حفاظت شده: بسته جامع هیپنوتیزم قدرت نامحدود، جامع ترین مرجع پیشرفته یادگیری هیپنوتیزم، هیپنوتیزم گفتاری، خودهیپنوتیزم و مباحث مشابه، مقاله ای حاصل از ادغام تمامی مقالات اختصاصی قبلی سایت در زمینه هیپنوتیزم

تعداد صفحه A4
194
خرید با هماهنگی قبلی

چکیده

دسترسی ممنوع


خرید با هماهنگی قبلیاین بسته آموزشی حاصل تجمیع بیش از 11 بسته و مقاله مجزا در زمینه هیپنوتیزم است، که قبلا به شکل مقالات مجزا در سایت قدرت نامحدود وجود داشتند. و اکنون تمام این مقالات، بصورت تجمیع شده و در قالب بیش از 200 صفحه، ارزشمندترین نکات را با قیمتی بسیار به صرفه تر برای عموم، درزمینه هیپنوتیزم به شما عرضه میکند ! همچنین با خرید این مقاله، به تمامی ویرایش های آتی ارائه شده برای آن نیز دسترسی رایگان خواهید داشت !
برخی از مقالاتی که در این بسته جامع عرضه شده و مورد بحث قرار گرفته اند عبارتند از :
1. چگونه با استفاده از تکنیک های هیپنوتیزم گفتاری، فرد مقابل را در یک گفتگوی روزمره، هیپنوتیزم کنید ؟
2. دفاع شخصی ذهنی پیشرفته (AMSD)، چطور بدون درگیری فیزیکی و با نیروی ذهن، امنیت خود، نزدیکان و دارایی خود را در محیط های خطرناک تامین کنید ؟
3. چطور با استفاده از خود هیپنوتیزم، ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنید ؟(عادات، باورها، خاطرات بد، دمای بدن، سیگار، عشق، تعریق، نبض، و...) ؟
4. آموزش اجرای عملی هیپنوتیزم، چگونه با استفاده از هیپنوتیزم، باعث ایجاد خارش شدید در سوژه مورد نظر خود شوید ؟
5. چگونه یک هیپنوتیست، در محیط های عمومی و در مقابل چشمان دیگران سرقت میکند ؟
6. چگونه با استفاده از پیغامهای نهان، دستورات مطلوب را به ضمیر ناخودآگاه فرد یا افراد مورد نظر ارسال کنید ؟
7. تکنیک Pacing and Leading، هیپنوتیزم گفتاری و تاثیر گذاری روی دیگران به سبک ورزشهای رزمی
8. پیش انگاره یا Presupposition ها، اثر گذاری هیپنوتیزمی و جهش یکباره متافیزیکی و جذب خواسته ها با قدرت پیش انگاره های پیشرفته
9. ایجاد دکمه های فعال کننده احساسات مختلف و دلخواه برای خود یا دیگران، با تکنیک منحصر بفرد Anchoring آشنا شوید(تکنیکی برای استفاده از هیپنوتیزم گفتاری در همه بخشهای زندگی، روانشناسی تربیت حیوانات خانگی، روابط کاری و عشقی و...)
10. مرجع کامل ایجاد فراموشی، چگونه با استفاده از تکنیکهای هیپنوتیزم گفتاری، باعث ایجاد فراموشی(موقت، دائم) در دیگران شوید ؟
11. مرجع کامل کنترل، هدایت و منحرف کردن پهنای توجه دیگران، چطور با Attention Control یا کنترل توجه، "هست" را "نیست" کنید