حفاظت شده: کاملترین مرجع dowsing یا استفاده از آونگ و ابزارهای مشابه برای دریافت پاسخ سوالات از ضمیر ناخودآگاه

تعداد صفحه A4
19
تومان 15,000,000

چکیده

دسترسی ممنوع


دسترسی کامل به این مقاله به تومان ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ اعتبار نیاز دارد" ** لوئیس ماتاسیا : زندگی من بیش از 27 هزار بار به هر شکلی که یک انسان فکرش را میکند، توسط Dowsing حفظ شده است و جان بسیاریها را در جنگ نجات داده ام. اگر این اطلاعات فقط جان یک فرد را نیز نجات دهد، ارزشش را داشته است. "
" ** آلبرت انیشتین : به خوبی میدانم هنوز هم برخی افراد، Dowsing یا استفاده از ابزارهایی مانند آونگ برای شناسایی یا یافتن پاسخ سوالات را نوعی خرافه میدانند. با این وجود این ابزارها، ابزارهای ساده ای هستند که واکنش سیستم عصبی اتوماتیک و هوش عمیق ناخودآگاه موجود در وجود انسان نسبت به عوامل مختلفی را نشان میدهند که در حال حاضر، فرای درک ضمیر خودآگاه ماست. "

نوشتن مقالاتی در این زمینه یا شاخه های مشابه، آنقدر کار ظریف و حساسی است که اگر با نگرشی غیر از نگرش جامع، علمی و بدون تعصب قدرت نامحدود به آن نگاه شود، یا نام آنرا به سرعت خرافه خواهیم گذاشت یا بی مکث آنرا چشم بسته باور کرده و عمق مطلب را متوجه نمیشوید.

dowsing از زمانهای بسیار دور، یکی از علوم و مهارتهای بسیار اسرار آمیز و در عین حال کارآمد است که به شما این قابلیت را میدهد که پاسخ سوالهای خود را توسط یک ابزار واسط مثل آونگ و از ضمیر ناخودآگاه خود دریافت کنید. در این مقاله بصورت اختصاصی به بررسی نحوه استفاده از برخی ابزارها، برای ارتباط با ضمیر ناخودآگاه و هوش عمیق تر وجودتان خواهیم پرداخت.

در مقالات دیگری مانند مقاله اختصاصی آموزش دریافت اطلاعات از ماتریس هوش جهانی یا همان مقاله Controlled Remote Viewing آموزش دیدید که چطور میتوان با استفاده از فرآیند CRV، از هرچیزی در هر زمان و مکانی مطلع شد. چیزی که در این مقاله یاد میگیرید، بهترین مکمل برای CRV است که حتی به شما کمک میکند با سرعت بسیار بالاتری، اطلاعات را از ناخودآگاه خود دریافت کنید.

***** چیزهایی که با تهیه این مقاله یاد خواهید گرفت


✔️ استفاده از آونگ یا پاندول برای ارتباط با قوای شگفت انگیز ضمیر ناخودآگاه و دریافت پاسخ سوالات درمورد هر موضوعی در هر زمان و مکان، از ماتریس هوشیاری پیوسته جهانی
✔️ یافتن محل دقیق اشیاء گم شده
✔️ یافتن محل گنج ها، منابع آب، منابع فلزی موجود زیر زمین
✔️ یافتن محل دقیق اشخاص گم شده
✔️ یافتن محل دقیق حیوانات گمشده
✔️ یافتن محل دقیق همراهانتان در یک تور، وقتی از آنها جا میمانید
✔️ بهبود رابطه عشقی با شناخت بهتر فرد مقابل
✔️ یافتن مکان مین های جنگی، تشعشعات رادیواکتیو و ...
✔️ دریافت پاسخ از هوش واحد جهانی درمورد سلامت، سمی یا سالم بودن غذایی که در مقابل شماست، دریافت راه حل برای مشکلات پزشکی فعلی و...
✔️ یافتن محل چاه آب در بیابان، حتی زمانی که هیچ ابزاری ندارید
✔️ فلان شخص به عنوان یک همسر، چقدر با من سازگار است ؟!
✔️ من چقدر از آن کتاب، فیلم، یا رستوران لذت خواهم برد ؟
✔️ آیا او از فلان هدیه که میخواهم برایش بخرم خوشش خواهد آمد ؟
✔️ چرا رژیم غذایی من کار نمیکند ؟
✔️ چرا هیچوقت نمیتوانم پول ذخیره کنم ؟
✔️ آیا سگ من درد دارد ؟
✔️ آیا به فلان چیز آلرژی دارم ؟
✔️ فلان شی گم شده در کجای نقشه است ؟
✔️ بدست آوردن اطلاعات، مانند محل دقیق نقص فنی یک خودرو
✔️ پیش بینی قیمت خرید و فروش سهام و...
✔️ بدست آوردن مکان و عمق دقیق یک منبع طلا یا نقره زیر زمین
✔️ کارکردن با چاکراها و بررسی صحت عملکرد آنها، یافتن یک مشکل پزشکی
✔️ و ...
**** این مهارت شهودی، مدتهاست به نظامیان آموزش داده میشود و به عنوان مثال ارتش آمریکا، در کنار فرآیند Remote Viewing، این مهارت را بصورت مکملی بسیار قدرتمند، مورد استفاده قرار داده است.