1. وضعیت نیمه راست و چپ چهره بر اساس علم فیزیوگنومی چه چیزی را نشان میدهد ؟


فیزیوگنومی، علم شخصیت شناسی بر اساس چهره است. در این مقاله درباره این صحبت خواهم کرد که دو نیمه چهره شما، هرکدام نمایانگر چه چیزی هستند ؟

بیشتر بخوانید وضعیت نیمه راست و چپ چهره بر اساس علم فیزیوگنومی چه چیزی را نشان میدهد ؟

2. شکل استخوان فک و گونه شما براساس علم چهره شناسی چه چیزی را نشان میدهد ؟


آیا تاکنون دقت کرده اید افراد شجاع، معمولا دارای استخوانهای فک و گونه به شکل بیرون زده، سفت و زاویه دار هستند ؟ کافیست کاراکتر های مرد فیلم های جنگی را مورد بررسی قرار دهید تا قدرت را در شکل فک آنها احساس کنید ! اما علت این مساله چیست ؟

بیشتر بخوانید شکل استخوان فک و گونه شما براساس علم چهره شناسی چه چیزی را نشان میدهد ؟

3. چگونه در گذر زمان زیباتر شوید ؟


آیا تا کنون دقت کرده‌اید که زوج‌ها پس از گذشت چند سال از ازدواج شبیه یکدیگر می‌شوند ؟
آیا تا کنون دقت کرده‌اید دوستانی که یکدیگر را برای چند سال است می‌شناسند کم کم شبیه یکدیگر می‌شوند ؟
مطمئناً قبلاً درباره این مسئله فکر کرده‌اید، اما اکنون سؤال این است که چرا افرادی که زمان زیادی را با یکدیگر می‌گذرانند کم کم شبیه یکدیگر می‌شوند ؟ و چرا زوج‌هایی که زمان زیادی را با هم می‌گذرانند شبیه هم می‌شوند ؟
تئوری‌های زیادی وجود دارد که همه و همه سعی داشته‌اند این پدیده را توصیف کنند، به عنوان مثال برخی از دانشمندان گفته‌اند افرادی که زمان زیادی را با هم می‌گذرانند رژیم غذایی یکسانی را به همراه محیط‌های مشابه تجربه می‌کنند و به همین علت آنها کم کم شبیه یکدیگر می‌شوند.
اما به راستی علت واقعی این مساله چیست ؟ در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا پاسخ خود را بگیرید .

بیشتر بخوانید چگونه در گذر زمان زیباتر شوید ؟

4. علم چهره خوانی یا فیزیوگنومی(شخصیت شناسی از روی چهره) چقدر دقیق است ؟


بعضا سوالاتی دریافت میشود که اعضا میپرسند ، علم فیزیوگنومی چقدر دقیق است ؟همچنین سوالات بسیاری دریافت میشود مبنی بر اینکه منابع این علم چه هستند.در این مقاله توضیح خواهیم داد که چرا علم فیزیوگنومی واقعا قدرتمند است و چرا برخی اوقات ممکن است نتایج غلطی را دریافت کنید.

ایده ی اصلی چهره خوانی ، بسیار ساده است .این علم بیان می دارد که هر جزیی از اجزای چهره ، به خصوصیت شخصیتی مشخصی مرتبط است و حضور یک ویژگی خاص در اجزای چهره ، میتواند نشانه ایی از حضور آن ویژگی شخصیتی در فرد باشد.

بعنوان مثال ، یکی از مثالهای مشهور در چهره خوانی ، ابروهای شبیه V میباشد که تمایل فرد به قدرت طلبی و کنترل را نشان میدهد.

اما آیا این مساله به این معناست که هر کسی که ابروهایش V شکل است ، اینگونه است ؟ این دقیقا چیزی است که میخواهیم در این مقاله آنرا با ذکر یک مثال توضیح دهیم.

بیشتر بخوانید علم چهره خوانی یا فیزیوگنومی(شخصیت شناسی از روی چهره) چقدر دقیق است ؟

5. شخصیت شناسی با شکل ابروها


طبق علم چهره شناسی ،شکل ابروها ، بیانگر خصیصه های اخلاقی مربوط به نحوه فکر کردن است.علاوه بر اینکه با دقت در شکل ابروها میتوانید به نحوه فکر کردن فرد آگاهی پیدا کنید، ویژگیهای زیاد دیگری را نیز میتوانید با دیدن شکل ابروهای فرد، متوجه شوید.البته نسبت به زنان باید حساسیت و دقت بیشتری به خرج دهید زیرا آرایش میتواند شکل ابروها را به کلی عوض کرده و نشانه های غلطی را به شما بدهد.در ادامه مطلب تعدادی از شکل ابروها را به همراه ویژگی شخصیتی مربوط به آنها مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بیشتر بخوانید شخصیت شناسی با شکل ابروها

6. آیا ارتباطی میان فاصله بین دو چشم و شخصیت افراد وجود دارد ؟


آیا ارتباطی میان فاصله بین دو چشم و شخصیت افراد وجود دارد ؟ ما در این مقاله قصد داریم به بررسی این مورد پرداخته و آنرا برای شما شرح دهیم.منظور ما، فاصله میان دو گوشه چشم است.

بیشتر بخوانید آیا ارتباطی میان فاصله بین دو چشم و شخصیت افراد وجود دارد ؟

7. رابطه بین شکل بینی و شخصیت افراد چیست ؟


آیا بین شکل بینی و شخصیت افراد رابطه ایی وجود دارد ؟

تحقیقات دانشمندان نشان میدهد ارتباطهای معناداری بین شخصیت افراد و شکل اجزای صورت آنها وجود دارد. در این پست به بررسی رابطه شکل بینی و شخصیت میپردازیم.

بیشتر بخوانید رابطه بین شکل بینی و شخصیت افراد چیست ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی