حفاظت شده: هو اوپونوپونو (ho oponopono) یا پاکسازی کوانتومی، به سبک قدرت نامحدود ! روش بومیان هاوایی و وضعیت صفر مطلق، برای رسیدن به هر آنچه میخواهید، درمان بیماریها، ثروت، و…

تعداد صفحه A4
27
تومان 1,000,000

چکیده

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۱,۰۰۰,۰۰۰ اعتبار نیاز دارد****ویرایش سوم(پاسخ به پرسشهای شما) ****

هو اوپونو پونو، یک روش پنهان و سنتی بومیان هاوایی است که برای اولین بار، توسط دکتر Len معرفی شد و همه جهان را شگفت زده کرد. این روش به شکلهای متفاوتی، توسط بومیان هاوایی مورد استفاده قرار میگرفت اما دکتر لن، چیزی را ابداع کرد که میتوانست هرچیزی را متحول کند.

او با استفاده از این تکنیک، تمام بیماران یک تیمارستان را فقط از روی لیست اسامی شان و با پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود(با استفاده از 4 جمله ساده، که با رعایت اصول ارتعاشی و احساسی خاصی به زبان می آید)، شفا میداد(گفته های او فقط ادعای توخالی نبود بلکه بسیاریها صحت این گفته ها را آزمودند و شگفت زده شدند). او میتوانست همه کسانی که نزدش می آیند را شفا دهد و مشکلات دیگران را حل کند.
دکتر لن متوجه شده بود که هر رویداد یا شخصی که در مقابل شما و در مسیر زندگیتان ظاهر میشود، فقط بازتاب برنامه، باور یا خاطره ای ذهنی در اعماق ضمیر ناخودآگاه و در درون شماست و اگر درون خود را از آن پاکسازی کنید، مشکل فرد مقابل(یا مشکلی که در زندگیتان است) نیز حل خواهد شد زیرا افراد یا مشکلات به این علت در مقابل شما ظاهر میشوند که یک برنامه و ویروس مشترک ذهنی با شما داشته اند که باید از سطح کره زمین پاک شود و وظیفه شما پاک سازی آن، از ضمیر ناخودآگاه شماست. او هدف حضور ما را پاک کردن همه این برنامه های ذهنی از سطح کره زمین میدانست تا چیزی که باقی میماند، وضعیت معجزه آسای صفر مطلق باشد. با هربار پاک شدن، ارتباط درونی شما با منشاء خلقت(خدا، ضمیر ناخودآگاه،کائنات یا هرچه که نامش را میگذارید !) بهتر شده و شما خواهید توانست ایده ها و الهامات بینظیری را از آن دریافت کنید و خود را رشد دهید. اگر خوب دقت کنید، بزرگترین تحولات در زندگی همه انسانها، از ایده هایی به وجود می آید که از ناکجا آباد یا همان خلاء فکری یا کائنات(یا خدا) می آیند.
ضمیر ناخودآگاه انسان میلیونها داده را در هرثانیه پردازش میکند، حال آنکه ضمیر خودآگاه، فقط میتواند چیزی کمتر از ده داده را پردازش کند. به همین علت است که لن باور داشت استفاده از ضمیر خودآگاه یا تصمیم گیری ارادی برای رشد هیچ سودی ندارد و فقط میتوان با پاکسازی برنامه های ذهنی معیوب از ضمیر ناخودآگاه، راه ورود الهام را به خود باز کرد تا موفقیت حاصل شود.
یک نکته بسیار جالب، شوکه کننده و عجیب این است که تحقیقات نشان میدهد تصمیم گیری های شما یا چیزهایی که به فکرتان میرسد، حدود چهار دهم ثانیه قبل تر انجام میشود ! و این بدین معناست که عملا شما فقط توهم داشتن اختیار را دارید، همه چیز از همان خلاء فکری و ناخودآگاهتان، و بر اساس برنامه های قبلی موجود در آن می آید. به همین علت پاک کردن آن از برنامه های ذهنی معیوب، تنها راه عملی موجود برای تحول و تغییر است.
لن چه برای ثروت، چه برای حل مشکلات، و چه برای مسائل دیگر، پاکسازی خاطرات و برنامه های ذهنی معیوب گذشته را چاره کار میدانست و باور داشت پاکسازی باید آنقدر انجام شود که عملا به حالت "صفر مطلق" حین تولد خود بازگردید. زیرا آنجا، منشاء همه تحولات بزرگ است. آنجاست که بکر ترین ایده ها به ذهن میرسند و زندگی یک فرد یا تمام جهان را زیر و رو میکند. ایده های فکری ناب و راهنماییها، هر ثانیه به همه انسانهای موجود در سطح جهان الهام میشوند اما فقط فردی میتواند آنها را دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهد که برنامه های ذهنی معیوب خود را از ناخودآگاهش پاک کرده باشد و به همان صفر مطلق حین تولد بازگردد. البته لن باور داشت که برنامه های ذهنی معیوب در اجداد ما نیز، در ناخودآگاه و حافظه ژنتیکی بدن ما موجودند و به همین علت آنها نیز باید پاکسازی شوند.
احتمالا با نویسنده معروف، Joe Vitale، از مجموعه معروف "راز" آشنا هستید. او با تردید زیادی به دنبال این فرد رفت و پس از ملاقات هایی، آنقدر شیفته دکتر لن شد که خود کتابی درباره این فرآیند شگفت انگیز، که عملکردش از نامش یعنی "هو اوپونو پونو" هم عجیب تر است، نوشت و خود، به شدت طرفدار آن شد.

 در این مقاله، هو اوپونو پونو را به زبان قدرت نامحدود و از نگاه قدرت نامحدود، مطرح خواهم کرد تا بتوانید با استفاده از آن، هرچیزی در زندگی خود را، از سلامت و ثروت گرفته تا هر بخش دیگر، متحول کنید.
هو اوپونو پونو، قبل از اینکه یک روش کاملا مجزا باشد، روشی کاملا متمرکز و ایده آل برای تولید ارتعاشات فکری قدرتمند است و همین مساله باعث میشود ارتعاشات درونی شما به شدت افزایش یافته، و در جهان فیزیکی تاثیر گذاری داشته باشید.
این مقاله یکی از مقالات بسیار ارزشمندی است که تمام زندگی شما را متحول میکند. اگر میخواهید همواره و تحت هر شرایطی در اوج انرژی ارتعاشی خود باشید و مسیر موفقیت را برای خود تسهیل کنید، روش دکتر لن، با مد نظر قرار دادن نکاتی که قدرت نامحدود در تفسیر آن افزوده است، بهترین انتخاب است. (مطالعه متن کامل این مقاله نیازمند تهیه اعتبار است...)