چطور موانع درونی در مسیر جذب آنچه میخواهید را شناسایی کنید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 21 ثانیه

شناخت موانع ذهنی و درونی برای رسیدن به چیزی که میخواهید، بسیار ضروری است. اما خیلیها نمیدانند چطور موانع، باورها یا نگرشهای ناکارآمد خود را شناسایی کنند. این مقاله به شما خواهد گفت که چطور، موانع درونی را شناسایی کنید و سریعتر از قانون جذب بهره ببرید.

چه چیزی شما را متوقف کرده است ؟

برای اینکه موانع درونی خود، برای جذب آنچه میخواهید را بیابید، یک تکنیک و تمرین بسیار ارزشمند و ساده وجود دارد. با استفاده از این تکنیک میتوانید دقیقا متوجه شوید چه چیزی مانع شماست. برای کسانی که میخواهند از قانون جذب بهره ببرند، استفاده از این تکنیک میتواند نشان دهد که دقیقا چه چیزی مانع از عملکرد قانون جذب برای آنها شده است. اما مراحل این کار :

  1. تصور کنید : چشم های خود را بسته، و با همه جزییات، رسیدن به آنچه میخواهید را احساس و تصویرسازی کنید. کاملا غرق در تجربه شوید، گویی با همه وجود همانجا هستید. مثلا میتوانید ثروتمند شدن خود را تصور کنید.
  2. ناظر شوید : حال حین انجام این تصورات، ناظر همه چیز در درون خود شوید. دقت کنید که با تصور آن رویداد، چه چیزی مانع تصورات شما میشود ؟ چه صداها یا افکار درونی منفی، تصور شما را خراب میکنند ؟ آنچیزها، دقیقا همان چیزهایی هستند که مانع ورود شما به واقعیت موازی مطلوبتان و جذب چیزهایی که میخواهید، به زندگیتان میشوند. در مثالی که گفته شد، به خوبی دقت کنید که وقتی خود را بصورت ثروتمند میبینید، چه چیزی مانع شما میشود ؟ آیا حس میکنید شایستگی لازم را ندارید ؟ حس میکنید آن مقدار پول برای شما زیاد است ؟ وقتی خود را در حال خوردن یک غذای گرانقیمت تصور میکنید، چه حسی دارید ؟ آیا حس میکنید این غذا برای شما زیاد است و لایق آن نیستید ؟ آیا باور دارید انسانهای ثروتمند، دزد یا خودخواه اند ؟ چه چیزی تصور تان نسبت به ثروتمند بودن خود را تخریب میکند ؟ آنها را بنویسید و شناسایی کنید.
  3. ترمیم کنید : حال باورهای ناکارآمدی که مانع بودند را شناسایی کردید و وقت آن است که همه چیز را ترمیم کنید. مثلا اگر باور منفی شما این بود که انسانهای ثروتمند، بد ذات و خودخواهند، کافیست مجددا تصویر سازی کنید، با این تفاوت که خود را در اوج ثروت و در حال کمک به دیگران تصور کنید. آنقدر تصویر سازی کنید که تصویر سازی مجدد درمورد موضوع مورد نظر، فقط احساسات بینظیر را درون شما تولید کند.
    زمانیکه تصویر ذهنی شما آماده و بینقص شد و فقط احساسات خارق العاده را در شما تولید کرد، دقیقا همان زمانی است که چیزی که میخواهید، در جهان فیزیکی نیز جذب شما میگردد. این جذب، توسط ترکیبی از مکانیزم های رایج روانشناسی و قوانین متافیزیکی صورت میگیرد.

مقاله “چطور ارتعاشات فکری قدرتمند تولید کنید ؟” تنها مرجع کاملا علمی و بر اساس تحقیقات جامع در مورد جذب و ساخت رویدادها توسط امواج فکری است که علم متافیزیکی پشت این قوانین را برای شما آشکار میسازد.

 صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع