چگونه در گذر زمان زیباتر شوید ؟


آیا تا کنون دقت کرده‌اید که زوج‌ها پس از گذشت چند سال از ازدواج شبیه یکدیگر می‌شوند ؟
آیا تا کنون دقت کرده‌اید دوستانی که یکدیگر را برای چند سال است می‌شناسند کم کم شبیه یکدیگر می‌شوند ؟
مطمئناً قبلاً درباره این مسئله فکر کرده‌اید، اما اکنون سؤال این است که چرا افرادی که زمان زیادی را با یکدیگر می‌گذرانند کم کم شبیه یکدیگر می‌شوند ؟ و چرا زوج‌هایی که زمان زیادی را با هم می‌گذرانند شبیه هم می‌شوند ؟
تئوری‌های زیادی وجود دارد که همه و همه سعی داشته‌اند این پدیده را توصیف کنند، به عنوان مثال برخی از دانشمندان گفته‌اند افرادی که زمان زیادی را با هم می‌گذرانند رژیم غذایی یکسانی را به همراه محیط‌های مشابه تجربه می‌کنند و به همین علت آنها کم کم شبیه یکدیگر می‌شوند.
اما به راستی علت واقعی این مساله چیست ؟ در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا پاسخ خود را بگیرید .

احساسات اجزای چهره را تغییر می‌دهد

احساساتی که به صورت روزانه تجربه می‌کنید می‌توانند ویژگی‌های اجزای چهره شما را در طول زمان تغییر دهند. قطعاً توجه کرده‌اید افرادی که برای مدت طولانی در افسردگی به سر می‌برند دچار تغییراتی در چهره می‌شوند.
وضعیت دقیقا مشابهی برای افرادی که حس مشخص دیگری را مانند استرس، اضطراب و غم برای بازه‌های زمانی طولانی تجربه می‌کنند به وجود می‌آید.

اجازه ندهید که زندگی ویژگی‌های چهره شما را تغییر دهد

آیا می‌دانید معنی این جمله چیست ؟
چیزی که در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم این نکته را روشن می‌کند که وضعیت زندگی شما و احساساتی که در طول زندگی خود تجربه می‌کنید می‌توانند چهره شما را به کل تغییر دهند.
آیا تا به حال کسانی را دیده‌اید که به نظر خشمگین می‌آیند در حالی است که عصبانی نیستند ؟ چنین افرادی برای بازه‌های زمانی طولانی حس خشم را در خود داشته‌اند و به همین علت چهره ی آنها به شکلی عوض شده است که خشم آنها را نمایش دهد.
این بدین معنا است که اگر شما حس بدی داشته باشید مثلا ناراحت و غمگین باشید، شما در حقیقت در حال تغییر ذره ذره ی چهره‌ی خود هستید. این تغییرات به صورت جزئی رخ داده و کم کم در طول زمان این تغییرات به خوبی قابل مشاهده خواهند بود.
هرگز اجازه ندهید که زندگی شکل چهره شما را تغییر داده یا علائمی را روی چهره شما بگذارد. ما می‌دانیم مشکلاتی در زندگی همه وجود دارد که نمی‌توانند آنها را حل کنند اما کماکان هر کسی میتواند واکنش درونی خود نسبت به این مشکلات را مدیریت کند.
زمانی که اتفاق بدی برای شما رخ می‌دهد اجازه ندهید حس بدی در درون شما به وجود آید.
وقتی کسی سعی دارد شما را عصبانی کند حتی اجازه ی آغاز حس خشم را در درون خود ندهید.
وقتی شکست می‌خورید امید خود را از دست ندهید.
زندگی خود را با حس غرور و اعتماد به نفس سپری کنید. به زودی خواهید دید که این احساسات در شکل چهره شما نمایان خواهند شد.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع