حفاظت شده: آموزش فرآیند Controlled Remote Viewing ارتش آمریکا، فرآیند اختصاصی و کاملا مهندسی، برای دریافت اطلاعات از یک زمان و مکان دیگر توسط ضمیر ناخودآگاه، پیش بینی بازار بورس، مسابقات یا رویدادها و دسترسی به مکانها و زمانهای دیگر(گذشته، آینده)

تعداد صفحه A4
47
فروش غیر فعال

چکیده

دسترسی ممنوع
******ویرایش پنجم : توضیحات افزوده شده به متن ویرایش های قبلی، پاسخ به سوالات و توضیحات تکمیلی****** لیـــنک تمـــریـن
به لینک بالا مراجعه کنید و قبل از مشاهده عکسها، سعی کنید آنها را تشخیص دهید.
Remote Viewing فرآیندی است سایکوانرژتیک که با استفاده از آن فرد میتواند به اطلاعاتی دست پیدا کند که در حال حاضر، به دلایلی مانند زمان یا فاصله، از ادراک او مسدود شده است. این فرآیند، روندی است برای دسترسی و فعال کردن قابلیت های شهودی انسانها. یادگیری این مهارت به فرد کمک میکند که بتواند از هرچیزی در هرزمان و مکانی مطلع شود. تمام اطلاعات، توسط ضمیر ناخودآگاه انسانها قابل دسترسی است و فرآیند CRV به فرد اجرا کننده آن کمک میکند که تمام اطلاعات را از اعماق ناخودآگاهش، به سطح بیاورد. فرآیند CRV توسط ارتش آمریکا، طوری طراحی شده است که فرد بتواند میان نویزها، تصورات و الهامات درونی خود، تمایز قائل شود. Remote Viewing اینگونه نیست که شما مستقیما و دقیقا آنچیزی که به دنبالش هستید را مانند یک دوربین کیفیت بالا، ببینید. بلکه با یادگیری این مهارت، شما در طی یک جلسه یا Session، اندک اندک روی فرکانس داده مورد نظر خود میروید و از آن، رفته رفته، اطلاعات بیشتری کسب میکنید تا اینکه نهایتا آنرا روی کاغذ ترسیم کنید.
سالها پیش مردی روسی، به ایالات متحده آمریکا اطلاع داد که روسی ها، اطلاعات کاملا سری را از مواضع نظامی آمریکاییها دارند. به همین علت در آن زمان، آمریکایی ها گفتند اگر روسی ها توانستند چنین کاری کنند، پس ما نیز باید بتوانیم فرآیندی بهتر از آنرا بسازیم. به همین علت CRV ایجاد شد. CRV، روشی برای استخراج اطلاعات از ضمیر ناخودآگاه و وارد کردن آن به خودآگاه است. امروزه افراد زیادی مانند : تاجران، فعالین بازار بورس، اقتصاد دان ها، نظامیها و... از این روش استفاده میکنند.(مقاله مربوط به Remote View) این فرآیند، فرآیندی شگفت انگیز است که پس از تمرین منظم، به آن مسلط شده و میتوانید از شگفتی وجود انسان به وجد آیید. CRV ثابت میکند شما یک انسان محدود در زمان و مکان نیستید، بلکه ابعادی ماورایی نیز دارید که خارج از زمان و مکان است.

فایل صوتی مقدمه
مطالعه متن کامل این مقاله نیازمند تهیه اعتبار است.....