هنر تولید تنش، موانع ظریف و افزایش عطش، چرا رابطه عشقی، جنسی و زناشویی افراد سرد میشود ؟ نکاتی بسیار کمیاب از علم هیپنوتیزم که به تنهایی یک رابطه کاملا مرده از نظر احساسی و جنسی را به شکل فوق العاده و غیر قابل تصوری، دوباره زنده و داغ میکند!


چکیده
اکثریت روابط عشقی، به نسبت شور و اشتیاق و داغی آغاز آن، پس از مدتی، دچار سردی و روزمرگی میشوند و این سردی و روزمرگی به وضعیتی میرسد که رابطه عملا مرده و بدون شور و اشتیاق و داغی میشود. این روزمرگی و سردی، چیزی است که قاتل اصلی روابط بوده است و به سادگی میتواند یک رابطه را پایان دهد یا حتی باعث خیانت های مخفیانه شود. این فایل نکاتی از هیپنوتیزم گفتاری را به شما آموزش میدهد که اگر آنها را بدانید، رابطه شما دقیقا به احساسات و به وضعیت داغ و پر شوری که در ده دقیقه اول آغاز عاشقانه رابطه تان تجربه کرده بودید، باز میگردد و دوباره همه چیز داغ و زنده میشود !!!
نکات ذکر شده در این فایل، نکاتی پیشرفته و کاملا مخصوص تولید عطش و تنش در روابط هستند. چه در یک رابطه عشقی و چه در یک رابطه کاری یا تجاری و ... این فایل بصورت ویژه مخصوص کسانی است که قصد دارند در رابطه احساسی و رابطه جنسی رابطه خود عطش بسیار شدیدی ایجاد کنند و حتی پس از ده ها سال رابطه عشقی، کماکان عطشی شدید و داغ را ایجاد کنند. این فایل هم برای خانمها و هم برای آقایان میتواند مورد استفاده قرار گیرد و حتی زوج ها میتوانند هردو از این فایل استفاده کنند.

دانـلـــود


بازگشت به بخش مقالات صوتی