سوالات ساده ای که توصیه میشود آنها را هر روز مقابل چشمانتان قرار دهید

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 8 ثانیه

سوالاتی که از خود میپرسید، فقط یک سوال نیستند. هرچند خیلیها تصور دارند که تا زمانی که پاسخ یک سوال داده نشود، آن سوال ناقص است، اما حقیقت این است که نحوه عملکرد ذهن و وجود شما به گونه ایست، که به محض پرسیدن هر سوال، فرکانس ذهن شما تغییر یافته و تا زمانیکه ذهن شما پاسخی برای آن سوال نیابد، آنرا رها نخواهد کرد.

سوالات ساده ای که وجود شما را تغییر میدهند

قبلا تاکید کرده ایم که بر خلاف تصور اولیه تان، وقتی از خود سوالی میپرسید که حتی ظاهرا پاسخش را نمیدانید، در حال انجام کار بیهوده ای نیستید ! بلکه به محض اینکه سوالاتی که از خود میپرسید تغییر کنند، فرکانس وجود و ذهن شما از همان لحظه به بعد تغییر مینماید و در نتیجه رویدادهای متفاوتی در ادامه زندگیتان، رقم خواهند خورد. از این رو این مقاله فقط به مجموعه ای از سوالات ساده اختصاص دارد که کافیست برای مدتی آنها را جلوی چشم خود قرار دهید، خواهید دید که فقط روخوانی کردن منظم این سوالها زندگی و وجود شما را در زمان کوتاهی، کاملا متحول میکند. اما این سوالات ساده و ابتدایی چه هستند ؟

  1. آیا میتوان همواره در اوج آرامش مطلق بود ؟ برای همیشه آرام بودن و حس عالی درونی، دقیقا چه علومی را باید یاد بگیرم ؟
  2. آیا ممکن است تحلیلها، افکار، و تمام تصورات فعلی من درباره آینده، نگرانیها، زندگی، حقیقت این جهان، خدا و…تماما اشتباه باشند ؟ آیا ممکن است تمام چیزهایی که فکر میکنم میدانم و بر اساس آنها ناراحت یا حتی خوشحال میشوم غلط باشند !؟
  3. اگر فرض کنم که اکنون بزرگترین موفقیت مالی در زندگی ام را به دست آورده ام، دقیقا چه حسی داشتم و چطور رفتار میکردم ؟
  4. اگر فرض کنم همین اکنون در بهترین رابطه عشقی مورد نظرم هستم، دقیقا چه حسی دارم ؟
  5. اگر فرض کنم همین حالا در بهترین وضعیت ممکن درونی و زندگی ایده آل ام هستم، چه حسی دارم ؟
  6. و…

این سوالات و بسیاری سوالات دیگر، دقیقا چیزهایی هستند که کافیست مکررا از خود بپرسید. با هر بار پرسیدن، ذهن ناخودآگاه به دنبال پاسخ گشتن را آغاز کرده و کم کم همین سوالات ساده وضعیت درون و زندگی شما را کاملا تغییر خواهند داد. تنها نکته اینجاست که سوالات را از خود بپرسید و سپس حتی گذرا از آن عبور کنید. بدین ترتیب به ذهن ناخودآگاه خود اجازه خواهید داد که در زمانهایی که حتی شما حواستان نیست، پاسخهایی را برای آن بیابد !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%