3. چطور از یک دکمه احساسی(Anchor) خلاص شوید ؟ آیا با دیدن یک سری چیزها، خاطراتی به ذهنتان می آید و شما را رنج میدهد !؟


اگر یک سگ تربیت شده را نگاه کرده باشید، متوجه خواهید شد که مثلا، به محض اینکه صاحبش میگوید “بشین”، میشیند. به محض اینکه صاحبش دستش را به حالت خاصی در می آورد، سگ کار دیگری میکند و مثلا روی زمین میخوابد. به محض اینکه ظرف غذایش را به او نشان میدهند، به یکباره از درون گرسنه اش میشود. به محض اینکه دعوایش میکنند، از درون ناراحت میشود. در علم NLP، به این فرآیند شرطی سازی گفته میشود. یعنی سگ شرطی شده که به فرض با شنیدن صدای یک زنگ خاص، زمان غذا خوردن رسیده و در نتیجه ترشحات بزاق اش آغاز شده و برای غذا بیتابی میکند ! در این میان، اگر به انسانها بگوییم که رفتارشان در اکثر بخشهای زندگیشان، دقیقا مانند همان سگ است، به شدت ناراحت میشوند و به آنها بر میخورد، اما حقیقت دقیقا همین است که مردم در جامعه و خصوصا در سطوح هوشیاری پایین، دقیقا مانند همان سگی که مثالش زده شد، اسیر شرطی سازی و Anchoring هستند.خاطره ای یادشان می افتد و غمگین میشوند، چیزی گران میشود و مردم نسبت به آن حمله ور میشوند و کلی خرید میکنند، توهینی به یک کشور میشود و مردم را با این کار احساسی میکنند و … . در حقیقت ذهنهای باهوش تر به مردم عادی دقیقا مثل همان سگ نگاه میکنند. بله شاید حقیقت تلخی باشد اما باید اینها را بدانید.

بیشتر بخوانید چطور از یک دکمه احساسی(Anchor) خلاص شوید ؟ آیا با دیدن یک سری چیزها، خاطراتی به ذهنتان می آید و شما را رنج میدهد !؟

4. به بدن خود بازگردید، در سر و افکارتان گیر نکنید !


امروزه بیشتر فعالیتها، مشاغل رایج و حتی اکثریت ساختارهای جامعه، همه را به سمت گیر کردن در سر و افکار هدایت مینماید. و این موضوع مشکل بزرگی را میتواند برای شما ایجاد کند.

بیشتر بخوانید به بدن خود بازگردید، در سر و افکارتان گیر نکنید !

5. بیشترین لذت را فقط کسی میتواند از زندگی ببرد، که تعلقی به هیچ چیز ندارد


یک مسافر، تنها کسی است که حقیقتا ارزش سفر خود را میداند و از ثانیه به ثانیه آن سفر لذت میبرد. و مسافر کسی است که نه به خانه ای حس تعلق دارد و نه دلبستگی شدیدی به چیزی دارد ! آمده است که برود ! و به همین علت دقیقا از هر لحظه اوج استفاده و لذت را میبرد و قدر لحظات را میداند.

بیشتر بخوانید بیشترین لذت را فقط کسی میتواند از زندگی ببرد، که تعلقی به هیچ چیز ندارد

6. تمرینی یک ماهه و کاملا اختیاری برای تحول زندگیتان و رسیدن به هر خواسته ای که دارید(کاملا آزاد هستید انجامش دهید یا رد اش کنید)


در این مقاله یک تمرین یک ماهه به شما پیشنهاد داده میشود که قدرت نامحدودیهایی که تمایل به ایجاد تحولی باور نکردنی در زندگی خود دارند، آزادند که انجامش دهند.

بیشتر بخوانید تمرینی یک ماهه و کاملا اختیاری برای تحول زندگیتان و رسیدن به هر خواسته ای که دارید(کاملا آزاد هستید انجامش دهید یا رد اش کنید)

7. بسیاری از مسائل و کارها که چگونگی اش را میپرسید، واقعا چگونه ندارند، کافیست به سادگی انجامشان دهید ! مشکل، عادت کردن ذهنتان به پیچیدگی و شلوغی و اعتیاد به کلمه چگونه” است !


سوالهای زیادی درباره چگونگی انجام کارهای مختلف مطرح میشود و در میان همه این سوالات، یک چیز به شکل مشترک دیده میشود. و آن این است که گویی خیلیها دقیقا به پرسیدن سوال “چگونه” اعتیاد پیدا کرده اند، حال آنکه اگر کمی ذهن خود را آرام کنند، خواهند دید لزوما هرچیز و هر کاری نیاز به پرسیدن این پرسش ندارد ! همه چیز ساده تر از این حرفهاست !

بیشتر بخوانید بسیاری از مسائل و کارها که چگونگی اش را میپرسید، واقعا چگونه ندارند، کافیست به سادگی انجامشان دهید ! مشکل، عادت کردن ذهنتان به پیچیدگی و شلوغی و اعتیاد به کلمه چگونه” است !

8. خیلی از شما واقعا افراد خوبی هستید، اما دائم از یاد میبرید که روی کره زمین زندگی میکنید نه بهشت !


“چرا اون اینکارو کرد ؟! چطور نمیتونه این موضوع واضح رو بفهمه !؟ چرا این اینطوریه !؟! چرا اخلاقش اینطوری بود !؟؟ چرا بهم اون حرفو زد ؟! چطور بعد از اونهمه خوبی که بهش کردم اینکارو باهام کرد یا اون حرفو بهم زد !؟ چرا یهو مریض شدم ؟ چرا ماشین جلوییه گاز نمیده و راه نمیره !!؟ چرا این پیک موتوریه هنوز سفارش منو نیاورده چقدر میتونه بی مسئولیت باشه آخه !؟”. قطعا این حرفها را در طول عمر خود بارها به زبان آورده اید. حال با ادامه مقاله همراه شوید تا موضوع را بیشتر باز کنیم و به شما بگوییم که مشکل دقیقا از کجاست !

بیشتر بخوانید خیلی از شما واقعا افراد خوبی هستید، اما دائم از یاد میبرید که روی کره زمین زندگی میکنید نه بهشت !

9. ذهن در تفسیر گذشته چطور به شما خیانت میکند !؟


یکی دیگر از نکاتی که افراد زیادی در سطوح مختلف رشد گرفتار آن هستند، حسرت گذشته را خوردن و مقایسه حال با گذشته است. و آنچه از این مقاله باید یاد بگیرید این است که ذهن در تفسیر گذشته، بدون اینکه آگاه شوید خیانت های بزرگی به شما خواهد کرد ! مگر اینکه این مقاله را به دقت تمام بخوانید.

بیشتر بخوانید ذهن در تفسیر گذشته چطور به شما خیانت میکند !؟

10. مشکلاتی که در بقیه و جهان بیرون میبینید، در ریشه، دقیقا در درون خودتان هستند، وگرنه اصلا به چشمتان نمی آمدند


برخیها دیگران را سودجو میبینند، برخی دیگر حس میکنند همه خائن اند. برخیها تصور دارند دیگران دزد هستند. و جالب تر از اینکه برای همه این حرفهای خود، کلی شاهد و دلیل نیز دارند. اما به راستی، جوری که دیگران را میبینید، چه ارتباطی به وضعیت درونی شما دارد ؟

بیشتر بخوانید مشکلاتی که در بقیه و جهان بیرون میبینید، در ریشه، دقیقا در درون خودتان هستند، وگرنه اصلا به چشمتان نمی آمدند

11. سوالات ساده ای که توصیه میشود آنها را هر روز مقابل چشمانتان قرار دهید


سوالاتی که از خود میپرسید، فقط یک سوال نیستند. هرچند خیلیها تصور دارند که تا زمانی که پاسخ یک سوال داده نشود، آن سوال ناقص است، اما حقیقت این است که نحوه عملکرد ذهن و وجود شما به گونه ایست، که به محض پرسیدن هر سوال، فرکانس ذهن شما تغییر یافته و تا زمانیکه ذهن شما پاسخی برای آن سوال نیابد، آنرا رها نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید سوالات ساده ای که توصیه میشود آنها را هر روز مقابل چشمانتان قرار دهید

12. تا زمانیکه حقایق عمیقی که در قدرت نامحدود از آن حرف زده میشود را تجربه و پیدا نکنید، رویای آرامش مطلق را نیز در زندگی خود نخواهید دید


ممکن است در ابتدا تصور کنید مسیر رشد، یک مسیر اختیاری است یا اصلا یک چیز من در آوردی است که اگر حال داشتید آنرا طی میکنید و اگر حال نداشتید هم که هیچ ! حال آنکه حقیقت چیز دیگری است و جدی تر از این حرفهاست.

بیشتر بخوانید تا زمانیکه حقایق عمیقی که در قدرت نامحدود از آن حرف زده میشود را تجربه و پیدا نکنید، رویای آرامش مطلق را نیز در زندگی خود نخواهید دید

13. هیچکدام از نگرانیهای شما از آینده یا گذشته، اصلا وجود ندارند !


بخش بزرگی از نگرانیهای روزمره افراد را، فکر آینده یا گذشته تشکیل میدهد و در طی روز دائما با فکر کردن به اتفاقاتی که افتاده و یا اتفاقاتی که میتواند در آینده رخ دهد، استرس میگیرند. علت اصلی این مشکل، مدل و نگاه کاملا دروغین و معیوبی است که جامعه، از زمان و نحوه گذر عمر در ذهن شما شکل داده است و تا زمانیکه آنرا اصلاح نکنید، از فکر آینده و گذشته رهایی نخواهید یافت.

بیشتر بخوانید هیچکدام از نگرانیهای شما از آینده یا گذشته، اصلا وجود ندارند !

14. مهمترین چیزی که برای آرامش داشتن، باید بدانید و به هرکس که میتوانید نیز آنرا یاد دهید


در این مقاله نکته ای را مطرح خواهم کرد که اگر توجه ویژه ای را به آن لحاظ کنید، آرامش را به بخشی دائمی در زندگی خود تبدیل خواهید کرد.

بیشتر بخوانید مهمترین چیزی که برای آرامش داشتن، باید بدانید و به هرکس که میتوانید نیز آنرا یاد دهید

15. کلید گم شده آرامش مطلق، در رها کردن هر هویت و فکر است


تقریبا همه انسانها به شکلهای مختلف به دنبال آرامشند، اما چون راهش را نمیدانند معمولا تا انتهای عمر در دنبال کردن آن، عمر خود را تلف میکنند و نهایتا هم به جایی نمیرسند. اما به راستی شاه کلید آرامش مطلق چیست ؟! اصلا آیا واقعا چنین چیزی ممکن است ؟

بیشتر بخوانید کلید گم شده آرامش مطلق، در رها کردن هر هویت و فکر است

16. اهمیت حفظ ثبات وقتی به هر علتی کنترل درونتان را از دست میدهید، آیا میتوانید در حس و حال درونی آشفته نیز با ثبات، حضور داشته باشید ؟


آیا وقتی کنترل احساسی و آرامش درونتان از دست میرود، آشفته میشوید ؟

بیشتر بخوانید اهمیت حفظ ثبات وقتی به هر علتی کنترل درونتان را از دست میدهید، آیا میتوانید در حس و حال درونی آشفته نیز با ثبات، حضور داشته باشید ؟

17. غریبه را بشناس و مار در آستین خود پرورش نده ! صدای درونی، بزرگترین دشمن توست


بدون اینکه آگاه باشید، بزرگترین مشکلات شما دقیقا از زمانی به جریان می افتد که صدای درونیتان شروع به کار میکند. صدای درونی بزرگترین دشمن شماست که همه مشکلاتتان را تا اینجای زندگیتان باعث شده، میشود و پس از این نیز خواهد شد، مگر زمانی که به آن آگاه شوید. بزرگترین دستاورد زندگی خود را زمانی بدست آورده اید که به این دشمن درونی آگاه شده و متوجه شوید که این صدا دقیقا غریبه و دشمن شماست.

بیشتر بخوانید غریبه را بشناس و مار در آستین خود پرورش نده ! صدای درونی، بزرگترین دشمن توست

19. طالع بینی و شخصیت انسانها، آیا فقط ۱۲ نوع مرد یا زن روی کره زمین داریم ؟!


احتمالا طالع بینی های مختلفی را دیده اید و حتی از تحلیل های شوکه کننده برخی از آنها تعجب زده شده اید. اما آیا حقیقتا، فقط ۱۲ نوع مرد یا زن در سطح کره زمین داریم ؟!

بیشتر بخوانید طالع بینی و شخصیت انسانها، آیا فقط ۱۲ نوع مرد یا زن روی کره زمین داریم ؟!

21. در لحظه حضور داشته باشید، دیگر هرگز غافلگیر نخواهید شد


سوال شده بود که چرا زندگی و رویداد های خارجی بعضا مارا غافلگیر میکند و آیا میتوان غافلگیر نشد !؟ شاید شما هم بارها تجربه کرده باشید که یک رویداد خارجیِ ظاهرا غیر قابل پیش بینی، در زندگی شما رخ دهد و دقیقا در زمانی که فکرش را هم نمیکردید، شما را کاملاً شوکه و غافلگیر کند. اما علت این غافلگیر شدن چیست !؟

بیشتر بخوانید در لحظه حضور داشته باشید، دیگر هرگز غافلگیر نخواهید شد

23. به جهنم خود ساخته درونی پایان دهید، شما میتوانید کاملا بدون فکر باشید


چقدر به “فکر کردن” عادت کرده اید ؟ چقدر از درون با خود حرف میزنید ؟ آیا در حال حاضر میتوانید تصور کنید که امکان اینکه در تمام شبانه روز، هیچ فکری در ذهن شما وجود نداشته باشد هم وجود دارد !؟

بیشتر بخوانید به جهنم خود ساخته درونی پایان دهید، شما میتوانید کاملا بدون فکر باشید

24. چتر هایی که در هوای صاف و بدون اینکه آگاه باشید به دست میگیرید، عامل اصلی بارانهایی است که در زندگی خود تجربه میکنید…


بخش بزرگی از زندگی شما بدون اینکه به آن آگاه باشید، توسط پیش انگاره ها و پیش فرضهایی که قبل از مواجهه با رویدادهای زندگی خود، نسبت به آنها دارید رقم میخورد. کسی که در هوای صاف هیچی نشده چتر به دست میگیرد، باید منتظر باران هم باشد…

بیشتر بخوانید چتر هایی که در هوای صاف و بدون اینکه آگاه باشید به دست میگیرید، عامل اصلی بارانهایی است که در زندگی خود تجربه میکنید…

25. جهش های بی پایان میان زاویه نگاه ها و پرسپکتیو ها، چگونه آرامش را از خود گرفته اید ؟


از بارز ترین ویژگیهای مردم عادی و پر استرس، این است که هر لحظه میان زاویه دید های مختلف در جهش هستند و آرام و قرار ندارند. اما چطور میتوان در میان این جهش های بی پایان، آرامش را یافت ؟

بیشتر بخوانید جهش های بی پایان میان زاویه نگاه ها و پرسپکتیو ها، چگونه آرامش را از خود گرفته اید ؟

28. به جهنم خوش آمدید، تنها چاکرای انرژی که بسته بودن آن جهنمی سوزان را در زندگی و پس از مرگ برای شما میسازد


این مقاله یک هشدار فوری به عزیزانی است که در تست وضعیت چاکراهای انرژی قدرت نامحدود شرکت کرده و نتایجشان عددی پایین را نشان میدهد(زیر ۵۰ درصد را پایین فرض کنید).

بیشتر بخوانید به جهنم خوش آمدید، تنها چاکرای انرژی که بسته بودن آن جهنمی سوزان را در زندگی و پس از مرگ برای شما میسازد

29. دیگر نمی‌توانم با خودم کنار بیایم !


با افزایش مشکلات در زندگی، تعداد زیادی از افراد با وضعیتی مواجه می‌شوند که در آن، اصلاً نمی‌توانند با خود کنار بیایند و حتی این جمله را نیز مکرراً به زبان می‌آورند. در همین وضعیت، زمان بسیار مناسبی خواهد بود برای اینکه از فرد پرسیده شود، چه کسی در درون شماست که نمیتواند با خودتان کنار بیاید !؟ آن ناظر و کسی که میگوید “دیگر نمیتوانم با خودم کنار بیایم” کیست و منظورش از کنار نیامدن، کنار نیامدن با چه کسی است !؟ به وضوح مشخص است که  گویا با دو نفر مواجه هستیم که بالاخره با هم کنار نمی آیند ! یکی من حقیقی شما، و یکی دروغی به نام من دروغینتان.

بیشتر بخوانید دیگر نمی‌توانم با خودم کنار بیایم !

30. راهنمای صمیمانه و جامع تبدیل شدن به موجودی دوست داشتنی و همیشه آرام به سبک قدرت نامحدود !


یکی از عزیزان، از استرس بسیار بالای خود حرف زدند و به همین علت، تصمیم بر آن شد که در این مقاله، یک راهنمای گام به گام برای رسیدن به اوج آرامش و جهش یکباره و تحولی ملموس، برای همه قدرت نامحدودیها که در قلب من هستند نوشته شود.

بیشتر بخوانید راهنمای صمیمانه و جامع تبدیل شدن به موجودی دوست داشتنی و همیشه آرام به سبک قدرت نامحدود !

31. فقط با کنترل تنفس در هر لحظه، تمام زندگی و ابعاد وجودی شما هم کنترل میشود


شاید برای بسیاری ها عجیب باشد که انجام هوشیارانه و تحت کنترل تنفس، میتواند عمیق ترین و عجیب ترین تاثیرات را در زندگی داشته باشد. این مقاله به شما نوعی ساده از تنفس را آموزش میدهد که همه ابعاد زندگی شما را تغییر خواهد داد.

بیشتر بخوانید فقط با کنترل تنفس در هر لحظه، تمام زندگی و ابعاد وجودی شما هم کنترل میشود

32. چقدر زمان می‌برد که به وضعیت مناسبی، از نظر روانشناسی و سطح آرامش درونی برسم؟


زمانیکه افراد به تازگی با اهمیت بسیار بالای مباحثی مانند رشد فردی و موفقیت آشنا می‌شوند و بصورت جدی به دنبال آن میفتند، یک سؤال رایج برایشان این است که چقدر زمان می‌برد به آرامش درونی بی قید و شرط، و حد خوبی از رشد برسم ؟

بیشتر بخوانید چقدر زمان می‌برد که به وضعیت مناسبی، از نظر روانشناسی و سطح آرامش درونی برسم؟

33. چرا دقیقا هر آنچه که آرزو دارید هرگز رخ ندهد، بهتر است رخ دهد ؟


در ذهن خیلی از افراد مسائلی وجود دارد که همواره آرزو دارند با آن مواجه نشوند. اما چرا دقیقا همین مسائل، چیزهایی است که حتما باید در زندگی شما رخ دهد ؟

بیشتر بخوانید چرا دقیقا هر آنچه که آرزو دارید هرگز رخ ندهد، بهتر است رخ دهد ؟

34. اهميت تأمين نيازهاي ابتدايي براي تسريع رشد، به نيازهاي ابتدايي خود توجه کنيد


کماکان افرادي وجود دارند که در گوشه ذهن خود، نيازهاي ابتدايي يا غريزي خود را کم‌ارزش و يا حتي پليد مي‌شمارند. برچسب‌هايي مانند نيازهاي حيواني، غريزي، يا ساير برچسب هايي که مقداري بار معنايي منفي در خود حمل ميکنند، در صحبتهاي چنين افرادي شنيده ميشود. اما آيا واقعاً اين نيازها کم‌ارزش هستند ؟

بیشتر بخوانید اهميت تأمين نيازهاي ابتدايي براي تسريع رشد، به نيازهاي ابتدايي خود توجه کنيد

35. من واقعا آدم خوبی هستم، اما مدام رویدادهای بسیار بدی در زندگی من رقم میخورد


سوال شده بود که چرا با اینکه آدم خوبی هستم، رویدادهای بدی برایم رقم میخورد ؟ از آنجا که به نظر سوال بسیار رایجی می آید، در این مقاله به آن پرداخته میشود.

بیشتر بخوانید من واقعا آدم خوبی هستم، اما مدام رویدادهای بسیار بدی در زندگی من رقم میخورد

36. با تمام وجود و بی قید و شرط، به خود عشق بورزید


شاید یکی از بزرگترین مشکلاتی که این روزها وجود دارد، این است که بسیاری از افراد، خود را دوست ندارند. جامعه هرگز به شما یاد نمیدهد که خود را دوست داشته باشید. اما چرا عاشق خود بودن اینقدر مهم است ؟ چرا باید خودتان را دوست داشته باشید !؟

بیشتر بخوانید با تمام وجود و بی قید و شرط، به خود عشق بورزید

37. میتوانید آسوده باشید، زیرا هیچکس نمیتواند داشته هایتان را از شما بگیرد


چه چیزهایی در زندگی خود دارید ؟ آیا میترسید آنها را از دست بدهید ؟ نگران نباشید، چون هیچکس نمیتواند آنچه واقعا دارید را از شما بگیرد.

بیشتر بخوانید میتوانید آسوده باشید، زیرا هیچکس نمیتواند داشته هایتان را از شما بگیرد

38. چرا انسانها واکنش های عصبی شدید نشان میدهند ؟ علت و راه حل عصبانیت های شدید و یکباره شما چیست ؟


آیا تاکنون واکنش عصبی شدیدی را نسبت به موضوعی خاص نشان داده اید ؟ به طوریکه پس از آن به سرعت از آنچه کردید پشیمان شوید ؟ در این مقاله علت این واکنشهای شدید و راه حل آنها را خواهید یافت.

بیشتر بخوانید چرا انسانها واکنش های عصبی شدید نشان میدهند ؟ علت و راه حل عصبانیت های شدید و یکباره شما چیست ؟

43. شاهانه بر تخت هوشیاری تکیه بزن، همه چیز خودش کنترل میشود


دقیقا نمیدانم چیز ساده ای که اکنون به شما خواهم گفت، در عین سادگی، چقدر تمام تلاشهای روزمره تان درتمام این سالها را برایتان عجیب خواهد کرد اما به هرحال آنرا میگویم ! این حقیقت ساده این است که “من” حقیقی یا هوشیاری شما، یک شاه تمام عیار است و تمام زیر دستانش(بدن، افکار، احساسات و…) به بهترین شکل و بدون نیاز به هیچ دخالتی، درحال هدایت بینقص این سیستم هستند ! همه مشکلات از جایی آغاز میشود که این پادشاه(هوشیاری یا همان ناظری که در عمق وجود شماست)، از تخت پادشاهی پایین می آید، دستمال کار به سر میبندد(!) و سعی میکند در کنار کارگران بایستد و بیل بزند یا آجرها را بالا و پایین کند ! اینجاست که کنترل تمام سیستم از دست خارج میشود و حتی عملکرد کارگران نیز با مشکل مواجه میشود ! (مقاله صوتی مربوط به مدیتیشن برای درک مفهوم هوشیاری، و افزایش آن)

بسیاری ها فکر میکنند برای زندگی کردن، نیازی به کنترل لحظه به لحظه همه چیز وجود دارد ! ممکن است ظاهرا اینطور به نظر برسد اما اگر خوب دقت کنید، زندگی هیچ نیازی به کنترل شما ندارد و شما عملا این وسط هیچ نقشی جز تداخل ندارید ! هیچ چیزی در تمام زندگی شما، به شما نیاز ندارد !

بیشتر بخوانید شاهانه بر تخت هوشیاری تکیه بزن، همه چیز خودش کنترل میشود

44. پایان نگرانی و رنج، هرچیزی را فقط و دقیقا همانطور که هست ببینید


نکته بسیار ساده ای که در این مقاله یاد خواهید گرفت، آنقدر موثر است که اگر فقط به آن عمل کنید، دیگر هیچ چیز ناراحت یا نگران کننده ای برای شما وجود نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید پایان نگرانی و رنج، هرچیزی را فقط و دقیقا همانطور که هست ببینید

45. چطور میتوانم همواره در آرامش مطلق و ثبات باشم ؟


چطور میتوان همواره در آرامش مطلق بود ؟

به صورت ساده، وجود شما را میتوان به سه بخش تقسیم کرد. هوشیاری یا همان “من” شما(مدیر کل وجودتان)، ذهن و بدن. تکنیکهای علمی و روشهای رایج، این سه را یکی و در یک جا دانسته و سعی دارند هر سه را باهم و در کنار هم آرام کنند که صد البته ارزشمند است.

با این وجود روشی هوشیارانه تر این است که بین این سه، فاصله ایجاد کنید و آنها را یکی ندانید زیرا ذاتا هم یکی نیستند. تا زمانیکه این سه بخش از نگاه شما، در یک جا قرار گرفته باشند و یکی دانسته شوند، رسیدن به آرامش بی قید و شرط و مطلق، تقریبا غیر ممکن است.

بیشتر بخوانید چطور میتوانم همواره در آرامش مطلق و ثبات باشم ؟

46. چک لیست سه گانه قدرت نامحدود برای تحولات همه جانبه در زندگی شما


در این مقاله یک سیستم سه گانه به شما معرفی خواهم کرد که بر اساس عمیق ترین اصول روانشناسی و متافیزیک ساخته شده است و زندگی شما را در همه ابعاد، متحول خواهد کرد. وقتی از همه ابعاد حرف زده میشود، منظور همه ابعاد زندگی شما، مانند خوشحالی و آرامش، رابطه عشقی عالی و تحولات مالی بزرگ است.

بیشتر بخوانید چک لیست سه گانه قدرت نامحدود برای تحولات همه جانبه در زندگی شما

48. رابطه تفکر بزرگ و بینهایت با آرامش در زندگی چیست ؟


یکی از مهمترین عللی که در رویدادهای سخت زندگی، دچار یاس و نا امیدی میشوید و در چرخه های منفی و مسموم گیر می افتید، این است که بینهایت بودن جهان را از یاد برده اید.

اگر درک دقیقی از بینهایت بودن این جهان و فرصتها و هدیه هایی که میتواند به شما ارائه کند بدست آورید، بعید است چیزی بتواند دوباره شما را ناراحت کند.

بیشتر بخوانید رابطه تفکر بزرگ و بینهایت با آرامش در زندگی چیست ؟

50. چگونه مرد تر و قویتر شوید ؟


بسیاری از افراد سعی دارند قویتر شوند.

این مساله خصوصا برای مردها، اهمیت زیادی پیدا میکند زیرا آنها دوست دارند با مرد شدن، قویتر شوند و جذاب تر باشند. با این وجود هرچقدر سعی میکنند نقش بازی کنند که مرد و قوی هستند، به نظر میرسد که ضعیف تر میشوند. اما چطور میتوان قویتر شد ؟

بیشتر بخوانید چگونه مرد تر و قویتر شوید ؟

51. آیا رسیدن به نتیجه برای شما مهم است ؟


یکی از مهمترین عواملی که باعث کاهش بازدهی شما میشود، تمرکز، و نیاز به رسیدن به نتیجه مطلوب است. اگر به شدت به نتیجه وابسته هستید، بصورت همزمان درحال تخریب قوای خود هستید. بنابر این به دقت ادامه مقاله را دنبال کنید.

بیشتر بخوانید آیا رسیدن به نتیجه برای شما مهم است ؟

53. چه چیزی در توان شماست ؟ چه چیزی خارج از توان شماست ؟


تقریبا همه افراد حجم انبوهی از انرژی خود را صرف کارها، افکار و تلاشهایی میکنند که از توان آنها خارج است و مهمترین نکته منفی درباره این کار این است که در چنین شرایطی، آنها معمولا از بخشها و چیزهایی که در آن قدرت حقیقی دارند، صرفنظر کرده و فراموش میکنند که چه ابزارهای ارزشمندی را برای ایجاد تغییر و تحول در دنیای بیرون دارند.

بیشتر بخوانید چه چیزی در توان شماست ؟ چه چیزی خارج از توان شماست ؟

54. اعتیاد به معنا دادن به هرچیز در ذهن خود را متوقف کنید


احساساتی که تجربه میکنید، تجربه شما از زندگی و درک شما از همه ابعاد زندگیتان، بر اساس افراد، رویدادها یا چیزهای موجود در زندگی شما شکل نمیگیرند. بلکه شما با معنایی که به رویدادها، افراد و یا چیزهای موجود در زندگی خود میدهید، تجربه خود از زندگیتان را رقم خواهید زد.

بیشتر بخوانید اعتیاد به معنا دادن به هرچیز در ذهن خود را متوقف کنید

55. هنر حل دائم و همیشگی مشکلات از ریشه


 

آیا مشکلاتی در زندگی شما وجود دارند ؟

واکنش شما نسبت به سختی ها و مشکلات موجود در زندگیتان چیست ؟

اگر میخواهید یک زندگی رضایت بخش و پر از آرامش را تجربه کنید، باید مشکلات خود را از ریشه حل کنید و از راه حلهای موقت فاصله بگیرید.

بیشتر بخوانید هنر حل دائم و همیشگی مشکلات از ریشه

57. چطور در سختی های زندگی، استوارتر شوید ؟


سختی ها همواره در زندگی شما وجود خواهند داشت. حتی در مواقعی که همه چیز خوب است، ممکن است به یکباره رویدادی تلخ رخ داده و آرامش زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. اما چگونه میتوان در گذر از سختی ها، ثبات بیشتری داشت ؟

بیشتر بخوانید چطور در سختی های زندگی، استوارتر شوید ؟

58. باورها چطور آرامش شما را حفظ میکنند ؟ آیا میتوان بدون باورها زندگی کرد ؟


باورها هیچ یک حقیقت ندارند. چه در زمانیکه باور دارید ” همه مردم خائن هستند “، و چه وقتی که باور دارید ” همه مردم وفادار هستند ” ، در هردوی این موارد، شما در حال عمومی سازی حقایق موجود در این جهان هستید. باورها خود حقیقت و قدرتی ندارند. با این وجود وقتی عمیقا آنها را باور میکنید، همانقدر قدرت خواهند داشت که شما در ذهن خود به آنها قدرت داده اید.

یکی از مهمترین مراحل، برای اینکه حقیقت جهان را دقیقا همانطور که هست دریابید، این است که همه باورها و تعصبات اضافی را نسبت به افراد و چیزهای موجود در جهان کنار بگذارید. بسیاری از افرادی که در زمینه مدیتیشن و زمینه های مشابه کار میکنند، قصد دارند که نهایتا به جایی برسند که در آن، هیچ باوری در ذهن خود نداشته باشند. اما آیا باورها فقط منفی هستند ؟ آیا میتوان بدون داشتن باور زندگی کرد ؟ باورها چطور زندگی شما را تسهیل کرده و میتوانند آرامشتان را تامین کنند ؟

بیشتر بخوانید باورها چطور آرامش شما را حفظ میکنند ؟ آیا میتوان بدون باورها زندگی کرد ؟

59. چرا به زبان آوردن تلقین دروغ ، تاثیر بسیار منفی تری دارد ؟ چطور میتوانید به شکل صحیح ، باوری را به خود یا دیگران تلقین کنید ؟


در این مقاله قصد داریم به بررسی علت تاثیر نداشتن تلقینات دروغ بپردازیم . چرا وقتی در تاریکی مطلق هستید و مدام با خود تکرار میکنید : “هیچ چیز برای ترسیدن وجود ندارد !” ، تاثیر مثبتی ایجاد نشده و حتی میزان ترس شما بیشتر میشود ؟

چرا وقتی یک نفر را هنوز  دوست دارید و سعی میکنید با تکذیب آن ، به خود بگویید : ” همه چیز تمام شده است و من دیگر او را دوست ندارم” ، اثر معکوس دریافت میکنید و عطش شما برای او بیشتر میشود ؟

چرا تکرار اینکه : ” من انسان موفقی هستم” ، تاثیری در ضمیر ناخودآگاه شما و احساساتی که در درون شما تولید میکند ، ندارد ؟ در ادامه مطلب همراه باشید :

بیشتر بخوانید چرا به زبان آوردن تلقین دروغ ، تاثیر بسیار منفی تری دارد ؟ چطور میتوانید به شکل صحیح ، باوری را به خود یا دیگران تلقین کنید ؟

60. قدرت بینهایت تغییر پرسپکتیو ! هنر کنترل احساساتتان را یاد بگیرید !


“مهم نیست که به چیزهای مختلف ، چگونه نگاه میکنید ، آنها همانطور که هستند خواهند ماند ! اما احساساتی که درون شما تولید میشود ، کاملا تحت تاثیر زاویه نگاه شماست.

این مقاله یکی از مهمترین مقاله هایی است که خواندن آنرا به شما توصیه میکنیم . وقتی زندگی افراد موفق و قدرتمند را میبینیم ، متوجه میشویم که یک اصل در همه ی آنها مشترک است ! و آن ، قدرت بسیار بالا ، در تغییر پرسپکتیو و زاویه نگاه به مسائل مختلف است.با یادگیری این تکنیک ، قادر خواهید بود بدون توجه اینکه چه اتفاقی رخ میدهد ، همواره سازنده ، دارای احساسات بینظیر و خارق العاده باشید !

بیشتر بخوانید قدرت بینهایت تغییر پرسپکتیو ! هنر کنترل احساساتتان را یاد بگیرید !

61. رادیکال سینوس تانژانت هشتاد و پنج درجه !؟! چگونه این سوال میتواند آرامش شما را در لحظات سخت و پر استرس زندگیتان فراهم کند ؟


رادیکال سینوس تانژانت هشتاد و پنج درجه !

در قلمرو قدرت نامحدود هستید و مثل همیشه قرار است یک بار دیگر ،جدیدترین،خلاقانه ترین و بهترین راه حلهای روانشناسی را دریافت کنید ! احتمالا این تیتر نظر شما را جلب کرده و کنجکاوید بدانید این سوال چطور میتواند آرامش شما را حفظ کند ؟! پس در ادامه مطلب همراه ما باشید !

بیشتر بخوانید رادیکال سینوس تانژانت هشتاد و پنج درجه !؟! چگونه این سوال میتواند آرامش شما را در لحظات سخت و پر استرس زندگیتان فراهم کند ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی