محصول صوتی آموزش تکنیک ارتباطی 7CHC یا ارتباط 7 چاکرایی و هیپنوتیزمی پیشرفته، برای اولین بار، انتشار و افشای رازی کمیاب برای ایجاد ارتباطات عمیق، تکنیکی ناب از هیپنوتیزم گفتاری مخصوص کسانیکه قصد دارند به سرعت، عمیق ترین ارتباط و صمیمیت را با فرد مشخصی ایجاد کنند(رابطه عشقی، کاری، یا با هر فرد دلخواه دیگر)


چکیده
احتمالا زیاد دیده اید که افرادی با مهارتها و ارزش ذاتی کمتر از شما، و فقط به علت مهارتهای ارتباطی یا رابطه ها و دوستان بیشتر و بهتر، جایگاه هایی بالاتر از شما را در اجتماع داشته و دارند یا روابط عشقی روانتر و بهتری را به وجود آورده اند. توانایی ایجاد ارتباطی عمیق با هر فردی، مهارتی کلیدی و بسیار مهم در زندگی است که متاسفانه خیلیها در آن مشکل دارند و دقیقا به همین علت است که با وجود بسیار ارزشمند بودنشان، هنوز نتوانسته اند جایگاهی که لایقشان است را به دست بیاورند. چه در رابطه عشقی، چه در محیط کاری و چه در هر رابطه دیگری، ارتباطات یکی از قدرتها و مهارتهای اصلی و حیاتی برای شماست. تصور کنید این قدرت را داشته باشید که با هر کسی که مد نظر دارید، در کوتاهترین زمان ممکن و حتی در چند دقیقه مکالمه سطحی و کوتاه، به شدت صمیمی شوید. بطوریکه گویی سالهاست نزدیک ترین فرد به شخص مورد نظرتان بوده اید ! و این ارتباطات صمیمی را از پمپ بنزین سر خیابان گرفته تا سوپرمارکت محل و یا حتی تا بالاترین سطوح سیاسی و شغلی خود و...ادامه دهید تا زنجیره ای از ارتباطات بسیار ارزشمند را برای خود پدید آورید(پارتی) ! در اینصورت آیا میتوانید حدس بزنید که این قدرت و این مهارت چقدر میتواند برای شما کاربردی و ارزشمند باشد و چقدر میتواند شما را در زندگی یا در مسیر موفقیت یا حتی در ایجاد یک رابطه عشقی بسیار صمیمی جلو بیندازد !؟! زیرا ارتباطات نقش بسیار مهمی در موفقیت و رشد شما و زندگیتان دارند.
این فایل شامل تکنیکی تجربی و کاملا شخصی و منتشر نشده، از تجارب شخصی موسس قدرت نامحدود در زمینه علم هیپنوتیزم گفتاری و ادغام آن با متافیزیک و سیستم چاکراهاست، که در قالب این فایل صوتی 50 دقیقه ای، با شما به اشتراک گذاشته شده و برای شما همراهان عزیز قدرت نامحدود که به دنبال مطالب بسیار خاص و پیشرفته هستید، آموزش داده میشود. تکنیک 7CHC یا ارتباط هیپنوتیزمی 7 چاکرایی پیشرفته، یک روش ارتباطی بسیار خاص و عمیق است که با یادگیری آن قادر خواهید بود به سرعت تمام، و با هر فردی، عمیقا صمیمی و به او فوق العاده نزدیک شوید. به اندازه ای صمیمی و نزدیک، که انگار یک عمر است نزدیک ترین فرد و هم خون او بوده اید و در نتیجه گویی فرد مذکور نیز حاضر میشود هر کاری را به خاطر شما بکند ! از 7CHC میتوان در هر نوع رابطه میان دو انسان(عشقی، کاری و...)، برای ایجاد صمیمیتی فرای تصور استفاده کرد.

دانـلـــود


بازگشت به بخش مقالات صوتی