1. اهمیت حفظ واکنش درونی مثبت نسبت به مشکلات بیرونی، همزمان با انجام مسئولیتها، واکنشها یا اقدامات لازم در جهان بیرون


بسیاریها که وارد مسائلی چون قانون جذب یا حتی باور به خدا و …میشوند، دچار مشکلی جدید میشوند و آن اینکه تصور میکنند بر اساس قانون جذب، از این پس باید فقط روی چیزهای مثبت تمرکز کنند و در نتیجه اگر مشکل یا عیبی در جهان بیرون میبینند که نیاز به اقدام یا واکنشی دارد، باید بنشینند گوشه خانه و با اقدام یا واکنشی بیرونی، به مسائل موجود در جامعه نپردازند. یا اینکه تصور میکنند چون به خدا باور پیدا کرده اند، در نتیجه دیگر همه کارها را خدا باید بکند و هیچ کاری نیست که لازم باشد آنها انجام دهند !!! بله این هم جز عمیق ترین خطاها و خرافه ها در کشور ماست… اما به راستی حقیقت چیست !؟

بیشتر بخوانید اهمیت حفظ واکنش درونی مثبت نسبت به مشکلات بیرونی، همزمان با انجام مسئولیتها، واکنشها یا اقدامات لازم در جهان بیرون

2. آیا همیشه باید حقیقت را گفت ؟ آیا صداقت انتخاب درست است یا دروغ نیز خیلی جاها کار راه انداز و بهتر است ؟


یکی از پرسشهای مهمی که برای بسیاریها وجود دارد این است که آیا همواره باید صادق باشیم یا خیر ؟ آیا بعضی جاها دروغ گفتن انتخاب صحیح است یا نه !؟

بیشتر بخوانید آیا همیشه باید حقیقت را گفت ؟ آیا صداقت انتخاب درست است یا دروغ نیز خیلی جاها کار راه انداز و بهتر است ؟

3. چرخه ای که زندگی دائما انجام میدهد را بشناسید و زین پس غافلگیر نشوید !


زندگی دائما شما را در آزمونهایی قرار میدهد و نقاط ضعف درونیتان را به شما نمایش میدهد. و تا زمانیکه این نقاط ضعف برطرف نشوند، زندگی شما دچار مشکلات واحدی خواهد شد. و این چیزی است که باید به آن توجه کنید.

بیشتر بخوانید چرخه ای که زندگی دائما انجام میدهد را بشناسید و زین پس غافلگیر نشوید !

4. نکاتی مهم درباره مشورت گرفتن از دیگران، درباره مشکلی که در آن گیر افتاده اید


در خیلی از اوقات که در مشکلی گیر میکنید، ممکن است مشورت گرفتن از دیگران یکی از گزینه هایی باشد که به ذهنتان برسد و بسیار هم عالی است ! در این مقاله نکاتی را درباره مشورت گرفتن از دیگران خواهید شنید که کمک زیادی به شما خواهد کرد.

بیشتر بخوانید نکاتی مهم درباره مشورت گرفتن از دیگران، درباره مشکلی که در آن گیر افتاده اید

5. سندرم رشد بصورت چیپس به دست و روی کاناپه ! آیا میشود چیپس به دست روی کاناپه، مقالات سایت را خواند و زندگی را تغییر داد و به خواسته ها رسید !؟


خیلی از محصولات و تیترهایی که در سایت قدرت نامحدود یا حتی در مراجع خوب دیگر برای رشد و موفقیت وجود دارند، آنقدر وسوسه برانگیز و فوق العاده اند که خیلی ها با یک نگاه عاشق میشوند و در نتیجه تصمیم میگیرند چیپس به دست و با مطالعه روزنامه وار سایت، به همه مطالب مسلط شوند و تمام رویاهای خود را به یکباره به حقیقت تبدیل کنند، اما آیا واقعا چنین چیزی ممکن است ؟

بیشتر بخوانید سندرم رشد بصورت چیپس به دست و روی کاناپه ! آیا میشود چیپس به دست روی کاناپه، مقالات سایت را خواند و زندگی را تغییر داد و به خواسته ها رسید !؟

6. مسئولیت کل زندگیتان و رویدادهایش را خودتان بپذیرید !


قطعا در جاهای مختلفی شاهد این موضوع بوده اید که افراد معمولا مسئولیت یک چیز را دائما گردن دیگری یا بر عهده یک چیز بیرونی و غیر از خودشان می اندازند. این عادت، روشی برای خلاصی موقت از فشار و فرار از مسئولیت است که بر خلاف حس خلاصی اولیه ای که میدهد، صدمات جبران ناپذیری را به زندگی شما وارد میکند و به همین علت در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید مسئولیت کل زندگیتان و رویدادهایش را خودتان بپذیرید !

7. اهمیت اصلاح تعاریف و نگاههایی که در زندگیتان، به رنج و لذت دارید !


در نگاه ظاهری، رنج و لذت دو قطب متضاد در زندگی و هستی اند که انسانها معمولا در نگرشها یا رفتارهای روزمره خود، یکی را بهتر از دیگری میدانند و بیشتر غرق در یکی از آنها میشوند و متصور میشوند که با این کار، از قطب دیگر فرار کرده اند ! اما آیا این دو، دو قطب، واقعا متضاد باهم هستند ؟!

بیشتر بخوانید اهمیت اصلاح تعاریف و نگاههایی که در زندگیتان، به رنج و لذت دارید !

8. از درون با خود صحبت میکنید ؟ ریشه مشکلاتتان همین است


مدت زیادی است که در قدرت نامحدود، درباره هویت دروغین صحبت کرده، و مقالات و فایلهای صوتی و متنی متنوعی را نیز در این باره، منتشر نموده ایم. در این مقاله عمیق تر به موضوع صحبت درونی با خود، و ارتباط آن با زنده بودن شیطان درونی یا همان ego(هویت دروغین) خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید از درون با خود صحبت میکنید ؟ ریشه مشکلاتتان همین است

9. فقط خود شما هستید که به چیزهای مختلف معنا میدهید، وگرنه هیچ چیز در زندگی، خودش معنایی ندارد


هرچقدر بیشتر مدیتیشن کنید و قدرت تحلیل و ناظر بودن به همه چیز را در وجود خود گسترش دهید، رفتار های قبلی خودتان در شرایط مختلف، برای شما خنده دارتر و عجیب تر میشود. یکی از چیزهایی که مردم به شدت به آن اعتیاد دارند، معنادهی مداوم به چیزها و رویدادهای مختلف است. معناهایی که هرگز حقیقت ندارند.

بیشتر بخوانید فقط خود شما هستید که به چیزهای مختلف معنا میدهید، وگرنه هیچ چیز در زندگی، خودش معنایی ندارد

10. ریشه و معنای رنج های کوچک و بزرگ در زندگیتان چیست و آیا نمیشود از رنج کشیدن، در مسیر رشد فرار کرد ؟


اگر به سختیها و مشکلات در زندگی خود توجه کنید، خواهید دید که انگار رنج و سختی، بخشی جدا نشدنی از زندگی است. اما به راستی علت این موضوع چیست ؟ ریشه رنج و سختیها چیست و کجاست ؟

بیشتر بخوانید ریشه و معنای رنج های کوچک و بزرگ در زندگیتان چیست و آیا نمیشود از رنج کشیدن، در مسیر رشد فرار کرد ؟

11. هر روز، حضور در لحظه شما کمتر و کمتر میشود و دیگران جای شما زندگی میکنند، مگر اینکه منظم مدیتیشن کنید


پس از اینکه بصورت صفر کیلومتر از کارخانه خلقت ترخیص شده و متولد میشوید، شما دقیقا مانند یک کامیپوتر صفر و برنامه ریزی نشده هستید ! دقیقا مانند یک کاغذ سفید ! اما مشکل از آنجا آغاز میشود که روز به روز این کامپیوتر برنامه ریزی شده و رفته رفته، “حضور شما در لحظه” و هویت واقعی شما زیر انبوهی از برنامه های نصب شده توسط جامعه و اطرافیان مدفون میشود. اما راه حل این مشکل چیست ؟

بیشتر بخوانید هر روز، حضور در لحظه شما کمتر و کمتر میشود و دیگران جای شما زندگی میکنند، مگر اینکه منظم مدیتیشن کنید

12. هر ساختار هویت دروغین یا ego، دیر یا زود خود را از بین خواهد برد


در فایلهای صوتی بخش صدای نامحدود، درباره هویت دروغین(ego) و هویت حقیقی توضیحات جامعی ارائه کرده ایم. در این مقاله، درباره این صحبت خواهیم کرد که چطور هر ساختار ego، دیر یا زود، خود را از بین میبرد و راه نجات چیست !؟

بیشتر بخوانید هر ساختار هویت دروغین یا ego، دیر یا زود خود را از بین خواهد برد

13. روشن سازی حقایق عمیق درباره تقدیر و سرنوشت، آیا انسان اسیر تقدیر و سرنوشت است ؟


تقدیر، سرنوشت و کلمات مشابه، از جمله کلماتی هستند که از کودکی، ذهن همه را اشغال میکنند و هیچکس نیز به وضوح به افراد یاد نمیدهد که این کلمات دقیقا چه معنایی دارند، و در نتیجه این موضوع که آیا ما اختیار آزاد داریم یا خیر، بدون تعارف در هاله ای از ابهام باقی میماند. ایکاش واقعا کسی همه اینها را از کودکی آموزش میداد تا اکثریت افراد تا انتهای عمر خود نادانسته تصورات غلط درباره این کلمات پیدا نکنند. آنچه در این مقاله برای شما شرح داده میشود، بر اساس ادراکات مستقیم درونی است و به همین علت تمام ابهامات را به سادگی تمام برای شما روشن خواهد ساخت.

بیشتر بخوانید روشن سازی حقایق عمیق درباره تقدیر و سرنوشت، آیا انسان اسیر تقدیر و سرنوشت است ؟

14. زندگی هرگز هیچ ایستگاه مقصد بعدی یا نهایی ندارد !


یکی از نگرشهای بسیار رایجی که در ذهن اکثریت افراد وجود دارد، این است که دائم یک ایستگاه بعدی را برای زندگی خود متصورند. در این مقاله عمیق تر به این موضوع خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید زندگی هرگز هیچ ایستگاه مقصد بعدی یا نهایی ندارد !

15. تمام تصمیمات و حتی افکار و احساسات شما، از این نشات میگیرد که فکر میکنید چیزی را میدانید، حال آنکه در حقیقت شما هیچ نمیدانید


اگر خوب به زندگی روزمره خود، و کل افکار و تصمیمات و نگرانیها یا حتی احساسات خوب خود نگاهی بیندازید، آگاه خواهید شد که تمام آنها فقط و فقط بر یک چیز استوارند. و آن این است که شما حس میکنید چیزی را میدانید. حال آنکه این موضوع حقیقت ندارد !

بیشتر بخوانید تمام تصمیمات و حتی افکار و احساسات شما، از این نشات میگیرد که فکر میکنید چیزی را میدانید، حال آنکه در حقیقت شما هیچ نمیدانید

16. خطر وحشتناک فرهنگ، عرف، سنت، و سنتی بودن، چرا حین طی کردن مسیر های سنتی باید هزاران برابر بیشتر حواس خود را جمع کنید !؟


لطفا با خواندن تیتر این مقاله، به کسی بر نخورد ! اول از همه کاملا درک کنید که حرف این مقاله چیست، بعد قضاوتهای احتمالی خود را داشته باشید.(همواره عده ای هستند که بدون خواندن و فهم مقاله به سرعت قضاوتهای خود را آغاز میکنند !).

بیشتر بخوانید خطر وحشتناک فرهنگ، عرف، سنت، و سنتی بودن، چرا حین طی کردن مسیر های سنتی باید هزاران برابر بیشتر حواس خود را جمع کنید !؟

17. معمولا بهترین چیزها برای رشد وضعیت حال حاضر زندگی شما، چیزهایی است که کاملا از آنها بدتان می آید !


یکی از پارادوکس های عمیق در زندگی این است که تقریبا تمام چیزهایی که به رشد شما به سطوح بالاتر کمک میکند، دقیقا چیزهایی است که نسبت به آنها حس چندان جالبی ندارید. اما به راستی چرا اینگونه است !؟

بیشتر بخوانید معمولا بهترین چیزها برای رشد وضعیت حال حاضر زندگی شما، چیزهایی است که کاملا از آنها بدتان می آید !

18. آیا چیزهایی که در قدرت نامحدود میگوییم، واقعا عملی شده اند یا فقط یک سری تئوری عملی نشده به شما گفته میشود !؟


آیا مطالبی که در تمام این سالها، کلمه به کلمه در سایت نگارش و یا بصورت صوتی ضبط شده اند، همه توسط نویسنده و در زندگی خودش، به عمل و نتیجه واضح تبدیل شده اند ؟ یا  فقط شنونده یک سری تئوریها و ایده های ذهنی غیر عملی بوده اید !؟

بیشتر بخوانید آیا چیزهایی که در قدرت نامحدود میگوییم، واقعا عملی شده اند یا فقط یک سری تئوری عملی نشده به شما گفته میشود !؟

19. چه کنیم که همه مردم ما را دوست داشته باشند و پشت سر ما حرف یا قضاوت بدی مطرح نشود


یکی از رویاهای رمانتیکی که خیلی از افراد، در سطح خودآگاه یا ناخودآگاه در ذهن خود میپرورانند، این است که محبوب همه باشند و همه مردم عاشق آنها باشند و حرف بدی پشت سرشان نزنند ! در این مقاله به بررسی این رویا خواهیم پرداخت !

بیشتر بخوانید چه کنیم که همه مردم ما را دوست داشته باشند و پشت سر ما حرف یا قضاوت بدی مطرح نشود

20. آیا رنج و سختی های فراوان در مسیر رشد اجباری و لازم است ؟ آیا بدون سختی کشیدن نمیتوان رشد کرد ؟


خیلیها این سوال را دارند که آیا واقعا برای رشد روحی و معنوی در زندگی، نیاز به سختی و رنج کشیدن است ؟ آیا باید بلا سرمان بیاید تا رشد کنیم ؟

بیشتر بخوانید آیا رنج و سختی های فراوان در مسیر رشد اجباری و لازم است ؟ آیا بدون سختی کشیدن نمیتوان رشد کرد ؟

21. مشکلات بزرگ در سرتاسر جهان و زندگی شما از کجا نشات میگیرند و چطور میتوان هر مشکل بزرگی را حل کرد ؟


همه در طول زندگی خود شاهد مشکلات مختلفی در زندگی و یا حتی در سطح جهان میشوند و شاید در این میان،‌ از یاد میرود که ریشه اصلی بزرگترین مشکلات چیست ! این مقاله شما را به ریشه تمام مشکلات بزرگی که تاکنون داشته اید آگاه میکند.

بیشتر بخوانید مشکلات بزرگ در سرتاسر جهان و زندگی شما از کجا نشات میگیرند و چطور میتوان هر مشکل بزرگی را حل کرد ؟

22. تفکر و جستجو درباره چگونگی جادوی حضور و بودنتان در این لحظه را آغاز کنید


‍‍پس از نوشتن تمام این هزار مقاله تا به این لحظه در وبسایت قدرت نامحدود، شنیدن فقط یک جمله کافیست. و آن اینکه شما و اصل و ذات هستی شما، شگفت انگیز و بینظیر ترین جادویی است که در تمام عمر خود آنرا خواهید یافت. و شک نکنید که حتی اگر ده ها سال بگذرد و ده ها قدرت نامحدود تاسیس شود و ده ها هزار مقاله هم که نوشته شود، چیزی فراتر و شگفت انگیز تر از عمق ذات و هوشیاری شما وجود نخواهد داشت. و به همین علت است که شناخت خودتان، بسیار مهم است. زیرا اگر خود را بشناسید، به یکباره همه چیز برای شما مثل روز روشن میشود و ابهامی باقی نمیماند.

بیشتر بخوانید تفکر و جستجو درباره چگونگی جادوی حضور و بودنتان در این لحظه را آغاز کنید

23. هیجان، انرژی خدا در وجود شما و انرژی ایست که وجودش، به تنهایی برای موفقیتتان کافیست !


هیجان معجزه میکند ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان !
بس است یا باز هم میخواهید اهمیتش تکرار شود !؟

بیشتر بخوانید هیجان، انرژی خدا در وجود شما و انرژی ایست که وجودش، به تنهایی برای موفقیتتان کافیست !

24. هرزه کیست و هرزگی چیست !؟


به جای اینکه به این مقاله، به عنوان یک مقاله قضاوت گر یا برچسب زننده نگاه کنید، آنرا به عنوان یک مقاله آگاهی بخش و روشن کننده مد نظر قرار دهید. کلمه هرزه، در جامعه تعاریف خاص خود را دارد، اما تعریف قدرت نامحدود از هرزه چیست !!؟

بیشتر بخوانید هرزه کیست و هرزگی چیست !؟

25. ماندن در سطح درک عادی (فقط همین جهان فیزیکی)، عذابی نقد است که به چشم خیلیها نمی آید !


وقتی صحبت از کارما یا قانون عدالت جهانی میشود، و از این حرف زده میشود که هر کار خودخواهانه ای، نقدا جزای خود را دارد، خیلیها به دنبال نزول بلای آسمانی یا بدبختی و رویدادهای بد هستند، حال آنکه گیر کردن در سطح فهم جهان فیزیکی، بزرگترین مجازات نقد است.

بیشتر بخوانید ماندن در سطح درک عادی (فقط همین جهان فیزیکی)، عذابی نقد است که به چشم خیلیها نمی آید !

26. چرا برخی اوقات رفتار و واکنشتان به دیگران بسیار منفی و غیر قابل پیش بینی میشود و این موضوع چه چیزی را به شما یادآوری میکند ؟


شاید شده باشد که برخی اوقات، با وجود اینکه معمولا رابطه تان با دیگران خوب است و انرژی مثبت و خوبی دارید، به یکباره به فرد خاصی، بدون اینکه بدانید چرا و چگونه، رفتار بسیار بد و واکنش شدیدی را نشان میدهید. فکر میکنید ریشه این موضوع چیست و این مساله چه درسی را برای شما خواهد داشت ؟

بیشتر بخوانید چرا برخی اوقات رفتار و واکنشتان به دیگران بسیار منفی و غیر قابل پیش بینی میشود و این موضوع چه چیزی را به شما یادآوری میکند ؟

27. آیا راه اندازی شهر و حکومتی بدون قانون و بالا دست عملا ممکن است یا هرج و مرج میشود ؟ تنها راه حل فساد در حکومتها چیست ؟


چند روز پیش سوالی بسیار جالب توجه مطرح گردید که به نظر میرسد پاسخ به آن در قالب یک مقاله مجزا، بسیار مفید و روشنگر خواهد بود.

بیشتر بخوانید آیا راه اندازی شهر و حکومتی بدون قانون و بالا دست عملا ممکن است یا هرج و مرج میشود ؟ تنها راه حل فساد در حکومتها چیست ؟

28. بیشترین لذت را فقط کسی میتواند از زندگی ببرد، که تعلقی به هیچ چیز ندارد


یک مسافر، تنها کسی است که حقیقتا ارزش سفر خود را میداند و از ثانیه به ثانیه آن سفر لذت میبرد. و مسافر کسی است که نه به خانه ای حس تعلق دارد و نه دلبستگی شدیدی به چیزی دارد ! آمده است که برود ! و به همین علت دقیقا از هر لحظه اوج استفاده و لذت را میبرد و قدر لحظات را میداند.

بیشتر بخوانید بیشترین لذت را فقط کسی میتواند از زندگی ببرد، که تعلقی به هیچ چیز ندارد

29. رشد، مسیر حرکت به سمت ارزش، چیزهای کمیاب و داشته ها و اکتشافاتی حقیقتا ارزشمند است


رشد حقیقی، مسیر حرکت به سمت ارزش و چیزهای ارزشمند است. یعنی چیزهایی که واقعا و حقیقتا ارزشمند هستند، نه چیزهایی که فقط ظاهرا ارزشمند به نظر میرسند. این مقاله درک عمیقی را درباره رشد حقیقی به شما خواهد داد که ادامه مسیر همه علاقمندان برای رشد را روشن خواهد ساخت.

بیشتر بخوانید رشد، مسیر حرکت به سمت ارزش، چیزهای کمیاب و داشته ها و اکتشافاتی حقیقتا ارزشمند است

31. شیطان های بیرونی که به جوامع و افراد تسلط دارند و زورگویی میکنند، فقط انعکاسی از وضعیت درونی و باورهای خود افراد هستند


این مقاله، ارتباط میان زورگویانی که در طول تاریخ و در جوامع وجود داشته و دارند را، با وضعیت درونی افراد نشان میدهد.

بیشتر بخوانید شیطان های بیرونی که به جوامع و افراد تسلط دارند و زورگویی میکنند، فقط انعکاسی از وضعیت درونی و باورهای خود افراد هستند

32. تعویق ایجاد کردن، فرار از مواجه شدن با واقعیت یا یک رنج است


به عنوان یک پرسش شوکه کننده، از شما سوال میشود که “چرا همین اکنون نمیمیرید !؟!؟” شوکه شدید ؟؟ عیبی ندارد ! کافیست باقی مقاله را دنبال کنید تا منظور را به خوبی متوجه شوید. حرفهای جالبی خواهید شنید.

بیشتر بخوانید تعویق ایجاد کردن، فرار از مواجه شدن با واقعیت یا یک رنج است

33. خیلی از شما واقعا افراد خوبی هستید، اما دائم از یاد میبرید که روی کره زمین زندگی میکنید نه بهشت !


“چرا اون اینکارو کرد ؟! چطور نمیتونه این موضوع واضح رو بفهمه !؟ چرا این اینطوریه !؟! چرا اخلاقش اینطوری بود !؟؟ چرا بهم اون حرفو زد ؟! چطور بعد از اونهمه خوبی که بهش کردم اینکارو باهام کرد یا اون حرفو بهم زد !؟ چرا یهو مریض شدم ؟ چرا ماشین جلوییه گاز نمیده و راه نمیره !!؟ چرا این پیک موتوریه هنوز سفارش منو نیاورده چقدر میتونه بی مسئولیت باشه آخه !؟”. قطعا این حرفها را در طول عمر خود بارها به زبان آورده اید. حال با ادامه مقاله همراه شوید تا موضوع را بیشتر باز کنیم و به شما بگوییم که مشکل دقیقا از کجاست !

بیشتر بخوانید خیلی از شما واقعا افراد خوبی هستید، اما دائم از یاد میبرید که روی کره زمین زندگی میکنید نه بهشت !

34. اکثریت به دنبال چه چیزهایی هستند ؟


یکی از استدلالهای خطرناکی که از افراد در ابتدای مسیر رشد زیاد شنیده میشود و خطرناک است، تکیه به نظرات دیگران و عموم مردم است. اما به راستی آیا نظرات اکثریت و عموم مردم چیزی است که باید دغدغه ذهنی و تعیین کننده ادامه مسیر شما باشد ؟

بیشتر بخوانید اکثریت به دنبال چه چیزهایی هستند ؟

35. مشکلاتی که در بقیه و جهان بیرون میبینید، در ریشه، دقیقا در درون خودتان هستند، وگرنه اصلا به چشمتان نمی آمدند


برخیها دیگران را سودجو میبینند، برخی دیگر حس میکنند همه خائن اند. برخیها تصور دارند دیگران دزد هستند. و جالب تر از اینکه برای همه این حرفهای خود، کلی شاهد و دلیل نیز دارند. اما به راستی، جوری که دیگران را میبینید، چه ارتباطی به وضعیت درونی شما دارد ؟

بیشتر بخوانید مشکلاتی که در بقیه و جهان بیرون میبینید، در ریشه، دقیقا در درون خودتان هستند، وگرنه اصلا به چشمتان نمی آمدند

36. آیا رشد یافته ترین فرد، فقط مهربانترین، صبور ترین، و آرام ترین و در یک کلام فقط تجمع صفات مثبت باید باشد !؟


سوال بسیار رایج خیلی هاست تا بدانند آیا یک فرد رشد یافته، نهایتا قرار است فقط تجمع صفات مثبت شود !؟

بیشتر بخوانید آیا رشد یافته ترین فرد، فقط مهربانترین، صبور ترین، و آرام ترین و در یک کلام فقط تجمع صفات مثبت باید باشد !؟

37. سوالات ساده ای که توصیه میشود آنها را هر روز مقابل چشمانتان قرار دهید


سوالاتی که از خود میپرسید، فقط یک سوال نیستند. هرچند خیلیها تصور دارند که تا زمانی که پاسخ یک سوال داده نشود، آن سوال ناقص است، اما حقیقت این است که نحوه عملکرد ذهن و وجود شما به گونه ایست، که به محض پرسیدن هر سوال، فرکانس ذهن شما تغییر یافته و تا زمانیکه ذهن شما پاسخی برای آن سوال نیابد، آنرا رها نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید سوالات ساده ای که توصیه میشود آنها را هر روز مقابل چشمانتان قرار دهید

38. تا زمانیکه حقایق عمیقی که در قدرت نامحدود از آن حرف زده میشود را تجربه و پیدا نکنید، رویای آرامش مطلق را نیز در زندگی خود نخواهید دید


ممکن است در ابتدا تصور کنید مسیر رشد، یک مسیر اختیاری است یا اصلا یک چیز من در آوردی است که اگر حال داشتید آنرا طی میکنید و اگر حال نداشتید هم که هیچ ! حال آنکه حقیقت چیز دیگری است و جدی تر از این حرفهاست.

بیشتر بخوانید تا زمانیکه حقایق عمیقی که در قدرت نامحدود از آن حرف زده میشود را تجربه و پیدا نکنید، رویای آرامش مطلق را نیز در زندگی خود نخواهید دید

39. گرگی درنده در پوستین بره، وقتی هویت دروغین، Ego یا همان منیت، در قالب فردی به ظاهر مذهبی در آید


همه مذاهب، واقعا از حقیقت های عمیقی نشات گرفته اند اما از آنجاییکه فساد و ناهوشیاری در هر سیستمی میتواند به وجود آید، وضعیت فعلی و نگاه فعلی افراد به مذهب و درکشان از آن نیز کاملا گره خورده و گویی آن حقیقت نابی که در ابتدا دیده میشد، چیز دیگری شده است. در این مقاله به شما گفته خواهد شد که هویت دروغین چطور میتواند در قالب یک فرد ظاهرا مذهبی در جامعه ایجاد شود و چقدر این موضوع خطرناک است !

بیشتر بخوانید گرگی درنده در پوستین بره، وقتی هویت دروغین، Ego یا همان منیت، در قالب فردی به ظاهر مذهبی در آید

40. هر زمان که اراده ای کنید، هویت دروغین شما با آن خواهد جنگید، ارتباط قوانین حرکت نیوتون به رشد و موفقیت !


قوانین حرکت نیوتون را به یاد دارید ؟ اگر به یاد ندارید نگران نشوید عیبی ندارد !به نظر شما ارتباط این قوانین فیزیک از نیوتون، به مقاله فعلی از قدرت نامحدود چیست !؟

بیشتر بخوانید هر زمان که اراده ای کنید، هویت دروغین شما با آن خواهد جنگید، ارتباط قوانین حرکت نیوتون به رشد و موفقیت !

41. فلان چیز از نظر علمی اثبات نشده پس دروغ است ! شناخت دانشمندان حقیقی در مقابل متعصبین بدون آگاهی، روی مسائل علمی !


معمولا کسانیکه تازه با قدرت علم و دانش آشنا میشوند، تعصبی نهان را نسبت به آن گسترش میدهند تا حدی که علم را عملا میپرستند و هرچیزی که علم رد کند را چشم بسته رد میکنند. در این مقاله اشاره ای مختصر به این خواهیم داشت که دانشمند حقیقی کیست و نسخه های دروغین دانشمندان(متعصبین بدون آگاهی) کدام هستند و چرا اگر به شدت متعصب روی علوم(خصوصا علوم دانشگاهی و آکادمیک هستید)، جا دارد در باورها و نگاهتان به علم کمی اصلاحات ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید فلان چیز از نظر علمی اثبات نشده پس دروغ است ! شناخت دانشمندان حقیقی در مقابل متعصبین بدون آگاهی، روی مسائل علمی !

42. آخرین بخش کوچک رنگ نشده از خانه خود را، که مقابل چشمان شماست، موقتا از یاد ببرید ! جنگ با اثر زیگارنیک، مهارت ارزشمند رها کردن موقت کارهای زمانبر و طولانی، بصورت نیمه تمام


اثر زیگارنیک (Zeigarnik effect) بیان میدارد که کارهای نیمه تمام، ذهن انسان را به شدت درگیر خود میکنند. و این دقیقا موضوعی است که در این مقاله، نکته ای ارزشمند را درباره آن به شما خواهم گفت !

بیشتر بخوانید آخرین بخش کوچک رنگ نشده از خانه خود را، که مقابل چشمان شماست، موقتا از یاد ببرید ! جنگ با اثر زیگارنیک، مهارت ارزشمند رها کردن موقت کارهای زمانبر و طولانی، بصورت نیمه تمام

43. “شما” هرگز نخواهید توانست “هوشیار” یا در لحظه “حاضر” شوید


برخیها با خواندن مقالات، تازه به اهمیت بسیار بالای هوشیاری و حضور در لحظات پی برده، و تمارینی مثل مدیتیشن را آغاز کرده اند. اما انگار هرچقدر که تلاش میکنند، بالاخره کلی جاها از خود بیخود شده و حضور در لحظات را در مسیر زندگی خود از دست میدهند. این گره چگونه باز میشود !؟

بیشتر بخوانید “شما” هرگز نخواهید توانست “هوشیار” یا در لحظه “حاضر” شوید

44. برای آرام کردن زمان، ادراکات را بسیار عمیق، سریع و متمرکز کنید


زمان یک مفهوم کاملا نسبی است و حقیقتی مطلق و غیر قابل دستکاری نیست ! اینطور نیست که شما در زمان گیر افتاده باشید، بلکه زمان در اسارت روح و هوشیاری شماست و در درون آن رخ میدهد.

بیشتر بخوانید برای آرام کردن زمان، ادراکات را بسیار عمیق، سریع و متمرکز کنید

45. میزان حضور سادگی در زندگی شما، معیاری بسیار دقیق از سطح هوشیاری فعلی شماست


تمام مقالاتی که قدرت نامحدود تاکنون نوشته است، با هدف افزایش سطح هوشیاری شما در زندگی است که نهایتا باعث میشود خودتان کنترل تمام زندگی را به دست گرفته و بهترینها را بصورت ارادی، و نه سرسری و ناخودآگاه، در مسیر خود خلق کنید. در این میان، هر از چند گاهی، یک معیار دم دستی و قابل استفاده برای سنجش وضعیت خودتان داده میشود تا وضعیت فعلی خود را متوجه شوید. یکی از معیارهای بینظیر هوشیاری، سادگی است.

بیشتر بخوانید میزان حضور سادگی در زندگی شما، معیاری بسیار دقیق از سطح هوشیاری فعلی شماست

46. توان کنترل و تغییر واقعیت و رویدادهای زندگیتان چگونه حاصل میشود؟


هرچه شما در “دقیق دیدن” و “تفسیر کردن” واقعیتها و رویداد ها توانمندتر شوید، بهتر خواهید توانست آن ها را کنترل کرده و سپس تغییر دهید. زمانی که توانایی تفسیر چیزی را دارید یعنی توانسته اید آن را درک کنید. راه های بسیاری جهت درک بهتر و روش های متعددی برای تفسیر دقیق تر وجود دارد.

بیشتر بخوانید توان کنترل و تغییر واقعیت و رویدادهای زندگیتان چگونه حاصل میشود؟

47. لطفا نگاهی به قیمتها در چند کوچه بالاتر هم بیندازید ! با تشکر


همه افراد در سطوح مختلف، بسیار مستعد هستند که غصه و دغدغه رویدادهای منفی کوچک  و کم اهمیت خصوصا در بخش اقتصادی از زندگی خود را داشته باشند و در طول عمر خود، روزانه بارها نگران چیزهای مختلف میشوند(ضررها، خطرات اقتصادی و…). این مقاله به این منظور نوشته شده است که فقط زحمت بکشید حتی اگر شده فقط با یک جستجوی سریع اینترنتی، نگاهی به قیمت اجناس مختلف و حتی مثلا خانه ها، در همین کشور خودمان و در برخی محلات لوکس تر بیندازید. احتمالا نظرتان  و نگرانیهایتان عوض خواهد شد !

بیشتر بخوانید لطفا نگاهی به قیمتها در چند کوچه بالاتر هم بیندازید ! با تشکر

50. سطح هوشیاری و وضعیت درونیتان، هر لحظه روی رفتار و احساسات حیوان خانگیتان نیز مستقیما اثر میگذارد


این روزها تقریبا در هر شهری، وقتی سری به بیرون بزنید، حیواناتی مانند سگها و گربه ها و سایر حیوانات را که به همراه صاحبان خود به بیرون می آیند خواهید دید. شاید هم خود یا اطرافیانتان، یکی از همین افراد باشید. اگر اینطور است، این مقاله مخصوص شماست. البته کسانیکه هیچ حیوانی ندارند نیز از این مقاله نکته عمیقی را یاد خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید سطح هوشیاری و وضعیت درونیتان، هر لحظه روی رفتار و احساسات حیوان خانگیتان نیز مستقیما اثر میگذارد

51. چه سوالاتی از خود میپرسید ؟ قدرت بینظیر پرسشها در تغییر تونل واقعیت خود یا دیگران


قدرتی که سوالها دارند، بسیار قابل توجه و شگفت انگیز و جالب است ! اگر کسی در یک تونل واقعیت منفی گیر کرده و هر روز رویدادهای بدی برایش رخ میدهد، در حقیقت سوالهایی که از خود بصورت ناخودآگاه میپرسد مشکل دارد. و در جهت مثبت نیز عکس این موضوع صدق میکند.

بیشتر بخوانید چه سوالاتی از خود میپرسید ؟ قدرت بینظیر پرسشها در تغییر تونل واقعیت خود یا دیگران

52. هیچکدام از نگرانیهای شما از آینده یا گذشته، اصلا وجود ندارند !


بخش بزرگی از نگرانیهای روزمره افراد را، فکر آینده یا گذشته تشکیل میدهد و در طی روز دائما با فکر کردن به اتفاقاتی که افتاده و یا اتفاقاتی که میتواند در آینده رخ دهد، استرس میگیرند. علت اصلی این مشکل، مدل و نگاه کاملا دروغین و معیوبی است که جامعه، از زمان و نحوه گذر عمر در ذهن شما شکل داده است و تا زمانیکه آنرا اصلاح نکنید، از فکر آینده و گذشته رهایی نخواهید یافت.

بیشتر بخوانید هیچکدام از نگرانیهای شما از آینده یا گذشته، اصلا وجود ندارند !

53. قدرت بینهایت فعل “به نظر میرسد!”، جهشی یکباره در مسیر رشد به سمت عمق حقیقت این جهان


با مدتی هم کلام شدن با افرادی که در آغاز مسیر رشد هستند، چیزی که بسیار نا امید کننده “به نظر میرسد”، این است که آنها کاملا چیزی که در لحظات و وقایع زندگیشان میگذرد را باور کرده و با این کار، در حقیقت خود را در واقعیت فعلی زندگیشان بیشتر و بیشتر گیر می اندازند , و امکان تحول و رشد زندگیشان را از خود میگیرند. در واقع میتوان گفت اساسی ترین شاه کلید ارزشمند تفاوت، میان یک فرد در سطح بالای رشد، و فردی در گامهای ابتدایی رشد، در فعلی ساده خلاصه میشود. و آن فعل، “به نظر میرسد” است !

بیشتر بخوانید قدرت بینهایت فعل “به نظر میرسد!”، جهشی یکباره در مسیر رشد به سمت عمق حقیقت این جهان

54. نگرشی عمیق و تکنیکی ساده برای تسهیل مرحله رهاسازی در جذب متافیزیکی یک خواسته یا آرزو


سوال شده بود که “وقتی قصد جذب چیزی را دارم، تصویر سازی و حس کردن آن برایم راحت است اما زمانیکه بحث رهاسازی آن و بیخیال بودن نسبت به کسب یا عدم کسب نتیجه و در نتیجه نبود نگرانی ذهنی در مورد نرسیدن به خواسته ام مطرح میشود، نمیتوانم این کار را انجام دهم و مدام به اینکه الان فعلا آن چیز را ندارم فکر میکنم.”. چه ترفندی برای حل این مشکل وجود دارد ؟

بیشتر بخوانید نگرشی عمیق و تکنیکی ساده برای تسهیل مرحله رهاسازی در جذب متافیزیکی یک خواسته یا آرزو

55. به بهاهایی که به ازای خواسته های مختلف خود پرداخت میکنید آگاه شوید و تا دیر نشده جلویشان را بگیرید، شما همواره در حال پرداخت بهایی هستید


شما همواره در حال پرداخت بهایی هستید. و این چیزی است که خیلیها از یاد میبرند.

بیشتر بخوانید به بهاهایی که به ازای خواسته های مختلف خود پرداخت میکنید آگاه شوید و تا دیر نشده جلویشان را بگیرید، شما همواره در حال پرداخت بهایی هستید

56. تا خود به حال و تجربه درونی یک فرد نرسیده اید، شروع به تحلیل و جمع بندی حرفها و کارهای او نکنید !


چیزی که زیاد دیده میشود این است که افراد به حرفهای افراد بزرگ در طول تاریخ گوش داده و بر اساس آن جمع بندی هایی برای خود میکنند. نکاتی در مورد این کار وجود دارد که باید به آن توجه کنید.

بیشتر بخوانید تا خود به حال و تجربه درونی یک فرد نرسیده اید، شروع به تحلیل و جمع بندی حرفها و کارهای او نکنید !

57. مردم در این لحظه، بهترین چیزی که میتوانند باشند هستند و نمیتوانند جور دیگری باشند، پس از کارهای آنها دلخور نشوید !


قطعا بارها شده است که از دست دیگران رنجیده اید بطوریکه رفتار آنها واقعا برای شما غیر قابل درک به نظر میرسد. اما به راستی چرا مردم بعضا کارهایی با شما میکنند که اصلا قابل درک نیست !

بیشتر بخوانید مردم در این لحظه، بهترین چیزی که میتوانند باشند هستند و نمیتوانند جور دیگری باشند، پس از کارهای آنها دلخور نشوید !

58. زندگی شما اول در ذهن و وجودتان رقم میخورد، بعد به شکل رویدادها جلوی چشمتان می آید


آنچه به شکل رویداد جلوی چشم شما می آید، شاید خارجی به نظر برسد. اما اول از همه در درون شما رقم میخورد و سپس ادامه زندگیتان را رقم میزند.

بیشتر بخوانید زندگی شما اول در ذهن و وجودتان رقم میخورد، بعد به شکل رویدادها جلوی چشمتان می آید

59. از کجا بفهمم عشقم به یک فرد یا عشق یک فرد به من واقعی است !؟


به این سوال میتوان یک پاسخ عادی و از سطح هوشیاری پایین تر داد که این روزها و در قدرت نامحدود، حیفم می آید چنین چیزهایی بنویسم. به همین علت نگرش و پاسخی عمیق تر به این پرسش ارائه میشود. به محض چشم باز کردن خیلی باورها و چیزها توسط جامعه و اطرافیان به ذهن شما تزریق میشود و یکی از این موارد نیز دقیقا همین است که “عشق یک نسخه دروغین دارد !”.

بیشتر بخوانید از کجا بفهمم عشقم به یک فرد یا عشق یک فرد به من واقعی است !؟

60. هر توهمی ذاتا دیر یا زود به پایان میرسد، آیا فراتر از توهم را یافته اید ؟


جهان فیزیکی، هویت و ویژگیهایی که برای خود متصورید، چیزهایی که به آنها حس مالکیت دارید، ثروت، سلامتی، و… همه و همه توهم هایی هستند که دیر یا زود میتوانند نباشند و هیچکس نمیتواند به توهمها بچسبد و نگذارد که یک چیزی که ذاتا دروغین است، برای همیشه باقی بماند. آیا برای فراتر از توهم آماده اید ؟

بیشتر بخوانید هر توهمی ذاتا دیر یا زود به پایان میرسد، آیا فراتر از توهم را یافته اید ؟

62. زمانی که زندگیتان سریع میشود و در حرکتید، سکوت و سکون را نیز بیشتر و همه چیز را دوباره آرام کنید


زمانهایی هست که ممکن است حجم کارهای زیادی در زندگیتان وجود داشته باشد، آنقدر زیاد که در تمام 24 ساعت شبانه روز در حرکت باشید. نکات مهمی درباره چنین شرایطی وجود دارد که توجه به آنها ضرورت دارد.

بیشتر بخوانید زمانی که زندگیتان سریع میشود و در حرکتید، سکوت و سکون را نیز بیشتر و همه چیز را دوباره آرام کنید

63. حیف است که نفسهایت صرف ثانیه های یک زندگی معمولی شود… چه نوع زندگی برایتان ارزش زندگی کردن دارد !؟


یکی از مهمترین چیزهایی که رشد سریع شما را باعث میشود این است که واقعا با خودتان بنشینید و ببینید چه نوع زندگی کردنی ارزش زندگی کردن دارد ؟ سپس، واقعا به کمتر از آن قانع نشوید. البته ظرفیت افراد در پای حرف خود ماندن در سختی های مسیر، متفاوت است و به میزانی که بتوانید به غیر از آنچه میخواهید قانع نشوید است که بالاخره به همان چیزی که میخواهید میرسید. وگرنه خیلیها در ابتدای مسیر به همان چیزهای دم دستی که برایشان نزدیک تر است قانع میشوند و مسیر رسیدن به خواسته اصلیشان را کنار میگذارند !

بیشتر بخوانید حیف است که نفسهایت صرف ثانیه های یک زندگی معمولی شود… چه نوع زندگی برایتان ارزش زندگی کردن دارد !؟

64. آیا آگاه هستید که چه سوالی را به زبان می آورید و چه پاسخی را برای آن انتظار دارید !؟


بعضا و بصورت روزانه سوالهای بسیار عجیبی از قدرت نامحدود پرسیده میشود که لازم است توضیحاتی درباره آنها داده شود.

بیشتر بخوانید آیا آگاه هستید که چه سوالی را به زبان می آورید و چه پاسخی را برای آن انتظار دارید !؟

65. قبل از اینکه نفت کشی در جهان بیرون غرق شود، باید نفتکش هایی از درون غرق شده باشند


بله، ما هم حس همدردی داریم نسبت به رویدادهایی که این روزها شنیده میشود، اما قدرت نامحدود مسیر حقیقت است پس باید چیزهایی عمیق تر را درباره حقیقت این رویدادها مطرح کرد. چیزهایی که از چشم عموم ممکن است مخفی بماند.

بیشتر بخوانید قبل از اینکه نفت کشی در جهان بیرون غرق شود، باید نفتکش هایی از درون غرق شده باشند

66. آیا قدرت یا وجودی فراتر از انسان وجود دارد که قدرتش بر انسان میچربد و سرنوشتش را کنترل میکند ؟


یکی از همراهان قدرت نامحدود سوال کرده بودند که :

“به من بگویید آیا قدرتی فراتر از من(انسان) وجود دارد ؟ منظورم خدا یا چیزهایی است که مذاهب یا مکاتب مختلف از آن صحبت کرده اند. زیرا من اصلا قبول ندارم که چیزی فراتر از این انسان هست. به نظر من همه اینها خیال پردازیهای انسان است که چیزی را بیرون از خود تصور میکند.”

در این مقاله درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید آیا قدرت یا وجودی فراتر از انسان وجود دارد که قدرتش بر انسان میچربد و سرنوشتش را کنترل میکند ؟

67. در اعماق لایه های جذب خانمها یا مردان بسیار ارزشمند، دو رفتار احمقانه ولی بسیار رایج که افراد برای جذب مردان یا زنان بسیار جذاب انجام میدهند


چند روز پیش آقایی سوال کرده بودند که خانمهای بسیار جذاب چطور جذب میشوند ! به همین علت این مقاله به همین موضوع اختصاص خواهد داشت. وقتی در ادامه این مقاله حرف از مردان یا دختران بسیار جذاب زده میشود، منظور افرادی است که به نوعی تقریبا همه به دنبال آنها هستند و به هر دلیلی، بسیار جذاب هستند(فعلا با دلایل جذابیت کاری نداریم). در این مقاله دو رفتار بسیار رایج ولی احمقانه که افراد دربرابر دختران(یا پسران) بسیار جذاب انجام میدهند، خواهیم پرداخت و سپس درباره جذابیت در برابر زنان یا مردان بسیار جذاب صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید در اعماق لایه های جذب خانمها یا مردان بسیار ارزشمند، دو رفتار احمقانه ولی بسیار رایج که افراد برای جذب مردان یا زنان بسیار جذاب انجام میدهند

68. ریزترین چیزهایی که از قدرت نامحدود یاد گرفته اید و یاد خواهید گرفت، خودشان عمق نامحدود دارند !


یکی از چیزهایی که به سادگی ممکن است از دید افراد مخفی شود، این است که فراموش کنند هرچیزی در این جهان، عمق بینهایتی دارد(هر نگرش، یادگیری مطالب، فهم، درک و مهارت درباره یک موضوع و…). و این مساله در مورد تمام چیزهایی که از قدرت نامحدود یاد گرفته اید و یاد خواهید گرفت نیز کاملا صدق کرده و بسیار پر اهمیت است.

بیشتر بخوانید ریزترین چیزهایی که از قدرت نامحدود یاد گرفته اید و یاد خواهید گرفت، خودشان عمق نامحدود دارند !

69. غریبه را بشناس و مار در آستین خود پرورش نده ! صدای درونی، بزرگترین دشمن توست


بدون اینکه آگاه باشید، بزرگترین مشکلات شما دقیقا از زمانی به جریان می افتد که صدای درونیتان شروع به کار میکند. صدای درونی بزرگترین دشمن شماست که همه مشکلاتتان را تا اینجای زندگیتان باعث شده، میشود و پس از این نیز خواهد شد، مگر زمانی که به آن آگاه شوید. بزرگترین دستاورد زندگی خود را زمانی بدست آورده اید که به این دشمن درونی آگاه شده و متوجه شوید که این صدا دقیقا غریبه و دشمن شماست.

بیشتر بخوانید غریبه را بشناس و مار در آستین خود پرورش نده ! صدای درونی، بزرگترین دشمن توست

70. زلزله از درون شما می آید، نه اینکه قربانی چیزی در جهان بیرون خود شوید


شاید عمیقا تصور داشته باشید که زلزله یک بلای طبیعی بیرونی است که به یکباره و از بیرون نازل میشود و ممکن است هر لحظه شما را طعمه خود کند…اگر چنین است، ادامه مقاله را مطالعه کنید…

بیشتر بخوانید زلزله از درون شما می آید، نه اینکه قربانی چیزی در جهان بیرون خود شوید

71. لحظات کوتاهی که به هر دلیلی حس عالی دارید، چشم انداز کوچکی از وضعیت پیشفرض خلقت و عمق ذات شماست


قطعا زمانهایی را تجربه کرده اید که به دلایل مختلفی، حس بسیار بسیار عالی دارید. چیزی که باید بدانید این است که این لحظات حرفهایی برای گفتن به شما داشته اند که احتمالا توجهی به آنها نداشته اید.

بیشتر بخوانید لحظات کوتاهی که به هر دلیلی حس عالی دارید، چشم انداز کوچکی از وضعیت پیشفرض خلقت و عمق ذات شماست

72. آیا مسیر رشد، مرحله به مرحله است یا جهش یک باره ممکن است ؟


یکی از چیزهایی که احتمالا از برخی اساتید شنیده اید، این است که حتی برای جذب متافیزیکی آرزوهایتان بر اساس قانون جذب و فرکانسها ، حتما باید مرحله به مرحله و پله پله بالا بروید و جهش یک باره ممکن نیست. در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید آیا مسیر رشد، مرحله به مرحله است یا جهش یک باره ممکن است ؟

73. بینهایت و نامتناهی، جایی برای غیر خود باقی نمیگذارد


خیلیها حداقل بصورت تئوری و در ذهن خود، به خدایی قائلند که بینهایت است. سوالی که جا دارد روی آن فکر کنید این است که مگر بینهایت و لایتناهی، جایی برای غیر از خود نیز باقی میگذارد و مگر چیزی میتواند از این بینهایت خارج نیز باشد !؟ پس چطور مینشینید و درباره خدا حتی در خلوت و اعماق دل خود، “فکر” میکنید !؟

بیشتر بخوانید بینهایت و نامتناهی، جایی برای غیر خود باقی نمیگذارد

74. وقتی از قدرت نامحدود سوال میشود که “چه کار کنم تا فلان بخش زندگی ام فلان شود !؟”


هستند عزیزانی که مکررا و مضطرب، به قدرت نامحدود پیام میدهند و سوالاتی از جمله : “چه کار کنم  تا فلان اتفاق بیفتد و فلان بخش از زندگی ام درست بشود ؟!” را مطرح میسازند. اما چرا این نگرش به ایجاد تغییر(یعنی انجام یک کار، تا رخ دادن یک وضعیت جدید)، بسیار سطحی انگارانه است !؟

بیشتر بخوانید وقتی از قدرت نامحدود سوال میشود که “چه کار کنم تا فلان بخش زندگی ام فلان شود !؟”

75. غذاهای مار درونی شما، ماری در درون شماست که با دادن کمترین غذا به آن، به جانتان خواهد افتاد


بارها گفته شده است که منِ دروغین یا Ego، عامل تمامی مشکلات بشر و تمامی مشکلات و سختی هایی است که در طول عمر خود تجربه کرده اید و اگر حتی فقط برای یک مدت کوتاه وضعیت بدون Ego را تجربه کنید، هیچ نوع زندگی کردنی را به آن ترجیح نخواهید داد زیرا با تمام آفرینش یکی میشوید و عشق بینهایت، حس خوب بینهایت و بی قید و شرط، و قدرتهای عجیب درونی و زندگی غیر قابل وصف و… همه و همه را به شکل یک مستی و شادی بی پایان درونی و بی دلیل و فقط به علت “بودن و هستی خود در این لحظه و یکی بودن با تمام کائنات”، تجربه خواهید کرد. نکات زیادی را میتوان در مورد Ego و اینکه چرا عامل همه مشکلات است مطرح کرد اما در حال حاضر هدف، فقط اشاره به غذاهای مار درونی(Ego) است تا حتی اگر نمیدانید چیست، برای مدتی غذایش را قطع کنید تا مستقیما تجربه کنید که این مار چه بلایی بر سر زندگی شما می آورده است و بدون آن، چقدر زندگیتان جادویی میشود و تجارب غیر قابل وصفی را خواهید داشت !

بیشتر بخوانید غذاهای مار درونی شما، ماری در درون شماست که با دادن کمترین غذا به آن، به جانتان خواهد افتاد

76. بیشترین حجم کار در زندگی خود را از طریق انس گرفتن با هیچ کار نکردن انجام دهید


تصور عموم درباره صفات و ویژگیهای موجود در حقیقت این جهان، تصوری دو قطبی و باینری  است. مثلا، شجاع بودن در مقابل ترسو بودن، یا پر تلاش بودن در مقابل تنبلی ! حال آنکه در حقیقت، دوقطب موجود برای صفات هردو یکی هستند و پاسخ یک قطب دقیقا در قطب دیگر یافت میشود. یعنی اگر هر قطب را تا انتها روید، به یکباره به قطب دیگر میرسید. اما ارتباط این موضوع با انجام بیشترین حجم کار چیست ؟ بله، کافیست به قطب دیگر آن یعنی تنبلی و هیچ کار نکردن بنگرید…

بیشتر بخوانید بیشترین حجم کار در زندگی خود را از طریق انس گرفتن با هیچ کار نکردن انجام دهید

77. آیا برای حضور هوشیارانه در لحظه، لازم است که جدی باشم و هر کاری نکنم ؟!


سوال شده بود که آیا یک فرد که هوشیاری خود را رشد داده، رفتارهایش تماما جدی و سر و سنگین است ؟! اصلا آیا چنین فردی لبخند هم میزند یا با همه جدی است !؟

بیشتر بخوانید آیا برای حضور هوشیارانه در لحظه، لازم است که جدی باشم و هر کاری نکنم ؟!

78. پیش نمایشی از مسیر رشد از ابتدا تا انتها


مسیر رشد، مسیری بی پایان است اما از جایی به بعد همه چیز آنقدر متفاوت و بینظیر میشود که با تقریب بسیار مناسبی میتوان آنرا انتها نامید ! یعنی انتهایی که زندگی روزمره و فیزیکی شما را بسیار بسیار متفاوت تر از هر زمان دیگری میکند. اما این مسیر چگونه است ؟

بیشتر بخوانید پیش نمایشی از مسیر رشد از ابتدا تا انتها

81. فقط کسی میتواند بی قید و شرط عشق بورزد که هر لحظه در اوج قدرت درونی و نامحدود باشد


” تنها کسی که میتواند بی قید و شرط و نامحدود عشق بورزد، کسی است که در همین لحظه در اوج استقلال، قدرت، بی نیازی و قدرت درونی قرار دارد. “

بیشتر بخوانید فقط کسی میتواند بی قید و شرط عشق بورزد که هر لحظه در اوج قدرت درونی و نامحدود باشد

82. آیا وقتی از کسی ادعای خدایی شنیدیم بزنیم بکشیم و پدرش را در بیاوریم !؟


” کلام عاشقان را در حال بی خودی و سرمستی ، باید سربسته نگاه داشت و از آنها حکایت نکرد. اینها بیان حال درونی اوست و نمایانگر دنیایی است که او درک می کند و دارای وجوه و معانی بسیار است. حال وقتی که این ادراکات را به کسی که فقط باورهایی سطحی و متعصبانه دارد(بدون اینکه عمقش را فهمیده باشد) به نمایش بگذارید، همه جور قضاوت هایی خواهد کرد، جز آنچه که واقعا باید میدید و ندیده است. “

در برخی مقالات قدرت نامحدود گفته شده که در حقیقت چیزی غیر از خدا وجود ندارد و شما در ذات، دقیقا همان هستید. آیا قدرت نامحدود هم ادعای خدایی دارد !؟ بزنیم بکشیمش یا نه !!؟

بیشتر بخوانید آیا وقتی از کسی ادعای خدایی شنیدیم بزنیم بکشیم و پدرش را در بیاوریم !؟

86. تا زمانیکه خود خدایی نشده اید، با دیگران در مورد خدا حرف نزنید…


ایگو (Ego)، همان من دروغین انسانها و همان شیطان حقیقی است که هر آنچه جهان و جهانیان رنج میکشند و هر آنچه  رنج که در تمام طول تاریخ میبینید، فقط از همان است ! Ego به ظرافت و به نامحسوس ترین شکل، در هر جایی و هر کاری (حتی مقدس ترین کارها) وارد میشود و خرابی های خود را خلق میکند. و یکی از این جاهایی که حتی به ذهنتان نمیرسد Ego وارد آن شود، زمان نصیحت کردن دیگران به خدا یا خوب بودن است که خیلیها عاشق انجام آن هستند…خیلیها دوست دارند دیگران را به خدا یا خوبی و غیره نصیحت کنند…و Ego عاشق این است که دقیقا همینجا وارد عمل شود زیرا حین نصیحت کردن، حس خوبی پیدا میکند و با پرت کردن حواسش از خود، به فردی در جهان بیرون، خودش به حضور و زندگی اش در درون و کارهای خراب کننده نامحسوسش ادامه میدهد ! (خصوصا زمانیکه خود فرد نصیحت کننده، هنوز کاملا به آن تجربه نرسیده و فقط باورهایی در مورد آن دارد). بسیار مواظب باشید زیرا در اینصورت، گرگی را در لباس گوسفند به گله میفرستید…

بیشتر بخوانید تا زمانیکه خود خدایی نشده اید، با دیگران در مورد خدا حرف نزنید…

87. نظر قدرت نامحدود درباره ادیان مختلف چیست ؟ آیا ممکن است چیزهایی که قدرت نامحدود یاد میدهد با دینها تضاد داشته باشد !؟


روند جنگ با دین ها، و تبلیغات بی دینی، بی خدا بودن و از طرف مقابل، تبلیغ خدا، تبلیغ ادیان مختلف و… در تمام جهان وجود دارد(مانند یک جنگ) و همین مساله میتواند باعث شود که این سوال برای برخیها پیش آید که آیا در این جنگ، قدرت نامحدود هم در جبهه ای نشسته و در حال جنگ است !؟!؟! یا قدرت نامحدود از هر جنگی خارج شده و در حال آگاهی بخشی به عموم درباره حقیقت است ؟ نظر قدرت نامحدود درباره ادیان چیست ؟ آیا محتوای قدرت نامحدود مرا از دینی که در حال حاضر دارم دور میکند !!؟؟ نظر مختصر قدرت نامحدود درباره وجود یا عدم وجود خدا چیست !؟ درباره کسانیکه میگویند اصلا خدایی وجود ندارد چطور ؟!

بیشتر بخوانید نظر قدرت نامحدود درباره ادیان مختلف چیست ؟ آیا ممکن است چیزهایی که قدرت نامحدود یاد میدهد با دینها تضاد داشته باشد !؟

89. گمراه کننده ترین و ناهوشیارانه ترین جمله ای که درباره موفقیت میتوانید بشنوید : “موفقیت، حاصل سخت کوشی است”


بسیار جالب است که هرچقدر هوشیاری شما بالاتر میرود، به یکباره همه چیز در مقابل چشمان شما روشن میشود و عمیقا به سطحی بودن و گمراه کننده بودن برخی از جملات رایجی که به یکباره در جامعه معروف میشوند و بر سر زبانها می افتند پی میبرید. و یکی از این جملات بسیار معروف این است که موفقیت، حاصل سخت کوشی است. قبلا هم در مورد اینکه تلاش کردن به هیچ عنوان عامل تعیین کننده ای برای موفقیت نیست صحبت کرده ایم اما این مقاله، اشاره به نکته ای متفاوت تر و خاص تر دارد.

بیشتر بخوانید گمراه کننده ترین و ناهوشیارانه ترین جمله ای که درباره موفقیت میتوانید بشنوید : “موفقیت، حاصل سخت کوشی است”

90. ناظر بودن و حضور در لحظه، چگونه هر الگو و رفتار ناهوشیارانه ای را اصلاح میکند ؟


احتمالاً در قدرت نامحدود، زیاد شنیده اید که گفته می‌شود ” هوشیاری به تنهایی درمانگر است “. اما دقیقا چه قدرتی در ناظر بودن و هوشیاری هست که آن را این قدر مؤثر می‌کند؟ اصلا ناظر بودن و هوشیاری چیست !؟!؟

بیشتر بخوانید ناظر بودن و حضور در لحظه، چگونه هر الگو و رفتار ناهوشیارانه ای را اصلاح میکند ؟

92. اگر تمام مردم روی کره زمین و همه موجودات، به خدایی که در ذهن خود، به آن باور دارند یا خدایی که به آن باور ندارند، کافر شوند یا به آن ایمان بیاورند، هنوز نسبت به خدای حقیقی یک قدم هم دورتر یا نزدیک تر نشده اند !!


قدرت نامحدود واسطی است که مانند یک دریچه، شناخت و آگاهی را از سطوح هوشیاری بالاتر، به شما منتقل میکند. چیزهایی که از جنس تجربه مستقیم است و نه در کتابی هست و نه در جایی میتوانید آنرا بخوانید و بیابید. عده زیادی هستند که بسیار ناراحتند از اینکه روزی به خدا باور داشتند و اکنون ندارند. برخیها خوشحالند از اینکه به خدا باور نداشتند و اکنون به آن باور کرده اند ! چیزی که در این مقاله خواهید شنید، ممکن است هر دوی این گروهها را غافلگیر کند ! عشق بی پایان به تک تک شما عزیزان

بیشتر بخوانید اگر تمام مردم روی کره زمین و همه موجودات، به خدایی که در ذهن خود، به آن باور دارند یا خدایی که به آن باور ندارند، کافر شوند یا به آن ایمان بیاورند، هنوز نسبت به خدای حقیقی یک قدم هم دورتر یا نزدیک تر نشده اند !!

94. آیا داعش یا سایر گروههای مشابه، شیطان و شیطانی اند و باید محو شوند !؟ با Ego، یا همان شیطان حقیقی و بزرگترین قاتل زنجیره ای در تمام تاریخ بیشتر آشنا شویم !!! سرگرمی محبوبِ “من دروغین” و هویت دروغین (Ego) را بشناسید


بسیار جالب است که در سرتاسر کره زمین، جبهه های مختلفی وجود دارند که جبهه مقابل را شیطانی مینامند. در جهان زیاد میبینید که دو جبهه، که در نگاه اول، یکی مثبت و یکی منفی به نظر میرسند، هر دو یکدیگر را شیطانی و لایق مرگ برچسب میزنند و به جان هم میفتند. اما در میان تمام این جنگها و حرفها، شیطان حقیقی کجا قایم شده است؟!؟!؟!(بیدار و هوشیار باشید). آیا داعش و یا جبهه هایی مشابه آن، شیطانی هستند و باید محو شوند !؟ بسیار جالب است که افراد بسیار بزرگ در طول تاریخ(در مذاهب یا مکاتب مختلف یا… و کسانیکه “واقعا” رشد یافته و هوشیار بوده اند، نه کسانیکه ظاهرا در مسیر حقیقت اند)، حتی زمانیکه میجنگیده اند نیز هرگز به خود اجازه نمیدادند دیگری را شیطانی ببینند و اگر در جنگی قرار است کسی را بکشند نیز، هرگز “بر اساس خواسته های نفسانی” خودشان(من دروغین)، به او کوچکترین آسیبی نزده باشند. اما به نظر می آید اکنون نیاز است که این هوشیاری دوباره در قالب مقاله ای به همه داده شود.

بیشتر بخوانید آیا داعش یا سایر گروههای مشابه، شیطان و شیطانی اند و باید محو شوند !؟ با Ego، یا همان شیطان حقیقی و بزرگترین قاتل زنجیره ای در تمام تاریخ بیشتر آشنا شویم !!! سرگرمی محبوبِ “من دروغین” و هویت دروغین (Ego) را بشناسید

95. الگو و قانون نانوشته ای از مسیر حقیقت و ارتقای هوشیاری


وقتی هوشیارانه نگاهی به تمام زندگی بندازید، نکته جالبی در مورد مسیر رشد و ارتقای خودتان دیده میشود. نکته ای که فهم عمیق آن، گامی بزرگ برای طی کردن سریعتر مسیر رشد است.

بیشتر بخوانید الگو و قانون نانوشته ای از مسیر حقیقت و ارتقای هوشیاری

96. انتهای مسیر تمام تئوری پردازان و ایدئولوژیست ها و انتهای مسیر تمام نگرشها و باورهایتان نسبت به حقیقت این جهان را ببینید


چه نگرشهایی به زندگی دارید ؟ چه باورهایی نسبت به زندگی و حقیقت این جهان دارید ؟ روزی تمام آنها نقض خواهند شد.

بیشتر بخوانید انتهای مسیر تمام تئوری پردازان و ایدئولوژیست ها و انتهای مسیر تمام نگرشها و باورهایتان نسبت به حقیقت این جهان را ببینید

97. به دنبال رشد و تحولات فوق سریع هستید ؟ در همین لحظه “نامحدود” باشید


این مقاله به اصلی بسیار مهم برای ایجاد تحولات فوق سریع در زندگیتان اشاره دارد که اگر آنرا رعایت کنید، هر هفته آنقدر رشد میکنید که فرد یک هفته پیش(خودتان) را نخواهید شناخت !

بیشتر بخوانید به دنبال رشد و تحولات فوق سریع هستید ؟ در همین لحظه “نامحدود” باشید

98. هروقت توانستید همه چیز را حقیقتا رها کنید، همانموقع میتوانید همه چیز را داشته باشید


تضاد جالبی است، نه ؟! هر لحظه که بتوانید هر آنچه دارید و ندارید و هر آنچه هست و نیست  را رها کنید، میتوانید هر آنچه اراده میکنید را داشته باشید.

بیشتر بخوانید هروقت توانستید همه چیز را حقیقتا رها کنید، همانموقع میتوانید همه چیز را داشته باشید

99. ریشه بسیاری از رویدادهایی که بر سرتان می آید، خودتان نیستید


بسیاری از چیزهایی که در زندگی خود تجربه میکنید، ذاتا برای شما نیست ! و شما بدون آنکه بدانید، آنها را به زندگی خود دعوت کرده و میکنید. میخواهید بدانید چگونه ؟!

بیشتر بخوانید ریشه بسیاری از رویدادهایی که بر سرتان می آید، خودتان نیستید

100. روشن شدن به حقیقت این جهان یا Enlightenment، از کجا بفهمم که واقعا حقیقت را تجربه کرده ام ؟!


موضوع روشن شدن به حقیقت، و تجربه مستقیم حقیقت این جهان، چیزی است که ادیان و مکاتب مختلف به آن پرداخته و همه بصورت واحد به آن اشاره کرده اند. حال سوالی که پیش می آید این است که اگر در مسیر یافتن حقیقت هستم، دقیقا از کجا بدانم که واقعا حقیقت را تجربه کرده ام یا خیالاتم بوده است ؟

بیشتر بخوانید روشن شدن به حقیقت این جهان یا Enlightenment، از کجا بفهمم که واقعا حقیقت را تجربه کرده ام ؟!

101. آیا بزرگترین اهداف فعلی شما، از بین رونده، یا وابسته به زمان و مکان اند ؟


خیلی از افراد اهدافی برای خود دارند. احتمالا شما هم اهدافی برای خود دارید و برای رسیدن به آنها برنامه هایی نیز چیده اید. سوالی که در این مقاله از شما پرسیده میشود این است که آیا اهداف فعلی شما، به نوعی به زمان و مکان وابسته اند و ممکن است از بین بروند ؟

بیشتر بخوانید آیا بزرگترین اهداف فعلی شما، از بین رونده، یا وابسته به زمان و مکان اند ؟

103. رازی بسیار کمیاب از قدرت نامحدود، برای اینکه پله های رشد را با سرعتی باور نکردنی طی کنید


نوشتن این مقاله زمانی به ذهنم رسید که یکی از قدرت نامحدودیها پرسیدند که : “قویترین و پیشرفته ترین راه حل میانبری که میتوانید به دیگران یاد دهید که به سرعت بتوانند به سطوح بالاتر رشد و تحولات بزرگ در زندگیشان دست پیدا کنند چیست ؟”.

بیشتر بخوانید رازی بسیار کمیاب از قدرت نامحدود، برای اینکه پله های رشد را با سرعتی باور نکردنی طی کنید

104. بدون بخشش از بهترین ها، غیر ممکن است بهترین شوید


انسانها در سطوح هوشیاری پایین تر، معمولا نسبت به آنچه دارند(پول، دانش، عشق و محبت و…) بسیار نگرانند(خصوصا وقتی حس کنند که داشته هایشان اندک است)، و به همین علت تلاش می‌کنند آن‌ها را به کسی ندهند تا داشته های آنها فقط پیش خودشان بماند و کم نشود. خب ! واضح است که همه انسانها دوست دارند رشد کنند و بهتر شوند اما سوال این است که آیا واقعا این نوع رفتار، در عمل نیز باعث رشد بیشتر و سریعتر میشود ؟ یا چیزی وجود دارد که در سطوح هوشیاری پایین تر، از چشم مردم مخفی مانده است !؟

بیشتر بخوانید بدون بخشش از بهترین ها، غیر ممکن است بهترین شوید

105. از درون غافل و محو بیرون شو، هم درون را از دست خواهی داد هم بیرون


انسانها ذاتا و بر اساس چیزهایی که از جامعه و آموزشهای رایج در طول عمر خود یاد میگیرند، مدام محو جهان بیرون هستند و توجه آنها آرام و قرار ندارد. آنها هر لحظه محو دغدغه یا حتی حس خوب یا بدی در جهان بیرون از خود هستند و همین ثبات را از آنها میگیرد. یکی از مهمترین چیزهایی که باید در مسیر رشد و رسیدن به آرامش مطلق در خود پرورش دهید، این است که همواره محو فضای درونی یا همان (تجربه کننده) باشید، نه تجربه شونده. زیرا هر لحظه که محو چیزی در جهان بیرون شوید، نه تنها در حقیقت آنرا زودتر از دست خواهید داد، بلکه ثبات و آرامش درونی خود را نیز از دست میدهید.

بیشتر بخوانید از درون غافل و محو بیرون شو، هم درون را از دست خواهی داد هم بیرون

106. نیرویی “ظاهرا” نادیدنی که اگر به آن اعتماد کنید، وجود و زندگیتان “دیدنی” خواهد شد…


توجه ! این مقاله هرگز یک مقاله مذهبی نیست اما شما باتوجه به هر آنچه از قبل در ذهن دارید، آنرا “مذهبی” خواهید خواند و دقیقا همین باعث خواهد شد که عمق آنرا درک نکنید.

نیرو و حضوری واحد وجود دارد که از خود شما جدا نیست و شاید بد نباشد حداقل برای امتحان هم که شده به آن اعتماد کنید !

بیشتر بخوانید نیرویی “ظاهرا” نادیدنی که اگر به آن اعتماد کنید، وجود و زندگیتان “دیدنی” خواهد شد…

107. اگر پرده حقیقت برای لحظه ای از مقابل چشمان شما کنار رود، از شدت شوق خواهید مرد


نمیدانم چرا این مقاله نوشته میشود، اما شاید حسی درونی، قدرت نامحدود را بر آن داشت که برای همراهان دوست داشتنی اش، چیزهایی بگوید. چیزهایی که اگر آنرا برای مدتی گوشه ذهن خود داشته باشید تا نهایتا آنرا “خودتان” تجربه کنید(نه اینکه این را نیز مشابه باقی باورهای خود، فقط “چشم بسته” باور کنید)، از شدت شوق ساعت 3 بامداد هم که شده، بدون لباس مناسب به بیرون خواهید رفت و حتی اگر طوفان و باران هم باشد، از شدت شوق فریاد خواهید زد(!) و در نهایت هم خواهید مرد ! اشتباه نکنید، این مرگ، مرگ دنیایی نیست بلکه شما هویت دروغین خود را میکشید و بالاخره با من حقیقی خود ارتباط برقرار میکنید. بخشی که سالهاست انتظار شما را میکشد.

بیشتر بخوانید اگر پرده حقیقت برای لحظه ای از مقابل چشمان شما کنار رود، از شدت شوق خواهید مرد

108. شما نمیتوانید چیزی را از دست بدهید


انسانها روزانه هزاران بار در این توهم قرار میگیرند که چیزی را از دست داده اند یا از دست خواهند داد ! اما حقیقتی دیگر در جریان است و آن این است که شما نمیتوانید چیزی را از دست بدهید و هیچ کس نمیتواند چیزی را از شما بگیرد.

بیشتر بخوانید شما نمیتوانید چیزی را از دست بدهید

109. چیزی که میخواهید بدستش بیاورید، همین حالا هست و مدتهاست که بدست آورده شده است


ساعت مچی که آنرا سالهاست به دست خود میبندید، خودِ ابزار زبان که ذاتا خطی است، بعلاوه استفاده مکرر از مفهومی به نام زمان، توهم وجود آن به شکل خطی از یک مبدا به نام تولد، تا یک مقصد به نام مرگ را برای شما واقعی تر میکند. اما حقیقتی برای سالها در مقابل چشم شما بوده است که شما آنرا ندیده اید. آیا میخواهید این حقیقت را بشنوید؟

بیشتر بخوانید چیزی که میخواهید بدستش بیاورید، همین حالا هست و مدتهاست که بدست آورده شده است

110. چتر هایی که در هوای صاف و بدون اینکه آگاه باشید به دست میگیرید، عامل اصلی بارانهایی است که در زندگی خود تجربه میکنید…


بخش بزرگی از زندگی شما بدون اینکه به آن آگاه باشید، توسط پیش انگاره ها و پیش فرضهایی که قبل از مواجهه با رویدادهای زندگی خود، نسبت به آنها دارید رقم میخورد. کسی که در هوای صاف هیچی نشده چتر به دست میگیرد، باید منتظر باران هم باشد…

بیشتر بخوانید چتر هایی که در هوای صاف و بدون اینکه آگاه باشید به دست میگیرید، عامل اصلی بارانهایی است که در زندگی خود تجربه میکنید…

111. مواظب الگوهای شیک، با کلاس اما دروغین رشد فردی و موفقیت باشید !


آیا تاکنون فکر کرده اید که الگوهای حقیقی که برای زندگی شما بسیار عالی اند چه کسانی هستند ؟ آیا دقیقا همانهایی که ظاهرا در تمام طول عمر خود فقط موفق شده اند، لباسهای شیک میپوشند و هر لحظه به شما انگیزه میدهند و سخنران انگیزشی هستند، همان الگوها و رهبران ایده آل شما برای مسیر رشدتان به عنوان یک انسان هستند ؟

بیشتر بخوانید مواظب الگوهای شیک، با کلاس اما دروغین رشد فردی و موفقیت باشید !

112. جهش های بی پایان میان زاویه نگاه ها و پرسپکتیو ها، چگونه آرامش را از خود گرفته اید ؟


از بارز ترین ویژگیهای مردم عادی و پر استرس، این است که هر لحظه میان زاویه دید های مختلف در جهش هستند و آرام و قرار ندارند. اما چطور میتوان در میان این جهش های بی پایان، آرامش را یافت ؟

بیشتر بخوانید جهش های بی پایان میان زاویه نگاه ها و پرسپکتیو ها، چگونه آرامش را از خود گرفته اید ؟

115. چرا هرگز نباید به خدا، قانون جذب و یا هرچیز دیگری، “باور” داشته باشید ؟(پیشرفته)


” خدایی که در تمام طول عمر خود، به آن باور نداشته اید، تصورات ذهنی خود را با آن دخیل نکرده و حتی به آن “فکر” نکرده اید، حقیقی ترین خدایی است که تا کنون پرستیده اید…(قدرت نامحدود) “

اگر همراه قدرت نامحدود بوده باشید، احتمالا در جریان هستید که تاکید زیادی روی اینکه به هیچ چیز “باور” نداشته باشید، انجام شده است. اما چرا !؟ علت چیست ؟

بیشتر بخوانید چرا هرگز نباید به خدا، قانون جذب و یا هرچیز دیگری، “باور” داشته باشید ؟(پیشرفته)

116. دیگر نمی‌توانم با خودم کنار بیایم !


با افزایش مشکلات در زندگی، تعداد زیادی از افراد با وضعیتی مواجه می‌شوند که در آن، اصلاً نمی‌توانند با خود کنار بیایند و حتی این جمله را نیز مکرراً به زبان می‌آورند. در همین وضعیت، زمان بسیار مناسبی خواهد بود برای اینکه از فرد پرسیده شود، چه کسی در درون شماست که نمیتواند با خودتان کنار بیاید !؟ آن ناظر و کسی که میگوید “دیگر نمیتوانم با خودم کنار بیایم” کیست و منظورش از کنار نیامدن، کنار نیامدن با چه کسی است !؟ به وضوح مشخص است که  گویا با دو نفر مواجه هستیم که بالاخره با هم کنار نمی آیند ! یکی من حقیقی شما، و یکی دروغی به نام من دروغینتان.

بیشتر بخوانید دیگر نمی‌توانم با خودم کنار بیایم !

117. اصلی مهم در تبدیل شدن به چیزی که میخواهید باشید ولی اکنون آن چیز نیستید !


خیلی از افراد دوست دارند قابلیتهایی را بدست آورند یا تبدیل به چیزی شوند که به هر دلیلی “اکنون آن چیز نیستند !”. این مقاله اصل بسیار مهمی را در “تبدیل شدن” به چیزی که مد نظرتان است مطرح مینماید که دانستن آن، مساله مرگ و زندگی است !

بیشتر بخوانید اصلی مهم در تبدیل شدن به چیزی که میخواهید باشید ولی اکنون آن چیز نیستید !

118. شانس آوردن، هدیه کائنات به حضور موجودات در سطوح انرژی بالاست


سالهاست داشمندان و موسسات متعددی، تحقیقات خود را روی علم Psychokinesis (تاثیر گذاری روی ماده یا رویدادها توسط ذهن) افزایش داده اند و اکنون خوشحال هستم که میتوانم فرمول جادویی شانس را به شما قدرت نامحدودیهای عزیز و دوست داشتنی ارائه کنم زیرا یکی از سوالات رایج عزیزان است.

بیشتر بخوانید شانس آوردن، هدیه کائنات به حضور موجودات در سطوح انرژی بالاست

119. برای تضمین افت هوشیاری و توقف رشد خود، حتما به اخبار، رسانه ها و کانالهای خبری گوش دهید


این مقاله اختصاص دارد به رسانه هایی که احتمالا نقش مهم و مشخصی را در زندگی بسیاری از افراد به عهده گرفته اند. اثرات مخرب گروه بزرگ و رایجی از رسانه ها کاملا ملموس است اما نکته جالب تر این است که هستند رسانه هایی نیز که ذاتا اهداف بسیار زیبایی دارند و عملا مانند فرشته هایی بر روی زمین اند اما نادانسته، اثرات مخربی بر تمام بشریت میگذارند.

بیشتر بخوانید برای تضمین افت هوشیاری و توقف رشد خود، حتما به اخبار، رسانه ها و کانالهای خبری گوش دهید

120. سوال تعدادی از اعضا : “در قدرت نامحدود دقیقا چه عامل نهانی وجود دارد که باعث شده است راه حلهایش برایمان اینقدر دلنشین، کارآمد و بهترین باشد ؟”


عده زیادی بصورت روزانه به قدرت نامحدود لطف دارند و از اثر گذار بودن آنچه در مقالات میشنوند در زندگی خود، ابراز رضایت دارند. خیلیها سوال میکنند که انگار عامل نهانی وجود دارد که آنرا بر هر مرجع دیگری که تا کنون خوانده اند، برتری میدهد اما دقیقا نمیدانند آن چیست ! سوال هوشمندانه ایست که مثل همیشه درک بالا و نکته سنجی جامعه قدرت نامحدودیها را نشان میدهد. اما پاسخ این پرسش چیست ؟

بیشتر بخوانید سوال تعدادی از اعضا : “در قدرت نامحدود دقیقا چه عامل نهانی وجود دارد که باعث شده است راه حلهایش برایمان اینقدر دلنشین، کارآمد و بهترین باشد ؟”

121. آیا داشتن آرزوهای دور و دراز دنیایی با مسیر رشد و تحول معنوی من تضاد دارد ؟


سوالی که برای برخی‌ها مطرح می‌شود این است که آیا داشتن آرزوهای دور و دراز، با مسیر رشد در ابعاد فراتر از جهان فیزیکی تداخل و تضاد دارد ؟

بیشتر بخوانید آیا داشتن آرزوهای دور و دراز دنیایی با مسیر رشد و تحول معنوی من تضاد دارد ؟

122. نکاتی برای اینکه همه خواسته ها و دعاهایتان توسط Universal Mind یا ذهن واحد جهانی پذیرفته شود


این مقاله اختصاص دارد به این موضوع که چگونه خواسته‌ها و یا به عبارتی دعاهای خود را با هوشیاری واحد جهانی مطرح کنید تا همه آنها پذیرفته شود. کماکان و بر اساس روال همیشگی قدرت نامحدود، این موضوع اصلا ارتباطی به این موضوع ندارد که به خدا باور دارید یا خیر. همچنین اصطلاح “دعا” در این عبارت ارتباطی به اصطلاح مذهبی آن ندارد، و منظور از آن، هرگونه خواسته  یا آرزوییست که دارید.

بیشتر بخوانید نکاتی برای اینکه همه خواسته ها و دعاهایتان توسط Universal Mind یا ذهن واحد جهانی پذیرفته شود

124. میخواهید بدانید مکانیک و نحوه عملکرد حقیقی ثروت و تولید پول های بزرگ چیست ؟!


احتمالاً با مطالب زیادی درباره موفقیت و تولید ثروت مواجه شده باشید، اما محتوای عمیق اندکی برای نحوه عملی شدن ثروت و وارد شدن آن به زندگی مواجه شده اید. این مقاله اصل اساسی لازم برای ثروتمند شدن را به شما آموزش میدهد.

بیشتر بخوانید میخواهید بدانید مکانیک و نحوه عملکرد حقیقی ثروت و تولید پول های بزرگ چیست ؟!

125. میخواهید من حقیقی خود و اینکه در حقیقت چه هستید را بشناسید ؟


خیلی ها دوست دارند متوجه شوند که در حقیقت چه هستند. در این مقاله برای این افراد، مسیری نمایش داده میشود که آنها را به پاسخ این سوال هدایت کند.

بیشتر بخوانید میخواهید من حقیقی خود و اینکه در حقیقت چه هستید را بشناسید ؟

126. وضعیت و جایگاه خود را با ایستادن روی پله منطق و برهان محکم کنید


خیلی از افراد وجود دارند که هرچند باورها و نگرشهای زیبایی به زندگی دارند، اما اگر کمی آنها را سوال پیچ کنید، خود نیز متوجه میشوند که برای آنچه باور کرده اند، دلایل محکمی ندارند. همینجاست که اهمیت محکم کردن وضعیتتان در پله علم و منطق بالا میرود.

بیشتر بخوانید وضعیت و جایگاه خود را با ایستادن روی پله منطق و برهان محکم کنید

127. تمام مرگها توسط خود افراد انتخاب شده و غیر تصادفی هستند


تاکنون چند بار شنیده‌اید که : “خدا بیامرز انگار در روزهای آخر، خبر داشت که قرار است فوت کند و مدام از رفتن حرف میزد…”. برای عموم، شنیدن این جمله بسیار تعجب انگیز و به این معناست که آن فرد، روزهایی قبل از مردن کاملاً از زمان مرگ خود آگاه بوده است. با این وجود اگر با نگاه قدرت نامحدودی به چنین رویدادهایی توجه کنید، چیزهای بیشتری را در آن خواهید دید.

بیشتر بخوانید تمام مرگها توسط خود افراد انتخاب شده و غیر تصادفی هستند

128. برای بدست آوردن هیچ، اندک تلاش هم زیاد است


اگر به رفتارهای روزمره خود دقت کنید متوجه خواهید شد که تلاش‌های بسیاری را برای بدست آوردن “هیچ” انجام میدهید. و نکته ای که باید در ذهن داشت این است که برای هیچ، حتی اندکی تلاش هم زیاد است.

بیشتر بخوانید برای بدست آوردن هیچ، اندک تلاش هم زیاد است

129. برای رسیدن به آنچه ندارید، بیشتر به داشته‌های فعلی خود توجه کنید زیرا آنچه ندارید، همین اکنون به شکلی دیگر در وجود شماست


اگر می‌خواهید چیزی را بدست آورید که در حال حاضر آن را ندارید، توجه به داشته های فعلیتان دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید. شما همین اکنون هر آنچه میخواهید را دارید. فقط به اشکالی دیگر !

بیشتر بخوانید برای رسیدن به آنچه ندارید، بیشتر به داشته‌های فعلی خود توجه کنید زیرا آنچه ندارید، همین اکنون به شکلی دیگر در وجود شماست

130. عمیق‌ترین حقایق پشت پرده این جهان، غیرقابل وصف هستند


احتمالاً کسانی را دیده باشید که ادعا می‌کنند چیزهایی را از حقایق موجود در پشت پرده جهان می‌دانند و به آنها دست یافته اند. آنها خوابهایی را تعریف میکنند که در آن کس یا چیزی، بصورت داستانگونه، موضوعی را مطرح کرده است و درباره این تجربه خود، همه جا حرف میزنند. این مقاله به همین موضوع اختصاص دارد.

بیشتر بخوانید عمیق‌ترین حقایق پشت پرده این جهان، غیرقابل وصف هستند

131. درس عمیقی که از وجود استثناها و تضادها میتوانید یاد بگیرید


در این جهان به هر موضوع و زمینه ای که نگاه کنید متوجه خواهید شد که همواره، استثناءها وجود دارند. به محض اینکه باور یا قانونی را برای خود ایجاد می‌کنید، می‌توانید به سادگی متوجه شوید که استثناهایی نیز برای آن میتواند وجود داشته باشد. اما از این نکته چه مطلب عمیقی را می‌توان متوجه شد ؟

بیشتر بخوانید درس عمیقی که از وجود استثناها و تضادها میتوانید یاد بگیرید

132. آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟


یک ویژگی‌های مهمی که باید در خود ایجاد کنید این است که بتوانید در هر لحظه، همه چیز را از صفر مطلق آغاز کنید. اگر این وضعیت آزادی و عدم تعلق را در وجود خود نداشته باشید، در مسیر زندگی با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و رنج نصیبتان میشود. این مقاله به همین موضوع اختصاص دارد. آیا در حال حاضر توان انجام این کار را دارید ؟

بیشتر بخوانید آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟

133. جملات یا افکاری که به شما حس بدی می‌دهند یک دروغ هستند


آیا تاکنون فکر کرده‌اید که چه جملاتی به شما حس بدی داده اند ؟ شاید جملاتی مانند جملات زیر به ذهنتان بیاید :

  1. من دیگر عشق را تجربه نخواهم کرد.
  2. من جذاب نیستم.
  3. من درمان نخواهم شد زیرا این بیماری بسیار صعب العلاج است.
  4. و…

حال تصور کنید که تا لحظاتی بعد، متوجه شوید که تمام آنها بزرگترین دروغهایی بوده اند که به خود تحویل داده اید. در اینصورت چه حسی خواهید داشت ؟! اینکه متوجه شوید حقیقت و راست این جملات چیست مسئولیت شماست ! اما در این مقاله قرار است این را یاد بگیرید که اگر حس بدی میدهد و شما را ضعیف میکند، یک دروغ است…

بیشتر بخوانید جملات یا افکاری که به شما حس بدی می‌دهند یک دروغ هستند

134. شما یک آبکش هستید، و این یک فحش نیست !


” شما یک آبکش هستید، و زندگی و هر آنچه که میبینید و تجربه میکنید، آب…
هرچقدر هم که تلاش کنید چیزی به خود اضافه کنید، این آبکش ذاتا خالی و فقط ظرف عبور چیزهای مختلف است. هیچ چیز از من حقیقی شما یا همین آب کش، کم نمیشود و  هیچ چیز هم به آن اضافه نمیشود. شما فقط یک هوشیاری تهی هستید که ظرف عبور چیزهای مختلف میشوید… شما یک آبکش هستید ! و این یک فحش نیست…این، حقیقی ترین جمله ایست که در عمر خود درباره من واقعیتان شنیده اید و خواهید شنید…”

(قدرت نامحدود)

بیشتر بخوانید شما یک آبکش هستید، و این یک فحش نیست !

135. درسی که از جر زنی کودکان در یک بازی میتوان گرفت ! تغییری کوچک در نگرش درونی، که تفاوتهای بزرگی ایجاد میکند


در این مقاله، یک تغییر کوچک درونی را یاد خواهید گرفت که اگر آنرا به خوبی تمرین کرده و کاملا جذب درون خود کنید، زندگیتان را به شکل غیر قابل تصوری، تغییر خواهید داد.

بیشتر بخوانید درسی که از جر زنی کودکان در یک بازی میتوان گرفت ! تغییری کوچک در نگرش درونی، که تفاوتهای بزرگی ایجاد میکند

137. در وضعیت خداگونه قرار گیرید تا در زندگی خود خدایی کنید


خوب دقت کنید که این مقاله اصلا به این ارتباطی ندارد که به خدا باور دارید یا خیر. همچنین اصلا قرار نیست درباره خدا حرف زده شود ! در این مقاله فقط قرار است روی این موضوع بحث شود که چطور میتوانید در زندگی خود خالق باشید و خدایی کنید تا تمام آفرینش، کائنات، هستی، خدا یا هرچیز دیگری که نامش را میگذارید، به یاری شما بیایند.

بیشتر بخوانید در وضعیت خداگونه قرار گیرید تا در زندگی خود خدایی کنید

138. آیا باید جهان اطراف خود و رفتار دیگران را عوض کنید ؟


شاید کسانی را دیده باشید که مدام در حال حرف زدن و ناله کردن از نکات منفی در جهان اطراف خود و رفتار دیگران هستند و میخواهند همه دنیای بیرون را عوض کنند. آنها حتی دیگران را به این متهم میکنند که چرا مدام به درون خود توجه میکنید و از جامعه غافل شده اید !؟ این مقاله به همین موضوع خواهد پرداخت.

بیشتر بخوانید آیا باید جهان اطراف خود و رفتار دیگران را عوض کنید ؟

139. بزرگترین جهش ها در آینده توسط چه علمی ایجاد خواهند شد ؟


آیا درباره آینده علم بشر فکر کرده اید ؟ فکر میکنید کدام علم و یا کدام زمینه بزرگترین و دست نخورده ترین تحولات را در تمام تکنولوژیهای موجود روی کره زمین ایجاد خواهد کرد ؟ کدام زمینه بیشترین و اسرار آمیز ترین ناگفته ها را دارد ؟

بیشتر بخوانید بزرگترین جهش ها در آینده توسط چه علمی ایجاد خواهند شد ؟

142. آیا برای با شخصیت دیده شدن در چشم دیگران، لازم است جور خاصی رفتار کنم یا لباس بپوشم ؟


” بعضی وقتها پدری بزرگ و پر سن و سال، برای فرزند کوچکش گوسفند میشود و بع بع میکند !!! برای کودکش در مقابل جمع مانند یک گوسفند سواری میدهد، به خاطر شاد کردن کودکش، مانند یک گوسفند سبزی میخورد (!!!) و بسیاری کارهای دیگر انجام میدهد، اما هم من، هم شما، هم تمام کسانی که در آن جمع بوده اند، همه میدانند که آن پدر یک گوسفند نیست !!!!! این بدیهی ترین جمله ایست که همه بدون بحث کردن درباره اش آنرا میپذیریم.

شخصیت شما در نگاه دیگران، به رفتارهایتان، به لباسهایی که میپوشید، حتی به حرفهایی که میزنید اصلا ارتباطی ندارد…شخصیت شما در نگاه دیگران، فقط به این ربط دارد که حقیقتا از درون چه هستید و در چه سطحی از انرژی و احساسات زندگی میکنید… “

(قدرت نامحدود)

بیشتر بخوانید آیا برای با شخصیت دیده شدن در چشم دیگران، لازم است جور خاصی رفتار کنم یا لباس بپوشم ؟

143. یک “من” بزرگ، چطور تمام مشکلات حاضر در زندگیتان را تولید میکند ؟


برخیها زیاد از حد خودخواهند. بین خود و دیگران مرزی بسیار جدی و واضح میکشند و خود را از باقی جهان مجزا میکنند. همچنین آنها به شدت خود را بهتر از دیگران شمرده و دیگران را بی ارزش میدانند. اما آیا میدانید هرچقدر این من بزرگتر شود، خود این “من” مشکلات بیشتری را بصورت ناخودآگاه در زندگی شما تولید خواهید کرد ؟

بیشتر بخوانید یک “من” بزرگ، چطور تمام مشکلات حاضر در زندگیتان را تولید میکند ؟

144. آیا در فرکانس قدردانی هستید ؟


اینکه شکرگزار باشید یا به خاطر چیزهایی که دارید، سپاسگزار باشید، به جمله ای تکراری و کلیشه ای تبدیل شده است. اما آیا تاکنون واقعا فکر کرده اید چه چیزهایی دارید که میتوانستند و میتوانند در لحظه بعد نباشند ؟

بیشتر بخوانید آیا در فرکانس قدردانی هستید ؟

145. آیا ممکن است در ادامه زندگی، روزی زندگی برای من تیره و تار شود ؟


بسیاریها این ترس را دارند که روزی چیزی رخ دهد و زندگی را برایشان تیره و تار کند. آیا واقعا ممکن است روزی وضعیتی برای شما پیش آید که زندگی تیره و تار شود ؟

بیشتر بخوانید آیا ممکن است در ادامه زندگی، روزی زندگی برای من تیره و تار شود ؟

146. شیطان حقیقی را بشناسید !


” شیطان حقیقی، همان وجود و هوشیاری مجزا شده و خودخواهانه ای است که بازی زیبا و هماهنگ و یکپارچه ی خلقت را به سود منافع خود، مجزا و خراب میکند ! شیطان حقیقی دقیقا مانند همان بازیکن فوتبالی است که وقتی توپ به پایش میرسد، به هیچکس پاس نمیدهد ! “

بیشتر بخوانید شیطان حقیقی را بشناسید !

147. شخصیت من دیگه شکل گرفته ! میدونی چند سالمه ؟!


باورهای زیادی وجود دارند که ذهن ناخودآگاه شما در گذر رشد از کودکی تا بزرگسالی، آنها را از جامعه و به صورت چشم بسته گرفته و به حقیقت زندگی شما تبدیل میکند. ناخودآگاه به محض ساخت باورها، همه وجود شما را طوری تغییر میدهد که آن باورها به حقیقت زندگی شما تبدیل شوند و در زندگی شما صدق کنند، بدون توجه به اینکه این باورها چقدر احمقانه یا از حقیقت دور باشند. یکی از این باورها، باور معروف غیر قابل تغییر بودن شخصیت افراد در سنین بالاتر است.

بیشتر بخوانید شخصیت من دیگه شکل گرفته ! میدونی چند سالمه ؟!

150. دنیا در یک فراوانی غیر قابل تصور در جریان است !


کمبود هرگز در این جهان وجود نداشته و ندارد و نخواهد داشت ! دقیقا به همین علت است که هرگاه تصور میکنید کمبود در این جهان و در مسیر زندگی شما هست، حس بدی پیدا میکنید. زیرا از دیدگاه آفرینش اصلا حقیقت ندارد ! این حس منفی یک راهنمایی از جانب جهان به شماست تا نگرش و سطح انرژی درست را در همین لحظه انتخاب کنید !

بیشتر بخوانید دنیا در یک فراوانی غیر قابل تصور در جریان است !

151. هیچ عامل بیرونی زندگی و منافع شما را تهدید نکرده، نمیکند و نخواهد کرد، لازم نیست “بد” شوید


در بسیاری از اوقات، انسانها پس از مدتی خوبی کردن و دیدن نتیجه معکوس از دیگران یا…تصمیم میگیرند بد شوند یا رفتار خود را با دیگران عوض کنند. درحالیکه اگر کمی هوشیار تر باشید، هیچ دشمن بیرونی برای شما در تمام طول عمرتان وجود نداشته، ندارد و نخواهد داشت. دشمنان شما فقط درونی هستند و طرز افکار مسموم یا ضعف های درونی شما هستند که بصورت بیرونی بروز میکنند و شما فکر میکنید، دشمنی در بیرون هست که شما را تهدید میکند ! نه، همه چیز فقط درونی است. دشمنان شما فقط انعکاس و آگاهی دهنده یک ضعف درونی به شما هستند. جهان بیرون فقط انعکاس درون شماست.(مقاله اختصاصی هو اوپونوپونو یا پاکسازی کوانتومی، موفقیت، ثروت، سلامت و… به سبک بومیان هاوایی)

بیشتر بخوانید هیچ عامل بیرونی زندگی و منافع شما را تهدید نکرده، نمیکند و نخواهد کرد، لازم نیست “بد” شوید

152. از تصور کردن چه چیزهایی ذوق مرگ میشوید !؟ موانع ناخودآگاه درونی خود را بشناسید


اینکه حتی تصور رسیدن به آرزوهایتان شما را شگفت زده کند، حس خوب و فوق العاده ایست. اما نکته ظریفی در اینجا وجود دارد که در عین فوق العاده بودن میتواند بزرگترین مانع شما، برای عملی شدن آرزوهایتان توسط قوای ناخودآگاه باشد.

بیشتر بخوانید از تصور کردن چه چیزهایی ذوق مرگ میشوید !؟ موانع ناخودآگاه درونی خود را بشناسید

153. نسبت به جهان بیرون اثر پذیر هستید یا همواره سطح انرژی بالای خود را به آن تحمیل میکنید ؟


چقدر نسبت به جهان بیرون، رفتارهای دیگران و رویدادهای زندگی خود، واکنش پذیر هستید ؟

بیشتر بخوانید نسبت به جهان بیرون اثر پذیر هستید یا همواره سطح انرژی بالای خود را به آن تحمیل میکنید ؟

154. به انرژی دل ببندید نه به اشکال فیزیکی متفاوت ظهور آن در زندگیتان


جهان، وفور انواع مختلف انرژی است. عشق، ثروت، صمیمیت و… همه انواعی از انرژی هستند که همواره در این جهان به وفور وجود دارند. کمبود انرژی هرگز وجود نداشته، ندارد و نخواهد داشت. به جای اینکه به شکل های فیزیکی مختلف ظهور و بروز این انرژی دل ببندید، به خود انرژی بیپایان دل ببندید.

بیشتر بخوانید به انرژی دل ببندید نه به اشکال فیزیکی متفاوت ظهور آن در زندگیتان

155. آیا به چیزهایی “نیاز” دارید ؟ قاتل ورود جریان فراوانی کائنات به زندگی خود را بشناسید


یکی از حسهایی که باید به شدت مراقب آن باشید، حس نیاز است. وجود این حس درونی، چه در تجارت، چه در رابطه عشقی و چه در هر زمینه دیگری در مسیر زندگیتان، یک چراغ قرمز بسیار جدی است که مخرب ترین آثار را خواهد داشت.

بیشتر بخوانید آیا به چیزهایی “نیاز” دارید ؟ قاتل ورود جریان فراوانی کائنات به زندگی خود را بشناسید

157. تلاش برای “شخصیت” بودن را فراموش کنید و یک نیروی انعطاف پذیر، خلاق و سازنده آزاد شوید


همه چیز در جامعه و حتی تمام ساختارهایی که حین رشد وارد آن میشوید، سعی دارند از شما یک “شخصیت” بسازند. و “شخصیت” در مسیر رشد، به معنای یک تکه چوب خشک و انعطاف ناپذیر است که خیلی قدرت مانور و انعطاف پذیری ندارد و هر لحظه میتوان هدف اش گرفت و تخریبش کرد ! وقت آن است “شخصیت شدن” را فراموش کنید و به یک نیروی انعطاف پذیر، سازنده و خلاق در این جهان تبدیل شوید.

بیشتر بخوانید تلاش برای “شخصیت” بودن را فراموش کنید و یک نیروی انعطاف پذیر، خلاق و سازنده آزاد شوید

158. چطور جهان بیداری خود را دقیقا مانند یک خواب عوض کنید ؟


شما وقتی به رویاهایتان میرسید که بتوانید با چهره کاملا عادی و آرام و حتی بیتفاوت و بی احساس(به همراه اندکی حس قدردانی!)، آنها را مانند یک سیب معمولی مصرف کنید و ببلعید و اضافات آنها را به سطل زباله پرت کنید !…نه در زمانی که رسیدن شما به آنها، باعث اوج شادی و چهره ای در اوج تعجب و شگفتی شود…هرگاه توانستید رویاهایتان را مانند یک سیب معمولی مصرف کنید، در همان زمان به آنها خواهید رسید…(قدرت نامحدود)

خوابهای شفاف یا Lucid Dreams به خوابهایی گفته میشود که در آن شما به یکباره، در وسط خواب، متوجه میشوید که خواب هستید. در این شرایط، شما به یکباره خواب را واضح تر میبینید و حتی کنترل ارادی کامل بر تمام خواب خود، و همه چیزهایی که میبینید را بدست می آورید. زیرا متوجه میشوید خالق تمام این خواب خود شمایید.

هرچند میتوان ساده از این امر گذشت، اما اگر کمی باهوش باشید، این خوابها پیغام جانبی بسیار مهمتری برای شما دارند.

بیشتر بخوانید چطور جهان بیداری خود را دقیقا مانند یک خواب عوض کنید ؟

159. شاهانه بر تخت هوشیاری تکیه بزن، همه چیز خودش کنترل میشود


دقیقا نمیدانم چیز ساده ای که اکنون به شما خواهم گفت، در عین سادگی، چقدر تمام تلاشهای روزمره تان درتمام این سالها را برایتان عجیب خواهد کرد اما به هرحال آنرا میگویم ! این حقیقت ساده این است که “من” حقیقی یا هوشیاری شما، یک شاه تمام عیار است و تمام زیر دستانش(بدن، افکار، احساسات و…) به بهترین شکل و بدون نیاز به هیچ دخالتی، درحال هدایت بینقص این سیستم هستند ! همه مشکلات از جایی آغاز میشود که این پادشاه(هوشیاری یا همان ناظری که در عمق وجود شماست)، از تخت پادشاهی پایین می آید، دستمال کار به سر میبندد(!) و سعی میکند در کنار کارگران بایستد و بیل بزند یا آجرها را بالا و پایین کند ! اینجاست که کنترل تمام سیستم از دست خارج میشود و حتی عملکرد کارگران نیز با مشکل مواجه میشود ! (مقاله صوتی مربوط به مدیتیشن برای درک مفهوم هوشیاری، و افزایش آن)

بسیاری ها فکر میکنند برای زندگی کردن، نیازی به کنترل لحظه به لحظه همه چیز وجود دارد ! ممکن است ظاهرا اینطور به نظر برسد اما اگر خوب دقت کنید، زندگی هیچ نیازی به کنترل شما ندارد و شما عملا این وسط هیچ نقشی جز تداخل ندارید ! هیچ چیزی در تمام زندگی شما، به شما نیاز ندارد !

بیشتر بخوانید شاهانه بر تخت هوشیاری تکیه بزن، همه چیز خودش کنترل میشود

160. تفکر و تلاش خودآگاه برای حل مشکلات را متوقف کنید


” فکر یا کلماتی که در ذهن خود برای حرف زدن با خود به کار میبرید و حتی تمام ساختار زبان، ذاتا فقط ساختاری برای قفل شدن بیشتر در مشکلات هستند… “

آیا تاکنون سعی کرده اید مشکلات بزرگ خود را با فکر کردن یا تعیین استراتژی بصورت خودآگاه حل کنید ؟ چقدر نتیجه گرفته اید ؟

بیشتر بخوانید تفکر و تلاش خودآگاه برای حل مشکلات را متوقف کنید

161. آیا مردم بد، دزد، خائن، بی وفا و شیاد هستند !؟!؟


زیاد میبینیم که برخیها درحال نالیدن از دیگران هستند. از وضع بد جامعه مینالند و مثلا از رابطه قبل خود، چیزهایی را تعریف میکنند که عملا همه جهان را سیاه نشان میدهد. برخیها به شدت نگران هستند که مثلا، با چه کسی وارد رابطه میشوند و حتی بر سر انتخاب دوستان خود، حساس هستند. حرفهای آنها از نگاهی، میتواند درست باشد، اما حقیقت زیباتر و عمیقتری در این جهان وجود دارد…

بیشتر بخوانید آیا مردم بد، دزد، خائن، بی وفا و شیاد هستند !؟!؟

163. جهان اطراف ما از چه چیز درست شده است ؟


حواس 5 گانه ما، یعنی بینایی، شنوایی، بویایی، چشایی و لامسه، ابزارهایی هستند که به ما کمک میکنند این جهان را درک کنیم. آنها به ما میگویند که این جهان از ماده یا همان اشیائی در شکل ها، رنگها و ویژگیهای مختلف تشکیل شده است. ما خود را در یک جهان سه بعدی احساس میکنیم و زمان را درک میکنیم که باعث تغییر همه چیز میشود. اما آیا این حقیقت دارد ؟

بیشتر بخوانید جهان اطراف ما از چه چیز درست شده است ؟

164. وجود خود را روی فرکانس هوش فراتر جهانی تنظیم کنید


جهان مانند یک شبکه کاملا متصل از درون است و یک هوشیاری تجمعی واحد، همه آنرا به هم وصل میکند. در این میان، توهم “مجزا بودن” انسان است که او را از این هوش جمعی محروم میکند. اما چطور میتوان به هوش فراتر وصل شد ؟

بیشتر بخوانید وجود خود را روی فرکانس هوش فراتر جهانی تنظیم کنید

165. چرا همواره رنج کشیده و میکشید ؟


تاکنون فکر کرده اید چرا تقریبا هیچکس در بلند مدت، از زندگی خود عمیقا راضی نیست ؟

چرا اکثر انسانها هرچقدر تلاش میکنند رنجهایشان پایان نمیابد ؟

چرا اکثر انسانها هرگز آرامش همیشگی را تجربه نمیکنند ؟

بیشتر بخوانید چرا همواره رنج کشیده و میکشید ؟

166. آیا باعث خلق هرچیزی شدن، خارج از قوانین فیزیکی و علت و معلولی ممکن است ؟


یکی از سوالاتی که برای خیلی ها پیش می آید، این است که آیا واقعا هر چیز ممکن است ؟!

آیا واقعا میشود فلان اتفاق بیفتند !؟ آیا واقعا ممکن است ؟

بیشتر بخوانید آیا باعث خلق هرچیزی شدن، خارج از قوانین فیزیکی و علت و معلولی ممکن است ؟

167. سر قبری گریه میکنید که در آن مرده نیست ! افکار شما یک توهم هستند


“وقت آن است که دیگر فریب تحلیلیهای ذهنی یا افکار خود را نخورید…”

چندبار به خاطر افکار خود ناراحت شده اید ؟

چند بار یک تصویر ذهنی، شما را واقعا ناراحت کرده است ؟

افکار شما یک توهم بسیار باور کردنی هستند که وقتی روی آنها متمرکز میشوید، واقعا واقعی به نظر میرسند و در نتیجه باعث ناراحتی یا حتی شادی شما میشوند ! حال آنکه تمام آنها فقط یک “فکر” هستند، نه حقیقت.

بیشتر بخوانید سر قبری گریه میکنید که در آن مرده نیست ! افکار شما یک توهم هستند

168. آیا توان و شهامت زندگی در وضعیت “نمیدانم” را دارید ؟!


یکی از قدرتمند ترین وضعیت هایی که منشا بزرگترین رشد های شماست، وضعیت “نمیدانم” است. روند عادی در زندگی یک فرد این است که روز به روز معلومات شما بیشتر میشود و روز به روز بیشتر “فکر” میکنید که حقیقت و پیچیدگی آنرا متوجه شده اید. با این وجود، اگر کمی باهوش باشید، متوجه میشوید که فقط “فکر” میکنید همه چیز را فهمیده اید ! به زودی خواهید فهمید که همین “نمیدانم”، منشا بزرگترین اکتشافات درونی و رشدهای شماست.

بیشتر بخوانید آیا توان و شهامت زندگی در وضعیت “نمیدانم” را دارید ؟!

169. آیا کارما (KARMA) حقیقت دارد ؟ آیا کارهای من، به خودم باز میگردد ؟


” شما همانطور نتیجه کارهای خود را میبینید که وقتی یک مشت سنگریزه را در خلاف جهت باد پرتاب میکنید، به صورت شما باز میگردد… “

اصل کارما بیان میدارد که هرکاری کنید، به سوی خود شما باز میگردد. تصور بسیاری از افراد از قانون کارما، یک قانون و عامل جهانی هوشمند برای برقراری عدالت است. اما کارما حقیقتا چیست ؟

بیشتر بخوانید آیا کارما (KARMA) حقیقت دارد ؟ آیا کارهای من، به خودم باز میگردد ؟

171. خط کشی برای اندازه گیری درجه رشد درونی


 داشتن یک خط کش واحد برای قضاوت این جهان شگفت انگیز، چیزی از جنس قدرت نامحدود و حرفهایش نیست ! با این وجود چون چنین سوالی مطرح شده بود، مقاله ای درمورد آن مینویسم تا بتوانید نمایی از وضعیت فعلی خود داشته باشید.

رشد بسیار جالب است ! وقتی شما در سطوح پایین رشد هستید، در هر سطح، بیشتر فکر میکنید که سطحی بالاتر از وضعیت فعلی وجود ندارد ! حال آنکه پس از عبور از مراحل ابتدایی رشد، متوجه میشوید رشد هیچ پایانی ندارد و مسیری بی انتهاست. به همین علت باید بسیار دقت کنید.

اول از همه باید به شما بگویم فردی که در درجات بالایی از رشد قرار دارد، از صدها کیلومتر دورتر برای هر انسانی، مانند یک خورشید واضح خواهد بود. نکاتی که در این مقاله به شما خواهم گفت، نکات مشترکی است که در تمام جهان، مستقل از هر مذهب یا طرز فکری وجود دارد و میتوانید آنرا ملاک نسبتا خوبی برای فهم درجه رشد حقیقی یک فرد قرار دهید :

بیشتر بخوانید خط کشی برای اندازه گیری درجه رشد درونی

172. یک بار زندگی میکنی، برای رویاهایت بجنگ !


چه چیزی شما را در مسیر رسیدن به رویاهایتان بی انگیزه و متوقف میکند !؟ گذشته ؟ ترس ؟ نگرانیها ؟ در هر حال فراموش نکنید فقط یک بار زندگی خواهید کرد و ثانیه ها همینطور در گذر هستند. وقتی چیزی مانند مرگ وجود دارد که میتواند کل پرونده زندگی شما را به یکباره و نیمه تمام ببندد، پس چرا نباید تمام بهانه ها را کنار گذاشته و تحت هر شرایطی، فقط برای ساخت زندگی که از کودکی رویایش را دارید تلاش کنید ؟

بیشتر بخوانید یک بار زندگی میکنی، برای رویاهایت بجنگ !

173. آیا رابطه جنسی زیاد داشتن با افراد مختلف، با مسیر رشد تا بینهایت تضاد دارد ؟


در قدرت نامحدود نه باوری تزریق میشود نه به چیزی برچسب “خوب و بد” یا “درست و اشتباه” زده میشود. یکی از سوالاتی که زیاد پرسیده میشود، این است که آیا داشتن رابطه های جنسی بی هدف و کوتاه مدت با افراد مختلف، با مسیر تکامل و رشد تضاد دارد ؟

بیشتر بخوانید آیا رابطه جنسی زیاد داشتن با افراد مختلف، با مسیر رشد تا بینهایت تضاد دارد ؟

174. چرا برخیها گویی با یک نیروی غیر قابل توصیف، انسان را به درون خود میکشند و جذب میکنند ؟


” خلاء، قدرت نامحدود است. “

عکس بالا قدرت خلاء را نشان میدهد !
احتمالا با افرادی مواجه شده باشید که بدون اینکه فرد ویژه ای باشند یا ویژگیهای خاصی داشته باشند، به شدت شما را به سمت خود جذب میکنند. اشتباه نکنید منظور من جذاب بودن یا دوست داشتنی بودن نیست ! بلکه گویی نیرویی بسیار ویژه تر و عمیق تر شما را به درون آن فرد میکشد. اما علت این جذب چیست ؟

بیشتر بخوانید چرا برخیها گویی با یک نیروی غیر قابل توصیف، انسان را به درون خود میکشند و جذب میکنند ؟

175. چطور میتوانم همواره در آرامش مطلق و ثبات باشم ؟


چطور میتوان همواره در آرامش مطلق بود ؟

به صورت ساده، وجود شما را میتوان به سه بخش تقسیم کرد. هوشیاری یا همان “من” شما(مدیر کل وجودتان)، ذهن و بدن. تکنیکهای علمی و روشهای رایج، این سه را یکی و در یک جا دانسته و سعی دارند هر سه را باهم و در کنار هم آرام کنند که صد البته ارزشمند است.

با این وجود روشی هوشیارانه تر این است که بین این سه، فاصله ایجاد کنید و آنها را یکی ندانید زیرا ذاتا هم یکی نیستند. تا زمانیکه این سه بخش از نگاه شما، در یک جا قرار گرفته باشند و یکی دانسته شوند، رسیدن به آرامش بی قید و شرط و مطلق، تقریبا غیر ممکن است.

بیشتر بخوانید چطور میتوانم همواره در آرامش مطلق و ثبات باشم ؟

176. چرا برخیها به شکل شگفت انگیزی، بسیار بیشتر از سنشان میدانند ؟


سرعت گذر زمان برای هر فرد، در هر سطح از هوشیاری متفاوت است…

زمان، یک قرارداد کاملا کاربردی در سطح جهان فیزیکی است. مثلا با یک فرد قرار میگذارید که فردا راس ساعت 7 در جای مشخصی باشد، یا اینکه مناسبتها در دنیای فیزیکی را توسط تقویم تشخیص میدهید.

با این وجود، احتمالا کسانی را دیده اید که بسیار بسیار بیشتر از سنشان میدانند و هرطور که حساب میکنید، سطح دانش آنها در زمینه های مختلف، اصلا ربطی به سنشان ندارد ! اما علت این مساله چیست ؟ بله دلایل رایج مانند میزان تمرکز و بازده مطالعه، موثرند اما چیزی که در این مقاله به شما میخواهم بگویم، مبحثی بسیار عمیق تر است که حتی در سطح جهان نیز کمتر درک شده است.

بیشتر بخوانید چرا برخیها به شکل شگفت انگیزی، بسیار بیشتر از سنشان میدانند ؟

177. تو، به تنهایی یک وجود کامل هستی، شکوفه کن !


بسیاری از انسانها معمولا سعی دارند از جهان بیرون و عوامل بیرونی(مواد مخدر، مشروبات الکلی، عشق و عاشق شدن، تفریح، اعتیادها و…)، به عنوان یک راه میانبر برای پر کردن ضعفهای درونی  خود استفاده کنند. هرچند این مساله اصلا عیبی ندارد و شما در تصمیماتی که میگیرید، در اوج اختیار هستید، اما از آنجاییکه از نظر آفرینش، شما به تنهایی شگفت انگیز و یک وجود کامل خلق شده اید، با این حس نیاز به جهان بیرونی، سختی های زیادی را تجربه خواهید کرد. زیرا این نگرش(نیاز شما به جهان خارج) ذاتا یک دروغ بزرگ است. شما به تنهایی یک وجود کامل هستید.

بیشتر بخوانید تو، به تنهایی یک وجود کامل هستی، شکوفه کن !

178. شوکه کننده ترین هدیه قدرت نامحدود در روز عید : شما هرگز نخواهید مرد ! شما جاودان هستید…


توجه : این مقاله یکی از عمیق ترین و سنگین ترین مقالات قدرت نامحدود است که اصلا نمیخواهم مانند قصه های دیگری که هر روز و هزاران بار از دیگران میشنویم، به آن “باور” کنید و مانند همه قصه های دیگر، آنرا بدون تجربه شخصی خود بپذیرید. بلکه میخواهم آنرا خودتان تجربه کنید. اما مشکل اینجاست که ذهن شما با همه قوا در برابر پذیرفتن این حقیقت(هرچند زیبا و بسیار کاربردی است) خواهد جنگید. همچنین با خواندن این مقاله بسیار شوکه خواهید شد اما باید به شما بگویم این حقیقت، چیزی است که میتوانید خودتان، با مدتی تفکر(از چند ساعت گرفته تا حتی چند ماه، بسته به وضعیت فعلی شما!) آنرا تجربه کنید و انسانهای محدودی نیز در تمام طول تاریخ، توانسته اند آنرا تجربه کنند و به شکلهای مختلفی، آنرا اطلاع داده اند. پس اگر واقعا دنبال حقیقت هستید، این مقاله را با دقت بخوانید و در عین حال آگاهانه مواظب صداهای درونی، قضاوتها، افکار و غیره باشید ! زیرا آنها با این مقاله جنگ دارند ! اگر فکر میکنید چنین چیزی ارزش اینقدر زمان گذاشتن ندارد، باید به شما بگویم اتفاقا به شدت ارزش دارد ! زیرا تمام رنجهای شما پایان میابد و شادی مطلق میشوید و به حقیقت هستی پی میبرید. به حقیقتی که اصلا توسط زبان، قابل انتقال به فرد دیگری نیست. پس هرچیزی از دیگران شنیده اید را کنار بگذارید تا مستقیما این حقیقت را خود تجربه کنید.

تاکنون فکر کرده اید چرا خاطرات واضحی از کودکی خود ندارید(مثلا تا 5 سالگی) و گویی خود تمام هستی بوده اید(هیچ “من” ای نداشته اید که چیزی را به خاطر داشته باشد) ؟

انسانها به محض تولد، کم کم چیزهایی مانند زبان را یاد میگیرند. و زبان، ابزاری است که پیشفرضهایی را بصورت ناخودآگاه در ذهن شما ایجاد میکند. این ابزار یا چیزهای مشابهی که توسط جامعه به شما تزریق شده و “من” را میسازد، یکی از مسموم ترین چیزهایی است که تمام رنجهای شما را باعث میشود. اما چرا… ؟

همه چیزهایی که در مسیر زندگی یاد میگیرید، از ساختار جامعه گرفته تا… دقیقا به شکلی ایجاد شده است که به شما باور مجزا بودن و وجود “من” را تزریق کند. منی که اصلا وجود خارجی ندارد ! اما بسیار واقعی به نظر میرسد ! شما فکر میکنید دقیقا میدانید که “من” شما کیست و چیست اما اگر کمی فکر کنید، با یک دروغ بزرگ یک عمر زندگی کرده اید، نگران امنیت آن بوده اید، نگران خوشبختی آن بوده اید، غصه آنرا کشیده اید و…. . درحالیکه اگر عمیقا فکر کنید، “من” شما، نه افکار شماست، نه با قطع شدن بدنتان آسیب میبیند، نه…. . این “منی” که فکر میکنید “من” است و نگران مرگش هستید، بزرگترین توهمی است که به آن باور کرده اید. بازهم تاکید میکنم که شما حتی اکنون نیز اصلا نمیدانید که من از چه چیز حرف میزنم، با این وجود ذهن شما مثل همیشه شروع به حرف زدن و سخن گفتن میکند ! خوب نگاه کنید که ذهن چطور ادعای بلد بودن همه چیز را دارد ! خوب نگاه کنید که چطور در دام “زبان و کلمات” افتاده اید.

بیشتر بخوانید شوکه کننده ترین هدیه قدرت نامحدود در روز عید : شما هرگز نخواهید مرد ! شما جاودان هستید…

179. آیا رویدادهای خارجی، خود را بر زندگی شما تحمیل میکنند و شما فقط یک طعمه هستید ؟


آیا جهانی بیرون از شما وجود دارد ؟

آیا رویدادهای بیرونی زندگی، خود را بر شما تحمیل میکنند ؟

یا اینکه آنها وجود خود را از خود شما میگیرند ؟

بیشتر بخوانید آیا رویدادهای خارجی، خود را بر زندگی شما تحمیل میکنند و شما فقط یک طعمه هستید ؟

180. بینهایت، بی قید و شرط عاشق شماست


هر انسانی را میتوان به عنوان نماینده ی آزاد و دارای اختیار “بینهایت” در این جهان دانست. بنابر این باید بدانید هرکاری که کرده باشید، هرطور که بوده باشید یا هرطور که بعد ها بخواهید باشید، عشق بی قید و شرط همان “بینهایت” همراه شماست.

بیشتر بخوانید بینهایت، بی قید و شرط عاشق شماست

182. جهان، ناظر اش را حس میکند. چرا قوانینی مانند قانون جذب، برای شما به یکباره از کار می افتند ؟!


شگفتی این جهان و آفرینش، مو را بر تن انسان سیخ میکند و هرچقدر بیشتر درباره علوم مختلف بدانید و مطالعه داشته باشید، بیشتر شگفت زده میشوید. این مقاله یکی از عمیق ترین نگرشها را به سبک همیشگی قدرت نامحدود به شما خواهد داد.

از دیدگاه فیزیک کوانتوم، این مساله کاملا بصورت آزمایشگاهی اثبات شده است که وقتی یک ناظر، به رفتار یک ذره یا یک چیز مینگرد تا آنرا رصد کند، آن ذره، تغییر رفتار میدهد و عملا نگاه کردن به یک چیز، باعث تغییر رفتار آن ذره میشود. به عبارت دیگر، جهان نگاه شما را احساس میکند و بر اساس فرکانس ارتعاشی شما، واقعا تغییر رفتار و تغییر ماهیت میدهد.

بیشتر بخوانید جهان، ناظر اش را حس میکند. چرا قوانینی مانند قانون جذب، برای شما به یکباره از کار می افتند ؟!

183. چرا احساسات منفی بینظیر هستند ؟


نزدیک سال جدید میشویم و اگر بخواهم یک نکته را به شما آموزش دهم که تمام زندگی شما را متحول میکند، آن نکته چیزی است که تا لحظاتی بعد خواهید شنید.
احساسات منفی بهترین هدیه و بینظیر ترین چیز هستند و این نکته ایست که تقریبا 99 درصد مردم در سطح جهان به آن آگاه نیستند ! وقتی این جمله را مطرح میکنم، معمولا افراد مختلف متعجب میشوند. اما واقعا چرا احساسات منفی فوق العاده خوب هستند ؟(چطور ارتعاشات فکری مثبت و قدرتمند تولید کنید ؟)

بیشتر بخوانید چرا احساسات منفی بینظیر هستند ؟

184. مجزا بودن اراده افراد در روابط عشقی را از یاد نبرید


یکی از چیزهایی که خصوصا در رابطه های عشقی از یاد میرود، اراده آزاد انسانهاست. انسانها همگی تجلی ارتباطات درونی بینهایت مطلق یا همان هوشیاری فراتر آفرینش با خود هستند و این، چیزی است که نمیتوان با آن جنگید. اما در بسیاری از روابط عشقی، پس از مدتی، افراد سعی دارند مالک هم باشند و همینجاست که مشکلات بزرگ آغاز میشود. زیرا این اصل، با ابتدایی ترین ساختار این جهان، منافات دارد !

بیشتر بخوانید مجزا بودن اراده افراد در روابط عشقی را از یاد نبرید

185. سطح هوشیاری فراتر چگونه فکر میکند ؟


آیا تاکنون فکر کرده اید سطح هوشیاری فراتر(خدا، بینهایت، طبیعت، کائنات، بیگ بنگ!، سنگ! ، گاو !، بت ! یا هرچیز که دوست دارید نامش را بگذارید) چگونه فکر میکند ؟

همه ما میدانیم که در این لحظه “هستیم” و هوشیاری داریم. در شگفتی این جهان مدهوشیم و بدون اینکه بدانیم چگونه، “هستیم”. علم بشر و هر چیز دیگری در اینکه “چرا هستیم”، کاملا عاجز و سردرگم است و هیچ توصیفی برای اینهمه عظمت و شگفتی در جهان نمیتوان ارائه کرد. همه چیز به سادگی “هست” اما در عین حال این “بودن” ساده، برای ما غیر قابل فهم است !

بیشتر بخوانید سطح هوشیاری فراتر چگونه فکر میکند ؟

186. آنچه ذاتا نتوانی با آن باشی، نخواهد گذاشت که در همین لحظه “باشی و زندگی کنی”، چه چیزهایی نمیگذارند که “باشید” ؟


به جمله تیتر این مقاله خوب دقت کنید…

این جمله یکی از فلسفه های بسیار مهم در زندگی است که مانند یک خط کش بسیار دقیق، به شما نشان میدهد چه چیزهایی را باید در مسیر زندگی، دیر یا زود رها کنید.

یکی از چیزهایی که باید در زندگی به خوبی آنرا یاد بگیرید، هنر رها کردن است. اما چه چیزی را باید رها کرد ؟ این مقاله به شما خواهد گفت که چه چیزهایی دیر یا زود، رها کردنی هستند.

بیشتر بخوانید آنچه ذاتا نتوانی با آن باشی، نخواهد گذاشت که در همین لحظه “باشی و زندگی کنی”، چه چیزهایی نمیگذارند که “باشید” ؟

187. روند تشکیل لانه عنکبوت، چطور چیزهای مختلف از جهان انرژی به شکل فیزیکی تبدیل میشود ؟


تاکنون به روند ایجاد تارهای عنکبوت توجه کرده اید ؟

روند ایجاد لانه عنکبوت میتواند به خوبی به شما آموزش دهد که ارتعاشات و افکار چطور از جهان انرژی به جهان فیزیکی می آیند و خلق میشوند.

بیشتر بخوانید روند تشکیل لانه عنکبوت، چطور چیزهای مختلف از جهان انرژی به شکل فیزیکی تبدیل میشود ؟

189. چیزی که 99 درصد افراد جهان، حین بحث کردن با یکدیگر بر سر باورهایشان به آن آگاه نیستند ! تبریک میگویم، همه سر کار هستید !


یکی از شگفتیهای خلقت این جهان این است که کاملا خود را بر اساس زاویه دید بیننده، تغییر میدهد. گویی جهان بیرون، فقط منتظر این است که ابتدا نگرش شما را متوجه شده، و سپس خود را بر اساس نگرش شما تغییر دهد.(به تصویر بالا نگاه کنید)

اگر افرادی که بر سر باورها یا طرز تفکر خود با دیگران بحث میکنند به این مساله آگاه باشند، هرگز بحث نخواهند کرد ! زیرا متوجه میشوند هردو در یک بازی بسیار هنرمندانه و شگفت انگیز به نام خلقت، به دام افتاده اند !

بیشتر بخوانید چیزی که 99 درصد افراد جهان، حین بحث کردن با یکدیگر بر سر باورهایشان به آن آگاه نیستند ! تبریک میگویم، همه سر کار هستید !

190. با مرگ خود مواجه شوید، مقاله ای که خواندن آن زندگی شما را متحول میکند


برای اینکه رشد خود را سریعتر کنید، برخی اوقات بد نیست نگاهی هم به مرگ داشته باشید.

بسیاریها هوشیار نیستند که روزی خواهند مرد. آنها دقت نمیکنند که فقط یک زندگی دارند. ما مرگ بسیاری از چیزها، از حیوانات، گلها و حتی اشیاء(زلزله یا تصادف خودروها) گرفته تا عزیزانمان را میبینیم اما چه بسا مدام سعی میکنیم از این واقعیت که خودمان نیز خواهیم مرد، فرار کنیم.

بیشتر بخوانید با مرگ خود مواجه شوید، مقاله ای که خواندن آن زندگی شما را متحول میکند

191. ثانیه به ثانیه، بینهایت را در وجود و افکار خود حمل کنید


چقدر درباره “بینهایت” تفکر کرده اید ؟

ذهن بصورت عادی، به شدت علاقمند ساختن مرزها و حصارهاست. این بدین معناست که حتی اگر بینهایت را نیز به دست ذهن انسان بدهید، دور محدوده کوچکی از آن، حصارهایی کشیده و شما را در آن محصور میکند. به همین علت اگر میخواهید در همه ابعاد رشد کنید، باید این مرزها را هر لحظه بشکنید و وسعت دهید…

بیشتر بخوانید ثانیه به ثانیه، بینهایت را در وجود و افکار خود حمل کنید

192. آیا هرکس بازتاب کارهایش را در همین جهان خواهد دید ؟


آیا هرکس بازتاب کارهایش را در همین جهان خواهد دید ؟

این سوال، یکی از سوالاتی است که بسیاری ها در ذهن خود دارند. ممکن است کسی نسبت به شما بدی کرده باشد یا اینکه خود، اشتباهی در گذشته خود کرده باشید. اما آیا این رفتارها در آینده شما تاثیر دارند ؟ بد نیست از دیدگاه متافیزیکی به آن بپردازیم.

بیشتر بخوانید آیا هرکس بازتاب کارهایش را در همین جهان خواهد دید ؟

193. آیا قانون جذب مطابق میل شما عمل نمیکند ؟


بسیاری ها از من سوال میکنند برای رسیدن به چیزی که آنرا میخواهم، طبق قانون جذب، چقدر باید صبر کنم ؟ روزانه چند دقیقه تمرین کنم ؟ چندبار تصور کنم ؟ چطور سریعتر بدست بیاورم ؟!

قانون جذب همواره در سطح متافیزیکی عمل میکند و فعال است، اما اگر این قانون در زندگی شما، آنطور که میخواهید عمل نمیکند، وقت آن است چیزی را به شما بگویم که تقریبا هیچ کجا نشنیده اید و مانع اصلی رسیدن به خواسته ها توسط قانون جذب است.

بیشتر بخوانید آیا قانون جذب مطابق میل شما عمل نمیکند ؟

195. یا مرد باش یا ضعیف و شکست خورده


این مقاله مخصوص مردان است. این بدین معنا نیست که نسبت به خانمها بی توجه هستیم، بلکه اتفاقا باعث خواهد شد مردهای قابل تکیه تر و محکم تری در جامعه داشته باشیم. این مقاله با توجه به سوال یکی از قدرت نامحدودیها نوشته میشود.

بیشتر بخوانید یا مرد باش یا ضعیف و شکست خورده

196. وقتی قدرت نامحدود به خواب شما می آید…شما همیشه در پرده ای از خواب هستید…


انسانها همواره در پرده ای از خواب به سر میبرند و از هر خواب که بیدار میشوند، بدون اینکه دوباره حس کنند خواب هستند، کماکان در خوابی دیگر به سر میبرند…

بیشتر بخوانید وقتی قدرت نامحدود به خواب شما می آید…شما همیشه در پرده ای از خواب هستید…

199. چطور یک شخصیت خاص، ارزشمند و متفاوت را شناسایی کنید ؟ آیا یک شخصیت خاص جهانی هستید ؟


در این مقاله به شما آموزش خواهم داد که چگونه میتوان یک فرد ارزشمند و خاص را از فاصله صد کیلومتری و بر اساس معیارهای مشخصی، تشخیص داد.

بیشتر بخوانید چطور یک شخصیت خاص، ارزشمند و متفاوت را شناسایی کنید ؟ آیا یک شخصیت خاص جهانی هستید ؟

200. چطور تحت هر شرایطی شاد و آرام باشید ؟


برای چند لحظه فکر کنید :

” چند شرط و رویداد باید بصورت همزمان رخ دهد تا شما کاملا و از عمق وجود خود حس شادی کنید ؟ حتی پس از شاد شدن و برآورده شدن این شروط، این شادی چقدر دوام می آورد ؟! “

” حال بگویید رخ دادن چند رویداد منفی میتواند شما را ناراحت کند ؟! و این ناراحتی چقدر در ذهن شما دوام می آورد ؟ “

بیشتر بخوانید چطور تحت هر شرایطی شاد و آرام باشید ؟

201. شما آزاد هستید هرکاری کنید یا هر حسی داشته باشید


یکی از چیزهایی که معمولا توسط انسانها فراموش میشود، این است که آزادند هرکاری کنند یا هر حسی داشته باشند. احتمالا این جمله را بدیهی بدانید و تعجب کنید که چرا قدرت نامحدود چنین مقاله ای نوشته است، اما پس از خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که سالهاست در سطح ناخودآگاه، محدودیتهای بسیاری بر رفتارها و احساسات شما تعیین شده است(توسط خود شما، جامعه یا…) که علت اصلی مشکلات احساسی و رفتاری، و همچنین عامل اصلی گسترش چیزهایی که نام آنها “بد” گذاشته شده، در جهان است.

بیشتر بخوانید شما آزاد هستید هرکاری کنید یا هر حسی داشته باشید

203. معمای حقیقت داشتن یا نداشتن قوانین و قواعد مختلف در این جهان


یک دسته ازسوالاتی که معمولا ذهن همه افراد را تاسنین بالا درگیر میکند، جستجو درباره حقیقت داشتن یا نداشتن برخی قوانین و قواعد در جهان است. اما واقعا چه چیزی حقیقت دارد و چه چیزی حقیقت ندارد ؟

بیشتر بخوانید معمای حقیقت داشتن یا نداشتن قوانین و قواعد مختلف در این جهان

204. رابطه تفکر بزرگ و بینهایت با آرامش در زندگی چیست ؟


یکی از مهمترین عللی که در رویدادهای سخت زندگی، دچار یاس و نا امیدی میشوید و در چرخه های منفی و مسموم گیر می افتید، این است که بینهایت بودن جهان را از یاد برده اید.

اگر درک دقیقی از بینهایت بودن این جهان و فرصتها و هدیه هایی که میتواند به شما ارائه کند بدست آورید، بعید است چیزی بتواند دوباره شما را ناراحت کند.

بیشتر بخوانید رابطه تفکر بزرگ و بینهایت با آرامش در زندگی چیست ؟

205. آیا فکر میکنید احتمال رخ دادن برخی رویدادهای مثبت در زندگی شما واقعا کم است ؟


بسیاری از افراد، وقتی صحبت از شانس، یا روی دادن وقایع مثبت میشود، به احتمالات و محاسبات ریاضی توجه زیادی میکنند و میگویند احتمال روی دادن چنین رویدادی بسیار کم است !

اما آیا واقعا احتمالات بر همه چیز حاکم اند ؟

بیشتر بخوانید آیا فکر میکنید احتمال رخ دادن برخی رویدادهای مثبت در زندگی شما واقعا کم است ؟

207. توصیه قدرت نامحدود برای شروع تحولات بزرگ در زندگی چیست ؟


موضوع این مقاله، سوال یکی از همراهان قدرت نامحدود است.

در مقاله های متعدد ذکر کردیم که تصمیمات و رفتارهای بسیار بسیار کوچک شما هستند که باعث اصلی بزرگترین تحولات هستند. در این مقاله به شکل دقیق تری به این موضوع خواهم پرداخت.

بیشتر بخوانید توصیه قدرت نامحدود برای شروع تحولات بزرگ در زندگی چیست ؟

208. زمان وجود ندارد، نگرشی عمیق بر مفهوم زمان


اگر قبلا مطالعاتی درباره زمان و مفهوم آن نداشته اید، احتمالا عمیقا به آن باور دارید و حس میکنید زمان واقعا وجود دارد. زیرا استفاده روزمره از زمان آنقدر رایج و کاربردی است که در اعماق وجود همه رخنه کرده است. حال آنکه زمان، عملا وجود ندارد بلکه فقط یک قرار داد کارآمد است که ذهن همه ما به آن عادت کرده است. با وجود کارآمد بودن این قرار داد جهانی، نکات منفی مهمی نیز در آن وجود دارد که با ایجاد تعریفی جدید، کاملا از بین خواهد رفت. در این مقاله نگرش کارآمد تری را نسبت به زمان، یادخواهید گرفت.

بیشتر بخوانید زمان وجود ندارد، نگرشی عمیق بر مفهوم زمان

209. آیا همه وجود شما در همین “لحظه” است ؟


آیا حین انجام هر کاری همه وجود شما با آن است ؟!

آیا حین غذا خوردن، فقط غذا میخورید و مثلا با همه وجود خود طعم آنرا احساس میکنید ؟

آیا حین حرف زدن با کسی که دوستش دارید، با همه وجود خود در لحظه و با او هستید ؟

چقدر از زمان و انرژی شما صرف “نگرانی آینده” ، “قضاوت”، “ناراحتی” و غیره میشود ؟

افراد زیادی معمولا انرژی و توجه خود را در گذشته، حال و آینده تقسیم میکنند و تحت هر شرایطی که هستند، به علت همین کار، قوای آنها تقسیم و کم میشود.

بیشتر بخوانید آیا همه وجود شما در همین “لحظه” است ؟

210. چه چیزی در توان شماست ؟ چه چیزی خارج از توان شماست ؟


تقریبا همه افراد حجم انبوهی از انرژی خود را صرف کارها، افکار و تلاشهایی میکنند که از توان آنها خارج است و مهمترین نکته منفی درباره این کار این است که در چنین شرایطی، آنها معمولا از بخشها و چیزهایی که در آن قدرت حقیقی دارند، صرفنظر کرده و فراموش میکنند که چه ابزارهای ارزشمندی را برای ایجاد تغییر و تحول در دنیای بیرون دارند.

بیشتر بخوانید چه چیزی در توان شماست ؟ چه چیزی خارج از توان شماست ؟

211. اعتیاد به معنا دادن به هرچیز در ذهن خود را متوقف کنید


احساساتی که تجربه میکنید، تجربه شما از زندگی و درک شما از همه ابعاد زندگیتان، بر اساس افراد، رویدادها یا چیزهای موجود در زندگی شما شکل نمیگیرند. بلکه شما با معنایی که به رویدادها، افراد و یا چیزهای موجود در زندگی خود میدهید، تجربه خود از زندگیتان را رقم خواهید زد.

بیشتر بخوانید اعتیاد به معنا دادن به هرچیز در ذهن خود را متوقف کنید

212. نبرد واقعیت های موازی، کدامیک برنده نهایی است ؟


در مقاله اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، توضیح دادیم که هر شخص، در واقعیت موازی مشخص و منحصر به فردی زندگی میکند که خود برای خود ساخته است.

در این میان، بحث قدرت نسبی واقعیت های موازی در مقایسه با هم و جنگ آنها مطرح میشود.

بیشتر بخوانید نبرد واقعیت های موازی، کدامیک برنده نهایی است ؟

213. آیا فرکانس زبان بدن شما با فرکانس آنچه از جهان میخواهید متناسب است ؟


خوب به این مقاله منحصر به فرد که از جنس قدرت نامحدود است، دقت کنید، چون تاثیر زیادی در زندگی، افراد و حوادثی که جذب آن میکنید خواهد داشت.

آیا فرکانس و سرعت حرکت اجزای بدن شما، با آنچه میخواهید متناظر است ؟

آیا میدانید اگر سرعت زبان بدن شما، با چیزی که میخواهید متناظر نباشد، غیر ممکن است که آنرا بدست بیاورید ؟

آیا میدانید با دقت در سرعت حرکت و فرکانس زبان بدن دیگران، میتوانید چیزی که میخواهید را بیابید ؟

بیشتر بخوانید آیا فرکانس زبان بدن شما با فرکانس آنچه از جهان میخواهید متناسب است ؟

214. اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، چطور در مسیر زندگی خود وارد واقعیت های موازی دیگر شوید ؟


اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود

<< تمام حقوق معنوی این مقاله متعلق به قدرت نامحدود است >>

در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چطور میتوانید وارد یک واقعیت جدید در زندگی خود شوید.

این مقاله بسیار سطح بالا، ویژه و به سبک قدرت نامحدود است و بنابراین برای استفاده از آن باید به دقت این مقاله را بخوانید و سطح هوشیاری خود را بالاتر ببرید.

هشدار : این مقاله یک مقاله منطقی نیست که بخواهید آنرا با نیمکره چپ ذهن خود تحلیل کنید(هرچند تفسیر دقیق علمی و منطقی برای آن وجود دارد اما خارج از بحث این مقاله است)، برای فهم این مقاله و استفاده از آن، باید نیمکره چپ(تحلیلگر منطقی) مغز خود را خاموش کرده و با نیمکره راست، آنرا مستقیما و بدون تحلیل تجربه کنید در غیر اینصورت همین آموزش، گویی به هزار رنگ در می آید و آنقدر پیچیده میشود که امکان تحلیل آن وجود نخواهد داشت. نیمکره چپ ذهن شما همواره سعی دارد هر چیزی را ریز و قابل فهم کند، اما همین کار مانع از این خواهد شد که نیمکره راست شما بتواند از آن بهره ببرد و آنرا تجربه کند. سعی نکنید آنچه میگوییم را به فرمول دربیاورید چون نیمکره چپ مغز توان آنرا ندارد. اما میتوانید آنرا با استفاده از توان هوشیاری خود(که هنوز هم علم در شگفتی نحوه عملکرد آن مات و مبهوت مانده است) تجربه کنید.

بیشتر بخوانید اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، چطور در مسیر زندگی خود وارد واقعیت های موازی دیگر شوید ؟

215. تصورات شما وجود دارند، آنها را خیال ننامید


بسیاری از انسانها، حتی کسانی که به مباحث متافیزیکی باور دارند، در سطح ناخودآگاه تصورات را یک توهم و تخیل میدانند. درحالیکه توهم اصلی این است که دنیای فیزیکی فعلی خود را زیاد از حد باور کنید. اگر برای قبول این حرف، به شواهدی نیاز دارید، میتوانیم میلیونها انسان را به شما معرفی کنیم که از یک دنیای فیزیکی بسیار دردناک و سخت، به یک زندگی فوق تصور راه پیدا کرده اند. اگر قرار میبود آنها آنچه را که در دنیای فیزیکی شان وجود دارد حقیقت بنامند و به تصورات خود، برچسب تخیل بزنند، هرگز اینهمه اختراعات و ابداعات بشر، رخ نمیداد.

اگر تصورات، واقعی نبودند، هواپیما ابداع نمیشد ! در حقیقت از دیدگاه تئوری جهان های موازی، وقتی شما چیزی را تصور میکنید، درحال انجام Remote View و درحال مشاهده یک واقعیت موازی هستید که همین اکنون واقعا وجود دارد.

بیشتر بخوانید تصورات شما وجود دارند، آنها را خیال ننامید

216. هرچیزی که در زندگی تجربه میکنید یک توهم است


هرچیزی جز هوشیاری، ناظر بودن و وجود داشتن شما، یک توهم است. البته اگر این جمله، خود توهم دیگری نباشد!

آیا دقت کرده اید که خوابهای شما چقدر واقعی بنظر میرسند ؟ با این وجود فقط یک توهم هستند…

زندگی فعلی و احساساتتان و بصورت دقیق تر، درک شما از زندگی نیز یک توهم است.

در این مقاله نگرش عمیقی درباره این جهان و ماهیت آن پیدا خواهید کرد که کمک زیادی برای ایجاد تغییر و تحول دلخواه به شما میکند.

بیشتر بخوانید هرچیزی که در زندگی تجربه میکنید یک توهم است

217. آیا زندگی شما در یک Hypnotic Loop گیر کرده است ؟ آیا در یک چرخه هیپنوتیزمی منفی گیر کرده اید ؟


این مقاله، یکی از عمیق ترین و ارزشمندترین مقالاتی است که نگرشی عمیق به شما خواهد بخشید و رایج ترین مساله ای را که در تمام زندگی درگیر با آن خواهید بود، برای شما توضیح خواهد داد. در واقع این مقاله، تمام تجربه شما از واقعیت زندگیتان در تمام طول عمر را رقم خواهد زد. درک دقیق این مقاله، از نظر علمی کمی سنگین است اما حقیقتا ارزشمند ترین چیزی است که میتوانید از قدرت نامحدود یادبگیرید! پس به خوبی به آن دقت کنید.

بیشتر بخوانید آیا زندگی شما در یک Hypnotic Loop گیر کرده است ؟ آیا در یک چرخه هیپنوتیزمی منفی گیر کرده اید ؟

218. چرا در زندگی خود سردرگم شده اید ؟ چرا باید به فکر کردن پایان دهید ؟


بسیاری از افراد به فکر کردن عادت کرده اند.

افرادی که زیاد از حد منطقی هستند(مانند برنامه نویسها)، باید آگاه باشند که منطق و نیمکره چپ مغز شما، بخش بسیار کوچکی از توان وجود شماست. با این وجود شما سعی دارید همه زندگی خود را با نیمکره چپ اداره کنید. دقیقا به همین علت است که در زندگی خود، سردرگم یا گیج میشوید زیرا توان ضمیر خودآگاه شما محدود است.

اما چطور میتوان این مشکل را حل کرد ؟

بیشتر بخوانید چرا در زندگی خود سردرگم شده اید ؟ چرا باید به فکر کردن پایان دهید ؟

219. چگونه با مدیریت فرکانس و ارتعاشات ذهنی خود، چیزی که میخواهید را بدست آورید


امروزه، قانون جذب تبدیل به یک عبارت تجاری برای سودجویی عده ای از افراد در سطح اینترنت شده است. احتمالا مقالات مختلفی را درباره این قانون خوانده اید اما هرگز نتوانسته اید از این قانون بهره ببرید.

در این بین، قدرت نامحدود همواره سعی دارد شما را با حقیقت آشنا سازد و قوای خفته وجودتان را که در حال حاضر از آنها بی خبر هستید، فعال کند. به همین علت در این مقاله به شما دقیقا آموزش میدهیم که چطور میتوانید از قانون جذب برای رسیدن به آنچه میخواهید بهره ببرید.

بیشتر بخوانید چگونه با مدیریت فرکانس و ارتعاشات ذهنی خود، چیزی که میخواهید را بدست آورید

220. زندگی به سبک قدرت نامحدود، چه چیزهایی ممکن است ؟


آیا تاکنون به این فکر کرده اید که چه چیزهایی در طول عمر شما و قبل از مرگ، ممکن است ؟

آیا تاکنون فکر کرده اید که در قدرت نامحدود، هدف ما رساندن شما به چه نقطه ایست ؟

بیشتر بخوانید زندگی به سبک قدرت نامحدود، چه چیزهایی ممکن است ؟

221. چگونه صدای راهنمای درونی خود را فعال کنید ؟


آیا تاکنون شده است حسی درونی، مانع انجام کاری توسط شما شود ؟

آیا شده است که حس کنید یک راهنمای درونی، در تلاش برای ممانعت شما از انجام کاری است ؟

چطور میتوان از راهنماییهای ضمیر ناخودآگاه در مسیر زندگی بهره برد ؟

بیشتر بخوانید چگونه صدای راهنمای درونی خود را فعال کنید ؟

222. چرا باید افکار، ایده ها یا باورهای خود را رها کنید ؟


روزانه چند ساعت فکر میکنید ؟

آیا به باورهایی که در ذهن خود دارید آگاه هستید ؟

آیا برای زندگی کردن، نیازی به حفظ و تکیه بر باورها وجود دارد ؟

دقت داشته باشید که منظور ما اصلا باورهای مذهبی نیست بلکه جملاتی مانند : “من جذاب نیستم” یا “من صد درصد موفق میشوم” ، باورهای سیاسی، باورهای شما درباره افراد مختلف و…نیز باور هستند.

بیشتر بخوانید چرا باید افکار، ایده ها یا باورهای خود را رها کنید ؟

223. روزهای بسیار سخت در زندگی چه پیغامی برای شما دارند ؟


آیا تاکنون سختی غیر قابل متعارفی را در زندگی خود تجربه کرده اید ؟

منظور ما لحظات بسیار سختی است که به اوج نا امیدی رسیده و کاملا از نفس افتاده باشید.

اما این سختی ها چه پیغامی برای شما دارند ؟

بیشتر بخوانید روزهای بسیار سخت در زندگی چه پیغامی برای شما دارند ؟

224. چطور در سختی های زندگی، استوارتر شوید ؟


سختی ها همواره در زندگی شما وجود خواهند داشت. حتی در مواقعی که همه چیز خوب است، ممکن است به یکباره رویدادی تلخ رخ داده و آرامش زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. اما چگونه میتوان در گذر از سختی ها، ثبات بیشتری داشت ؟

بیشتر بخوانید چطور در سختی های زندگی، استوارتر شوید ؟

225. آیا از قویترین نیروی جهان هستی در زندگی خود استفاده میکنید ؟


آیا میدانید قویترین نیروی جهان هستی چیست ؟

آیا میدانید قویترین نیرویی که با استفاده از آن میتوانید تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده و تغییر دهید چیست ؟

اگر به دنبال قویترین نیروی جهان هستید، این مقاله مخصوص شماست.

بیشتر بخوانید آیا از قویترین نیروی جهان هستی در زندگی خود استفاده میکنید ؟

226. چطور حال خود را با تغییر درک خود از جهان، به سرعت تغییر دهید ؟


یکی از سواالات مهم بسیاری از افراد، این است که یک فرد که منابع کمتری دارد(ثروت، عشق یا…) چگونه میتواند خوشحال تر از فردی باشد که منابع زیادی دارد.

و چگونه یک فرد تنها و بیچاره میتواند خوشحال تر از یک فرد پولدار باشد ؟! بسیاری از افراد حس میکنند که پولدارها خوشحال تر از انسانهای عادی هستند، حال آنکه این مساله لزوما صحت ندارد. قدرت نامحدود پولدار بودن و تولید ثروت را بسیار ارزشمند میداند و باورهای مثبت نسبت به تولید ثروت و سرمایه را حمایت میکند. با این وجود، باید دانست که مهمترین چیزی که شادی انسانها را رقم میزند، نگرش آنها نسبت به جهان است. یک فرد پولدار که در نگرش خود، ماشینی کمتر از یک ماشین بسیار گرانقیمت را ماشین نمیداند، چه بسا از نشستن در ماشین گرانقیمت خود (که از ماشین رویاهای او ارزانتر است)، حس شرم زیادی داشته باشد و بخاطر آن، احساسات بسیار بدی را نسبت به فقیری که یک دوچرخه دارد، تجربه کند. همه چیزی که در این مقاله قصد داریم بگوییم این است که زندگی شما هرطور که هست، پنجره و نگرشی برای آن وجود خواهد داشت که اگر از آن پنجره به جهان بنگرید، حس خارق العاده ای را تجربه خواهید کرد. حسی که چه بسا یک فرد بسیار موفق آنرا نداشته باشد. مهم نیست که زندگی شما چگونه است، باید بدانید که احساسات شما بر اساس باورها و نحوه نگرش شما به این جهان شکل خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید چطور حال خود را با تغییر درک خود از جهان، به سرعت تغییر دهید ؟

227. فرد سخت کوشی هستید ؟ از همین لحظه، تلاشهای خود را متوقف کنید


اگر با خواندن تیتر این مقاله شگفت زده شده و میخواهید هر چه سریع‌تر ادامه این مقاله را بخوانید قبل از هر چیز باید بدانید که این مقاله، فقط یک تیتر جنجالی نیست. بلکه قرار است یکی از مهم‌ترین اصولی را فرا بگیرید که می‌تواند ادامه زندگی شما را تماماً متحول کند. با خواندن این مقاله، خود را از افتادن در دامی که بسیاری از دانشمندان و افراد بزرگ در طول تاریخ در آن افتاده اند، نجات خواهید داد.

بیشتر بخوانید فرد سخت کوشی هستید ؟ از همین لحظه، تلاشهای خود را متوقف کنید

228. هنر حفظ مداوم تمرکز به درون، چطور انسانها و همه جهان بیرون را تغییر دهید ؟


در این مقاله قصد داریم ابزار بسیار قدرتمندی را به شما ارائه کنیم که توجه به آن میتواند زندگی شما را تغییر دهد.

چقدر درگیر دنیای بیرون خود هستید ؟

چقدر از عمر خود را صرف تلاش برای تغییر دنیا یا انسانهای اطراف خود میکنید ؟

رویدادهای بیرونی چقدر تمرکز شما را بهم میزنند و باعث تغییر مسیر شما میشوند ؟

زندگی و کارهای روزمره ی شما چقدر به دنیای بیرون وابسته است ؟ بیشتر بخوانید هنر حفظ مداوم تمرکز به درون، چطور انسانها و همه جهان بیرون را تغییر دهید ؟

229. مقاله ویژه : بینهایت جهان موازی در این جهان حضور دارند، شما در کدام جهان هستید ؟


زندگی شما و وقایع آن ثابت است، اما :

ساعت به ساعت، واقعیتی که از دنیا تجربه میکنید، گویی کاملا متفاوت میشود.

مثلا ممکن است در یک زمان مشخص، دنیا را سیاه، زندگی را غیر قابل ادامه و لذتهای زندگی را بی ارزش احساس کنید( و واقعا هم همین تجربه را از جهان دارید). اما چند ساعت بعد، با اینکه هیچ تغییری در حقیقت زندگی شما ایجاد نشده است، گویی همه چیز تغییر میکند. گویی دنیا زیبا میشود، انگیزه پیدا میکنید، پر از انرژی میشوید و انگار همه چیز خارق العاده شده است. آنقدر خارق العاده که حتی یک لیوان چای داغ نیز روح شما را به پرواز در می آورد.( و واقعا هم همین تجربه را از جهان دارید)

از آن عجیب تر، برخی اوقات، دونفر در کنار یکدیگر نشسته اند، و شاید باهم فقط چند سانتی متر فاصله داشته باشند، اما دنیایی که هرکدام، از این جهان ثابت تجربه میکنند، کاملا متفاوت است. یکی دنیا را سیاه میبیند و یکی سفید. یکی واقعا حس میکند که هر روز بد شانسی میاورد( و راست هم میگوید! علت آنرا بعدا به شما خواهیم گفت) و یکی نیز گویی هر روز خوش شانسی می آورد(و او نیز راست میگوید! زیرا تجربه او از دنیا حقیقتا همین است)

این مقاله مفهومی و عمیق است و درک شگفت آوری نسبت به همه جهان به شما خواهد داد. وقت آن است که این مقاله خارق العاده را از زبان قدرت نامحدود و با کیفیت و سبک نگارش همیشگی منحصربفرد آن بشنوید.

بیشتر بخوانید مقاله ویژه : بینهایت جهان موازی در این جهان حضور دارند، شما در کدام جهان هستید ؟

230. چرا احساساتی که تجربه میکنید هرگز حقیقت ندارند ؟


اگر از دیدن تصویر بالا حس بدی پیدا کرده اید، باید اول از همه گفت که این تصویر، یک دروغ است ! حقیقت این است که هیچ چیز دردناکی وجود ندارد و میخ در دست شعبده باز فرو نرفته است. حال آنکه شعبده باز، این قدرت را داشته که واقعیتی که تجربه میکنید را تغییر دهد و پرسپکتیو و پنجره ای را برای شما به نمایش گذارد که در آن همه چیز دردناک است. این، کاریست که اکثریت افراد با زندگی خود میکنند و حسهای منفی بیشتری را در زندگی خود تولید میکنند.
وقتی درد را تجربه میکنید، لزوما به این معنا نیست که همه چیز در زندگی شما دردناک است، بلکه بدین معناست : “شما زندگی را طوری به خود نشان داده اید که در این طرز نگرش، همه چیز دردناک بنظر میرسد!”

در قلمرو قدرت نامحدود هستید و به همین علت باید همواره با نابترین مطالب در زمینه روانشناسی و رشد شخصیتی مواجه شوید. در این مقاله قصد داریم به بررسی این مساله بپردازیم که اولا احساساتی که تجربه میکنید، چه ماهیتی دارند و ثانیا، آیا ممکن است یک انسان، همواره و بدون توجه به اینکه چه اتفاقی می افتد، پر انرژی و دارای احساسات خارق العاده باشد ؟!

این مقاله یکی از مقالات بسیار عمیق و ارزشمند است و به شما توصیه میکنیم که حتما آنرا به دقت مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید چرا احساساتی که تجربه میکنید هرگز حقیقت ندارند ؟

231. چگونه از تئوری اثر پروانه ای برای موفقیت در زندگی خود بهره ببرید ؟


تئوری اثر پروانه ای، بیان میدارد که وقتی یک پروانه در جایی از جهان بال میزند، این حرکت او میتواند باعث وقوع طوفان در بخش دیگری از جهان شود.

این مساله میتواند بعنوان یک فرض غیر واقعی بنظر برسد. چگونه یک تغییر کوچک میتواند باعث وقوع یک رویداد بزرگ مانند یک طوفان در جای دیگری از جهان شود ؟

ما در این مقاله قصد داریم به شما توضیح دهیم که چطور میتوانید از این تئوری برای موفقیت در زندگی بهره ببرید ؟

بیشتر بخوانید چگونه از تئوری اثر پروانه ای برای موفقیت در زندگی خود بهره ببرید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی