در درون ذهن افراد جذاب چه میگذرد ؟ چگونه با افراد جذاب برخورد کنید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 4 ثانیه

افراد جذاب چگونه فکر میکنند ؟

بسیاری از افراد سوال میکنند که افراد جذاب و دارای اعتماد بنفس، چه افکاری در ذهن خود دارند. بهترین راه درک این نوع افراد، این است که بتوانید به خوبی آنچه در ذهن آنها میگذرد را تشخیص دهید.

به صورت کلی افراد جذاب به دو دسته تقسیم می‌شوند : دسته اول کاملاً می‌دانند که چه قدر جذاب هستند و دسته دوم گروهی هستند که از ظاهر خود و میزان زیبا بودن خود مطمئن نیستند. تصویر ذهنی که گروه دوم نسبت به خود دارند همانند یک انسان عادی است و بنابراین می‌توانید فرض کنید که آنها همانند یک انسان عادی برخورد خواهند کرد . اما گروه دوم افراد جذابی هستند که جذابند و خودشان نیز می‌دانند که چقدر جذابند ! برای اینکه بتوانید به خوبی این نوع افراد را بشناسید، ادامه مقاله را مطالعه کنید .

درون ذهن افراد جذاب چه میگذرد ؟

مردم، جهان را بر اساس باورهای درونی خود می‌بینند نه بر اساس حقیقت موجود در آن…

افراد بسیار جذاب همواره حس می‌کنند همه چشم‌ها خیره به آنهاست و حتی اگر کسی خلاف این مسئله را در رفتار خود نشان دهد و واقعا حس خوبی به آنها نداشته باشد، آنها فرض خواهند کرد که فرد مذکور در حال حسادت به ظاهر زیبای آنهاست.

اما به هرحال برخلاف باور عمومی، افراد جذاب نیز نگرانی‌های خاص خود را دارند و فقط علت نگرانی‌های آنها متفاوت است. یک فرد معمولی ممکن است به خاطر این که مطمئن نیست مردم چگونه او را می‌بینند نگران شود حال آنکه یک فرد جذاب ممکن است به دلایل زیر حس نگرانی را تجربه کند:

  • در مرکز توجه نبودن : افراد جذاب عادت کرده‌اند که در مرکز توجه دیگران باشند .به همین علت به محض این که این توجه از آنها گرفته شود حس اضطراب و استرس را تجربه خواهند کرد.
  • نگرانی درباره این که دیگران آنها را دست کم بگیرند : هر چند افراد جذاب از ویژگی‌های مثبت خود مطمئن هستند اما بعضاً از این می‌ترسند که برخی رفتارهای شان باعث شود که در نگاه دیگران از ستاره بودن و منحصربه‌فرد بودن دور شوند .
  • نگرانی از این که مردم آنها را قضاوت کنند : یکی از دغدغه‌های بسیار مهم افراد جذاب، این است که مردم آنها را چگونه قضاوت می‌کنند. کافیست صفحه اینستاگرام چهره های معروف را دیده یا مصاحبه های آنها را گوش کنید تا متوجه شوید که آنها چقدر نگران قضاوت منفی شدن هستند.

آیا افراد جذاب پز میدهند ؟

بله. یکی از نیازهای بسیار اساسی و مهم انسان‌ها نیاز به داشتن حس مهم و ارزشمند بودن است. در حقیقت هرکس به نوعی در حال نمایش میزان ارزش خود است و تنها تفاوت این است که افراد مختلف، این کار را به شکل مختلفی انجام میدهند.

نکته دیگر اینکه مردم معمولاً زمانی پز می‌دهند که حس کنند دیگران آنها را دست کم گرفته‌اند. به همین علت، یک فرد جذاب نیز زمانی که حس کند توسط دیگران دست کم گرفته شده است، سعی در پز دادن بیشتر خواهد داشت.  بهرحال اگر کسی واقعا از منحصر بفرد بودن خود مطمئن باشد و حس ارزشمند بودن و خارق العاده بودن را تجربه کند، کمتر او را در حال پز دادن خواهید یافت.

افراد جذاب و نیاز به توجه

آیا ممکن است یک فرد جذاب نیاز به توجه داشته باشد؟

بله ممکن است این مساله رخ دهد. یک فرد جذاب همواره انتظار دارد که هر کسی به او توجه کند حال آنکه وقتی با کسی مواجه شود که این توجه را به او نمی‌دهد ، گیج و مضطرب خواهد شد.

افراد معمولی ممکن است زمانی که حس کنند هیچکس به آنها توجه نمی‌کند ، نیاز به توجه خود را به نوعی نشان دهند حال آنکه افراد جذاب، در زمانی‌که توجهی کمتر از آنچه به آن عادت کرده‌اند را دریافت کنند، عطش بیشتری را نشان خواهند داد.

چطور با افراد بسیار جذاب برخورد کنید ؟ چگونه افراد جذاب را جذب کنید ؟

اول از همه باید بدانید که افراد جذاب نیز انسانهایی مانند شما و دارای نقاط ضعف و اشتباهاتی هستند. تنها چیزی که درباره آنها متفاوت است این است که بعضاً شما اشتباهات آنها را نمی‌بینید زیرا در ذهن خود تصویری بسیار رویایی درباره آنها ساخته‌اید. در ذهن شما یک فرد بسیار زیبا و جذاب، فردی بدون اشتباه و بی‌نقص است حال‌ آنکه در عمل چنین چیزی واقعیت ندارد. اگر فقط یک روز جای آن‌ها بودید، هرگز در کنارشان حس اضطراب را تجربه نمی‌کردید.

بنابر این باتوجه به نکاتی که گفتیم، احتمالا متوجه شده اید که چگونه قادر خواهید بود افراد بسیار جذاب را نیز جذب خود کرده و آنها را تحت تاثیر قرار دهید.

image

كتاب جذابيت در برابر جنس مخالف(ترجمه)

براي اولين بار در ايران توسط تيم قدرت نامحدود

نويسنده : Bobby Rio

قيمت : ۱۴۹۹۹ تومان

خريد آنلاين كتابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%