تکنیک قصه گویی در هیپنوتیزم گفتاری و استفاده از آن برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر


آیا هیپنوتیزم گفتاری، الگوهایی برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر نیز دارد ؟ پاسخ مثبت است.

پس از گذشت مدتی از همراهی دو نفر باهم، معمولا احساسات میان آنها فروکش میکند زیرا دو طرف بلد نیستند احساسات دیوانه کننده را در میان خود تولید کنند ! به همین دلیل حتی آگاهی جزیی یکی از طرفین از اصول هیپنوتیزم گفتاری، میتواند تاثیر بسیار زیادی در داغ شدن و شدت یافتن احساسات دونفر نسبت به هم داشته باشد.

(Stroy Telling) یا قصه گویی به عنوان یک الگوی زبانی در هیپنوتیزم گفتاری(Conversational Hypnosis)

قصه گفتن یکی از الگوهای بسیار قدرتمند در هیپنوتیزم گفتاری است که با تسلط به آن میتوانید تاثیر گذاری زیادی را روی ضمیر ناخودآگاه افراد داشته باشید. وقتی شما قصه ای را برای یک شخص تعریف میکنید، ضمیر خودآگاه به دنبال مقصد قصه می افتد، این درحالیست که ضمیر ناخودآگاه در پشت صحنه ایستاده و ناظر احساسات و بخشهای برجسته و تاثیر گذاری است که در قصه یا در لحن بیان شما نسبت به آن قصه، وجود دارد. بر این اساس، چون ضمیر خودآگاه مزاحمتی برای شما نخواهد داشت(زیرا به دنبال قصه افتاده است!)، میتوان تاثیر گذاری بسیار عمیقی را روی فرد داشت.(کمیاب ترین مقاله اختصاصی جذابیت مردان)

آیا این کار، کار درستی است ؟!

از هرچیزی میتوان استفاده درست و غلط داشت. اما چرا ما چنین چیزی را مطرح کرده و این قدرت را در اختیار شما میگذاریم ؟

امروزه چه بخواهید و چه نخواهید، زوجها اطلاع کمی در رابطه با ذهن خود و حتی ذهن طرف مقابل دارند و همین موضوع است که باعث میشود رابطه پس از مدتی سرد شود. در حقیقت دیدگاه من به عنوان یک هیپنوتیست در سطح حرفه ای، درمورد آمار طلاق این است که امروزه دو طرف به خوبی بلد نیستند چرخه ها و خلسه های هیپنوتیزمی مثبت ایجاد کنند به همین علت در بسیاری از موارد، مشکل اصلی در جدایی ها این است که زندگی افراد در چرخه های هیپنوتیزمی معیوب می افتد و همچنین توان کافی را در ساخت و تولید احساسات ندارند. همچنین نکته جالب اینجاست که اگر همه چیز را بصورت عادی رها کنید، چرخه های معیوب تمایل بیشتری به رخ دادن دارند !

بر این اساس، داغ نگاه داشتن رابطه عشقی و تازه نگاه داشتن رابطه بسیار مهم است، حتی اگر به قیمت استفاده از هیپنوتیزم گفتاری باشد. در حقیقت مکالمات گفتاری رایج میان بسیاری از زوجها، به نوعی همان استفاده مخرب از هیپنوتیزم گفتاری است!

پس چرا از این ابزار در جهت عمیق تر شدن عشق در رابطه استفاده نشود ؟!

قصه هایی که عشق شما را عمیق تر خواهند کرد

هیپنوتیزم گفتاری با ایجاد تونل های واقعیت موقت برای فرد مقابل، احساساتی را ایجاد خواهد کرد که باعث تعمیق عشق میان شما میشود. ممکن است سوال کنید آیا این خلسه های هیپنوتیزمی دائم هستند ؟ پاسخ : خیر !
برای اینکه بتوانید احساسات ایجاد شده را به یک خلسه هیپنوتیزمی دائم در رابطه خود تبدیل کرده و عشقی دائم را تجربه کنید، باید از Anchor ها یا همان دکمه های احساسی استفاده کنید تا بعدها نیز هرموقع که خواستید، از آنها برای تولید مجدد حس مورد نظر در رابطه خود بهره ببرید.

قصه هایی که برای تولید عشق عمیق لازمند شنیده شوند

در مسیر یک رابطه عشقی طولانی، بصورت ناخودآگاه موضوعات و احساساتی وارد شده و باعث وابستگی طرفین به هم میشوند. در ادامه این مقاله، احساساتی را مطرح خواهم کرد که باعث بسیار عاشقانه و همیشگی شدن یک رابطه عشقی میشوند. کافیست این موضوعات را در قالب مکالمات عادی خود با یکدیگر مطرح کرده و با همه وجود در لحظه و در کنار کسی که دوستش دارید، حاضر باشید و ارتباط عمیقی را درباره آن موضوع برقرار کنید. سپس با استفاده از Anchor ها میتوانید این حس را برای همیشه محکم کنید تا رابطه شما برای همیشه ماندگار شود.

احساسات مورد نیاز برای یک عشق عمیق و همیشگی و داغ

اما مواد لازم برای یک عشق داغ ! چطور یک عشق داغ میشود ؟! کافیست احساسات زیر را در مکالمات و حرفهای خود (بصورت یک قصه در مورد خود یا حتی درمورد زندگی دیگران) دخیل کنید. تضمین میکنیم عشق شما به شکل دیوانه کننده ای داغ خواهد شد !

البته باید دقت کنید که از این موارد به شکل مخرب استفاده نکنید و بقول خودمان، شورش را در نیاورید ! همینقدر که موجی از احساسات ایجاد کنید، رابطه شما تازه و داغ میماند. برای اطلاع دقیق تر از نحوه استفاده، مقالات اختصاصی به شما کمک خواهند کرد.

 1. امید : حس امید به بهبود وضعیت و رشد رابطه و رسیدن به دستاوردها.
 2. حس غرور: طرفین باید حس غرور را نسبت به خود و طرف مقابل زنده نگاه دارند.
 3. حس گناه: طرفین باید تا حد بسیار کمی، حس گناه را نسبت به رفتار های اشتباه گذشته خود نسبت به طرف مقابل، داشته باشند.
 4. ترس از دست رفتن: طرفین باید بعضا داستان ها یا مسائلی را مطرح کنند که باعث شود ترس از دست دادن یکدیگر را تجربه کنند.
 5. حسادت و حس مالکیت: برای داغ بودن یک عشق، دوطرف باید کمی حس حسادت(نسبت به زوج های دیگر و در نتیجه لزوم بهبود خود ! بله درست شنیدید!) و حتی مقداری حس مالکیت نسبت به یکدیگر داشته باشند. حتی داشتن اندکی حساسیت است که عشق را داغ نگاه میدارد. آنها باید حس کنند طرف مقابل کاملا برای آنهاست و خود، فقط متعلق به طرف مقابل هستند !
 6. خوشحالی و هیجان: تولید شادی و خصوصا هیجان، بسیار مهم و موثر است. اگر بتوانید هیجان را بصورت منظم در رابطه خود داشته باشید، تقریبا همواره احساس خواهید کرد که در روزهای شروع رابطه خود هستید زیرا همه چیز پرحرارت میشود !
 7. رهایی: بعضا باید حس آزادی و رهایی از زمانهای سختی که در گذشته داشتید را تجربه  و یاد آوری کنید.
 8. انتظار: انتظار باید بخشی از رابطه باشد. حتی برای لحظاتی که قرار است حس خوبی تولید شود، کمی انتظار باعث میشود عشق پر حرارت تر شده و طرفین قدر یکدیگر و لحظات خوب را بیشتر بدانند.
 9. حسرت: بد نیست برخی اوقات حسرت روزهایی را بخورید که باعث اذیت طرف مقابل شدید. با این کار انگیزه شما برای جبران نیز بالاتر خواهد رفت.

میخواهم مسلط به هیپنوتیزم گفتاری شوم

بدون اغراق، مقالات اختصاصی قدرت نامحدود، تنها مرجع بسیار ویژه و کمیاب، نه تنها در سطح ایران و بلکه در سطح جهان برای یادگیری هیپنوتیزم است، که آن را نه فقط با تئوری خاص، قدرتمند،، عملی و مدرن، بلکه با مثالهایی روزمره و بسیار ویژه آموزش میدهد. مقالات بخش اختصاصی تنها جایی است که هیپنوتیزم ناب را بدون باورهای اشتباه رایج در سطح جهان دریافت خواهید کرد.

در بخش مقالات اختصاصی، شما با تهیه یک مقاله، ویرایش های بعدی آنرا نیز میتوانید به رایگان مطالعه کنید و دقیقا مانند یک کلاس خصوصی، قادر هستید سوالات خود را مطرح کنید تا در ویرایش های بعدی پاسخ داده شود.

اگر به هیپنوتیزم علاقه دارید، پس از بررسی همه مراجع دیگر(از مراجع و کلاسهای خارجی گرفته تا ایرانی)، و اطمینان از اینکه هیچ مرجع با کیفیت دیگری برای یادگیری این علم ارزشمند وجود ندارد، به بخش اختصاصی قدرت نامحدود مراجعه کرده و سپس میتوانید از گنجینه کمیاب بخشش اختصاصی قدرت نامحدود برای یادگیری عمیق این علم بهره ببرید.(همچنین میتوانید از دوره ها یا ارتباط مستقیم نیز بهره ببرید)

مقالات توصیه شده(به ترتیب) :

 1. چگونه با استفاده از تکنیک های هیپنوتیزم گفتاری، فرد مقابل را در یک گفتگوی روزمره، هیپنوتیزم کنید ؟
 2. تکنیک Pacing and Leading، هیپنوتیزم گفتاری و تاثیر گذاری روی دیگران به سبک ورزشهای رزمی
 3. پیش انگاره یا Presupposition ها در NLP، وقتی قوای تاثیر گذاری و هیپنوتیزم گفتاری شما به سمت بینهایت میل میکند
 4. آموزش اجرای عملی هیپنوتیزم، چگونه با استفاده از هیپنوتیزم، باعث ایجاد خارش شدید در سوژه مورد نظر خود شوید ؟
 5. چگونه یک هیپنوتیست، در محیط های عمومی و در مقابل چشمان دیگران سرقت میکند ؟
 6. چگونه با استفاده از پیغامهای جاسازی شده، دستورات مطلوب را به ضمیر ناخودآگاه فرد یا افراد مورد نظر ارسال کنید ؟
 7. ایجاد دکمه های فعال کننده احساسات مختلف و دلخواه برای خود یا دیگران، با تکنیک منحصر بفرد Anchoring آشنا شوید


صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع