حفاظت شده: راز پنهان و دیرینه اثر گذاری فوق العاده، در رفتار رهبران بزرگ و کاریزماتیک در طول تاریخ چیست ؟ Enlightened Language چیست و شخصیت های جذاب و کاریزماتیک در طول تاریخ، چگونه در زمان بسیار اندکی، میتوانستند با هر کسی بسیار صمیمی شوند ؟ چطور با نوع خاصی از زبان و ادبیات، در رابطه عشقی یا کاری با طرف مقابل صمیمی ترین و نزدیک ترین دوستی را ایجاد کنید ؟ چطور با تغییر ادبیات خود، به Enlightenment یا حقیقت این جهان برسید و حتی مشکلات روابط عشقی خود را نیز حل کنید ؟

40 دقیقه تومان 299,000

چکیده

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۲۹۹,۰۰۰ اعتبار نیاز دارددر طول تاریخ شخصیتهای بزرگ زیادی وجود داشته اند که سخنرانی و کلام آنها هیپنوتیزم کننده بود، و تمام مردم همراه آنها شده و احترام زیادی به آنها قائل بوده اند. در این میان، بررسی و تحلیل دقیق نوع حرف زدن و ادبیات این نوع افراد و یافتن اشتراکات، بسیار جالب و آموزنده است !
این فایل به شما آموزش میدهد که چگونه میتوانید با استفاده از نوع خاصی از زبان(Enlightened Language)، در رابطه عشقی یا کاری یا هر نوع رابطه دیگری که با انسانها دارید، به آنها بسیار نزدیک شده و صمیمی ترین روابط را با دیگران ایجاد کنید. این نوع خاص از زبان و ادبیات که در این فایل به شما آموزش داده میشود، قدرت اثر گذاری حرفها و کلام شما را بالا برده و شما را به یک شخصیت کاریزماتیک و یک رهبر قوی در ارتباطاتتان تبدیل میکند. این نوع خاص از ادبیات را برای اولین بار از قدرت نامحدود میشنوید و اگر به خوبی روی یادگیری آن تمرکز کنید، از شما به عنوان یک جادوگر در ارتباطات نام خواهند برد ! زیرا اثر گذاری فوق العاده بالایی را در روابطتان با دیگران خواهید داشت !

بازگشت به بخش مقالات صوتی