1. اهمیت هوشیاری دائمی به بدن، نکته ای مهم که به تنهایی سلامت همیشگی شما را رقم خواهد زد


چیزی که باعث میشود مردم، به یکباره مشکلات شدید سلامتی، و بیماریها را تجربه کنند، فقط و فقط ناهوشیاری و غفلت از پیامهای لحظه به لحظه بدن، برای مدت طولانی است. خیلیها برای بدست آوردن سلامت، دائما به دنبال روشها و ورزشهای عجیب و غریب هستند، حال آنکه فقط و فقط رعایت نکته ای که در همین مقاله گفته میشود، برای درمان و حتی پیشگیری کامل از تمام بیماریها کفایت میکند!

بیشتر بخوانید اهمیت هوشیاری دائمی به بدن، نکته ای مهم که به تنهایی سلامت همیشگی شما را رقم خواهد زد

2. تمرینی یک ماهه و کاملا اختیاری برای تحول زندگیتان و رسیدن به هر خواسته ای که دارید(کاملا آزاد هستید انجامش دهید یا رد اش کنید)


در این مقاله یک تمرین یک ماهه به شما پیشنهاد داده میشود که قدرت نامحدودیهایی که تمایل به ایجاد تحولی باور نکردنی در زندگی خود دارند، آزادند که انجامش دهند.

بیشتر بخوانید تمرینی یک ماهه و کاملا اختیاری برای تحول زندگیتان و رسیدن به هر خواسته ای که دارید(کاملا آزاد هستید انجامش دهید یا رد اش کنید)

3. راز سلامت همیشگی و درمان، پس از دچار شدن به هر نوع بیماری


حتما افرادی را اطرافتان دیده اید که می گویند با خوردن آب هم چاق می شوند یا کسانی که دائما در حال صحبت از رموز سلامتی، مواد غذایی مفید و راهکارهای بیمار نشدن هستند اما خود همیشه از بیماری های مختلف رنج می برند،قرص و دارو مصرف می کنند، در مطب پزشکان وقت می گذرانند و هیچگاه سلامتی کامل خود را به دست نمی آورند. علت این مشکلات و درمان همیشگی آن ها از ریشه چیست؟

بیشتر بخوانید راز سلامت همیشگی و درمان، پس از دچار شدن به هر نوع بیماری

4. چه سوالاتی از خود میپرسید ؟ قدرت بینظیر پرسشها در تغییر تونل واقعیت خود یا دیگران


قدرتی که سوالها دارند، بسیار قابل توجه و شگفت انگیز و جالب است ! اگر کسی در یک تونل واقعیت منفی گیر کرده و هر روز رویدادهای بدی برایش رخ میدهد، در حقیقت سوالهایی که از خود بصورت ناخودآگاه میپرسد مشکل دارد. و در جهت مثبت نیز عکس این موضوع صدق میکند.

بیشتر بخوانید چه سوالاتی از خود میپرسید ؟ قدرت بینظیر پرسشها در تغییر تونل واقعیت خود یا دیگران

6. درمان سریع خود با اثر گذاری ذهن بر ماده، چطور خود را درمان کنید ؟


از قدرتهای متافیزیکی و اثرگذاری ذهن بر ماده، میتوان برای درمان و بهبود وضعیت سلامت خود نیز استفاده کرد. و این موضوعی است که در این مقاله به شما قدرت نامحدودیهای عزیز آموزش داده میشود.

بیشتر بخوانید درمان سریع خود با اثر گذاری ذهن بر ماده، چطور خود را درمان کنید ؟

9. اهمیت تغییر نگرش نسبت به روند استفاده از داروها و ارتقای سلامت


اگر نگاهی به تحقیقات انجام شده درباره اثرات و عوارض داروها بیندازید و از طرفی به وضعیت سلامت در جهان هم نگاهی کنید، احتمالا به فکر خواهید افتاد که کم کم جایگزین هایی را وارد زندگی خود کنید. اما چه چیزهایی این قدرت را دارند که جایگزین داروها شوند ؟

بیشتر بخوانید اهمیت تغییر نگرش نسبت به روند استفاده از داروها و ارتقای سلامت

10. قدرت اثر پلاسیبو یا تلقین بسیار بیشتر از آن چیزی است که فکرش را میکنید


اثر پلاسیبو یا همان تلقین، یکی از اثرهای بسیار قدرتمند در علوم مختلف است. در این مقاله درباره این موضوع بیشتر یاد خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید قدرت اثر پلاسیبو یا تلقین بسیار بیشتر از آن چیزی است که فکرش را میکنید

11. ذهن شما میتواند حتی ژن ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد


تحقیقات متعدد نشان میدهد که ذهن شما میتواند حتی ژنها را نیز تحت تاثیر قرار دهد و آنها را فعال یا غیر فعال کند. این بدین معناست که کسانی که ویژگیهای ژنتیکی خود را، عامل اصلی مشکلات یا بیماریهای فعلی خود میدانستند، کم کم باید به دنبال بهانه های دیگری بیفتند.

بیشتر بخوانید ذهن شما میتواند حتی ژن ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد

12. آیا میتوانم فقط با باور عمیق داشتن به اینکه به من چیزی نمیشود، به سرنگ آلوده به ایدز دست بزنم و چیزی هم نشود ؟


تفاوت مقاله‌های قدرت نامحدود با هر جای دیگری در این است که شما را تا اعماق هر موضوعی پیش می‌برد و دقیقا در زمانی که همه مراجع دیگر در حد مشخصی از درک حقیقت، متوقف میشوند، به عمق رفتن بیشتر قدرت نامحدود آغاز شده و دست شما را میگیرد و چیزهای جدیدی را برای شما آشکار میکند. آیا میتوان به سرنگ آلوده به ایدز دست زد و بیمار نشد ؟ آیا میتوان غذای مسموم خورد و زنده ماند ؟ وقتی گفته میشود که باور داشتن اینقدر قدرت عمیقی دارد، آیا پاسخ این سوالات هم مثبت است ؟

بیشتر بخوانید آیا میتوانم فقط با باور عمیق داشتن به اینکه به من چیزی نمیشود، به سرنگ آلوده به ایدز دست بزنم و چیزی هم نشود ؟

13. درس عمیقی که از وجود استثناها و تضادها میتوانید یاد بگیرید


در این جهان به هر موضوع و زمینه ای که نگاه کنید متوجه خواهید شد که همواره، استثناءها وجود دارند. به محض اینکه باور یا قانونی را برای خود ایجاد می‌کنید، می‌توانید به سادگی متوجه شوید که استثناهایی نیز برای آن میتواند وجود داشته باشد. اما از این نکته چه مطلب عمیقی را می‌توان متوجه شد ؟

بیشتر بخوانید درس عمیقی که از وجود استثناها و تضادها میتوانید یاد بگیرید

14. اهمیت قانون تجلی افکار، ریز ترین افکار شما در وجودتان تاثیر گذارند


قانون تجلی افکار بیان میدارد که هر فکر، باعث یک واکنش فیزیکی در بدن شما میشود. چشمهای خود را ببندید و همین اکنون گاز زدن یک لیموی ترش و آبدار را تصور کنید، خواهید دید که دهان شما آب می افتد. چشمهای خود را ببندید و تصور کنید یک گربه در حال چنگ زدن و سر خوردن از روی تخته سیاه است. همانطور که میبینید، افکار شما تاثیر مستقیم در حالات درونی شما دارند، اما این تاثیرات بعضا تدریجی و نامحسوس اند !

بیشتر بخوانید اهمیت قانون تجلی افکار، ریز ترین افکار شما در وجودتان تاثیر گذارند

15. توصیه های غذایی مخصوص خودتان را از بهترین مشاور تغذیه دریافت کنید


خیلیها به شدت روی اینکه چه بخورند و چه نخورند وسواس دارند و دوست دارند دقیقا بدانند در حال حاضر، چه غذایی برای آنها مفید و چه چیزهایی برایشان مضر است. در این مقاله شما را با بهترین متخصص و مشاور تغذیه تان آشنا خواهم کرد.

بیشتر بخوانید توصیه های غذایی مخصوص خودتان را از بهترین مشاور تغذیه دریافت کنید

16. مدیتیشن چطور میتواند در روزهای دردناک بیماری به شما کمک کند ؟


در برخی موارد ممکن است بیماری سختی دچار شده باشید که لازمه مراحل درمانی آن، تحمل دردهایی شدید باشد. در اینصورت، مدیتیشن میتواند به خوبی به شما کمک کند تا درد ها را حس نکنید.

بیشتر بخوانید مدیتیشن چطور میتواند در روزهای دردناک بیماری به شما کمک کند ؟

17. آیا چیزی در جسم یا اعماق روح شما نیاز به ترمیم دارد ؟!


ممکن است یک بیماری، مشکل فیزیکی یا یک زخم روحی قدیمی در وجود خود داشته باشید که نیاز به ترمیم دارد. اما چه مقدار و چه نوعی از انرژی قابلیت ترمیم و درمان را دارد ؟ با چیزی که در ادامه یاد خواهید گرفت، تمام بخشهای روحی و فیزیکی وجود شما و حتی اطرافیانتان ترمیم خواهد شد و کل وجود شما همانند روز اول تولید توسط کارخانه، بازسازی خواهد گشت !

بیشتر بخوانید آیا چیزی در جسم یا اعماق روح شما نیاز به ترمیم دارد ؟!

19. چطور بیماریهای خود را در مسیر زندگی به دلخواه انتخاب میکنید ؟


انسانها بصورت ناخودآگاه بیماریها را وارد زندگی خود میکنند، زیرا آگاه نیستند که بیماریها، همان تبلور ابعاد فکری آنها هستند.(مقاله مربوط به بیماری از دیدگاه متافیزیکی)

بیشتر بخوانید چطور بیماریهای خود را در مسیر زندگی به دلخواه انتخاب میکنید ؟

21. بیماریهای ساده یا صعب العلاج و امکان درمان آنها از دیدگاه متافیزیکی، چگونه همواره در اوج سلامت باشید ؟


بیماری غیرقابل درمان، یعنی یک بیماری، که فقط از درون قابل درمان است…

ممکن است به هر دلیلی، نشانه های یک بیماری خاص، از سرماخوردگی گرفته تا هر چیز دیگری، در شما آشکار شود. در این شرایط، هرچند میتوانید به پزشک مراجعه کنید، اما میخواهم نکاتی را از دیدگاه متافیزیکی به شما بگویم که اگر خوب به آنها دقت کنید، بیماری شما به سرعت، محو خواهد شد و به اوج سلامت باز خواهید گشت.

بیشتر بخوانید بیماریهای ساده یا صعب العلاج و امکان درمان آنها از دیدگاه متافیزیکی، چگونه همواره در اوج سلامت باشید ؟

22. حل مشکل سرد و اذیت شدن دست و پاها در سرما به روش Wim Hof


احتمالا زیاد تجربه کرده اید که دستها و پاهایتان، در سرما بسیار سرد و آسیب پذیر شوند تا آن حد که حتی نتوانید مثلا گوشی خود را به دست بگیرید زیرا دستهایتان کاملا کرخت و بیحس شده اند.

بیشتر بخوانید حل مشکل سرد و اذیت شدن دست و پاها در سرما به روش Wim Hof

23. همین اکنون چقدر انرژی دارید ؟ چطور همواره سطح انرژی بالایی داشته باشید ؟


یکی از مهمترین ویژگیهایی که یک فرد موفق باید داشته باشد، سطح انرژی بالا در تمام لحظات زندگی است. در زمانیکه درحال نوشتن این مقاله هستم نیمه شب را گذشته است بر همین اساس مهم است که از شما بپرسم، آیا شما نیز در همین لحظه، در اوج انرژی هستید یا خیر ؟ آیا عطش رشد و موفقیت و تلاش در وجودتان موج میزند ؟ آیا عاشق زندگی و زیبایی هایش هستید ؟

بیشتر بخوانید همین اکنون چقدر انرژی دارید ؟ چطور همواره سطح انرژی بالایی داشته باشید ؟

24. چگونه سیستم ایمنی بدن خود را قوی کنید ؟ چطور به ضمیر ناخودآگاه دستور دهید که سلامت شما را حفظ کند ؟


آیا دقت کرده اید که برخی افراد، حتی وقتی مجاور یک فرد بیمار یا در قلب سرما(با لباسهای نازک) هستند، سرما نمیخورند ؟

سیستم ایمنی انسانها توان شگفت انگیزی دارد، با این وجود همه افراد، از همه توان سیستم ایمنی بدن خود استفاده نمیکنند. اما چطور میتوان از همه پتانسیل سیستم ایمنی بدن استفاده کرد ؟

بیشتر بخوانید چگونه سیستم ایمنی بدن خود را قوی کنید ؟ چطور به ضمیر ناخودآگاه دستور دهید که سلامت شما را حفظ کند ؟

28. چطور سرماخوردگی خود را سریعتر درمان کنید ؟


سرماخوردگی بیماری رایجی است که میتواند تا حد زیادی شما را اذیت کند. یک سرماخوردگی ساده میتواند همه زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. ما در قدرت نامحدود همواره سعی داریم راههایی غیر معمول برای رویدادهای معمول ارائه کنیم. در این مقاله راههایی را معرفی خواهیم کرد که کمک میکنند سریعتر درمان شوید.

بیشتر بخوانید چطور سرماخوردگی خود را سریعتر درمان کنید ؟

29. استفاده از هیپنوتیزم، برای افزایش سرعت درمان سوختگی، شکستگی و سایر بیماریها


آیا می‌دانید هیپنوتیزم می‌تواند سرعت بهبود شما در بیماریها، سوختگی‌ها و یا شکستگی‌ها را افزایش دهد؟

تحقیقات نشان می‌دهد بیمارانی که حین دوره بیماری ” خود هیپنوتیزم ” کرده و یا تحت تلقین های یک هیپنوتیزور بوده‌اند سریع‌تر درمان شده و دوره نقاهت آنها کمتر از افرادی که بصورت عادی دوره درمان را طی کرده اند بوده است.

در صورتی که یکی از استخوانهای شما شکسته و یا برای شما سوختگی پیش آمده باشد، شما خواهید توانست با استفاده از هیپنوتیزم، طول دوره بیماری خود را کاهش دهید.

بیشتر بخوانید استفاده از هیپنوتیزم، برای افزایش سرعت درمان سوختگی، شکستگی و سایر بیماریها

30. دلایلی که بیمار میشوید چیست ؟ ضمیر ناخودآگاه شما میتواند باعث مرگ بدون دلیل و یکباره شما شود !


دلایلی که بیمار میشوید چیست ؟

آیا تابحال دقت کرده اید که بعضا به یکباره، بدون اینکه فعالیت خاصی انجام داده باشید سرما میخورید حال آنکه برخی اوقات، چه بسا نکات بسیاری را رعایت نکرده باشید اما بیمار نمیشوید ؟

آیا دقت کرده اید که در چه زمانهایی مریض میشوید ؟

در زمانهایی که نوعی آشوب احساسی را تجربه کنید، احتمال مریض شدن شما به شدت بالا میرود. دقیقا پس از زمانی که نا امید میشوید، یا دقیقا پس از زمانی که حس گناه دارید، قطعا مریض خواهید شد.

در این مقاله به بررسی این مطلب خواهیم پرداخت که چه عواملی میتوانند شما را مریض کنند. بدین ترتیب شما خواهید توانست زین پس زندگی بهتری داشته باشید.

بیشتر بخوانید دلایلی که بیمار میشوید چیست ؟ ضمیر ناخودآگاه شما میتواند باعث مرگ بدون دلیل و یکباره شما شود !

31. چرا برخی از افراد هیچگاه سرما نمیخورند ؟ چگونه با رعایت نکاتی ساده ،به ندرت سرما خوردگی را تجربه کنید ؟


چرا برخی از افراد هرگز سرما نمیخورند و مریض نمیشوند ؟

البته که همه ما میدانیم داشتن یک سبک زندگی سلامت، خوردن غذاهای متعادل، و دادن اهمیت بیشتر به بهداشت میتواند شانس مریض شدن را کاهش دهد اما چرا برخی افراد با وجود اینکه به این قوانین اهمیتی نمیدهند، هرگز سرما نمیخورند ؟ جالبتر اینکه چرا شما با وجود اینکه این قوانین را رعایت میکنید، باز هم سرما میخورید ؟

پاسخ ساده است.

75 درصد سرماخوردگیهایی که یک فرد معمولی در عمر خود تجربه میکند، منشا روانی و ذهنی دارند.

بیشتر بخوانید چرا برخی از افراد هیچگاه سرما نمیخورند ؟ چگونه با رعایت نکاتی ساده ،به ندرت سرما خوردگی را تجربه کنید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی