غذاهای مار درونی شما، ماری در درون شماست که با دادن کمترین غذا به آن، به جانتان خواهد افتاد


بارها گفته شده است که منِ دروغین یا Ego، عامل تمامی مشکلات بشر و تمامی مشکلات و سختی هایی است که در طول عمر خود تجربه کرده اید و اگر حتی فقط برای یک مدت کوتاه وضعیت بدون Ego را تجربه کنید، هیچ نوع زندگی کردنی را به آن ترجیح نخواهید داد زیرا با تمام آفرینش یکی میشوید و عشق بینهایت، حس خوب بینهایت و بی قید و شرط، و قدرتهای عجیب درونی و زندگی غیر قابل وصف و… همه و همه را به شکل یک مستی و شادی بی پایان درونی و بی دلیل و فقط به علت “بودن و هستی خود در این لحظه و یکی بودن با تمام کائنات”، تجربه خواهید کرد. نکات زیادی را میتوان در مورد Ego و اینکه چرا عامل همه مشکلات است مطرح کرد اما در حال حاضر هدف، فقط اشاره به غذاهای مار درونی(Ego) است تا حتی اگر نمیدانید چیست، برای مدتی غذایش را قطع کنید تا مستقیما تجربه کنید که این مار چه بلایی بر سر زندگی شما می آورده است و بدون آن، چقدر زندگیتان جادویی میشود و تجارب غیر قابل وصفی را خواهید داشت !

غذاهای مار درونی شما(من دروغین یا Ego)

لیستی از غذاهایی که به مار درونی خود میدهید و با این کار، آنرا قوی کرده و به جان زندگی خود میندازید و تمام مشکلات خود را خلق میکنید(مالی، مشکلات عشقی، و…) :

 1. زبان و حرف زدن، چه از درون و چه بصورت بیرونی(راه حل، سکوت مطلق و مدیتیشن است، یعنی حتی اگر حرف هم میزنید، با هوشیاری و حضور در لحظه حرف بزنید وگرنه زبان ذاتا ابزاری معیوب است که هویت دروغین شما بر آن استوار است و از آن جان میگیرد، زیرا من تو او ما شما ایشان را ، یعنی جدایی را، اول از همه پیشفرض میکند و زمان و مکان نیز در زبان کاملا به شما تلقین میشود و ابزاری خطی است و…)
 2. هر رفتار و حتی قصد خودخواهانه که بین شما و سایر جهان فاصله بیندازد
 3. مالک شدن به یک چیز و افراد یا حتی چیزهایی در جهان بیرون را به هویت”خود” گره زدن(حتی اینکه یک طرز فکر یا شغل خود را مالک شوید و جز هویت اصلی خود کنید)
 4. سرزنش کردن خود یا دیگران
 5. هرگونه مفهوم، جمله یا ایده ای که وجود گذشته، آینده و زمان و مکان را برای شما پیشفرض کند و تمرکز شما را به جایی غیر از همین لحظه ببرد، حتی اینکه تصور کنید که شما در حقیقت “بدنتان” هستید و از یاد ببرید که شما هوشیاری هستید که اگر بدنتان هم نصف شود، منِ شما نصف نمیشود ! بلکه ناظر نصف شدن بدنتان خواهید بود!)
 6. هر گونه تعیین هدف در آینده(که حضور شما در این لحظه را بگیرد)
 7. تعلق به رسیدن قطعی به هرگونه خواسته و رسیدن حتمی به آن(دقت کنید که لذت بردن و یا تصویر سازی هر چیز در همین لحظه، عالیست و خیلی خوب است، اما اینکه وابستگی به رسیدن به نتیجه بگیرید، همین لذت و انرژی را نیز خراب میکند زیرا در اینصورت من دروغین مالکش میشود)
 8. هرگونه خصوصی سازی در خلقت(مثلا من فقط فلان افراد یا فلان کشور را دوست دارم و از باقی متنفرم)
 9. حتی پوشیدن یک لباس گرانقیمت اگر “این صدای درونی از من دروغین به جریان افتد که که من چقدر از دیگران خوشتیپ تر و بهترم !”، (کماکان دقت کنید که داشتن این حس اعتماد به نفس یا حس خوب به لباسی که الان دارید در همین لحظه، عالی است اما زمانیکه صدای درونی به جریان افتد، یعنی مار درونی شما در حال تغذیه از این لباس زیباست !)
 10. داشتن هرگونه باور یا نگاه قبلی به موضوعات مختلف، چسبیدن به ایده ها یا افکار و آنها را جز هویت اصلی خود دانستن
 11. هرگونه تعیین استراتژی برای آینده، هرگونه جنگیدن با هر آنچه در همین لحظه “هست” و نپذیرفتن کامل و عدم تسلیم مطلق در برابر آن(مشکلی ندارد که بخواهید چیز بهتری را وارد کنید، اما اینکه از این لحظه متنفر باشید غذای مار درونی است)
 12. هرگونه تلاش برای کنترل یا تسلط روی دیگران یا هرچیزی در جهان بیرون
 13. هرگونه وابستگی و تعلق به هرچیزی
 14. هرگونه وابستگی به لذتها یا مادیات(دقت کنید جهان مادی یا هر گونه لذت، هیچ مشکلی ندارد و عالیست و یک انرژی آزاد در خلقت است، مشکل تعلق به آنهاست است و اینکه خود را فقط همان جهان مادی و فیزیکی بدانید، زیرا هوشیاری شما را  از بینهایت بودن، محدود میسازد، وگرنه میتوانید غرق در ثروت و مادیات و لذتها باشید با هوشیاری به اینکه همه چیز در درون شماست نه اینکه شما همین لذتها، و محصور در جهان فیزیکی هستید)
 15. هرگونه حواسپرتی یا کاری، که بدون حضور کامل شما در این لحظه انجام شود(شما میتوانید هر کاری کنید اما به شرطی که حین انجام آن حضور داشته باشید، در غیر اینصورت مار درونی شما قویتر میشود)
 16. بد و خوب برچسب زدن چیزهای بیرونی، شیطانی دیدن برخی چیزها در جهان بیرون و همه چیز را یکی و واحد ندیدن
 17. و…

نکته جالب و خطرناک درباره موارد بالا این است که از سطح هوشیاری پایین، هیچ عیبی در آنها دیده نمیشود و بسیار هم عادی به نظر بیاید. اما در حقیقت همه اینها و موارد بسیار زیاد دیگری، دقیقا غذای من دروغین و ایگو هستند که جوری به یکباره بر سر شما نازل خواهند شد که حتی روحتان نیز خبر نخواهد داشت !!! مانند تمام مشکلاتی که بر سر مردم می آید و بعد میگویند چرا “من” و نامش را سرنوشت میگذارند، غافل از اینکه فقط خلق خودشان است! بعدها توصیحات عمیق تری درباره این موضوع داده خواهد شد. عشق بی پایان به تک تک شما قدرت نامحدودیهاصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع