حفاظت شده: کاملترین مرجع جذب متافیزیکی، چطور ارتعاشات فکری قدرتمند را در جهان تولید کنید ؟ تاثیر گذاری ذهنی از راه دور (Remote Mental Influence)، چطور روی افکار دیگران تاثیر گذاری کنید ؟

تعداد صفحه A4
59
تومان 1,000,000

چکیده

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۱,۰۰۰,۰۰۰ اعتبار نیاز دارد*****ویرایش پنجم :پاسخ به تعداد زیادی از سوالهای بسیار خاص درباره جذب و امواج فکری | (به همراه آموزش کامل روش اختصاصی قدرت نامحدود برای جذب و خلق متافیزیکی و باعث شدن رویدادهای مورد نظرتان در زندگی، انتشار برای اولین بار در جهان توسط قدرت نامحدود) *****
آیا تاثیر گذاری روی دیگران توسط امواج، انرژی و ارتعاشات ذهنی ممکن است ؟
✔️ چگونه میتوان با استفاده از ذهن، امواج ارتعاش بالایی تولید کرد که تاثیراتی را در جهان فیزیکی بگذارند ؟
✔️ چطور میتوان با استفاده از افکار، به جذب خواسته ها و آرزو ها پرداخت ؟ چه نوع افکاری این ویژگی جذب کنندگی را دارند ؟
✔️ چطور میتوان با توان امواج ذهن، روی افکار و ذهن دیگران تاثیر گذاشت ؟
✔️ چطور میتوان از راه دور، یک بسته ارتعاشی فکری را به ضمیر ناخودآگاه یک فرد تزریق کرد ؟
✔️ چطور میتوان از خود، دربرابر امواج فکری که دیگران برای کنترل شما ارسال میکنند محافظت کرد ؟
✔️ تاکنون هرچقدر درمورد این علم و نحوه استفاده از آن جستجو کرده ام، با مطالبی غیر علمی و خرافاتی بی پایه و اساس مواجه شده ام. بالاخره کدام مرجع معتبر مقاله ای ارزشمند را ارائه میکند که یک جمع بندی و آموزش دقیق درمورد این علم به من ارائه کند ؟
✔️ اگر سوالهای قبل پرسش شما نیز هست، با اعتبار قدیمی و نام آشنای "قدرت نامحدود" پاسخ شما را خواهم داد.
✔️ هرچند آموزش و نوشتن مقالات آموزشی درباره این علوم یا موضوعات متافیزیکی مشابه، به دلایل زیادی، اصلا در برنامه قدرت نامحدود نبود، اما به علت حجم زیاد علاقمندان و درخواستهای شما از قدرت نامحدود، در مورد این علم و علوم مشابه، تصمیم بر آن شد که این مقاله به نگارش درآید.
✔️ این مقاله را میتوان طلای خالص قدرت نامحدود، در میان سایر مقالات اختصاصی نامید که برای منتشر کردن آن،زمان و انرژی زیادی صرف شده است.
✔️ متاسفانه اکثر مقالاتی که درباره این موضوع یا مسائل متافیزیکی مشابه ارائه شده اند، توسط افراد غیر علمی، یا خرافاتی نوشته شده است. بر این اساس قدرت نامحدود با دانش وسیع خود و نگرشی بدون تعصب و حقیقت محور، بر آن شد که بررسی های جامعی را بر بیش از صدها کتاب(قدیمی، علمی، تاریخی و حتی کتابهای خرافی !) درمورد این موضوع انجام دهد و همچنین نتایج تحقیقات بینظیر دانشمندان، دانشگاهها و موسسات معتبر جهانی مانند Stanford Research Institute را پس از تایید توسط تجربه آگاهانه خالق این اثر، به قلم در آورده و یک اثر بسیار نفیس و ارزشمند خلق کند، زیرا قدرت نامحدود تمرکز ویژه ای را بر خلق ارزش برای افرادی که دنبال حقیقت این جهان و فعال کردن همه قوای خود به عنوان یک انسان هستند، داشته و خواهد داشت.
در این مقاله همه این مطالعات و تجارب چندین ساله جمع آوری شده تا بتوانید از این علم بصورت عملی استفاده کنید و با قوای فکر و ذهن خود، چیزهایی که میخواهید را خلق کنید(افکار، همان اجسام هستند) یا تاثیر گذاری لازم را روی ذهن دیگران از راه دور(Mental Influence) داشته باشید....(مشاهده متن کامل این مقاله نیازمند خرید اعتبار است)