تبدیل و انتقال انرژی جنسی به همه بخشهای بدن

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 11 ثانیه

به دلیل درخواستهای زیاد، این پست،از بخشهایی از مقاله اختصاصی “مرجع کامل انواع تنفس مرتاض های هندی” به اشتراک گذاشته میشود.

تبدیل و انتقال انرژی جنسی به سایر بخشهای بدن

یوگیها باور دارند با ذخیره انرژی جنسی و تزریق آن به تمام سیستم وجودی، میتوان قابلیتهای شگفت انگیزی را پدید آورد. انرژی جنسی میتواند خلاقیت شما را افزایش دهد. طبیعت یکی از بزرگترین انرژی های خود را در ارگانهای جنسی شما متمرکز کرده است که با ذخیره آن، میتوانید سطح انرژی خود را تا حد غیر قابل تصوری(فیزیکی، روحی) بالا ببرید.
تمرین یوگیها برای استفاده از انرژی جنسی بسیار ساده است. این تمرین همراه با تنفس ریتمیک است و میتواند در هر زمانی استفاده شود. اما توصیه میشود در زمانیکه یک فرد حس میکند به شدت از نظر غریزه، به رابطه جنسی نیاز دارد انجام شود. اما این تمرین چگونه انجام میشود ؟

ابتدا باید تنفس ریتمیک را معرفی کنم. در تنفس ریتمیک شما تنفس کامل یوگی را به این شکل انجام میدهید که دم و بازدم شما مقدار مشخصی(که واحد آن ضربان قلب خود شماست)، مثلا به اندازه 6 ضربان قلب طول بکشد و دو وقفه ی میان دم و بازدم نیز نصف آن مقدار، یعنی 3 نبض باشد. برای اینکه دقیقا متوجه شوید تنفس کامل یوگی چطور انجام میشود، به مقاله صوتی “تنفس پاک کننده یوگا” مراجعه کنید.
ذهن خود را روی ایده انرژی متمرکز کنید و از تصورات سکسی و جنسی دوری کنید. اگر این افکار به ذهن شما آمدند، نا امید نشوید. بلکه خوشحال باشید که سطح انرژی بالایی دارید که میتواند به تمام بدن منتقل شود.
حال به آرامی دراز کشیده یا صاف بنشینید. ذهن خود را روی انتقال انرژی جنسی به چاکرای سولار پلکسز خود متمرکز کنید تا این انرژی به عنوان نیروی حیات، در آنجا ذخیره شده و بعدها از آن استفاده شود. سپس بصورت ریتمیک تنفس کنید و تصویر ذهنی حرکت دادن انرژی جنسی به بالا، با هربار درون کشیدن هوا و تنفس را کاملا واضح ببینید و حس کنید. اگر ریتم به خوبی حاصل شده باشد و تصویر ذهنی شما کاملا واضح باشد، از حرکت انرژی به سمت بخشهای بالایی بدن خود، آگاه خواهید شد.
اگر به تمرکز و خلاقیت نیاز دارید، میتوانید تصور کنید که این انرژی به سمت مغز شما می آید. مقدار لازم از این انرژی، برای کار خلاقانه مورد نظر مصرف شده و باقی آن، در سولار پلکسز ذخیره میشود تا بعدها بتوانید از آن استفاده کنید.
در حقیقت شما در حال حرکت دادن انرژی جنسی به سمت بخشهای دیگر هستید. نه لزوما حرکت مایع جنسی به بخشهای دیگر !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع