حفاظت شده: محصول صوتی آموزش تکنیک ارتباطی ۷CHC یا ارتباط ۷ چاکرایی و هیپنوتیزمی پیشرفته، برای اولین بار، انتشار و افشای رازی کمیاب برای ایجاد ارتباطات عمیق، تکنیکی ناب از هیپنوتیزم گفتاری مخصوص کسانیکه قصد دارند به سرعت، عمیق ترین ارتباط و صمیمیت را با فرد مشخصی ایجاد کنند(رابطه عشقی، کاری، یا با هر فرد دلخواه دیگر)

50 دقیقه تومان 299,000

چکیده

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۲۹۹,۰۰۰ اعتبار نیاز دارداحتمالا زیاد دیده اید که افرادی با مهارتها و ارزش ذاتی کمتر از شما، و فقط به علت مهارتهای ارتباطی یا رابطه ها و دوستان بیشتر و بهتر، جایگاه هایی بالاتر از شما را در اجتماع داشته و دارند یا روابط عشقی روانتر و بهتری را به وجود آورده اند. توانایی ایجاد ارتباطی عمیق با هر فردی، مهارتی کلیدی و بسیار مهم در زندگی است که متاسفانه خیلیها در آن مشکل دارند و دقیقا به همین علت است که با وجود بسیار ارزشمند بودنشان، هنوز نتوانسته اند جایگاهی که لایقشان است را به دست بیاورند. چه در رابطه عشقی، چه در محیط کاری و چه در هر رابطه دیگری، ارتباطات یکی از قدرتها و مهارتهای اصلی و حیاتی برای شماست. تصور کنید این قدرت را داشته باشید که با هر کسی که مد نظر دارید، در کوتاهترین زمان ممکن و حتی در چند دقیقه مکالمه سطحی و کوتاه، به شدت صمیمی شوید. بطوریکه گویی سالهاست نزدیک ترین فرد به شخص مورد نظرتان بوده اید ! و این ارتباطات صمیمی را از پمپ بنزین سر خیابان گرفته تا سوپرمارکت محل و یا حتی تا بالاترین سطوح سیاسی و شغلی خود و...ادامه دهید تا زنجیره ای از ارتباطات بسیار ارزشمند را برای خود پدید آورید(پارتی) ! در اینصورت آیا میتوانید حدس بزنید که این قدرت و این مهارت چقدر میتواند برای شما کاربردی و ارزشمند باشد و چقدر میتواند شما را در زندگی یا در مسیر موفقیت یا حتی در ایجاد یک رابطه عشقی بسیار صمیمی جلو بیندازد !؟! زیرا ارتباطات نقش بسیار مهمی در موفقیت و رشد شما و زندگیتان دارند.
این فایل شامل تکنیکی تجربی و کاملا شخصی و منتشر نشده، از تجارب شخصی موسس قدرت نامحدود در زمینه علم هیپنوتیزم گفتاری و ادغام آن با متافیزیک و سیستم چاکراهاست، که در قالب این فایل صوتی 50 دقیقه ای، با شما به اشتراک گذاشته شده و برای شما همراهان عزیز قدرت نامحدود که به دنبال مطالب بسیار خاص و پیشرفته هستید، آموزش داده میشود. تکنیک 7CHC یا ارتباط هیپنوتیزمی 7 چاکرایی پیشرفته، یک روش ارتباطی بسیار خاص و عمیق است که با یادگیری آن قادر خواهید بود به سرعت تمام، و با هر فردی، عمیقا صمیمی و به او فوق العاده نزدیک شوید. به اندازه ای صمیمی و نزدیک، که انگار یک عمر است نزدیک ترین فرد و هم خون او بوده اید و در نتیجه گویی فرد مذکور نیز حاضر میشود هر کاری را به خاطر شما بکند ! از 7CHC میتوان در هر نوع رابطه میان دو انسان(عشقی، کاری و...)، برای ایجاد صمیمیتی فرای تصور استفاده کرد.

بازگشت به بخش مقالات صوتی