگر را نیز حمل میکنند. مثلا قصه ای از مسیر زندگی یا روابط عشقی قبلی خود دارند، فانتزی ها و تصوراتی از گذشته و افراد دیگر دارند، یا به شکل مثبت یا منفی، بالاخره چیزی را از زمان گذشته، وارد لحظه حال میکنند. و این، تعریف دقیق “هرزگی” است. فضای مقدس لحظه حال، هرگز نباید آلوده به خاطرات یا انرژی های دیگر شود و هر فرد جدیدی که پیش روی شما سبز میشود، لایق این است که شما را همانطوری که قبل از هر رابطه عشقی و دقیقا در زمان کودکی بودید، پاک و زلال و بدون خاطرات و انرژی های مزاحم ملاقات و تجربه کند و اگر در این لحظه از زندگیتان، قصه، فکر، انرژی منفی، یا حتی انرژی و قصه مثبتی از گذشته خود همراه خود دارید که حضور در لحظه تان را گرفته است، عملا هرزگی رخ داده است. اگر به عنوان یک زن یا یک مرد، حتی بارها و بارها ازدواج را تجربه کرده اید، شما هرگز نباید به بهانه عباراتی مانند “پخته تر شدن”، یا هر چیز دیگر، انرژی را از گذشته حمل کنید و برای افراد جدید، فردی با سیاست و متفاوت از آن ذات پاک و بی ریای خود ظاهر شوید. بنابراین حتی اگر در همین لحظه، سوار خودروی جدیدتان هستید اما حسرت حس عالی سوار شدن بر خودروی قبلیتان را میخورید، شما عملا در حال هرزگی هستید. زیرا با دخیل کردن یک انرژی از لحظه گذشته، که دیگر وجود نیز ندارد، به حریم لحظه حال خیانت کرده اید.

در حقیقت، افرادی که در جامعه به “هرزه بودن” معروفند، افراد عجیبی نیستند ! آنها فقط آدمهای معمولی هستند که از گذشته خود، کلی بار احساسی حمل میکنند و قصه ای ار گذشته را در سر خود نگهداشته اند. مثلا ممکن است یک فردی که جامعه نامش را هرزه میگذارد، داستانی در سر خود داشته باشد که این داستان از یک تجاوز جنسی که در کودکی به او شده یا حتی یک شکست عشقی و خیانت دردناک، آغاز شده باشد. سپس او، آنقدر در مسیر زندگی به این قصه و مفهوم میچسبد که لحظه به لحظه، فقط و فقط به علت تعلق شدید به همین قصه، بیشتر و بیشتر به هرزگی “در عمل” نیز دامن میزند زیرا به علت چسبیدن به یک قصه در گذشته اش، دیگر به خود احترام و بکارت ذهنی و وجودی قائل نیست.

در حقیقت حتی اگر یک مادر و یک “زن”، پس از ازدواج و رابطه جنسی با همسر قانونی اش، حس کند که به علت رابطه جنسی با همسرش(که یک واقعه پس از ازدواج و در گذشته بوده است)، دیگر یک دختر نیست و یک “زن” شده است، حتی در این مثال نیز چون آن زن، در حال حمل یک خاطره و یک ایده و فکر و قصه، از گذشته است، همین خاطره باعث این میشود که از دید خودش و بصورت ناخودآگاه، دیگر یک “دختر شاداب و با طراوت و با ارزش”، نتواند باشد، و در نتیجه به نوعی به وجود خودش خیانت کرده و بدون آگاهی، عملا هرزگی بزرگی رخ داده است. زیرا هیچ زنی، حتی پس از بارها ازدواج یا رابطه جنسی، نباید تصور کند که زمانی دختر بود ولی اکنون یک “زن” شده است ! زیرا دقیقا این مورد، مصداق حمل یک خاطره و یک انرژی از گذشته است که نه تنها از جذابیت و دخترانه بودن آن فرد جلوی همسرش یا هر فرد دیگری در آینده میکاهد، بلکه عملا این کار، مصداق بارز “هرزگی” است. خیلی از افرادی که در جامعه به هرزه معروفند، دقیقا پس از ساختن و حمل چنین قصه هایی در ذهن خود که آنها دیگر یک زن(نه دختر) هستند، به همین دام افتاده اند، زیرا به علت تعلق به خاطراتی تلخ در گذشته، دیگر حس ارزشمند بودن و همان طراوت کودکی و دختر بودن خود را ندارند و باور دارند که فرد بی ارزشی هستند و در نتیجه عملا به هرزگی بیشتری دامن میزنند.

اگر به عنوان یک مرد یا یک زن، با فردی در رابطه عشقی هستید ولی در گوشه وجود خود کاملا خالی نیستید و چیزهایی از گذشته حمل میکنید، عملا در حال هرزگی هستید. هرزگی به این نیست که یک زن مثلا، با افراد زیادی رابطه جنسی داشته باشد ! بلکه اگر به همین فردی که رابطه جنسی زیادی داشته دقیق تر بنگرید، خواهید دید علت اصلی این هرزگی رفتاری، همان حمل یک موضوع و انرژی یا خاطره منفی از گذشته در لحظات حال اش بوده است ! وگرنه اصولا فردی که در هر لحظه و خصوصا در روابط عشقی اش، خالی و کاملا در لحظه باشد، عملا از هرزگی به دور است و این، تعریفی است که توجه به آن رشد بزرگی را برای شما رقم خواهد زد. بنابراین، در هر بخشی از زندگی که چیزی از گذشته را حمل میکنید، در حال خیانت به لحظه حال و هرزگی هستید. حتی اگر مثلا در رفتار اقتصادی و شغلی خود، به علت شکستهای قبلی، دائم حس منفی و خاطرات بد حمل میکنید، شما بصورت تمام عیار هرزگی کرده اید و این چیزی است که باید با تمارینی مثل مدیتیشن، رهایش کنید تا در هر لحظه از عمرتان، کاملا خالی از انرژی های گذشته تان، زندگی را پیش ببرید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%