در اعماق لایه های جذب خانمها یا مردان بسیار ارزشمند، دو رفتار احمقانه ولی بسیار رایج که افراد برای جذب مردان یا زنان بسیار جذاب انجام میدهند


چند روز پیش آقایی سوال کرده بودند که خانمهای بسیار جذاب چطور جذب میشوند ! به همین علت این مقاله به همین موضوع اختصاص خواهد داشت. وقتی در ادامه این مقاله حرف از مردان یا دختران بسیار جذاب زده میشود، منظور افرادی است که به نوعی تقریبا همه به دنبال آنها هستند و به هر دلیلی، بسیار جذاب هستند(فعلا با دلایل جذابیت کاری نداریم). در این مقاله دو رفتار بسیار رایج ولی احمقانه که افراد دربرابر دختران(یا پسران) بسیار جذاب انجام میدهند، خواهیم پرداخت و سپس درباره جذابیت در برابر زنان یا مردان بسیار جذاب صحبت خواهیم کرد.

دو رفتار احمقانه ولی رایج در برابر زنان یا مردان بسیار جذاب

باتوجه به اینکه فرد سوال کننده، یک مرد بوده اند، در این مقاله صحبتهای ما درمورد روانشناسی رفتار با خانمهای بسیار زیبا و جذاب است، با این وجود همین نکات در مورد آقایان بسیار جذاب نیز صدق میکند و تفاوتی ندارد.

دختری بسیار زیبا و فوق العاده جذاب را تصور کنید. آنقدر جذاب که همه با دیدنش انگشت به دهان میمانند و کاملا محو زیبایی او میشوند و دوست دارند با او دوست شوند ! همچنین این دختر از سوی دیگر، از همه نظر، مثلا از نظر مالی و تحصیلات و…، در بالاترین سطح ممکن در اجتماع قرار دارد. به شکلی که حرفی برای هیچکس باقی نمیگذارد ! ادامه این مقاله، دقیقا درباره روانشناسی جذابیت درباره چنین فردی حرف میزند.

معمولا وقتی آقایان با چنین فرد بسیار جذاب مواجه میشوند، دو استراتژی بسیار احمقانه اما خیلی رایج موجود در سطح جامعه را به کار میگیرند که هر دو فقط و فقط از ضعف درونی نشات میگیرند. این استراتژیها معمولا از اینور و آنور و از کسانیکه علم کافی را در این زمینه از روانشناسی ندارند، شنیده میشوند و لطمه های بزرگی نیز میزند !

عده ای از آقایان، باتوجه به شنیده های خود، شروع میکنند به محل نگذاشتن و بی محلی کردن ! سپس بصورت سطحی و مصنوعی سینه را جلو داده و سعی دارند خیلی مردانه و خشن و جذاب ظاهر شوند و مثلا دختر بسیار زیبا را با حرفها و بی احترامیها تخریب میکنند و در خیال خود متصورند که بسیار جذاب و مردانه شده اند ! عده دیگری خود را از یاد برده و عملا شروع میکنند به پرستیدن زیبایی و کمالات فرد مقابل و از بینظیر بودن او میگویند و آنقدر از او تعریف میکنند و هول میشوند که فضای معذبی را هم برای خود هم فرد مقابل ایجاد میکنند. هر دوی این کارها(زمانی که مصنوعی است و نه از عمق وجودتان)، بسیار احمقانه ولی کاملا رایج است. زیرا وقتی ادای اینها را در میاورید، هر دوی این کارها مستقیما از ضعف نشات میگیرند.

اما راه حل صحیح چیست !؟ چیزی که باید بدانید این است که اگر واقعا میخواهید جذاب باشید، تلاش برای جذاب بودن یا اجرای تکنیکهای جذابیت(مثل بی محلی کردن) یا حفظ کردن جملات جالب برای گرفتن توجه فرد مقابل را رها کنید. تمام این کارها کاملا مصنوعی هستند و هرگز بصورت دائم و عمیق جواب نخواهند داد. داشتن یک دختر یا مرد بسیار جذاب، نیازمند اینهمه تلاشهای شما نیست ! بلکه نیازمند این است که “واقعا و عمیقا، از درون به خود اجازه داده باشید که او را داشته باشید !”. همین !

چیزی که در مورد افراد بسیار ارزشمند و تمام روابط عشقی خود باید بدانید، این است که شما میتوانید فقط کسی را جذب و وارد رابطه ای طولانی با خود کنید که اول از همه واقعا و حقیقتا، سطح انرژی و ارزش درونی خود را “واقعا” لایق داشتنِ او بدانید(و اینطور باشد!). به جای اینکه اینهمه ادا در بیاورید یا مصنوعی رفتار کنید و بی محلی و…کنید، “دقیقا کسی “باشید” که لایق داشتن آن فرد بسیار ارزشمند است”. و این “بودن”، بر خلاف تصور فعلی شما، لزوما نیاز به تلاش یا حتی ثروت یا حتی بدست آوردن چیز خاصی ندارد ! بلکه یک کیفیت بودن و یک فضای ذهنی و درونی و نیازمند یقین و آگاه شدن به ارزش درونیتان در این لحظه است. به جای اینکه اینقدر راه های سخت را دنبال کنید و مصنوعی رفتار کنید، دقیقا کسی شوید که لایق و هم انرژی با داشتن همان چیزی است که عاجزانه به دنبالش هستید. در آنصورت خواهید دید همه چیز بصورت خود به خودی و بدون زحمت عالی پیش میرود و چون ذات و کیفیت بودن خود در این لحظه را تغییر داده اید، حتی کارهایی که لازم است نیز بصورت اتوماتیک و توسط ناخودآگاهتان انجام میشوند و به سادگی رابطه ای عالی را با فرد مذکور ایجاد میکنید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع