آیا چیزی در جسم یا اعماق روح شما نیاز به ترمیم دارد ؟!


ممکن است یک بیماری، مشکل فیزیکی یا یک زخم روحی قدیمی در وجود خود داشته باشید که نیاز به ترمیم دارد. اما چه مقدار و چه نوعی از انرژی قابلیت ترمیم و درمان را دارد ؟ با چیزی که در ادامه یاد خواهید گرفت، تمام بخشهای روحی و فیزیکی وجود شما و حتی اطرافیانتان ترمیم خواهد شد و کل وجود شما همانند روز اول تولید توسط کارخانه، بازسازی خواهد گشت !

عشق، سطح انرژی ارتعاشی درمانگر

همانطور که گفته شد، اگر به هر نوعی نیاز به ترمیم یا درمان یک مشکل روحی یا فیزیکی دارید، عشق سطح انرژی ارتعاشی درمانگر را داراست. هندیها و بسیاری از تمدنهای کهن از این مساله کاملا آگاه بوده اند و به شیوه های مختلف از آن بهره برده اند. عشق ورزیدن چیزی است که میتواند هر نوع بیماری جسمی یا زخم روحی را کاملا درمان کند(چه در شما چه در اطرافیانتان).(مقاله اختصاصی چگونه ارتعاشات فکری ارسال کنید ؟)

احتمالا تجربه کرده اید که عشق حوالی قلب یا همان چاکرای Heart تجربه میشود و گرمای آنرا اطراف سینه خود به خوبی حس میکنید. زمانی که سطح عشق در وجود شما از حدی بالاتر رود و گرمای آنرا در سینه خود حس کنید، دقیقا در همین حالت است که این نوع انرژی میتواند هرچیزی را درمان کند.

چه نوع عشقی این سطح از انرژی را دارد ؟

بر خلاف تصور عموم، حتی عشقی که بعضا میان دو نفر و براساس نیازهای سطحی دو طرفه ایجاد میشود نیز این قابلیت را داراست. با این وجود، عشق بی قید و شرطی که نسبت به تمام جهان و تمام مخلوقات تجربه شود، بسیار بسیار قدرتمند تر است. همانند یک فرستنده رادیویی قدرتمند عشق را به همه کائنات ارسال کنید. عشق تنها فرکانسی است که توسط تمام کائنات و مخلوقات به سرعت پاسخ داده میشود. بدین منظور روش دکتر لن میتواند به خوبی قدرت این فرکانس ارتعاشی را به نمایش بگذارد.(هو اوپونوپونو یا پاکسازی کوانتومی، روش بومیان هاوایی برای ثروت، سلامت، موفقیت و…)

برخیها فکر میکنند باید به چیزهای خوب عشق ورزید. اما در حقیقت باید به هرچیزی عشق بورزید. از خاطرات بدتان گرفته تا کسانی که به شما بدی کرده اند تا عادات بد یا حتی اشتباهاتی که فکر میکنید دارید. هرچیزی در این جهان جلوه ای از بینهایت واحد است و به همین علت هرچیزی هرطور که باشد لایق عشق ورزیدن بی قید و شرط است.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع