انتشار رازی خاص و شاه کلید هرگز فاش نشده ای دیگر، در زمینه خلاقیت، توسط قدرت نامحدود ! عمیق ترین شاه کلید خلاقیت چیست ؟ چطور با استفاده از خلاقیت تمام زندگی خود را متحول کنید(ثروت، رابطه عشقی، اختراع یک چیز جدید، حل خلاقانه مشکلات زندگیتان و…)، چرا خلاقیت با انرژی و رابطه جنسی ارتباط مستقیمی دارد و چطور به خلاق ترین فرد در تمام موضوعات تبدیل شوید !!؟


چکیده
بدون مقدمه باید مطرح شود که از دیدگاه خودمان، این فایل یکی از محبوب ترین و معجزه آساترین فایلهایی است که تاکنون در قدرت نامحدود برایتان منتشر کرده ایم ! خلاقیت یکی از منحصر به فرد ترین قابلیت های انسان، طبیعت و نیرویی جاری در تمام هستی است که حتی اگر برای حل مشکلات زندگیتان، یا حتی برای رابطه عشقی و ثروتمند شدنتان به دنبال راه حلی خاص میگردید، قطعا انرژی خلاقیت است که بهترین راه نجات شماست ! در حقیقت خلاقیت همان نیرویی است که از مبدا هستی جاری میشود و علت بودن شما در همین لحظه است. و دقیقا به همین علت است که هر وضعیتی که میخواهید در زندگیتان خلق کنید نیز باید دقیقا سراغ همین موضوع و انرژی خلاقیت بروید ! با این وجود احتمالا آگاه هستید که جایی به شما درباره خلاقیت نمیگویند و خیلی مشخص نیست که خلاقیت چطور میتواند افزایش یابد !
این فایل اسراری بسیار خاص را درباره خلاقیت منتشر میسازد که تاکنون هرگز آنرا نشنیده اید و هیچ کجای دیگر در تمام جهان نیز شنیده نشده است. زیرا مطالب این فایل، الهاماتی از درون موسس قدرت نامحدود هستند که یک فرد فقط حین مدیتیشن بسیار عمیق میتواند به آن دست یابد و به همین علت این نکات در هرجایی یا در هر کتابی یافت نمیشود ! در این فایل یاد میگیرید که خلاقیت چیست و اهمیت آن در زندگی و مسیر رشدتان چیست و سپس درباره این توضیح داده میشود که چطور میتوانید به خلاق ترین انسان روی کره زمین تبدیل شده و با همین انرژی خلاقیت، همه زندگی خود را متحول کنید ! همچنین ارتباط خلاقیت با رابطه جنسی و انرژی جنسی مورد بررسی قرار میگیرد و در نتیجه آگاهی بسیار منحصر به فردی را درباره خلاقیت و نحوه دریافت الهامات و ایده های خلاقانه یاد خواهید گرفت. این فایل آنقدر ارزشمند است که زبان از بیان آن عاجز است و اگر دوست دارید ثروتمند شوید، رابطه عشقی خوبی داشته باشید، یا هر تغییر دیگری را در زندگیتان ایجاد کنید، این فایل بدون شک، شاه کلیدی بی رقیب در تمام هزار مقاله صوتی و متنی منتشر شده از وبسایت قدرت نامحدود است !
*** به برخی از والدین که حساسیت هایی در تربیت فرزند کم سن و سالشان دارند، تذکر داده میشود که باتوجه به اینکه این فایل نکاتی درباره رابطه جنسی را نیز مطرح میکند، اگر فرزندتان قصد خرید این فایل را دارد، به علت اشارات جزیی به برخی مسائل جنسی (موجود در فایل)، بهتر است از سایر فایلها استفاده شود و این فایل فقط برای افراد بالای 18 سال و رشد یافته مورد استفاده قرار گیرد.

دانـلـــود


بازگشت به بخش مقالات صوتی