حفاظت شده: پیش انگاره یا Presupposition ها، اثر گذاری هیپنوتیزمی و جهش یکباره متافیزیکی و جذب خواسته ها با قدرت پیش انگاره های پیشرفته

تعداد صفحه A4
23
تومان 1,000,000

چکیده

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۱,۰۰۰,۰۰۰ اعتبار نیاز داردویرایش سوم اضافه شد ! : چرا مردم در کسب و خلق نتایج و تحول زندگی خودشان(اقتصادی، عشقی، عادات و...) عاجز هستند ؟
ویرایش دوم : ** یکی از محبوب ترین و عمیق ترین مقالات وبسایت قدرت نامحدود با ناب ترین نکات در مورد نحوه استفاده از پیشفرضها در جذب متافیزیکی و هیپنوتیزم خود یا دیگران
هیپنوتیزم گفتاری یک نسخه امروزی و خارق العاده از هیپنوتیزم کلاسیک است که با استقبال شگفت انگیزی از سوی مردم جهان، مواجه شده است. این علم آنقدر ارزشمند، نفیس و کاربردی است که به محض استفاده از آن در زندگی خود، تحولات غیر قابل تصوری را در زندگی خود ایجاد خواهید کرد. چه در فروش و چه در یک صحبت عاشقانه، این تکنیکها میتوانند (در جهت مثبت) استفاده شوند و هر تحولی که مدنظرتان است را دقیقا ایجاد کنند. و ما در قدرت نامحدود ، با مجموعه مقالات مرتبط با تکنیکهای هیپنوتیزم گفتاری، قصد داریم شما را به این ابزار مجهز کنیم.
در این میان، Presupposition ها یکی از قدرتمندترین موارد در هیپنوتیزم گفتاری و علم NLP هستند که اگر به خوبی به آنها مسلط شوید، بدون اینکه کسی علت تاثیر گذاری شما را متوجه شود، بسیار تاثیر گذار تر خواهید شد.
امروزه کمپانی های بزرگ مانند مک دونالد، میلیونها دلار در ازای دریافت یک جمله تبلیغاتی (از استادان هیپنوتیزم) هزینه میکنند که در آن جمله، تکنیکهایی مانند این تکنیک، استفاده شده است. فکر میکنید چرا ؟
این تکنیکها آنقدر تاثیر گذار هستند که با یادگیری آنها از یک مرجع معتبر، متفاوت و خاص مانند قدرت نامحدود، خواهید توانست چه در فروش و چه در یک مکالمه عادی با اطرافیانتان، هر کسی را قانع کنید. و این چیزی است که کمپانی های بزرگ به خوبی به آن پی برده اند !
مهمتر از همه اینها، این است که پیش انگاره ها، سلطان ضمیر ناخودآگاه شما هستند که اگر آنها را یادبگیرید، تغییر و تحول زندگیتان نیز برای شما بسیار ساده خواهد شد. زیرا ناخودآگاه بر اساس پیش انگاره ها عمل میکند. و این، ارزش بی پایان این مقاله است.