حفاظت شده: آیا جذب یک فرد کاملا خاص به زندگی و رابطه عشقی داشتن با او واقعا ممکن است و آیا این ادعا با اراده آزاد و مجزای آن فرد در زندگی تضاد ندارد !؟ پس چرا برخی اساتید میگویند غیر ممکن است ؟! حقیقت چیست ؟ اگر چنین چیزی واقعا ممکن است، روش انجام گام به گام و قطعی چیست !؟

1 ساعت و 5 دقیقه تومان 399,000

چکیده

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۳۹۹,۰۰۰ اعتبار نیاز داردآیا واقعا میتوان فرد کاملا مشخص و تعیین شده ای را با قوانین عمیق تر این جهان و قانون جذب و فرکانس، جذب زندگی خود کرد ؟
آیا جذب عشق ایده آل واقعا ممکن و عملی است یا تئوری پردازی است ؟
اگر چنین چیزی ممکن است، چرا برخی اساتید میگویند جذب افراد با قدرت ذهن نمیشود ؟
آیا این جذب بر خلاف اراده مستقل و آزاد فرد مقابل نخواهد بود !؟
آیا میتوان کسی که از رابطه رفته را به رابطه بازگرداند ؟
آیا میتوان شخصی که کیلومترها از من دور است و مدتهاست او را نمیبینم به رابطه بازگرداند ؟
و اگر پاسخ همه این سوالها واقعا مثبت است، روش گام به گام و دقیق آن چیست !؟
پاسخ تمام این سوالها را در این فایل صوتی اختصاصی از بخش صدای نامحدود، خواهید یافت. مثل همیشه، این فایل، محصول ارزشمند دیگری از قدرت نامحدود است که جای دیگری آنرا نخواهید یافت. شما لایق شنیدن حقایق عمیق هستید و دقیقا به همین علت در قدرت نامحدود حضور یافته اید.
این فایل صوتی دقیقا مخصوص کسانی ضبط شده است که میخواهند فرد کاملا مشخصی را جذب زندگی خود کنند. چه فردی که قبلا با او در رابطه بوده اند و مدتی است از هم جدا شده اند و چه فردی کاملا جدید که مدتی است در اطراف آنهاست و دوست دارند با او وارد رابطه شوند. همانند سایر فایلهای اختصاصی در بخش صدای نامحدود، این فایل صوتی، فقط با بیان حقایق و یک سری تئوری، پایان نمی یابد. بلکه دقیقا به شما شیوه اجرای گام به گام را به همراه عیبیها و مشکلات رایج حین اجرا بیان میدارد تا با گوش دادن دقیق به آن، دقیقا به فردی که در فکرش هستید برسید.

بازگشت به بخش مقالات صوتی