1. روانشناسی فروش، نکاتی برای اینکه فروش خود را افزایش دهید


روانشناسی فروش

آیا میدانید چطور میتوان فروش را افزایش داد ؟ در قلمرو قدرت نامحدود هستید و به همین علت، مثل همیشه، ناب ترین ابزارهای روانشناسی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا در هر حرفه ای که هستید بتوانید فروش خود را افزایش داده و مسیر رسیدن خود به ثروت و رویاهایتان را هموارتر کنید.

از آنجایی که خریداران شما انسان هستند، اینجا نیز علم روانشناسی است که میتواند فروش شما را افزایش دهد. با رعایت نکاتی که در ادامه مطرح میکنیم، میتوانید فروش خود را افزایش دهید.

بیشتر بخوانید روانشناسی فروش، نکاتی برای اینکه فروش خود را افزایش دهید

2. چگونه خرید خوبی داشته باشید ؟ چگونه حین خرید چانه بزنید ؟


اگر در حال خرید لباس، ماشین، خانه و یا هر چیز دیگری هستید که کمی هم گران است، بسیار مفید به نظر میرسد که یاد بگیرید چگونه میتوان با فروشنده مذاکره کرد ؟ بدین ترتیب میتوانید پول خود را ذخیره کرده و بعدها از آن استفاده ببرید.

با دانستن فنون مذاکره و هیپنوتیزم گفتاری، قادر خواهید بود در زمانی کوتاه، مقدار بسیار زیادی پول ذخیره کنید که اگر این فنون را نداشتید، باید این مبلغ را پرداخت میکردید. درواقع اگر تخفیف گرفتن را به خوبی بلد باشید، خواهید دید که مثلا در مدت یک سال، مقدار بسیار زیادی پول ذخیره کرده اید که چه بسا برای بدست آوردن آن باید مدتها زمان صرف میکردید.

در این مقاله به سبک قدرت نامحدود به شما آموزش خواهیم داد که چگونه باید چانه بزنید.

بیشتر بخوانید چگونه خرید خوبی داشته باشید ؟ چگونه حین خرید چانه بزنید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی