چطور از نحوه چت کردن، متوجه شوید که به شما علاقه دارد ؟


چطور از طریق چت، علاقه او به خود را متوجه شوید ؟

امروزه چت کردن با وجود همه معایب اش، به یکی از راههای ارتباطی رایج در میان قشر های مختلف تبدیل شده است. در این مقاله قصد داریم به بررسی این مسئله بپردازیم که آیا می‌توان براساس نحوه چت کردن فرد مقابل با خود، متوجه شد که فردی به شما علاقه دارد یا خیر . اگر می‌خواهید پاسخ این سوال را بدانید با ادامه این مقاله همراه شوید.

علائمی که نشان میدهد به شما علاقه دارد

چت کردن، یکی عمل ناخودآگاه است و در حقیقت ضمیر ناخودآگاه کنترل کامل آن را بر عهده دارد. به همین علت احساسات و افکار نا خودآگاه فرد مقابل، میتواند مستقیما در نحوه چت کردن او با شما به نمایش گذاشته شود.

1. وقتی کسی به شما علاقمند است، دوست خواهد داشت که بیشتر با شما حرف بزند و در کنار شما باشد. حال آنکه بخاطر خجالت یا دلایل دیگر، ممکن است نخواهد این مساله را متوجه شوید.

دقیقا اینجاست که ضمیر ناخودآگاه، به او خیانت کرده و احساسات درونی اش را در رفتار، بروز میدهد ! مثلا ممکن است بجای نوشتن “سلام”،”سلامممم” را به شما ارسال کند. یا اینکه زمان میان پیامهایش به شما کوتاهتر شود. همه اینها یک پیغام از سوی ضمیر ناخودآگاه او به شماست که احساسات درونی را بروز میدهد.

با این وجود، توجه داشته باشید که ممکن است فرد، فقط به این علت که در آن لحظه حس خوب دارد، این علائم را نشان داده باشد و بنابر این هرگز فقط بر اساس یک نشانه قضاوت نکنید.

2. نکته بالا، در جهت عکس نیز صحت خواهد داشت. اگر شخصی، تمایل به حرف زدن با شما را نداشته باشد، پاسخهای او به کوتاهترین حالت ممکن خواهد بود. مثلا بجای دادن پاسخهای کامل، از “نه”، “آره” و غیره استفاده کند. البته ممکن است خستگی نیز علت این مساله باشد اما به هرحال، مردم معمولا وقتی با فرد مورد علاقه خود مواجه میشوند، انرژی خواهند داشت.

3. وقتی فرد مقابل حین نوشتن زیاد تردید میکند این مساله میتواند نشان دهد که شما برایش مهم هستید و به همین علت سعی دارد کلمات را هوشمندانه و با ملاحظه انتخاب نماید. بسیاری از برنامه های چت، در حال حاضر، به شما کمک میکنند که زمان آغاز تایپ فرد مقابل را متوجه شده و بدین ترتیب این مساله را تشخیص دهید. اگر متوجه شدید که این اتفاق برای چند بار رخ داده است، میتوانید نتیجه گیری دقیق تری داشته باشید.

4. پاسخ دادن با بیش از یک پیغام نیز میتواند نشانه علاقه باشد. مثلا اگر شما به فرد مقابل فقط یک “سلام” ارسال کردید اما در مقابل، “سلامممم، چطوری ؟! چه خبر، خیلی وقته خبری ازت نیس !” ، دریافت کردید، این مساله میتواند نشانی ناخودآگاه از علاقمندی او به شما باشد.

صبر کنید !

قبل از اینکه از اصولی که گفتیم استفاده کنید باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که حس و حال لحظه افراد رفتار آنها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

مثلاً وقتی یک فرد حس شادی و خوشحالی داشته باشد، ممکن است این حس خود را در نحوه نوشتن کلمات و جملاتی است که انتخاب می‌کند به نمایش بگذارد، حتی اگر هیچ تمایلی به شما نداشته باشد. بنابراین قبل از اینکه قصد قضاوت کلی درباره او را داشته باشید، این نکته را نیز مد نظر قرار دهید.

برای اینکه از قضاوتهای اشتباه جلوگیری کنید، هرگز آنها را بر اساس یک نشانه استوار نکنید. بلکه بهتر است چندین عامل را بررسی کرده و جمع بندی نهایی را داشته باشید.

هرگاه بتوانید قبل از قضاوت کردن و نظر دادن درمورد یک مساله، داده‌های بیشتری را مدنظر قرار داده‌ و همه جوانب را بررسی کنید، نتیجه گیری های شما دقیق تر خواهند شد.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع