حفاظت شده: محصول مخصوص افزایش قدرت تمرکز، چرا نبود تمرکز اصلی ترین علت نبود موفقیتهای بزرگ در زندگی شماست و راز ناگفته و پنهان برای رسیدن به تمرکزی فولادین، قوی و طولانی مدت(کاری، تحصیلی و آموزشی، یا برای رسیدن به خواسته هایتان و…) چیست ؟

50 دقیقه تومان 299,000

چکیده

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۲۹۹,۰۰۰ اعتبار نیاز داردتمرکز، یکی از موضوعات بسیار مهم در رسیدن یک فرد به موفقیت است. تحقیقات مختلف نشان میدهد که بصورت میانگین، مغز یک انسان در عصر حاضر نمیتواند بیش از 5 یا حداکثر 10 ثانیه روی یک موضوع متمرکز شود و این فاجعه است ! این دقیقا علت اصلی همان آشفته بازاری است که در حال حاضر در زندگیتان میبینید، و در حقیقت عدم تمرکز، مانع اصلی رسیدن شما به موفقیت های بزرگتر و رویاهای شما بوده است. اگر سالهاست خواسته ای را در ذهن خود دارید اما هنوز به آن نرسیده اید، احتمالا شما نیز تمرکز کافی را نداشته اید. و این نبود تمرکز مشکلی است که افراد در سطوح مختلف رشد، یعنی حتی افراد بسیار موفق را نیز به میزان کم یا زیاد درگیر خود کرده و از بازدهی بسیار بالای آنها میکاهد.
این محصول متمرکز روی اسرار بسیار نایاب و خاص درباره تمرکز، و نحوه متمرکز شدن عمیق روی یک موضوع، برای زمانهای طولانی است. اگر در تمرکز روی یک موضوع مشکل دارید و دوست دارید تمرکز خود را به شدت بالا ببرید، این محصول و توجه ویژه به نکات آن، تنها چیزی است که به آن نیاز دارید. همچنین موضوع تمرکز، در جذب خواسته ها با قدرت فکر و ارتعاشات فکری نیز اهمیت بسیار بالا دارد و به همین علت این فایل به نحوه استفاده از آن برای جذب یک خواسته با قدرت فکر یا همان قانون جذب نیز پرداخته است.

بازگشت به بخش مقالات صوتی