۵ دلیل برای اینکه یک چهره خشن و عصبانی، بیشتر خانمها را جذب میکند

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 58 ثانیه

 بله درست شنیدید. تحقیقات روانشناسی نشان میدهد یک چهره خشن، در سطح ناخودآگاه، برای خانمها بسیار جذاب تر است. شاید خانمهای بسیاری با کمی فکر کردن بگویند، نه، ما چهره مهربان را دوست داریم. پس با این مقاله همراه باشید تا به شما بگوییم چرا یک چهره خشن برای خانمها از نظر روانشناسی جذاب تر است.

لبخند،در مقابل یک چهره خشن

طبق تحقیقات انجام شده، از نظر مردها خانمهایی جذاب اند که لبخند میزنند و پر انرژی هستند. حال آنکه وقتی همین تحقیق در مورد خانمها انجام شد، مشخص گشت که چهره های خشن، از نظر خانمها بسیار جذاب تر از چهره های مهربانی هستند که همواره لبخند بر لب دارند.

برای برخی از شما، این مطلب، قطعا شگفت انگیز و گیچ کننده خواهد بود. میدانیم که انسانها، کنار کسی راحت هستند که چهره دوستانه داشته و لبخند بر لب دارند. چگونه ممکن است یک چهره عصبانی، جذاب بنظر برسد ؟!

زنان طوری خلق شده اند که جذب مردان قوی، غالب و دارای ویژگیهای مردانه میشوند. در ادامه، خواهید دید که چطور یک چهره خشن، بصورت غیر مستقیم و بصورت ناخودآگاه، همه این ویژگیهای جذاب را منتقل مینماید.

۵ دلیل برای اینکه یک چهره خشن،مردان را جذاب تر نشان میدهد

  1. یک چهره خشن باعث میشود که مردان، قویتر دیده شوند : همانطور که گفتیم،ساختار ذهنی زنان اینگونه است که قدرت و ویژگیهای مردانه برای ذهن آنها جذابیت دارد. به همین علت مردانی که کمتر لبخند میزنند و مغرور هستند، جذاب تر بنظر میرسند و چهره خشن آنها، قدرت،شجاعت و غالب بودن را نشان میدهد.
  2. یک چهره خشن، باعث میشود که مرد، غالب تر و سلطه گر تر بنظر برسد : هرچند ممکن است افرادی که اغلب لبخند میزنند، جالب و دوستانه بنظر برسند، اما وقتی بحث سلطه گر بودن و قدرت و جاه طلبی و هدف داشتن مطرح میشود، یک چهره خشن و جدی است که میتواند این پیغامهای جذاب را ارسال کند.
  3. چهره خشن کمک میکند که مرد، شجاع تر بنظر برسد : افرادی که به حد کافی شجاع نیستند، ممکن است خشم خود را در درون مخفی کنند و کمتر عصبانی شوند. وقتی فردی در اوج قدرت(نه از سر آزرده شدن)، چهره خشمگین خود را نمایش میدهد، سیگنال های شجاعت و قدرت را ارسال مینماید. و در حقیقت چنین مردی، اعلام میکند که میتواند نقش حامی و محافظت کننده را بازی کند. چیزی که برای خانمها بسیار جذاب است.
  4. چهره عصبانی، کمک میکند که برترین و مغرور ترین بنظر برسید : یک چهره مغرور و خشن است که میتواند سیگنال برترین مرد میدان بودن را به زنان ارسال کند.
  5. چهره خشن باعث میشود که یک مرد، تهدید آمیز تر بنظر برسد: یک چهره خشن، باعث میشود که مردها خطرناک تر، تهدید آمیز تر و ماجراجو تر بنظر برسند. چیزی که باعث ترشح هورمونهای بسیاری در خانمها شده و برایشان بسیار جذاب است.

اما من مردان مهربان را دوست دارم !

خانمهای بسیاری میگویند که آنها، مردهای خوبی را دوست دارند که مدام در حال لبخند زدن هستند، اما نکته اینجاست که وقتی قرار است، عمیقا درک کنید که زنان چه چیزی را جذاب میبینند، نباید به حرفهای آنها توجه کنید، بلکه دقت کنید که در عمل چه میکنند و جذب چه کسانی میشوند.

همه زنانی که میگویند مردان مهربان را دوست دارند، نهایتا عاشق پسر بد و خشن ای میشوند که حتی آن پسر، با آنها بسیار بد رفتار میکند. حس جذابیت و علاقه ای که یک زن نسبت به مردان سرسخت و خشن دارد، بیولوژیک است و اگرچه یک زن بگوید : من از مردانی که رفتار بدی دارند، خوشم نمی آید، اما احساساتی که یک پسر خشن و ماجراجو و حتی (گستاخ!)  میتواند در یک زن ایجاد کند، بسیار قویتر و جذب کننده تر است. یادتان باشد که نتیجه گیری منطقی، در مقابل احساسات قوی نمیتواند مقاومت کند.

از طرف دیگر، مردها مرد دیگری را که چهره خشنی دارد، غیر دوستانه تلقی کرده و در اطراف او حس خوبی نخواهند داشت. توصیه به مردها این است که در مقابل سایر مردها بیشتر لبخند بزنید و درمقابل زنان جدی تر باشید تا در برابر چشمان خانمها، جذاب تر بنظر برسید.

image

كتاب جذابيت در برابر جنس مخالف(ترجمه)

براي اولين بار در ايران توسط تيم قدرت نامحدود

نويسنده : Bobby Rio

قيمت : ۱۴۹۹۹ تومان

خريد آنلاين كتابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%