2. همه چیز درباره خشونت و ظلم علیه زنان. زورگویی و خشونت علیه زنان ریشه در کجا دارد و چگونه شکل میگیرد ؟


در گذر تاریخ، در سرتاسر جهان و خصوصا در کشورمان، به شکلهای مختلفی، ظلم علیه زنان وجود داشته و کماکان نیز جریان دارد. در این مقاله نگاهی عمیق تر به این موضوع خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید همه چیز درباره خشونت و ظلم علیه زنان. زورگویی و خشونت علیه زنان ریشه در کجا دارد و چگونه شکل میگیرد ؟

3. برای بودن در کنار یک زن، باید مردی تمام عیار باشید، در غیر اینصورت روی دیگرشان را خواهید دید !


زنها موجودات فوق العاده و بینظیری هستند، اما خیلیها نیز همزمان از عباراتی مانند مکر زن، یا شیطانی بودن زنان نام میبرند. جالب است که این موضوع حتی در قصه ها و کتابهای داستان نیز وجود دارد و احتمالا درباره جادوگران زن شرور زیاد شنیده اید ! اما به راستی آیا حقیقتی پشت این حرفها وجود دارد ؟!

بیشتر بخوانید برای بودن در کنار یک زن، باید مردی تمام عیار باشید، در غیر اینصورت روی دیگرشان را خواهید دید !

4. چطور عشق ایده آل و همراه عشقی کاملا هماهنگ با خود را پیدا کنید !؟


شاید برایتان عجیب باشد اما برخی اوقات شخصا جستجوهایی را در سطح اینترنت انجام میدهم تا ببینم کسانی که به دنبال حل مشکل خاصی در زندگی خود هستند، چه پاسخ هایی را در اولین پیشنهاد های موتور جستجوگر گوگل دریافت میکنند ! و حقیقت این است که متاسفانه این پیشنهادها بسیار احمقانه و غیر عملی هستند اما به هر حال بخش بزرگی از عموم از همین مطالب برای اصلاح زندگی خود استفاده میکنند. و دقیقا به همین علت مشکلات مردم پایانی ندارد و زندگی دردناکی دارند. یکی از سوالات رایج، چگونگی یافتن عشق ایده آل است !

بیشتر بخوانید چطور عشق ایده آل و همراه عشقی کاملا هماهنگ با خود را پیدا کنید !؟

5. اگر عطش و آتش دائمی جنسی به رابطه عشقی خود ندارید، رابطه عشقی ندارید !


همانطور که قبلا گفته شده، بر اساس باورها و خزعبلات رایجی که در دهان خیلی ها افتاده، مسائل جنسی برای خیلیها کم کم از یاد میرود و بی اهمیت میشود(جملاتی مانند “مسائل جنسی تو رابطه فقط برای یه شبه” یا اینکه “زندگی جدی تر از این حرفهاست و مسائل جنسی حاشیه ای هستن”). جالب است که این حرفها را فقط و فقط از کسانی خواهید شنید که خودشان بدترین رابطه عشقی را در گذشته داشته یا دارند(یا مشکلات متعدد خود را از شما مخفی میکنند)، اما عجیب آنکه کماکان این افراد ادعای بسیاری داشته و حتی دیگران را نیز به باورهای اشتباه خود نصیحت میکنند.

بیشتر بخوانید اگر عطش و آتش دائمی جنسی به رابطه عشقی خود ندارید، رابطه عشقی ندارید !

6. آیا زیبایی و ظاهر یا مسائل و جاذبه های جنسی، فقط برای چند ماه اول یک رابطه عشقی است !؟!


با نگاهی سریع و جستجویی فوری در سطح اینترنت یا حتی پس از مشاوره با معروفترین افرادی که همه نامشان را در سطح کشور یا حتی سطح جهان میشناسند و روی اسمشان قسم میخورند، بارها و بارها خواهید شنید که مسائل جنسی، یا ظاهر و عطش اولیه در یک رابطه، فقط برای چند ماه اول است(برخیها اعتبار این حسها را فقط چند شب میدانند !)، و به همین علت وقت آن است که حقیقت را درباره این نوع اظهار نظر ها بشنوید.

بیشتر بخوانید آیا زیبایی و ظاهر یا مسائل و جاذبه های جنسی، فقط برای چند ماه اول یک رابطه عشقی است !؟!

7. روش های دریافت بازخورد(Feedback) و امکان نظارت لحظه به لحظه چیزهای مختلف در زندگیتان را افزایش دهید


بازخود یا Feedback در هر عملیات یا موضوعی، میتواند به معنای انعکاس یا نتایج حاصل از یک تغییر تلقی گردد. مثلا، زنگ و پیامک بانک، که به محض کسر مبلغی از حساب شما، به شما ارسال میگردد، یک نوع Feedback است که به شما بصورت لحظه به لحظه، نمایش میدهد که چه مبالغی از حساب شما کم میشود. نکته طلایی که این مقاله به شما آموزش خواهد داد، اهمیت افزایش و گسترش Feedback ها در بخشهای مختلف زندگیتان است. زیرا اصولا اگر بازخورد یا (Feedback) های متعدد، کافی و دقیق وجود داشته باشند، در هر موضوعی به مرورزمان، مهارتهای کافی را بصورت ناخودآگاه یاد خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید روش های دریافت بازخورد(Feedback) و امکان نظارت لحظه به لحظه چیزهای مختلف در زندگیتان را افزایش دهید

8. به بدن خود بازگردید، در سر و افکارتان گیر نکنید !


امروزه بیشتر فعالیتها، مشاغل رایج و حتی اکثریت ساختارهای جامعه، همه را به سمت گیر کردن در سر و افکار هدایت مینماید. و این موضوع مشکل بزرگی را میتواند برای شما ایجاد کند.

بیشتر بخوانید به بدن خود بازگردید، در سر و افکارتان گیر نکنید !

9. چند وقت یک بار چک کنید که آنچه میخواهید را، واقعا میخواهید یا نه !


در مسیر جذب خواسته ها و وارد کردن آنها به زندگیتان، یک نکته بسیار مهم وجود دارد که توجه به آن، مسیر شما را در رسیدن به خواسته مربوطه هموار تر خواهد کرد. و آن این است که به سادگی، چند وقت یک بار چک کنید که آیا هنوز هم واقعا آن چیز را میخواهید !؟

بیشتر بخوانید چند وقت یک بار چک کنید که آنچه میخواهید را، واقعا میخواهید یا نه !

10. زخمهای درونی ادراکات شما از رفتار دیگران و جهان بیرون را بدون آگاهی خودتان، به شکل غم انگیزی دستکاری میکنند


این مقاله کاملا متمرکز روی اهمیت التیام زخم های درونی است. زیرا زخمهای درونی التیام نیافته، بدون آنکه خودتان متوجه شوید، بلایی سر شما و زندگیتان خواهند آورد که تا زمانیکه این زخمها شناسایی و بهبود نیابند نیز، متوجه نحوه اثر گذاری آنها بر زندگیتان نخواهید شد ! و این میتواند بسیار غم انگیز باشد زیرا هیچکس جز خودتان هرگز نخواهد توانست کمکی در حل این زخمها و اثرات فاجعه بارش بر زندگیتان کند.

بیشتر بخوانید زخمهای درونی ادراکات شما از رفتار دیگران و جهان بیرون را بدون آگاهی خودتان، به شکل غم انگیزی دستکاری میکنند

11. اصرار بر داشتن یک چیز، بدون حاضر بودن به رساندن فرکانس خود به سطح آن


انسانها همواره خواسته های مختلفی دارند، اما حقیقت این است که عده کمی حاضرند فرکانس و سطح انرژی خود را به فرکانس داشتن آن چیز برسانند و در حقیقت به نوعی بهای آنچه میخواهند را پرداخت کنند. و به همین علت اکثریت انسانها چیزهایی که میخواهند را ندارند یا اینکه حتی پس از بدست آوردن آن چیز، از دستش میدهند.

بیشتر بخوانید اصرار بر داشتن یک چیز، بدون حاضر بودن به رساندن فرکانس خود به سطح آن

12. تک راز و شاه کلید داشتن یک رابطه عشقی بی نظیر و ماندگار تا همیشه چیست؟


از پیامها میتوان متوجه شد که افراد زیادی، بسیار کنجکاو هستند که بدانند از دیدگاه قدرت نامحدود و پس از نوشتن 900 مقاله و حرکت ممتد در مسیر رشد و موفقیت و مطالعه هزاران کتاب و در جریان بودن و همراهی و مشاوره در مسیر زندگی هزاران نفر، راز اصلی داشتن یک رابطه عشقی ماندگار تا همیشه چیست ؟! صبر کنید ! منظور بیان یک نکته یا اصل معمولی نیست. منظور یک شاه کلید تمام عیار و همیشگی است که اگر فقط همین نکته در هر رابطه ای رعایت شود، آن رابطه و بینظیر بودنش تا همیشه حفظ میشود ! اما این شاه کلید چیست !؟

بیشتر بخوانید تک راز و شاه کلید داشتن یک رابطه عشقی بی نظیر و ماندگار تا همیشه چیست؟

13. سه اصل مهم برای یک رابطه عشقی ایده آل


این مقاله به سه اصل مهم اشاره خواهد داشت اگر آنها نباشند، عملا رابطی عشقی ایده آل شما رخ نخواهد داد. بنابر این هم ایجاد و هم حفظ یک رابطه عشقی ایده آل دقیقا به هر سه این موارد وابسته است.

بیشتر بخوانید سه اصل مهم برای یک رابطه عشقی ایده آل

14. زنجیری شما را به سبک زندگی و وضعیت فعلی گره زده است ؟!


بسیاری افراد قصد اعمال تغییرات گسترده در جنبه های مختلف زندگی خود را دارند و حتی ایده های جالبی در سر دارند اما هنگام عمل نمی دانند از کجا باید شروع کنند و انگار زنجیری آن ها را به همین سبک زندگی، شغل، نگاه به رابطه عشقی و … قفل کرده است و اجازه تغییرات را نمی دهد. کلید باز کردن قفل این زنجیر چیست؟

بیشتر بخوانید زنجیری شما را به سبک زندگی و وضعیت فعلی گره زده است ؟!

15. آیا واقعا میتوانم دقیقا فردی که مورد نظرم است و حتی راه ارتباطی با او ندارم را جذب زندگی خود کنم ؟ آیا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد ندارد !؟


یکی دیگر از سوالات رایج، که مدتهاست توسط افراد مختلفی مطرح میشد و درخواست مقاله ای در مورد آن وجود داشت، این است که افراد، قصد جذب یک فرد کاملا خاص و مشخص را دارند. آیا واقعا و حقیقتا چنین چیزی ممکن است ؟ آیا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد ندارد !؟

بیشتر بخوانید آیا واقعا میتوانم دقیقا فردی که مورد نظرم است و حتی راه ارتباطی با او ندارم را جذب زندگی خود کنم ؟ آیا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد ندارد !؟

16. از کجا بفهمم عشقم به یک فرد یا عشق یک فرد به من واقعی است !؟


به این سوال میتوان یک پاسخ عادی و از سطح هوشیاری پایین تر داد که این روزها و در قدرت نامحدود، حیفم می آید چنین چیزهایی بنویسم. به همین علت نگرش و پاسخی عمیق تر به این پرسش ارائه میشود. به محض چشم باز کردن خیلی باورها و چیزها توسط جامعه و اطرافیان به ذهن شما تزریق میشود و یکی از این موارد نیز دقیقا همین است که “عشق یک نسخه دروغین دارد !”.

بیشتر بخوانید از کجا بفهمم عشقم به یک فرد یا عشق یک فرد به من واقعی است !؟

17. در اعماق لایه های جذب خانمها یا مردان بسیار ارزشمند، دو رفتار احمقانه ولی بسیار رایج که افراد برای جذب مردان یا زنان بسیار جذاب انجام میدهند


چند روز پیش آقایی سوال کرده بودند که خانمهای بسیار جذاب چطور جذب میشوند ! به همین علت این مقاله به همین موضوع اختصاص خواهد داشت. وقتی در ادامه این مقاله حرف از مردان یا دختران بسیار جذاب زده میشود، منظور افرادی است که به نوعی تقریبا همه به دنبال آنها هستند و به هر دلیلی، بسیار جذاب هستند(فعلا با دلایل جذابیت کاری نداریم). در این مقاله دو رفتار بسیار رایج ولی احمقانه که افراد دربرابر دختران(یا پسران) بسیار جذاب انجام میدهند، خواهیم پرداخت و سپس درباره جذابیت در برابر زنان یا مردان بسیار جذاب صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید در اعماق لایه های جذب خانمها یا مردان بسیار ارزشمند، دو رفتار احمقانه ولی بسیار رایج که افراد برای جذب مردان یا زنان بسیار جذاب انجام میدهند

18. نکته ای عمیق درباره ابراز زبانی علاقه در رابطه های عشقی


بر خلاف باورهایی که بعضا در جامعه وجود دارد بر این مبنا که عشق باید به زبان هم بیاید و در رابطه، به طرف مقابل گفته شود و…، حقیقت امر این است که وقتی در یک رابطه عشقی عمیق حاضر شوید، خواهید دید حتی نیازی به زبان آوردن حس عشق نیز حس نمیشود ! زیرا  حس عشق در چنین رابطه ای، کاملا واضح و بدیهی توسط هر دو طرف حس میشود و یک ویژگی بدیهی در لحظه است ! دقیقا مانند هوایی که سالهاست نفس میکشید و به ندرت حتی به یادش می افتید ! زیرا کاملا بدیهی است و در تمام اطراف شما کاملا وجود دارد.

بیشتر بخوانید نکته ای عمیق درباره ابراز زبانی علاقه در رابطه های عشقی

19. فقط کسی میتواند بی قید و شرط عشق بورزد که هر لحظه در اوج قدرت درونی و نامحدود باشد


” تنها کسی که میتواند بی قید و شرط و نامحدود عشق بورزد، کسی است که در همین لحظه در اوج استقلال، قدرت، بی نیازی و قدرت درونی قرار دارد. “

بیشتر بخوانید فقط کسی میتواند بی قید و شرط عشق بورزد که هر لحظه در اوج قدرت درونی و نامحدود باشد

21. رویدادهای مورد نظر خود را بصورت متافیزیکی جذب کنید تا مطمئن باشید دقیقا همانطور خواهند بود که میخواستید


یک ویژگی مهم که جذب متافیزیکی را بسیار مهم و مطلوب میسازد، ویژگی کاملا انتخابی بودن آن است. به این معنا که جذب متافیزیکی به شما این امکان را میدهد دقیقا همان چیزی را که مد نظر دارید با تک تک جزییاتش، وارد زندگی خود کنید. و هیچ گونه محدودیتی در ویژگیهای مد نظرتان وجود ندارد.

بیشتر بخوانید رویدادهای مورد نظر خود را بصورت متافیزیکی جذب کنید تا مطمئن باشید دقیقا همانطور خواهند بود که میخواستید

22. نا امنی های درونی یک مرد، خود را به شکل اغراق گونه در رفتار زن نشان میدهد


زنان در رابطه عشقی، به خوبی ریزترین نا امنی های درونی یک مرد را در رفتار “خودشان”، و به شکل اغراق آمیزی، بروز میدهند.

بیشتر بخوانید نا امنی های درونی یک مرد، خود را به شکل اغراق گونه در رفتار زن نشان میدهد

24. آیا درسی که از رویدادهای گذشته زندگی خود گرفته اید، همانی است که باید میگرفتید !؟


بعضا وقتی پیام‌های افرادی که به قدرت نامحدود پیام ارسال می‌کنند را مطالعه می‌کنم، نکته ای مشترک در میان اکثر آنها دیده می‌شود و آن این است که از رویدادهای زندگی خود، درس اشتباهی میگیرند و آنچه که باید از هر رویداد متوجه شوند را کاملا اشتباه متوجه شده و ادامه زندگی خود را نیز با همین نگاه اشتباه پیش میبرند.

بیشتر بخوانید آیا درسی که از رویدادهای گذشته زندگی خود گرفته اید، همانی است که باید میگرفتید !؟

25. رمز داشتن یک نگاه نافذ، پر انرژی و اثرگذار چیست ؟ چرا برخیها نگاه نافذی دارند ؟


شاید با این موضوع مواجه شده باشید که وقتی برخی افراد به چشم شما نگاه می‌کنند، گویی جذبه، انرژی، نفوذ و وزن خاصی در نگاه آنها وجود دارد که کاملا روی شما سنگینی میکند. اما چطور می‌توانید شما نیز نگاه نافذی را در خود ایجاد کنید ؟ منشا این نگاه نافذ چیست ؟

بیشتر بخوانید رمز داشتن یک نگاه نافذ، پر انرژی و اثرگذار چیست ؟ چرا برخیها نگاه نافذی دارند ؟

26. آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟


یک ویژگی‌های مهمی که باید در خود ایجاد کنید این است که بتوانید در هر لحظه، همه چیز را از صفر مطلق آغاز کنید. اگر این وضعیت آزادی و عدم تعلق را در وجود خود نداشته باشید، در مسیر زندگی با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و رنج نصیبتان میشود. این مقاله به همین موضوع اختصاص دارد. آیا در حال حاضر توان انجام این کار را دارید ؟

بیشتر بخوانید آیا توان شروع مجدد از وضعیت صفر مطلق، در همین لحظه از زندگی خود را دارید ؟

27. تکنیک Voice Roll و بهره بردن از ریتم در گفتار برای افزایش تأثیرگذاری در سخنرانی ها


در این مقاله تکنیک Voice Roll را یاد خواهید گرفت تا با بهره بردن از ریتم و نوع خاصی از حرف زدن، گفتار خود را موثر تر کنید.

بیشتر بخوانید تکنیک Voice Roll و بهره بردن از ریتم در گفتار برای افزایش تأثیرگذاری در سخنرانی ها

28. با تمام وجود و بی قید و شرط، به خود عشق بورزید


شاید یکی از بزرگترین مشکلاتی که این روزها وجود دارد، این است که بسیاری از افراد، خود را دوست ندارند. جامعه هرگز به شما یاد نمیدهد که خود را دوست داشته باشید. اما چرا عاشق خود بودن اینقدر مهم است ؟ چرا باید خودتان را دوست داشته باشید !؟

بیشتر بخوانید با تمام وجود و بی قید و شرط، به خود عشق بورزید

29. میتوانید آسوده باشید، زیرا هیچکس نمیتواند داشته هایتان را از شما بگیرد


چه چیزهایی در زندگی خود دارید ؟ آیا میترسید آنها را از دست بدهید ؟ نگران نباشید، چون هیچکس نمیتواند آنچه واقعا دارید را از شما بگیرد.

بیشتر بخوانید میتوانید آسوده باشید، زیرا هیچکس نمیتواند داشته هایتان را از شما بگیرد

30. شوهرم مرا برای چه چیز میخواهد ؟!


برخی زنان به شدت حساس هستند که توسط مردشان، فقط بخاطر خودشان خواسته شوند، نه مثلا به خاطر نیاز جنسی. آنها میگویند :”مرا برای چه چیز میخواهی !؟ فقط برای رابطه جنسی ؟”. در این مقاله به همین موضوع خواهیم پرداخت :

بیشتر بخوانید شوهرم مرا برای چه چیز میخواهد ؟!

32. آیا چیزی در جسم یا اعماق روح شما نیاز به ترمیم دارد ؟!


ممکن است یک بیماری، مشکل فیزیکی یا یک زخم روحی قدیمی در وجود خود داشته باشید که نیاز به ترمیم دارد. اما چه مقدار و چه نوعی از انرژی قابلیت ترمیم و درمان را دارد ؟ با چیزی که در ادامه یاد خواهید گرفت، تمام بخشهای روحی و فیزیکی وجود شما و حتی اطرافیانتان ترمیم خواهد شد و کل وجود شما همانند روز اول تولید توسط کارخانه، بازسازی خواهد گشت !

بیشتر بخوانید آیا چیزی در جسم یا اعماق روح شما نیاز به ترمیم دارد ؟!

33. بازگرداندن آرامش به اعماق وجود یک زن به سبک قدرت نامحدود


سوال شده بود که وقتی همسرم آرامش خود را از دست میدهد باید چه کار کنم ؟
باید به شما بگویم که حضور در کنار یک زن که آرامش خود را از دست داده و میزان توان شما برای آرام کردن و عشق ورزیدن بی قید و شرط به او، مهمترین چیزی است که توان روحی، میزان رشد و قدرت حقیقی شما را نمایش میدهد. تا زمانیکه نتوانید فقط با حضور خود، آرامش حقیقی را به اعماق وجود یک زن برگردانید، هنوز رشد زیادی نیافته اید.درجه رشد شما مستقیما به این وابسته است که چقدر میتوانید به او آرامش دهید.

بیشتر بخوانید بازگرداندن آرامش به اعماق وجود یک زن به سبک قدرت نامحدود

34. عشق بورز، لذت ببر و رشد کن، مالک نشو !


به محض اینکه حس عشق نسبت به یک چیز مشخص، ایجاد میشود، حتی زمانیکه آن چیز یک انسان است، ما سعی میکنیم آن شخص را به سطح یک “شیء” کاهش دهیم. این کاریست که به محض ایجاد حس وابستگی یا مالکیت نسبت به یک شخص تجربه میکنیم. همانطور که سعی میکنیم اشیاء را مالک شویم، سعی داریم انسانها را نیز مالک شویم. ما میخواهیم فرد دقیقا طوری که ما میخواهیم باشد. و این شما را از تجربه عشق حقیقی و بی قید و شرط باز میدارد و باعث رنجهای شماست.

بیشتر بخوانید عشق بورز، لذت ببر و رشد کن، مالک نشو !

35. ازدواج و رابطه عشقی ایده آل و بینقص از دیدگاه چاکراها و سطح انرژی


در مقاله صوتی “از جهنم تا بهشت، در سطح کدام چاکرا زندگی میکنید ؟ با شناخت چاکراها سطح انرژی ارتعاشی زندگی خود را تا بینهایت بالا ببرید و بهشت را در درون خود بسازید” گفته شد که چگونه میتوانید چاکرای غالب در زندگی خود را تشخیص دهید. در این مقاله به شما خواهم گفت که یک رابطه ایده آل عشقی و ازدواج میان دو نفر، از دیدگاه چاکراها چگونه است ؟

بیشتر بخوانید ازدواج و رابطه عشقی ایده آل و بینقص از دیدگاه چاکراها و سطح انرژی

36. آیا رابطه جنسی زیاد داشتن با افراد مختلف، با مسیر رشد تا بینهایت تضاد دارد ؟


در قدرت نامحدود نه باوری تزریق میشود نه به چیزی برچسب “خوب و بد” یا “درست و اشتباه” زده میشود. یکی از سوالاتی که زیاد پرسیده میشود، این است که آیا داشتن رابطه های جنسی بی هدف و کوتاه مدت با افراد مختلف، با مسیر تکامل و رشد تضاد دارد ؟

بیشتر بخوانید آیا رابطه جنسی زیاد داشتن با افراد مختلف، با مسیر رشد تا بینهایت تضاد دارد ؟

37. مجزا بودن اراده افراد در روابط عشقی را از یاد نبرید


یکی از چیزهایی که خصوصا در رابطه های عشقی از یاد میرود، اراده آزاد انسانهاست. انسانها همگی تجلی ارتباطات درونی بینهایت مطلق یا همان هوشیاری فراتر آفرینش با خود هستند و این، چیزی است که نمیتوان با آن جنگید. اما در بسیاری از روابط عشقی، پس از مدتی، افراد سعی دارند مالک هم باشند و همینجاست که مشکلات بزرگ آغاز میشود. زیرا این اصل، با ابتدایی ترین ساختار این جهان، منافات دارد !

بیشتر بخوانید مجزا بودن اراده افراد در روابط عشقی را از یاد نبرید

39. تکنیک قصه گویی در هیپنوتیزم گفتاری و استفاده از آن برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر


آیا هیپنوتیزم گفتاری، الگوهایی برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر نیز دارد ؟ پاسخ مثبت است.

پس از گذشت مدتی از همراهی دو نفر باهم، معمولا احساسات میان آنها فروکش میکند زیرا دو طرف بلد نیستند احساسات دیوانه کننده را در میان خود تولید کنند ! به همین دلیل حتی آگاهی جزیی یکی از طرفین از اصول هیپنوتیزم گفتاری، میتواند تاثیر بسیار زیادی در داغ شدن و شدت یافتن احساسات دونفر نسبت به هم داشته باشد.

بیشتر بخوانید تکنیک قصه گویی در هیپنوتیزم گفتاری و استفاده از آن برای عمیق تر شدن عشق میان دو نفر

40. چطور به سرعت مهارتهای ارتباطی خود را ارتقا دهید ؟


حضور در لحظه یکی از چیزهایی است که میتواند به سرعت ارتباطات شما با دیگران را بهبود دهد. در حقیقت یکی از مهمترین موانع ارتباطی شما با دیگران تا کنون(ارتباطات تجاری، دوستانه، عاشقانه) این بوده است که حین ارتباط، همه وجود شما در لحظه نیست و بخش بزرگی از توان ذهنی شما، درگیر افکار درونی میشود.

بیشتر بخوانید چطور به سرعت مهارتهای ارتباطی خود را ارتقا دهید ؟

42. اهمیت نمادها و تشبیه ها، برای درک و صمیمیت عمیق با طرف مقابل در ارتباطات شما


یکی از دلایل مهم بروز مشکلات در رابطه های شما با دیگران(تجاری، عشقی و…) این است که  هرچقدر هم که دقت کنید و باهوش باشید، معمولا نمیتوانید درک درستی از وضعیت و حال درونی فرد مقابل پیدا کنید. اگر بتوانید در ارتباطهای خود، جهان را از دید طرف مقابل نیز ببینید، ارتباطهای شما بسیار قویتر خواهند شد.(چطور به سرعت با دیگران صمیمی شوید ؟)

اما چطور میتوان طرف مقابل را عمیقا درک کرد ؟

بیشتر بخوانید اهمیت نمادها و تشبیه ها، برای درک و صمیمیت عمیق با طرف مقابل در ارتباطات شما

44. جمله ای رایج در رابطه های طولانی : دیگر عاشق هم نیستیم


گروه نسبتا بزرگی از افراد حاضر در رابطه های عشقی طولانی، دچار مشکلی میشوند و آن این است که میگویند :
“دیگر عاشق هم نیستیم. همدیگر را دوست داریم اما عاشق هم نیستیم. شاید هم کمی خسته شده ایم.”

بیشتر بخوانید جمله ای رایج در رابطه های طولانی : دیگر عاشق هم نیستیم

46. چرا بسیاری از مردان به موهای بلند زنان علاقه دارند ؟


چرا مردها، برخی ویژگیها را دوست دارند ؟

برای اینکه بدانید مردها چگونه همسر خود را انتخاب میکنند، باید بدانید ذهن آنها چطور کار میکند. مردها به شدت، برنامه ریزی شده اند که به دنبال زنان سلامت باشند تا نسل بشر ادامه یابد. ممکن است این مساله در شروع عجیب به نظر برسد، اما اولین عاملی است که در سطح ناخودآگاه، مردان را تحت کنترل خود نگاه میدارد. درواقع یک برنامه ریزی قوی، در اعماق ذهن مردان وجود دارد که آنها را جذب زنانی میکند که سالم و بارور هستند تا نسل بشر ادامه یابد. و برخی ویژگیهای فیزیکی میتوانند نمایشگر سالم و بارور بودن یک زن برای مردان باشند. و یکی از این ویژگیها، موهای بلند است.

ارتباط موهای بلند با بقای انسان چیست ؟

در ذهن مردان، یک برنامه ریزی در سطح ناخودآگاه وجود دارد که سلامت یک زن را بر اساس فیزیولوژی و شکل اعضای بدن او تعیین میکند. لبهای متقارن و کامل، موهای بلند، اعضای چهره متقارن و چشمهای بزرگ همه نماد بارور بودن و سلامت یک زن،برای ضمیر ناخودآگاه مردان هستند.(مقاله کامل جذابیت مخصوص آقایان را نیز ببینید)

مجددا تاکید میکنم که مردها خود به این مساله آگاه نیستند و همه چیز در سطح ناخودآگاه رخ میدهد. اما بصورت خلاصه، مردها جذب زنانی میشوند که باعث ادامه و حفظ و بقای نسل انسان میشود.

به هرحال بعضا ممکن است مسیر زندگی فرد، باعث تغییراتی در این برنامه ریزی ناخودآگاه شود و فرد جذب چیزهای دیگری شده و ویژگیهای دیگری را نماد سلامت بداند. همچنین عوامل دیگر نیز برخی اوقات نقش مهمی دارند، مثلا یک مرد حتی ممکن است عاشق زنی شود که شبیه مادر اوست و مادرش را به یادش می آورد.

47. چرا خاطرات خوش گذشته بعضا دردناکترند ؟


چطور ممکن است یک خاطره خوش در گذشته، باعث ناراحتی شود ؟

خاطرات خوش اصولا باید باعث حال بهتر شما شوند، اما اگر خوب دقت کنید، در بسیاری از اوقات یک خاطره خوش میتواند بیش از هرچیز حال شما را خراب کند.

حافظه انسان با ربط دادن چیزهای مختلف به هم کار میکند. این بدین معناست که حتی با شنیدن کلمه “عطر”، شما همه خاطرات گذشته خود را که در آن کلمه “عطر” وجود دارد، به یاد خواهید آورد. اما چرا خاطرات خوش باعث ناراحتی بیشتر میشوند ؟

چرا خاطرات خوش گذشته دردناکترند ؟

ذهن انسان، همواره برای فهم چیزهای مختلف، آنها را مقایسه میکند. بر اساس تحقیقات، حتی با دیدن یک تبلیغ تلویزیونی ورزشی، افراد به مقایسه بدن خود با مدلها پرداخته و حس بدی پیدا میکنند و این فرآیند بصورت ناخودآگاه رخ میدهد.

حال اگر شما خاطره ای خوش در گذشته را یادآوری کرده و آنرا با لحظه حال مقایسه کنید، این مقایسه میتواند باعث تولید احساسات منفی زیادی شود، خصوصا اگر زندگی شما در حال حاضر، چندان جالب نباشد و گذشته ی شما بهتر بوده باشد.

چطور این مشکل را حل کنید ؟

راه حل ساده است، اما اجرای آن، ساده نیست ! بصورت کوتاه : زندگی خود را درست کنید.

وقتی زندگی فعلی شما خوب باشد، مقایسه آن با گذشته باعث تولید احساسات بدی نخواهد شد. در واقع وقتی لحظه حال شما، فوق العاده باشد، بعید است به یاد گذشته بیفتید. یا حتی اگر به یاد گذشته نیز بیفتید، احساسات منفی پیدا نخواهید کرد.

48. آیا لبخند، نشان علاقه است ؟


لبخند به تنهایی کافی نیست !
در سطح جامعه، افراد زیادی فکر میکنند که لبخند نشان علاقه است.

بسیاری از افراد در تشخیص اینکه یک لبخند به معنای علاقه است یا خیر، سر درگم میشوند به همین علت دراین مقاله به بررسی این مساله خواهم پرداخت که چه موقع یک لبخند، نشان علاقه است.

بیشتر بخوانید آیا لبخند، نشان علاقه است ؟

50. توهم خطرناک وجود یک “صحیح” مطلق و واحد، چطور در شرایط گیج کننده و پیچیده تصمیم گیری کنید ؟


بسیاری از اوقات، در بحثها یا مشکلات زندگی، افراد به شدت سعی دارند که همه چیز را در نظر گرفته و تصمیم گیری دقیقی داشته باشند. مثلا شما برای ماندن یا نماندن در یک در رابطه عشقی، ممکن است زمان زیادی را برای تصمیم گیری گذاشته باشید اما در نهایت، همه چیز کماکان گیج کننده به نظر برسد. در واقع احتمالا وقتی یک مسیر فکری را طی کرده و مجموعه ای مشخص از شواهد را به خاطر می آورید، یک تصمیم، صحیح تر دیده میشود اما در صورت انتخاب  مجموعه ای دیگر از شواهد، یک تصمیم کاملا متفاوت صحیح تر دیده شود. همچنین ممکن است در یک طرف ترازو، منطق باشد و در طرف دیگر احساسات شما حضور داشته باشند. تصمیم گیری صحیح چیست ؟!

بیشتر بخوانید توهم خطرناک وجود یک “صحیح” مطلق و واحد، چطور در شرایط گیج کننده و پیچیده تصمیم گیری کنید ؟

52. چرا زنان به زمانی بیش از مردان برای جذب شدن به یک فرد نیاز دارند ؟


چه چیز باعث میشود که یک فرد جذاب دیده شود ؟

چرا زنان فقط جذب برخی مردان شده و به چه علت فقط برخی زنان برای مردها جذابند ؟

بر اساس تحقیقات و آخرین یافته های علمی، مردها جذب زنانی میشوند که زیباتر، سالم تر و جذابتر هستند،  حال آنکه زنان جذب مردی میشوند که نقش محافظت و تامین کردن را به خوبی بازی میکند. مهمترین چیزی که مردان را جذب میکند، نشانه های سلامت و جذابیت فیزیکی و باروری است. قطعا خود مردان این علت را نمیدانند زیرا همه این عملکردها بصورت ناخودآگاه و بسیار سریع رخ میدهد.

نسبت پایین کمر به باسن، لبهای کامل، چشمهای درشت، چانه کوچک و ظاهر زنانه همه نشانه های سطح مناسبی از هورمون زنانه هستند که برای مردان جذاب خواهد بود.

بیشتر بخوانید چرا زنان به زمانی بیش از مردان برای جذب شدن به یک فرد نیاز دارند ؟

53. آیا ممکن است کسی که عاشق شماست به شما خیانت کند ؟


آیا ممکن است کسی، با وجود اینکه عاشق شماست، خیانت کند ؟

بله ممکن است. دقیقا مانند هر عمل دیگری، خیانت نیز توسط نیازهای روانی و ذهنی هدایت و اجرا میشود. برخی اوقات فرد به این علت به شما خیانت میکند که میخواهد نیاز روانی خاصی را ارضا کند، نه بخاطر اینکه از شما متنفر است.

بیشتر بخوانید آیا ممکن است کسی که عاشق شماست به شما خیانت کند ؟

54. چطور از نحوه چت کردن، متوجه شوید که به شما علاقه دارد ؟


چطور از طریق چت، علاقه او به خود را متوجه شوید ؟

امروزه چت کردن با وجود همه معایب اش، به یکی از راههای ارتباطی رایج در میان قشر های مختلف تبدیل شده است. در این مقاله قصد داریم به بررسی این مسئله بپردازیم که آیا می‌توان براساس نحوه چت کردن فرد مقابل با خود، متوجه شد که فردی به شما علاقه دارد یا خیر . اگر می‌خواهید پاسخ این سوال را بدانید با ادامه این مقاله همراه شوید.

بیشتر بخوانید چطور از نحوه چت کردن، متوجه شوید که به شما علاقه دارد ؟

55. چطور یک رابطه عشقی ناسالم را شناسایی کنید ؟ نشانه های یک رابطه عشقی نا سالم چیست ؟


بسیاری از افراد، در رابطه عشقی نا سالمی قرار دارند اما نمیتوانند آنرا شناسایی کنند. در حقیقت وقتی در یک رابطه عشقی هستید، آنقدر احساسات بر شما غلبه دارند که در عمل، چه بسا نتوانید تصمیمی درست و منطقی را درباره رابطه عشقی خود بگیرید.

اما چطور میتوان یک رابطه عشقی ناسالم یا سالم را شناسایی کرد ؟ مطالعه این مقاله میتواند درک بسیار عمیقی از یک رابطه عشقی ناسالم به شما ارائه کند.

بیشتر بخوانید چطور یک رابطه عشقی ناسالم را شناسایی کنید ؟ نشانه های یک رابطه عشقی نا سالم چیست ؟

56. چرا رفتارهای دیگران به سختی عوض میشود ؟ چرا نمیتوانید به سادگی خود یا دیگران را تغییر دهید ؟


آیا تابحال تلاش کرده اید دیگران را عوض کنید ؟

آیا تابحال سعی کرده اید رفتار یا عادت بدی درون خود یا دیگران را عوض کنید ؟

چرا تغییر یا عوض کردن خود یا دیگران، اینقدر سخت بنظر میرسد ؟

بیشتر بخوانید چرا رفتارهای دیگران به سختی عوض میشود ؟ چرا نمیتوانید به سادگی خود یا دیگران را تغییر دهید ؟

57. تاثیر تلگرام و چت کردن بر رابطه عشقی ، چرا چت کردن قطعا رابطه شما را نابود خواهد کرد ؟


در این مقاله قصد داریم به بررسی مساله بسیار مهمی بپردازیم که عدم آگاهی به آن میتواند یک رابطه عشقی را، بدون اینکه به آن آگاه باشید، تماما نابود کند.

آیا میدانید چت کردن و ارتباط مجازی میتواند رابطه عشقی شما را تخریب کند ؟

آیا میدانید ارتباط بصورت مجازی با کسی که دوستش دارید، میتواند تنها علت تخریب رابطه شما در بلند مدت باشد ؟

آیا میدانید ارتباط مجازی زیاد، علت اصلی بسیاری از طلاقها و جدایی های موجود در سطح جهان است ؟

بیشتر بخوانید تاثیر تلگرام و چت کردن بر رابطه عشقی ، چرا چت کردن قطعا رابطه شما را نابود خواهد کرد ؟

58. مراحل فراموش شدن یک فرد که به هر دلیلی دیگر در زندگی شما نخواهد بود، چیست ؟


داغ ترین عشق، سردترین پایان را دارد.

(سقراط)

مراحل از یاد بردن یک فرد چه هستند ؟

دقیقا پس از پایان یک رابطه عشقی، هر فرد مراحل مشخصی را (بترتیب) طی میکند تا دوباره همه چیز به حالت اول بازگردد. اگر فرد مذکور موفق شود از این مراحل به راحتی عبور کند، شکست عشقی خود را فراموش کرده و دوباره بهبود خواهد یافت. اما اگر فرد در یکی از این مراحل گیر بیفتد، فراموش کردن رابطه عشقی برای او به شدت سخت میشود و این چیزی است که برای اکثر افراد رخ میدهد.

در این مقاله این مراحل را یاد گرفته و متوجه خواهید شد که چطور میتوان از همه این مراحل سریعتر عبور کرد.

بیشتر بخوانید مراحل فراموش شدن یک فرد که به هر دلیلی دیگر در زندگی شما نخواهد بود، چیست ؟

59. قانون “صد در صد !” چیست ؟ چرا آنقدر خوش شانس هستید که این مقاله را بخوانید ؟


در این مقاله به معرفی قانونی خواهیم پرداخت که تمام زندگی شما را متحول خواهد کرد. این قانون چیزی شبیه معجزه است که دانستن آن، نه تنها دلیل همه ناکامی ها یا موفقیت های شما را روشن خواهد کرد، بلکه به شما کمک میکند که از همین لحظه، بهترین تصمیم ها را برای زندگی خود بگیرید و کیفیت زندگی خود را بالا ببرید.

بله، شاید حس کنید قدرت نامحدود، درباره این مقاله خود قصد دارد اغراق کند، اما به زودی و با مطالعه این مقاله، و بخصوص پس از به کار بردن آن، به یکباره گویی پنجره ایی شکوهمند به سوی شما باز خواهد شد که همه زندگی شما را متحول میکند. گویی درک شما از این جهان، درک شما از هر آنچه تاکنون قصد انجامش را داشته اید و نشده است، رابطه عشقی که سعی در جدایی از آن دارید و نشده است و بسیاری موارد دیگر، با خواندن همین مقاله، به یکباره تماما حل میشود. و این مساله بسیار ارزشمند و صد البته عجیب است !

نام قانونی که قرار است همه این تحولات را در زندگی شما ایجاد کند، قانون صد در صد است که در حال حاضر برای اولین بار، آنقدر خوش شانس بوده اید که توسط قدرت نامحدود این قانون را بشنوید و متوجه شوید تا همین اکنون، چطور تمام زندگی شما با این قانون کنترل شده است.

بیشتر بخوانید قانون “صد در صد !” چیست ؟ چرا آنقدر خوش شانس هستید که این مقاله را بخوانید ؟

60. 5 نشان از اینکه معتاد به عشق هستید


اعتیاد به عشق خطرناک است

همانطور که افرادی وجود دارند که به قمار یا مواد مخدر اعتیاد دارند، کسانی نیز هستند که به عشق معتاد شده اند. در نگاه اول، شاید این نوع اعتیاد، آنقدر خطرناک بنظر نرسد اما واقعیت این است که برخی اوقات میتواند به اندازه اعتیادهای دیگر خطرناک باشد.

کسانی که به عشق اعتیاد دارند، از رابطه های عشقی خود برای کاهش درد و رنج و فرار از مشکلاتشان استفاده کرده و زندگی خود را قابل تحمل تر میکنند. اما مشکل این کار چیست ؟

مشکل اینجاست که آنها به سمت اولین فرد قابل دسترس رفته و بجای اینکه انتخاب صحیحی داشته باشند، هر فردی که نیازهای آنها را به سرعت تامین کند را انتخاب میکنند. مشکل دیگر نیز این است که زندگی آنها به همان شکل آشفته باقی میماند و به همین علت هیچ تلاشی برای اصلاح آن نخواهند کرد و فقط دائما از عشق، بعنوان از بین برنده موقت درد استفاده میکنند.

مشکل اصلی که با اعتیاد به عشق وجود دارد، این است که چه بسا خطرناک بنظر نرسد، و مثلا فکر کنید اعتیاد به مواد مخدر، بسیار سخت تر است. اما وقتی درباره اعتیاد به عشق بیشتر مطالعه میکنید، متوجه میشوید که در برخی از موارد، حتی میتواند سخت تر از اعتیاد به مواد مخدر باشد.

وقتی مواد مخدر مصرف میکنید، متوجه خواهید شد که کار شما اشتباه است و بخشی در درون وجود شما سعی در مقاومت یا سرزنش شما خواهد کرد. حتی اگر این حس را از درون تجربه نکنید نیز، رسانه ها و جامعه مدام شما را از خطرات آن آگاه خواهند کرد. اما وقتی بحث اعتیاد به عشق پیش می آید، تقریبا هیچکس آنرا بعنوان یک مشکل نمیداند و به همین علت معمولا به عنوان یک اعتیاد مخفی در بسیاری از افراد باقی میماند و در عوض ضربه های بسیار سنگینی را به او و سرنوشتش وارد میکند.

بیشتر بخوانید 5 نشان از اینکه معتاد به عشق هستید

61. صبر و مدیریت بحران را در رفتارهای خود لحاظ کنید، چطور خشم خود را کنترل کنید ؟


در این مقاله قصد داریم به بررسی مساله مهمی بپردازیم که با اعمال آن در زندگی خود، زین پس خواهید توانست تحول بسیار بزرگی را در ارتباط خود با دیگران ایجاد کنید.

هرچقدر هم که انسان آرامی باشید، به احتمال زیاد کم صبری یا نشان دادن واکنش شدید نسبت به برخی رفتارها در اطرافیانتان، آسیب های بسیار زیادی را تا کنون به ارتباطهای شما زده و اگر همین نکات را مد نظر قرار دهید، خواهید دید که تحول بسیار بزرگی را در روابط خود با دیگران ایجاد کرده اید.

بیشتر بخوانید صبر و مدیریت بحران را در رفتارهای خود لحاظ کنید، چطور خشم خود را کنترل کنید ؟

62. چرا برخی از زنان، عاشق مردان خجالتی میشوند ؟


زنان مردان قوی و دارای اعتماد به نفس را دوست دارند

در بسیاری از مقالات مرتبط با روانشناسی جذابیت، گفته شد که زنان طوری ساخته شده اند که بصورت ناخودآگاه مردان قوی، دارای اعتماد به نفس، و محافظت کننده را دوست دارند. این، قانون کلی است زیرا آنها اینطور ساخته شده اند که چنین مردی را دوست داشته باشند. اما هرچند این مساله یک نیاز عمیق در ذهن زنان است، اما در برخی موارد ممکن است که آنها علاقمند مردان دیگری شوند.

بعنوان مثال برخی از زنان، مرد درونگرا و خجالتی را دوست دارند و علاقه ایی به مردان دارای اعتماد به نفس بالا و دارای روابط اجتماعی قوی ندارند. ممکن است این مساله عجیب بنظر برسد اما وقتی این مساله را بدانید که باورهای انسان میتوانند بر نیازهای ذاتی او نیز غلبه کنند، این مساله دیگر عجیب نخواهد بود.

اگر یک زن، در شرایطی رشد کرده باشد که باورهای مشخصی درباره زندگی و جهان، در او شکل گرفته باشد، ممکن است مرد ایده آل در ذهن او، به گونه ایی دیگر باشد.

در ادامه مطلب همراه شوید.

بیشتر بخوانید چرا برخی از زنان، عاشق مردان خجالتی میشوند ؟

63. نکات مهم برای ملاقات اول عشقی با فردی که دوستش دارید


اولین تصویری که از خود در یک ملاقات عشقی به جای میگذارید، بسیار پر اهمیت است. تاثیر اولی که روی فرد مقابل میگذارید، در چند دقیقه اول شکل میگیرد، اما  تاثیر بسیار مهمی داشته و نقشی بسیار حیاتی دارد.شما باید به خوبی به فرد مقابل نشان دهید که چه کسی هستید .

افراد بسیار ارزشمند و بزرگی وجود داشته اند که در ملاقات های اول، ارتباط خوبی را برقرار نکرده و در دقایق اول، باعث میشوند که فرد مقابل برداشت دیگری از شخصیت آنها داشته باشد. به همین علت بسیار مهم است که یاد بگیرید چگونه میتوان در چند دقیقه ی اول، به بهترین شکل خود را به نمایش گذاشت.

در ملاقاتهای عشقی اول، مردم معمولا نمیدانند چه باید بگویند به همین دلیل باعث ایجاد وضعیت آشفته ایی میشوند. دراین مقاله ما به شما نکاتی را درباره این مساله خواهیم آموخت تا بتوانید در ملاقات عشقی اول خود با یک فرد، تاثیر خوبی را روی فرد مقابل بگذارید.

بیشتر بخوانید نکات مهم برای ملاقات اول عشقی با فردی که دوستش دارید

64. چطور با دیدن چشمهای یک فرد، از علاقه او نسبت به خود، مطلع شوید ؟


چگونه میتوانید با دیدن چشمهای یک فرد تشخیص دهید که شما را دوست دارد ؟

همه ی ما شنیده ایک که چشمها ، پنجره ی روح هستند .اما آیا آنها واقعا به ما میگویند که کسی مارا دوست دارد یا نه ؟

در قلمرو قدرت نامحدود هستید و یکی از همراهان قدرت نامحدود ، این سوال را از ما پرسیده است و قصد داریم در این مقاله به بررسی این مساله بپردازیم و پاسخی بسیار دقیق را به این سوال بدهیم تا با خواندن این مقاله ، بصورت صد در صد قطعی ، بتوانید درباره حس یک فرد نسبت به خود ، نظر دهید .

اول اینکه باید بدانید ، پاسخ به سوال بالا ، مثبت است اما قبل از اینکه به بررسی چگونگی آن بپردازیم ، باید بگوییم که تشخیص اینکه کسی شما را دوست دارد یا نه ، نیازمند نشانه های دیگری نیز هست که در مقاله های دیگر مانند مقاله ی “علائمی که نشان میدهد او قطعا عاشق شماست !“ذکر شده است ، اما اگر بتوانید به خوبی ، فقط همین مقاله را خوانده و آنرا دقیقا همانطور که گفتیم ، به کار ببرید ، مطمئن باشید که صد در صد ، چشمها به شما دروغ نخواهند گفت !

بیشتر بخوانید چطور با دیدن چشمهای یک فرد، از علاقه او نسبت به خود، مطلع شوید ؟

65. 6 اشتباه مهلک ، که هر یک به تنهایی میتوانند یک رابطه عشقی را نابود کنند


چه چیزی میتواند یک رابطه را نابود کند ؟

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی شش اشتباه کشنده بپردازیم که هریک به تنهایی میتوانند همه ی زیبایی یک رابطه را نابود کرده و رابطه را به پایان خود نزدیک کنند.

بیشتر بخوانید 6 اشتباه مهلک ، که هر یک به تنهایی میتوانند یک رابطه عشقی را نابود کنند

66. 5 نکته ی منحصر بفرد و کمیاب برای اینکه رابطه عشقی خود را همواره داغ و آتشین نگهدارید


یکی از مسائلی که در رابطه های عشقی بلند مدت اهمیت دارد ، حفظ شادابی و حرارت رابطه است.بسیاری از زوجها ، رفته رفته نسبت به هم سرد میشوند و عشق آنها ، داغ بودن خود را کم کم از دست میدهد.بدینصورت که مثلا ، بار اولی که دونفر دست یکدیگر را میگیرند ، حس خارق العاده ایی دارند اما کم کم ، همه چیز برایشان عادی میشود و دیگر هیچ چیز ، حس و حال اولیه را ندارد !

در این مقاله قصد داریم به سبک همیشگی قدرت نامحدود ، راه حلهایی بینقص برای حل این مساله به شما معرفی کنیم تا رابطه عشقی شما ، لحظه به لحظه ، داغ تر شده و حتی اگر 60 سال از شروع رابطه عشقی شما گذشته باشد ، با گرفتن دست عشق خود ، حس بار اول ، و حتی احساساتی بهتر را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید 5 نکته ی منحصر بفرد و کمیاب برای اینکه رابطه عشقی خود را همواره داغ و آتشین نگهدارید

67. همه ی وجودت را به نام یک نفر نزن ! خوبها که تا ابد عاشقانه کنارت میمانند ، به زور مرگ میروند ، بقیه نیز خود میروند !


باتوجه به سوالاتی که همراهان قدرت نامحدود ، در این روزها مطرح کردند ، لازم دیدیم که مقاله ایی بنویسیم تا به آنها جهت دهیم.در این مقاله ، به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که از نظر قدرت نامحدود ، دل بستن به انسانها چگونه است ؟ نگرش صحیح به انسانها و وابسته شدن به آنها چگونه است ؟ با ادامه مطلب همراه شوید.

بیشتر بخوانید همه ی وجودت را به نام یک نفر نزن ! خوبها که تا ابد عاشقانه کنارت میمانند ، به زور مرگ میروند ، بقیه نیز خود میروند !

68. عاشق شدن، چه چیزی در شخصیت شما را نشان میدهد ؟


عشق وجود ندارد…

آیا تابحال عاشق شده اید ؟ چه بسا هم اکنون عاشق کسی هستید.

آیا عاشق شدن، نشان دهنده ی مساله ی خاصی در دنیای درون وجود شماست ؟

آیا پس از رشد و کامل شدن، عاشق خواهید شد ؟ آیا اگر روند رشد شخصیتی خود را کامل کنید ، بازهم عاشق خواهید شد؟ آیا عاشق شدن، یک پیغام از سمت جهان به شما با پیغام مشخصی است ؟

اگرچه باید گفت که پاسخ به این سوال، کاملا نسبی است و به تعریف ما از تکامل شخصیتی، رشد، عشق و غیره باز میگردد. اما چیزی که در این مقاله میخواهیم بیان کنیم، تنها نگرش و پنجره ای جدید نسبت به عشق است که بد نیست آنرا بصورت دقیق مطالعه کنید. مطالعه ی این مقاله، نگرش بسیار عمیقی به شما خواهد بخشید.

هرچند ممکن است حس کنید که در این مقاله قصد داریم از عشق و عاشق شدن به عنوان یک ضعف یاد کنیم، اما این هرگز چیزی نیست که مد نظر داریم. هدف قدرت نامحدود، به نمایش گذاشتن یک پنجره ی بسیار قدرتمند از شناخت درونیتان است که شاید تا کنون هرگز کسی آنرا به شما نگفته باشد. اینجا قلمرو قدرت نامحدود است و شما به جامعه ی قدرت نامحدود تعلق دارید بنابراین بایدمطالب ویژه و متفاوتی را مطالعه کنید. بیشتر بخوانید عاشق شدن، چه چیزی در شخصیت شما را نشان میدهد ؟

69. چرا برخی مردان ، زنان سلطه گر را دوست دارند و از بودن با آنها لذت میبرند ؟


آیا از زنان سلطه طلب و مدعی خوشتان می آید ؟

در مقاله ی “چرا برخی از زنان ، ریاست طلب هستند ؟” علل مربوط به این موضوع را بررسی کردیم.

چرا برخی مردان از زنان سلطه گر خوششان می آید ؟
چرا برخی مردان ، از زنانی که کنترل را در دست میگیرند ، خوششان می آید ؟
آیا برخی مردان از اینکه تحت فرمان باشند ، لذت میبرند ؟

یک مرد معمولی ، اصولا دوست دارد که با زنی مطیع ازدواج کند تا پس از ازدواج ، مشاجرات کمتری رخ دهد.اما برخی از مردها ، جذب زنان آرام و مطیع نمیشوند و آنهایی را ترجیح میدهند که سلطه طلب و مدعی هستند و رهبری را به عهده میگیرند. بیشتر بخوانید چرا برخی مردان ، زنان سلطه گر را دوست دارند و از بودن با آنها لذت میبرند ؟

70. چرا برخی از زنان ، ریاست طلب هستند ؟ چرا برخی زنان دوست دارند همسر خود را تحت سلطه نگاه دارند ؟


چرا برخی زنان ، عاشق تسلط بر مردهایشان هستند ؟

چرا برخی زنان شوهرشان را تحت کنترل نگاه میدارند ؟

چرا برخی زنان ،مردشان را تحت سلطه نگاه داشته و آنها را کنترل میکنند ؟

مطمئنا زنانی را دیده اید که نسبت به کنترل داشتن روی مردان ، وسواس دارند و دوست دارند همواره مردشان را تحت کنترل و سلطه داشته باشند.این زنان ، همه ی تلاش خود را میکنند که همسرشان را تحت سلطه خود داشته باشند.

چنین زنانی ، معمولا نقش اول را در خانه بازی میکنند و در نتیجه ، مرد آنها ، قدرت را در درجه ی دوم ، در دست دارد.

در خانه ایی که زن نقش غالب را دارد ،اگر کودکان بخواهند کاری کنند ، باید به جای اجازه گرفتن از پدر ، پیش مادر خود بروند. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا برخی زنان ،دوست دارند مردها یا شوهرانشان را تحت کنترل داشته و بر آنها سلطه داشته باشند. بیشتر بخوانید چرا برخی از زنان ، ریاست طلب هستند ؟ چرا برخی زنان دوست دارند همسر خود را تحت سلطه نگاه دارند ؟

71. چه چیزی باعث تحریک و جذب شدن زنان میشود ؟ چرا دیگر همسرم بیقرار من نیست ؟ چرا همسرم با من تحریک نمیشود ؟


چه چیزی زنان را بیتاب شما خواهد کرد ؟!

مردان از نظر ساختار ذهنی در جذب شدن ، بسیار ساده هستند ! آنها توسط هر زنی که سالم و جذاب بنظر برسد ، جذب خواهند شد.فرم بدن مناسب ، لبهای متقارن و جذاب ، تقارن چهره و نسبت کمر به باسن کم ، همه ، نشان دهنده ی حضور هورمون زنانه ی متناسب است که باعث جذب مردها خواهد شد.

یک مرد ، بودنش با یک زن را ، میتواند از نگاه اول ، تصور کند و جذب او شود.هرچقدر هم که این مساله سطحی بنظر برسد ، کماکان یک حقیقت بیولوژیک است.

این ، بدین معنا نیست که مردان ، شریک زندگی خود را تنها به خاطر ظاهر انتخاب خواهند کرد.بلکه بدین معناست که آنها ، با دیدن یک زن جذاب از نظر ظاهری و فیزیکی ، جذب خواهند شد.حتی اگر هیچ چیزی درباره آنها ندانند.

از طرف دیگر ، زنان ، پیچیده تر هستند ! بله آنها به ظاهر اهمیت میدهند اما ساختار ذهن آنها بدینصورت است که تا زمانیکه مرد مربوطه ، معیارهای ناخودآگاه آنها را که به دنبالش هستند ، تامین نکند ، تحریک نخواهند شد و جذب نمیشوند.ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید چه چیزی باعث تحریک و جذب شدن زنان میشود ؟ چرا دیگر همسرم بیقرار من نیست ؟ چرا همسرم با من تحریک نمیشود ؟

72. بهترین زمان برای نزدیک شدن و ایجاد دوستی با یک نفر چه زمانی است ؟


حتی وقتی واقعیت ثابت است،درک ما از یک واقعیت ثابت ، در زمانهای مختلف ، متفاوت است !

بهترین زمان برای نزدیک شدن به یک فرد چه موقع است ؟
اگر زمان بهتری را انتخاب کنید ، آیا میتوانید تاثیر گذارتر حاضر شده و تصویر بهتری از خود باقی بگذارید ؟

آیا میدانید در بسیاری اوقات، اگر در زمان دیگر به فردی نزدیک میشدید ، قضاوت او نسبت به شما تغییر میکرد ؟
درواقع قضاوت ما از دنیای اطراف بشدت بسته به وضعیت درونی ماست و ثابت نیست.اگر شما یک فرد مشخص را در زمانهای مختلف ملاقات کرده و حتی جملات یکسانی را بگویید،او ممکن است شما را به دو صورت کاملا متفاوت قضاوت کند ! برای اینکه بدانید بهترین زمان نزدیک شدن به یک فرد چه موقع است،باید برخی عواملی را که درک افراد از دنیای اطراف را تحت تاثیر قرار میدهد،بشناسید.

بیشتر بخوانید بهترین زمان برای نزدیک شدن و ایجاد دوستی با یک نفر چه زمانی است ؟

73. باز بودن و صداقت در رابطه عشقی


تفاوت میان باز بودن و صداقت

برخی از مردم ، به اشتباه ، باز بودن و صداقت را یکی میدانند و فکر میکنند که هردوی اینها،یک چیز اند درحالیکه آنها دو چیز کاملا متفاوتند.صداقت،یعنی هربار درباره چیزی از شما پرسیده شد،حقیقتش را بگویید.حال آنکه باز بودن،عادت به گفتن حقیقت است،حتی اگر درمورد آن ، سوالی از شما نشود .باز بودن یعنی هیچ حائل و فاصله ایی میان آنچه در درون شما میگذرد و شریک زندگی شما ، وجود ندارد و میتوانید همه احساسات و حرفهایتان را در همان لحظه بزنید.

بیشتر بخوانید باز بودن و صداقت در رابطه عشقی

74. علائمی که نشان میدهد او عاشق شماست


با جستجویی ساده، هزاران مطلب خواهید یافت که متون مشابهی را درباره این موضوع ارائه کرده اند. اما از آنجا که در قلمرو سایت قدرت نامحدود هستید، باید به شما تبریک بگویم زیرا جستجوی شما پایان یافته است. این مقاله بر اساس روانشناسی، زبان بدن، آنالیز رفتاری و روانشناسی جذابیت است. بنابر این آنرا کلمه به کلمه بخوانید تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید.(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذابیت آقایان)

اطلاعات موجود در این مقاله، در معرض ارزیابی نظر شما یا دیگران گذاشته نشده اند، بلکه این مقاله مرجع نهایی برای دانستن این است که آیا کسی شما را دوست دارد یا خیر و قرار است حرف اول و آخر را در این زمینه بزند. وقتی درباره موضوعی با این سطح از قطعیت حرف میزنم، باید بدانید که مطالب موجود در این مقاله، فقط مشتی از اطلاعات سطحی نیستند بلکه دانش بسیار عمیق روانشناسی پشت جمله جمله آنها نهفته است.

بر خلاف باور عمومی، دانستن اینکه کسی عاشق شماست یا خیر ساده نیست اما پس از خواندن این مقاله، فقط کافیست چشمان خود را باز کنید و به دنبال علایمی که خواهیم گفت باشید و اگر تعداد زیادی از آنها را دیدید، مطمئن باشید که آن شخص شما را دوست دارد. توجه داشته باشید که حضور فقط یکی از نشانه ها، برای دانستن اینکه کسی شما را دوست دارد، کافی نیست و بنابراین قبل از قضاوت درمورد احساسات فرد شما باید به دنبال بیش از یک نشانه باشید.

بیشتر بخوانید علائمی که نشان میدهد او عاشق شماست

75. چگونه یک رابطه سالم و بلند مدت عاشقانه بسازید ؟


اگر قبلا در رابطه های عشقی حاضر بوده باشید، یا اینکه رابطه نزدیکان و دوستان خود را بررسی کرده باشید، احتمالا میدانید همه رابطه ها، بسیار تمایل دارند که به سادگی و در کوتاه مدت از هم بپاشند و به سمت تلخی بروند. اکثریت رابطه ها حتی به یکسال نیز نمیکشند و به سرعت به پایان خود میرسند. باید بدانید که رابطه ها بصورت خود به خودی، تمایل دارند به سمت پاشیده شدن بروند، مگر اینکه برای حفظ آن، مطالعه کنید، زمان بگذارید و انرژی صرف کنید. زیرا در واقع، در یک رابطه، کاری که میکنید این است که دو فرد را در کنار هم قرار میدهید که هرکدام از این افراد، باورها، علایق، نیازها و خلق و خو های خاص خود را دارند. در واقع یک رابطه، مانند رقصی دو نفره است که با شروع رابطه، دو نفر به هم نزدیک شده و میخواهند یک رقص زیباتر را به نمایش بگذارند. آنها تعامل کرده و باهم میرقصند و این رقص جدید، باید منظم و هماهنگ باشد تا زیباتر از رقص تک نفره و مجزای آنها باشد. هرچقدر که مدت زمان این رقص دو نفره زیاد شود، بدیهی است که احتمال از هم پاشیدن و تخریب این رقص بیشتر میشود و برای اینکه ایندو باهم هماهنگ باشند، نیاز است که هر کدام از آنها به تنهایی رقص را بلد بوده و درحقیقت درک متقابلی از یکدیگر داشته و هرکدام، سطح مشخصی از رشد و شخصیت را بصورت مداوم کسب کنند و مهارتهای خود را افزایش دهند. مشکلی که در اکثریت جهان و جامعه وجود دارد این است که مردم دوست دارند با ورود به رابطه، آنرا بصورت عادی و همانطور که پیش می آید، ادامه دهند و بدون اینکه روی مهارتهای خود، ارتقای خود و شناخت خود از جنس مخالف مطالعه ای داشته باشند، رابطه را ادامه دهند تا ببینند چه پیش می آید. این درحالیست که یک رابطه، بصورت عادی تمایل دارد بسمت فروپاشی برود. آنها فقط دوست دارند با هم همراه شوند و به همین شکل ادامه دهند تا ببینند چه میشود.

بیشتر بخوانید چگونه یک رابطه سالم و بلند مدت عاشقانه بسازید ؟

76. چگونه کاری کنید که دیگران عاشق شما شوند ؟


آیا فکر میکنید عشق قابل کنترل نیست ؟

آیا واقعا تصور میکنید عشق به یکباره رخ میدهد و هیچ کنترلی روی آن وجود ندارد ؟

خبر خوب اینجاست که قوانین ثابتی وجود دارد که کمک میکند این فرآیند را کنترل کنید. تاکنون تنها مشکل شما این بوده است که هیچگاه از این قوانین آگاه نبوده اید یا اینکه بعضا ، بدون اینکه بدانید از آنها استفاده کرده اید یا طعمه آنها شده اید. با یاد گرفتن اینکه چطور این قوانین را اعمال کنید، نه تنها متوجه میشوید که چرا انسانها عاشق افراد خاصی میشوند، بلکه میتوانید هرکسی را عاشق خود کنید.

بیشتر بخوانید چگونه کاری کنید که دیگران عاشق شما شوند ؟

77. چگونه مجددا در رابطه خود، عشق تولید کنید ؟ چگونه دوباره عاشق شریک زندگیتان شوید ؟


تحقیقات نشان میدهد که پس از مدتی از شروع رابطه، زوجها جذابیت اولیه را از دست داده و بعد از چند سال، عشق داغ اولیه با یک حس احترام و صمیمیت دو طرفه، جایگزین میشود. اما باید بدانید که با خواندن این مقاله، شما میتوانید مجددا عاشق کسی شوید که قبلا عاشق او بوده اید، حتی اگر در حال حاضر احساسی به او ندارید.

بیشتر بخوانید چگونه مجددا در رابطه خود، عشق تولید کنید ؟ چگونه دوباره عاشق شریک زندگیتان شوید ؟

78. چرا عاشق میشویم ؟ آیا عشق در نگاه اول وجود دارد ؟ چرا بعضی ها هرگز شکست عشقی را فراموش نمیکنند ؟


درحال قدم زدن در خیابان بوده اید که به ناگاه ، او از فروشگاهی بیرون آمده و شما با یک نگاه،عاشق او شدید، چرا ؟!؟

پاسخ ساده است. همه چیز به شناخت ما از طرز کارکرد ذهن باز میگردد. اگر مجرد هستید و در رابطه ایی حضور ندارید، ذهن شما مدام در سطح ناخودآگاه به دنبال شریک خود است. حتی اگر فکر میکنید که عشق برای شما اهمیتی ندارد، ذهن شما بازهم بصورت اتوماتیک، عاشق کسی خواهد شد که با معیارهای ناخودآگاهتان تطابق داشته باشد.

بیشتر بخوانید چرا عاشق میشویم ؟ آیا عشق در نگاه اول وجود دارد ؟ چرا بعضی ها هرگز شکست عشقی را فراموش نمیکنند ؟

79. عشق بی قید و شرط ! آیا وجود دارد ؟


بسیاری از مردم این روزها از وجود عشق بی قید و شرط سوال میکنند.

عشق بی قید و شرط نوعی عشق است که در آن شما عاشق کسی هستید،تنها به دلیل اینکه او،اوست و نه به خاطر هر چیز دیگر . دارایی، اتومبیل، پول می تواند دلیل بسیاری از مردم برای شروع عشق باشد اما در این صورت شما هرگز نمی توانید آنرا عشق بی قید و شرط بنامید.ادامه مطلب را بخوانید :

بیشتر بخوانید عشق بی قید و شرط ! آیا وجود دارد ؟

80. چگونه اعتماد به نفس تان را زیاد کنید ؟


اعتماد به نفس يكي از خارق العاده ترين صفاتي است كه همه دوست دارند آنرا در خود ایجاد کنند.  این ویژگی، جذابيت زیادی را در شخصيت شما ايجاد ميكند و بدون آن، موفقيت غير ممكن است. در ادامه این مقاله، روشی عملی و قدرتمند را به شما آموزش میدهم که بتوانید اعتماد به نفس خارق العاده ای را در خود ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید چگونه اعتماد به نفس تان را زیاد کنید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی