1. چطور میتوانید خوشبین شوید ؟ آیا تلقین های مثبت شما را خوشبین خواهند کرد ؟


یکی از مخاطبین، نکته زیبایی را مطرح کرده بود :

من امروز با وبسایت بینظیر شما آشنا شدم. چندی پیش کتابی را مطالعه کردم که در آن نوشته بود با تکرار جملات مثبت میتوانید اعتماد بنفس خود را زیاد کنید. مثلا با گفتن “من اعتماد بنفس دارم”  شما قادر خواهید بود اعتماد بنفس خود را افزایش دهید. همین توصیه نسبت به نحوه خوشبین شدن نیز داده شده بود که با تلقین مثبت میتوان این کار را انجام داد.

این مخاطب عزیز در ادامه میگوید :

پس از مطالعه آن کتاب (که ما اسمش را نمیبربم ولی کتاب معروفی است)، شروع به عملی کردن آن کردم و تلقین های مثبت را مدام تکرار کردم و سپس نزد دوستانم رفتم تا میزان اعتماد بنفس خود را محک بزنم.

همینکه دوستانم را دیدم، همه چیز عوض شد و حتی صدایم حین حرف زدن لرزید. در آن لحظه طبق توصیه کتابی که خوانده بودم شروع به تکرار جمله ” من اعتماد بنفس دارم ” کردم اما گویی صدای دیگری در ذهنم میگفت ” نه، تو اعتماد بنفس نداری ! اگر داشتی که رفتارت اینطور نبود ! “، آنجا بود که فهمیدم آن کتاب چه دروغی را تحویل من داده است، البته اثر تلقین های مثبت را در وبسایت های دیگر نیز خوانده بودم اما هرگز برای من جواب نداده بود، تا اینکه امروز با این مقاله  های فوق العاده شما بصورت اتفاقی روبرو شدم که همه چیز را برایم روشن کرد ! :

چرا به زبان آوردن تلقین دروغ ، تاثیر بسیار منفی تری دارد ؟ چطور میتوانید به شکل صحیح ، باوری را به خود یا دیگران تلقین کنید ؟.

همچنین مقاله زیر نیز برایم بسیار ارزشمند بود، چیزی که در سایت های دیگر اصلا به آن اشاره نشده بود :

چگونه با انجام صحیح تلقین، سیستم کنترل اتوماتیک ذهن خود را، برای موفقیت برنامه ریزی کنید؟

اکنون ضمن تشکر از مقالات بینظیر شما، خواهشمندم بگویید که چطور میتوانم خوشبین شوم ؟ زیرا هیچ کتاب یا وبسایت دیگری راه حلی که واقعا جواب دهد، به من ارائه نکرده است و به همین علت خود نیز از منفی بافی های اخیر ام (بخاطر شرایط سخت زندگی فعلی ام) کاملا ناراضی هستم و منتظر راه حل شما، که همواره بهترین بوده است، هستم، با تشکر بی پایان

قدرت نامحدود : با تشکر از نظرات مثبت و داستان آموزنده شما، برای اینکه بتوانید واقعا خوشبین بودن را به ذهن خود یاد دهید، ادامه مقاله را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید چطور میتوانید خوشبین شوید ؟ آیا تلقین های مثبت شما را خوشبین خواهند کرد ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی