چرا زنان عاشق فیلم twilight هستند و چرا این مساله باید برای شما مهم باشد ؟


چرا این فیلم ، اینقدر در میان زنان معروف است ؟

بد نیست ابتدا خلاصه ایی از این فیلم را به نقل از ویکیپدیا بخوانید :

دخترنوجوانی به اسم ایزابلا “بلا” سوان تصمیم می‌گیرد از خانه مادرش در فینیکس در آریزونا به شهر کوچک فورکس (به انگلیسی: Forks)در ایالت واشنگتن نقل مکان کند و در کنار پدرش چارلی زندگی کند. در مدرسه بلا با همکلاسی اش ادوارد کالن آشنا می‌شود. ادوارد در اصل خون آشام ۱۰۹ ساله‌ای است که در ظاهر نوجوان ۱۷ ساله‌ای به نظر می‌آید.البته ادوارد و خانواده اش فقط از خون حیوانات می آشامند. هر چند در ابتدا ادوارد سعی می‌کرده از این عشق دوری کند ولی با این حال آن دو دل به یکدیگر می‌بازند. بلا ادوارد را خاطرجمع می‌سازد که مشکلی با خون آشام بودن او و خانواده اش ندارد. وقتیکه سه خون‌آشام مسافر جیمز، لورن و ویکتوریا به شهر فورکس گذر می‌کنند، زندگی بلا دستخوش خطر از جانب آنها می‌شود. خانواده ادوارد، یعنی آلیس، کارلایل، اِزمه، جاسپر، اِمت، و روزالی به او کمک می‌کنند که از دست خون آشام‌ها فرار کند و زندگی خود را به خطر می‌اندازند تا او را حفظ کنند. جیمز تمام سعی خودش را می کند تا بلا را پیدا کند.

با خلاصه ایی که خواندید ، فکر میکنید چرا برخی زنان ، این فیلم را بیش از یک مرتبه دیده اند ؟

چرا برخی از زنان به این فیلم کاملا وابسته شده اند و شیفته ی آن هستند ؟

چرا بسیاری از زنان ، شروع به مقایسه ی رفتاری که مردشان با آنها دارد ، با رفتاری که مرد خون آشام با عشق خود دارد کرده اند ؟
ممکن است برای شما عجیب باشد که چرا زنان به چنین فیلمی وابسته شده اند ! و ممکن است بگویید چطور چنین فیلمی ، اینقدر مشهور شده است ! درست است که برخی از شما ها ، این فیلم را دیده اید و به آن علاقه دارید.اما سوال اینجاست : چرا برخیها کاملا به این فیلم اعتیاد پیدا کرده اند ؟!

در قلمرو قدرت نامحدود ، برای هرچیزی ، دلیل روانشناسی وجود دارد ! پس پاسخ این سوالها را از علم روانشناسی باید پرسید ! و قدرت نامحدود ، این پاسخ را به شما خواهد داد !

چرا بسیاری از زنان عاشق فیلم twilight هستند و حتی به آن وابسته شده اند ؟

زنان و مردان ، درباره ی سکس و مسائل جنسی ، بصورت بسیار متفاوتی فکر میکنند.همه ی تحقیقات نشان میدهد که مردان ، توسط سیستم بینایی تحریک میشوند.به عبارت دیگر ، یک زن زیبا ، هر مردی را جذب خود میکند ، بدون توجه به اینکه کیست ، چگونه فکر میکند، از کجا آمده است و…

دقت داشته باشید که منظور ما ، تنها جذابیت اولیه است و منظورمان این نیست که مردان ، لزوما تصمیم نهایی را نیز بدون فکر و فقط بر اساس زیبایی میگیرند.

اما وقتی درباره زنان صحبت میکنیم ، همه چیز پیچیده تر و بسیار عجیب تر خواهد شد ! تحقیقات نشان میدهد زنان ، همانند مردها ، توسط محرک های تصویری ، و به سادگی ، تحریک نمیشوند ، بلکه زنان نیاز دارند قبل از اینکه بخواهند چیزی را حس کنند ، یک محاسبه ی ذهنی سریع انجام دهند.

این محاسبات ، ممکن است در حد چند میلی ثانیه زمان ببرند و معمولا حتی توسط خود زنان نیز ، حس نمیشود ! و به همین علت بسیاری از آنها حتی از وجود چنین محاسباتی ، آگاهی ندارند !

زنان برای تحریک و جذب شدن ، نیاز به یک تصویر ندارند ! بلکه به یک مقدمه چینی و فیلمنامه نیاز دارند ! زنان توسط چیزهای جذب میشوند از جمله عشق و رمانتیک بودن ، کمیابی ، و بودن در اطراف یک مرد قدرتمند،شرور،ماجراجو و خطرناک !

پسر خون آشام ، در فیلم twilight همین ویژگیها را بصورت اغراق آمیز دارد ! به همین علت جذاب است !

زنان ، از نظر جنسی ، جذب مردانی میشوند که شر هستند و قدرتمند و غیرقابل پیش بینی اند.مغز زنان ، بدینصورت طراحی شده است که جذب مردانی شود ، که بیشترین صفات مردانه را داراست.

حال این سوال مطرح میشود ! چه چیزی خطرناک تر از یک مرد ماجراجو،خطرناک و شر است ! پاسخ واضح است ! یک خون آشام !

خون آشامی که به شدت خطرناک است اما بصورت همزمان ، رمانتیک نیز باشد ، نه تنها یک زن را از نظر جنسی و ذهنی ، به شدت تحریک میکند ، بلکه باعث وابستگی شدید او نیز خواهد شد.

ویژگیهای دیگری نظیر خاص و متفاوت بودن ، قدرتمند بودن ، ماجراجو بودن و حامی و محافظ بودن ، تحریک کردن موجهای احساسی متنوع(خصوصا تولید مقداری استرس و ترس! بله درست شنیدید !) ، قابلیت تکیه بودن و شجاعت داشتن ، صفاتی هستند که در فیلم مذکور وجود دارند و باعث جذابیت کاراکتر مرد موجود در فیلم در چشم خانمها خواهد بود.

زنان ، مردان شر را بیشتر ترجیح میدهند زیرا شخصیت آنها ، بسیاری از صفات مردانه ، مانند شجاعت ، قدرت ، اعتماد به نفس و قابلیت حقاظت و تامین امنیت را برایشان فراهم میکند.هرچند بودن کنار چنین مردی ، ممکن است ضررهایی را نیز برای خودشان داشته باشد ! اما کماکان ، این چیزی است که به آنها حس خوبی میدهد و به همین علت ، زنان ، به شدت جذب چنین مردانی خواهند شد.

حال از آنجاییکه یک خون آشام رمانتیک ، پسر شر و خطرناک ای با خصوصیات اغراق آمیز است، منطقی به نظر میرسد که این فیلم، برای بسیاری از زنان ، بصورت دیوانه وار جذاب بوده و حتی باعث شود که آنها ، به شدت عاشق این فیلم و فرد خون آشام مذکور شوند.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع