حفاظت شده: چطور یک پیغام خاص را از فرد مورد نظر خودتان(عشقی، کاری یا…) دریافت کنید ؟ چطور با ارسال ارتعاشات ذهنی و اتصال توسط ارتباط تله پاتیک ذهنی(Telepathic Communication)، باعث شوید که فرد خاصی که لزوما راه ارتباطی خاصی هم با او ندارید، به شما پیام دهد ؟!

30 دقیقه تومان 299,000

چکیده

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۲۹۹,۰۰۰ اعتبار نیاز داردخیلیها دوست دارند از شخص خاصی، پیامی را دریافت کنند و در نتیجه مثلا مجددا اتصال و ارتباطی را با او ایجاد کنند. این فرد مشخص، میتواند فرد مورد نظر شما برای یک رابطه کاری و تجاری، یا یک فرد خاص از رابطه عشقی قبلی شما، یا فردی جدید برای ایجاد رابطه عشقی جدید باشد که اخیرا او را در نظر گرفته اید اما هیچ راه ارتباطی با او ندارید یا دلیل مشخصی برای پیام دادن به او پیدا نمیکنید ! در این میان، بدیهی است که راه حلهای محدود به منطق و راههای نرمال موجود در جامعه، نمیتوانند باعث رخ دادن کم دردسر چنین چیزی شوند اما قدرتهای دیگری در وجود شما هست که میتواند به سادگی تمام این خواسته شما را رقم بزند. و آن، قدرت ذهن و هوشیاری و لایه های عمیق تر ضمیر ناخودآگاه شماست. چیزی که عموم با نام قانون جذب با آن آشنا هستند. البته باید گفت عمق این موضوع فراتر از یک قانون است و ریزه کاری ها و نکات بیشتری در آن وجود دارد که لازم است کامل و به شکل مجزا، به آن پرداخته شود.
این فایل با تمام جزییات و به دقیق ترین حالت ممکن، به شما آموزش میدهد که دقیقا چطور میتوانید یک پیام را از همان شخص مورد نظر خود دریافت کنید. علاوه بر مراحل عملی که در همین فایل گام به گام با آن همراه میشوید و عملا آنرا یاد میگیرید، این فایل تمام خطاها و موانع احتمالی و رایج، که میتواند باعث نتیجه نگرفتن شما شود را هم مطرح میسازد تا در نتیجه با رعایت آنها، بتوانید به شکل حتمی، نتیجه مطلوب و مورد نظر خود را بگیرید.
فکر نکنید که اهمیت این فایل جالب، فقط در پیامی است که پس از ارتباط تله پاتی با یک شخص، از او دریافت میکنید ! بلکه این فایل در حقیقت میتواند شروعی بسیار عالی برای شناسایی قدرتهای عمیقتری باشد، که در وجودتان هست اما نسبت به آنها آگاه نبوده اید ! و این اهمیت بسیار بالای این فایل و استفاده روزمره از آن در شرایط مختلف است که میتواند تمام دید شما نسبت به خودتان و قدرت وجودتان را ارتقا دهد.

بازگشت به بخش مقالات صوتی