انتشار راز و کلیدی کمیاب توسط قدرت نامحدود درباره اعتیادها، و عمیق ترین نگاه به ریشه تمام اعتیادهایی که تاکنون داشته اید یا دارید و تنها راه حل قطعی و همیشگی پایان دائم تمامی اعتیادهایتان(مواد مخدر، سیگار، رابطه جنسی یا پورن، شبکه مجازی،پرخوری و…) ؟ راه حل نجات دائم از تمام اعتیادها چیست و اعتیادهایی که دارید چه پیامی برای شما دارند !؟


چکیده
مطمئنا هزاران بار برای حل بسیاری از عادات ناکارآمد و نامطلوب خود تلاش کرده اید اما این تلاشها به جایی نرسیده ! و احتمالا تاکنون هزاران بار این سوال را از خود پرسیده باشید که چرا تلاشهای شما برای پایان یک اعتیاد خاص به ثمر نمیرسد !؟(اعتیاد به سیگار، مواد مخدر، پورن و خودارضایی، شبکه های مجازی، اعتیاد به کار، اعتیاد به فکر کردن،اعتیاد به غذا، خرج کردن پول، و...).
علت واضح است. چون تاکنون کسی ریشه تمامی اعتیاد هایی که داشته اید را به عمیق ترین شکل به شما نگفته است ! و تازمانیکه این ریشه را ندانید و راه حل واقعی را پیدا نکنید، خواندن یک سری تئوری به درد نخور از سایت های عمومی یا منابع سطحی دیگر هیچ کمکی به ترک اعتیادهای عمیق شما نخواهد کرد ! این فایل یکی از رویایی ترین و فوق العاده ترین فایلهای موجود در بخش صدای نامحدود در زمینه تمام اعتیادهاست که حقیقتی شوکه کننده و عمیق درباره عادات شما را منتشر میکند که راه حل قطعی و تنها ریشه اصلی اعتیادهای شما در آن با جزییات کامل شرح داده شده و تمام چیزی است که برای پایان هر اعتیادی در زندگیتان به آن نیاز دارید. اگر پایان همیشگی اعتیادهایی در وجودتان، هدف اصلی شماست، توجه کامل به این فایل تنها گامی است که تا پایان همیشگی اعتیاد خود و خلاصی از آن پیش رو دارید.

دانـلـــود


بازگشت به بخش مقالات صوتی