حفاظت شده: بسته جامع هیپنوتیزم قدرت نامحدود، جامع ترین مرجع پیشرفته یادگیری هیپنوتیزم، هیپنوتیزم گفتاری، خودهیپنوتیزم و مباحث مشابه، مقاله ای حاصل از ادغام تمامی مقالات اختصاصی قبلی سایت در زمینه هیپنوتیزم

conversational-hypnosis-min
تعداد صفحه A4
194
تومان 1,900,000

چکیده
این بسته آموزشی حاصل تجمیع بیش از 11 بسته و مقاله مجزا در زمینه هیپنوتیزم است، که قبلا به شکل مقالات مجزا در سایت قدرت نامحدود وجود داشتند. و اکنون تمام این مقالات، بصورت تجمیع شده و در قالب بیش از 200 صفحه، ارزشمندترین نکات را با قیمتی بسیار به صرفه تر برای عموم، درزمینه هیپنوتیزم به شما عرضه میکند ! همچنین با خرید این مقاله، به تمامی ویرایش های آتی ارائه شده برای آن نیز دسترسی رایگان خواهید داشت !
برخی از مقالاتی که در این بسته جامع عرضه شده و مورد بحث قرار گرفته اند عبارتند از :
1. چگونه با استفاده از تکنیک های هیپنوتیزم گفتاری، فرد مقابل را در یک گفتگوی روزمره، هیپنوتیزم کنید ؟
2. دفاع شخصی ذهنی پیشرفته (AMSD)، چطور بدون درگیری فیزیکی و با نیروی ذهن، امنیت خود، نزدیکان و دارایی خود را در محیط های خطرناک تامین کنید ؟
3. چطور با استفاده از خود هیپنوتیزم، ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنید ؟(عادات، باورها، خاطرات بد، دمای بدن، سیگار، عشق، تعریق، نبض، و...) ؟
4. آموزش اجرای عملی هیپنوتیزم، چگونه با استفاده از هیپنوتیزم، باعث ایجاد خارش شدید در سوژه مورد نظر خود شوید ؟
5. چگونه یک هیپنوتیست، در محیط های عمومی و در مقابل چشمان دیگران سرقت میکند ؟
6. چگونه با استفاده از پیغامهای نهان، دستورات مطلوب را به ضمیر ناخودآگاه فرد یا افراد مورد نظر ارسال کنید ؟
7. تکنیک Pacing and Leading، هیپنوتیزم گفتاری و تاثیر گذاری روی دیگران به سبک ورزشهای رزمی
8. پیش انگاره یا Presupposition ها، اثر گذاری هیپنوتیزمی و جهش یکباره متافیزیکی و جذب خواسته ها با قدرت پیش انگاره های پیشرفته
9. ایجاد دکمه های فعال کننده احساسات مختلف و دلخواه برای خود یا دیگران، با تکنیک منحصر بفرد Anchoring آشنا شوید(تکنیکی برای استفاده از هیپنوتیزم گفتاری در همه بخشهای زندگی، روانشناسی تربیت حیوانات خانگی، روابط کاری و عشقی و...)
10. مرجع کامل ایجاد فراموشی، چگونه با استفاده از تکنیکهای هیپنوتیزم گفتاری، باعث ایجاد فراموشی(موقت، دائم) در دیگران شوید ؟
11. مرجع کامل کنترل، هدایت و منحرف کردن پهنای توجه دیگران، چطور با Attention Control یا کنترل توجه، "هست" را "نیست" کنید

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۱,۹۰۰,۰۰۰ اعتبار نیاز دارد

0%


بازگشت به مقالات اختصاصی