آیا راهی وجود دارد که بسرعت حس خوبی در همین لحظه بدست آورید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 40 ثانیه

آیا ممکن است به سرعت حس خوبی در خود ایجاد کنید ؟

هرچند در مقالات مختلف، به شما گفته ایم که برای خوشحالی، باید رشد درونی خود را آغاز کرده و نیازهای بر آورده نشده خود را رفع کنید یا حداقل در جهت رفع آنها گام بردارید، اما با این وجود، در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم چطور میتوانید به سرعت، حس خوبی را در درون خود ایجاد کنید. این مقاله، یک راه حل موقت نیست، بلکه روشی دائمی است که میتواند به سرعت حال شما را عالی کند.

چرا در حال حاضر حس خوبی ندارید ؟

قبل از اینکه یاد بگیرید چطور میتوانید به سرعت حال خود را خوب کنید، باید بدانید چرا در حال حاضر حس بدی دارید. در مقالات مختلف گفتیم که حس بد شما در حال حاضر، یک پیغام و راهنما از سمت ضمیر ناخودآگاه شماست که هدف آن، مجبور کردن شما به تلاش، برای رفع مشکل یا نیاز برآورده نشده خاصی است. تجارب گذشته یا تصورات شما از آینده، هردو میتوانند حال فعلی شما را تحت تاثیر قرار دهند. حال اگر شما تاثیر هرکدام از احساساتی که شما را هدف گرفته اند حذف کنید، حس خوبی خواهید داشت.

چطور به سرعت حس خوبی داشته باشید ؟

حال بیایید درمورد مثالهایی عملی صحبت کنیم. فرض کنید شما در حال حاضر، به این علت که ۲ آزمون خود را خراب کرده اید، حس بدی دارید. در اینصورت شما با قانع کردن ضمیر ناخودآگاهتان به این مساله که از این ببعد، هرگز آزمونی را خراب نخواهید کرد، حال خود را به سرعت عوض خواهید کرد. البته به شرطی که مدارک ارائه شده به ضمیر ناخودآگاهتان، معتبر باشند تا حرفهای شما توسط او باور شود و تولید احساسات بد توسط ضمیر ناخودآگاه، متوقف گردد. به عبارت دیگر، بمحض اینکه ضمیر ناخودآگاه شما، نحوه نمایش دنیا به شما را تغییر میدهد، همه چیز حل میشود. در حقیقت همه چیز به اعتماد موجود میان شما و ضمیرناخودآگاه شما باز میگردد. اگر ضمیر ناخودآگاه شما اعتماد زیادی به شما داشته باشد، اگر حرفهای قبلی شما درست بوده باشد و پای حرفهای قبلی خود مانده باشید، ضمیر ناخودآگاه نیز به شما اعتماد کرده و دیگر حس بدی در درون شما تولید نخواهد شد.

اگر ضمیر ناخودآگاه شما باوری به شما ندارد، وقت آن است که ایده های کارآمد و جدیدی را ارائه کرده و او را با نقشه ها و استراتژیهای کار آمد و جدید قانع کنید.

بنابر این توان شما در تغییر سریع حسهای درونیتان در شرایط مختلف، تماما به قابلیتهای مذاکره درونی شما برای قانع سازی ضمیر ناخودآگاه(مسئول کل تولید احساسات در بدن شما) مربوط است.

چطور حس خوب درون خود ایجاد کنید ؟

بعضا در زندگی و در هر لحظه زمانی، هزاران احساس منفی شما را نشانه میگیرند. هرچقدر که بتوانید ضمیر ناخودآگاه خود را بهتر قانع کنید، حس بهتری خواهید داشت. برای اینکه حس خوشحالی داشته باشید، کافیست احساسات مزاحم دیگر را حذف کنید.

خبر خوش این است : بمحض اینکه ضمیر ناخودآگاه شما حس کند راه حل کارآمدی برای مشکل ایجاد شده دارید، حس خوب را بدست خواهید آورد.

خوشحالی همیشه برای شما در دسترس است، اما به شرطی که از راهی صحیح به دنبال آن بگردید.

مطالعه این کتاب که توسط تیم قدرت نامحدود نوشته شده است، راه حلی دائم برای داشتن حس رضایت کامل از زندگی و رسیدن به شادی حقیقی و دائم است.

1

كتاب ایجاد تحولات رفتاری فردی ، ترک عادات بد و رهایی دائم از رفتارهای ناخواسته

همچون همیشه،شیوه ایی بسیار خاص و ویژه ، به سبک قدرت نامحدود

تنها شاه کلیدی که همه ی مشکلات روانشناسی شما را برطرف خواهد کرد

قيمت : ۲۹,۹۹۹ تومان

خـــريد آنــلاين كـتـــابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%