حفاظت شده: گرفتار وقت کشی و اتلاف وقت در به انجام رساندن کارها هستید(در کار و شغل، رابطه عشقی، تحصیلات، ایجاد تغییرات در زندگیتان) !؟ تنها راه حل کاملا عملی که وقت کشی را از همین لحظه برای همیشه پایان میدهد را بشنوید ! چطور پدر “وقت کشی و تعویق ایجاد کردن” را یکبار برای همیشه در بیاورید و به یک انجام دهنده و پایان دهنده تمام عیار برای کارها(حتی کارهایی که به انجام آنها علاقه ندارید) تبدیل شوید !؟ چطور انجام دهنده ای با بازده بالا شوید و کاری کنید که دیگران نیز به سادگی کارهایی که از آنها میخواهید را به انجام برسانند !؟

50 دقیقه تومان 399,000

چکیده

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۳۹۹,۰۰۰ اعتبار نیاز داردبدون تعارف، وقت کشی بلایی خانمان سوز است که بر سر همه، کم یا زیاد، آمده و این روزها همه افراد به شکل های مختلف و در موضوعات گوناگون در طی زندگی(تحصیل،کار، رابطه عشقی، و...)، آن کاری که باید انجام دهند را انجام نمیدهند یا انجام آنرا به وقفه می اندازند و هرچقدر تلاش میکنند هم نمیتوانند جلوی این عادت مخرب به "کشتن وقت" را بگیرند. اگر تاکنون به دنبال راه حلی از سایر مراجع یا کتابها و...برای حل این مشکل بوده باشید، احتمالا کاملا تجربه کرده اید که هیچ کدام از راهکار هایی که دیگران و حتی معروف ترین گروه های روانشناسی که تبلیغات زیادی هم دارند به شما ارائه کرده اند، عملا برایتان جواب نداده و نمیدهد. و حقیقت هم همین است که هیچکدام از شنیده های دیگر شما عملا پاسخ نخواهند داد. زیرا اصل اساسی برای پایان اتلاف وقت و تبدیل شدن به یک انجام دهنده حرفه ای و تمام عیار، فقط و فقط آن چیزی است که در این فایل صوتی خواهید شنید. زیرا این فایل حاصل مسیر قدرت نامحدود و نتیجه زمانی است که اول از همه، در عمل، نا امیدی کامل از هر راه حل دیگری برای پایان وقت کشی حاصل شده بود.
این فایل هرچند اشارات کافی به ریشه های تعویق ایجاد کردن دارد، اما ذاتا یک فایل تماما عملی و متمرکز روی انجام کارهاست، یعنی خیلی کاری نداریم که چرا وقت کشی میکنید، بلکه فقط قرار است مادر این عادت به وقت کشی در ذهن ناخودآگاه شما را به عزایش بنشانیم و این عادت را برای همیشه پایان دهیم. جالب آنکه در این فایل، شما حتی یاد میگیرید که چطور کارهایتان را به سرعت و بدون وقت کشی انجام دهید و بعلاوه بتوانید باعث شوید که دیگران نیز، با کمترین مقاومت، دقیقا کاری که از آنها میخواهید را به انجام برسانند. اصول هیپنوتیزم، NLP و شناخت عمیق از ذهن و وجود انسان است که علت اصلی اثر گذاری عمیق و فوق العاده سریع این فایل بوده است.

بازگشت به بخش مقالات صوتی