شاهانه بر تخت هوشیاری تکیه بزن، همه چیز خودش کنترل میشود


دقیقا نمیدانم چیز ساده ای که اکنون به شما خواهم گفت، در عین سادگی، چقدر تمام تلاشهای روزمره تان درتمام این سالها را برایتان عجیب خواهد کرد اما به هرحال آنرا میگویم ! این حقیقت ساده این است که “من” حقیقی یا هوشیاری شما، یک شاه تمام عیار است و تمام زیر دستانش(بدن، افکار، احساسات و…) به بهترین شکل و بدون نیاز به هیچ دخالتی، درحال هدایت بینقص این سیستم هستند ! همه مشکلات از جایی آغاز میشود که این پادشاه(هوشیاری یا همان ناظری که در عمق وجود شماست)، از تخت پادشاهی پایین می آید، دستمال کار به سر میبندد(!) و سعی میکند در کنار کارگران بایستد و بیل بزند یا آجرها را بالا و پایین کند ! اینجاست که کنترل تمام سیستم از دست خارج میشود و حتی عملکرد کارگران نیز با مشکل مواجه میشود ! (مقاله صوتی مربوط به مدیتیشن برای درک مفهوم هوشیاری، و افزایش آن)

بسیاری ها فکر میکنند برای زندگی کردن، نیازی به کنترل لحظه به لحظه همه چیز وجود دارد ! ممکن است ظاهرا اینطور به نظر برسد اما اگر خوب دقت کنید، زندگی هیچ نیازی به کنترل شما ندارد و شما عملا این وسط هیچ نقشی جز تداخل ندارید ! هیچ چیزی در تمام زندگی شما، به شما نیاز ندارد !

مثل یک شاه، بر تخت هوشیاری خود تکیه بزن، وظیفه شاه، به تخت سلطنت تکیه کردن و ناظر بودن است

تمام میلیونها سلول و همه بخشهای بدن شما، بصورت اتوماتیک، درحال طی کردن مسیر خود به بهترین و هوشمندانه ترین شکل هستند. میلیونها سلول موجود در بدن شما، همه بصورت تمام اتوماتیک و به بهترین نحو زندگی را پیش میبرند، میکروبها را میکشند، تنفس شما بصورت تمام اتوماتیک و حین خواب هم انجام میشود، حتی بدن و سیستم ذهنی شما، بصورت تمام اتوماتیک و ناخودآگاه از شما دربرابر خطر ها نیز حفاظت میکند ! همه چیز به بهترین شکل جریان دارد !

حال سوال اینجاست که این توهم لذت بخش کنترل داشتن یک “من” خود ساخته(Ego)، بر چیزهای مختلف از کجا آمده است !؟ چرا مثل یک شاه بر تخت هوشیاری و سلطنت خود تکیه نمیزنید و مثل یک مدیر عامل ناظر فعالیت بینقص و هوشمندانه همه چیز نمیشوید !؟ میترسید  بدون من دروغینی که ساخته اید، چیزی خراب شود !؟ مطمئن باشید اگر فقط یک چیز روند عملکرد بینقص این سیستم و زندگی شما را خراب کند، آن چیز تلاش برای تداخل شاه، در عملکرد کارگرانش است !

هوشیاری شما یک شاه تمام عیار است که فقط باید بر تخت خود تکیه بزند و ناظر باشد ! یک شاه، همواره برترین مزایا را میگیرد، بهترین احساسات و لذتها را تجربه میکند و در عین حال تقریبا هیچ کاری جز نظارت نمیکند ! یک شاه اگر واقعا شاهی کند، فقط کافیست نگاهی به زیر دستانش بندازد تا هرچیزی حتی بدون گفتن یک کلمه و فقط با عبور شاه از کنار زیر دستهایش اصلاح شود. دخالت را پایان دهید. شما باید شاهی کنید ! این “من” دروغین که وانمود میکنید در حال محافظت از آن هستید، اصلا نیازی به محافظت ندارد ! خودش کار خودش را به بهترین شکل بلد است ! کنترل را رها کنید ! قول میدهم هیچ چیز نخواهد شد ! همه چیز تحت کنترل به بهترین نحو ممکن است ! البته به شرطی که دخالت نکنید و به شاه بودن خود برسید. شما آن شاه ناظر هستید که هیچ آسیبی یا خطری شما را تهدید نمیکند ! اینقدر خود را با کارگرانتان یکی نکنید ! فقط به تخت هوشیاری ات تکیه بزن !(هو اوپونوپونو (ho’oponopono) یا پاکسازی کوانتومی، به سبک قدرت نامحدود ! روش بومیان هاوایی و وضعیت صفر مطلق، برای رسیدن به هر آنچه میخواهید، درمان بیماریها، ثروت، و… )صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع