رادیکال سینوس تانژانت هشتاد و پنج درجه !؟! چگونه این سوال میتواند آرامش شما را در لحظات سخت و پر استرس زندگیتان فراهم کند ؟

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 4 ثانیه

رادیکال سینوس تانژانت هشتاد و پنج درجه !

در قلمرو قدرت نامحدود هستید و مثل همیشه قرار است یک بار دیگر ،جدیدترین،خلاقانه ترین و بهترین راه حلهای روانشناسی را دریافت کنید ! احتمالا این تیتر نظر شما را جلب کرده و کنجکاوید بدانید این سوال چطور میتواند آرامش شما را حفظ کند ؟! پس در ادامه مطلب همراه ما باشید !

رادیکال سینوس تانژانت هشتاد و پنج درجه !

تصور کنید در لحظه ی سرنوشت سازی قرار دارید ! شاید قبل از یک آزمون هستید یا پشت درهای انتظار برای صحبت با رییس اداره ایی هستید که قرار است در آن استخدام شوید.یا شاید میخواهید در لحظاتی بعد ، با فرد مورد علاقه تان صحبت کنید و حس خوب خود به او را بگویید !

در همه ی این لحظات ، یک چیز مشترک وجود دارد ! و آن این است که که احتمالا استرس خواهید گرفت ، ضربان قلبتان بالا خواهد رفت یا مثلا ممکن است نتوانید خوب حرف بزنید ! راه حل این مشکل چیست ؟

ما در این مقاله قصد داریم یک راه حل بسیار قدرتمند را به شما معرفی کنیم که اگر آنرا انجام دهید ، خواهید دید که زین پس، هیچ مشکل و حس بدی را ، در موارد مشابه ، تجربه نخواهید کرد ! راه حلی که میخواهیم بگوییم ، با سینوس تانژانت هشتاد و پنج درجه ارتباط نزدیکی دارد و آن روش این است :

اگر در لحظات بسیار حساس و مهم زندگی خود که تنش زا و استرس زاست ، همه ی تمرکز ذهن خود را روی مساله ایی دیگر منعطف کنید(و ذهن خود را با چیزی دیگر کاملا درگیر کنید) ، و سپس در لحظه ی مناسب ، به یکباره از آن مساله ، به اتفاق پر تنش اصلی ، بپرید (بسیار سریع و به یکباره ! ) ، استرسی را تجربه نخواهید کرد !

خوب دقت کنید که منظور ما اصلا این نیست که حواس خود را پرت کنید ! نه ! زیرا اگر ضمیر ناخودآگاه شما حس کند که در حال گول زدن او هستید ، احساسات بدتری تولید خواهد کرد !

منظور ما این است که واقعا و با همه ی وجود ، روی چیز دیگری متمرکز شوید و خود را روی آن هیپنوتیزم کنید طوری که انگار هیچ چیز دیگری غیر از آن مساله وجود ندارد ! ذهن انسان ، دارای پهنای توجه محدودی است و اگر مدام آنرا با مسائل مختلف اشباع کنید ، چیزهای دیگر ، فرصت ورود و پردازش را نخواهند یافت ! این مساله ، میتواند محاسبه ی رادیکال سینوس تانژانت هشتاد و پنج درجه و یا هر چیز دیگری باشد که همه ی حواس شما را قفل به خود میکند !

درواقع تا زمانیکه شرایط بد موجود در یک لحظه از زندگی خود را ، خارج از پهنای توجه ذهن خود قرار داده باشید ، بود و نبود آن ، تفاوتی نمیکند ! این توجه شماست که به چیزهایی که در دنیای بیرون هستند ، وجود میبخشد یا جان آنها را میگیرد ! ممکن است برایتان رخ داده باشد که بعضا محو انجام کار مورد علاقه تان ، یا غرق در تماشای تلویزیون بوده باشید تا اینکه پس از 6 ساعت به یکباره متوجه میشوید که طرز نشستنتان صحیح نبوده است ! زیرا زمانی که محو تماشای تلویزیون بوده اید و وضعیت بدنتان(و کمر درد حاصل) خارج از پهنای توجه ذهن شما بوده ، گویی آن درد را به کل احساس نمیکردید و وجود خارجی نداشته !

 بنابر این همه ی چیزی که در این مقاله قصد داریم بگوییم این است : “اگر همه ی حواس و تمرکز خود را ، روی مساله ی دیگری برده باشید ، و سپس ، به محض رویارویی با مشکل مد نظر ، خود را درون آن بیفکنید(بدون فکر و بسیار سریع) ، هرگز احساسات منفی را تجربه نخواهید کرد !”

درواقع شما اصلا نباید فکر کنید ! بلکه باید به یکباره خود را درون مشکل بیندازید ! دقیقا مانند وقتی که میخواهید درون آب سرد بپرید ! خبر خوب این است که شما میتوانید از این اصل ، در جاهای مختلف ، بهره ببرید.مثلا ، آیا برای شروع صحبت با جنس مخالف ؟، دچار سختی هستید ؟ علت این است که به آن فکر میکنید ! کافیست به یکباره ، 3، 2 ، 1 شمرده و مستقیما و به سرعت ، وارد آن شرایط شوید.خواهید دید که در این حالت ، هیچ خبری از احساسات منفی نخواهد بود !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع