چگونه میتوانید تنها با افزایش سطح هوشیاری ، تمام مشکلات زندگی خود را حل کرده ، و به اهداف خود ، بسیار سریعتر برسید ؟


قبل از شروع به خواندن این مقاله ، توصیه میکنیم ، مقاله ی “قدرت ضمیرخودآگاه شما بینهایت است ! اگر هر ۵ دقیقه ، تست هوشیار بودن را انجام نمیدهید ،شما نیز مانند اکثریت مردم کره زمین خواب هستید !” را مطالعه کنید.

در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم ، چگونه میتوانید ، تنها با افزایش سطح هوشیاری خود ، مشکلات موجود در زندگی خود را ، رفع کنید و با سرعتی بسیار بیشتر از گذشته ، به اهدافتان برسید.این مقاله ، برای شما ، بسیار ارزشمند خواهد بود ، زیرا ، در واقع ، برای هوشیار بودن ،عملا لازم نیست تلاش خاصی را انجام دهید ! اما در عوض ، با استفاده از آن ، میتوانید بزرگترین مشکلاتی که در حال حاضر در زندگی خود حس میکنید را حل و درمان کنید.این مقاله ، یکی از ارزشمند ترین مقاله های این وبسایت است پس به شما توصیه میکنیم با همه وجود و با دقت آنرا مطالعه فرمایید.

رابطه ی بین هوشیار بودن و حل مشکلات زندگی و رسیدن به اهداف چیست ؟!

سوال خوبیست !

همانطور که گفتیم ، اصولا ، 99 درصد مردم ، دائما در الگوهای ذهنی اتوماتیک هستند و اصلا هوشیار نیستند و بهتر است بگوییم اکثریت مردم کره زمین ، خواب هستند (مگر کسانیکه مقاله ی اشاره شده در ابتدای مقاله ی فعلی را خوانده و بکار بسته اند) !

وقتی شما هوشیاری لازم را ندارید ، بسیاری چیزها را نخواهید دید.مثلا ، ممکن است ، سالهای سال ، در کار کسل کننده ی فعلی خود ، تلاش کنید و واقعا با همه وجود خود نیز انرژی بذارید ، اما از یکی از عمیق ترین و قدرتمند ترین استعداد های پول ساز خودتان ، بیخبر و ناآگاه باشید !

در این حالت ، شما سالهای سال ، تلاش خواهید کرد.عمر شما ، سپری خواهد شد . و شما هیچ نتیجه ایی از کار کسل کننده و تکراری فعلی خود ، که حقوق کمی دارد ، نخواهید گرفت !

زیرا شما وارد الگویی تکراری شده اید(کار کردن در یک کار کسل کننده و تکراری که حقوق کمی دارد) و به همین علت ، در طول این مدت ، اصلا هوشیار نبوده اید !

به علت همین عدم هوشیاری ، شما ، در طی همه ی این سالها :

  1. از استعدادهای دیگر پولساز خود ، غافل بوده اید
  2. از رابطه هایی که در اطراف خود داشته اید و میتوانستید با استفاده از آنها به موفقیت برسید ، غافل بوده اید.
  3. از روشهایی که دیگر دوستانتان ، در تمام این سالها ، پول کسب میکردند ، تماما غافل بوده اید و حتی وقتی که آنها در کنار شما ، از فرصتهای جدید سرمایه گذاری حرف میزدند ، شما به خاطر هوشیار نبودن در آن لحظات ، در خواب بوده اید و هیچکدام از حرفهایشان را توجه نکرده اید.زیرا در الگوی اتوماتیک و ناآگاهانه ی کار کردن ، گیر کرده بودید.

اگر بخواهیم مثال دیگری را مطرح کنیم ، میتوان گفت که در بسیاری اوقات ، مسیری که برای رسیدن به هدف انتخاب میکنیم ، اشتباه است ! مثلا ممکن است شما سعی داشته باشید ، در یک منطقه که تعداد بسیاری سوپرمارکت دارد ، از طریق تاسیس یک سوپر مارکت دیگر ، جذب در آمد کنید و ثروتمند شوید !

مشکل اینجاست که ممکن است ، این کار را آغاز کنید ، سالها بهتر از هرکس دیگری انرژی بذارید ،اما به هیچ جایی نرسید.فکر میکنید چرا ؟

پاسخ ساده است : زیرا هوشیار نبوده اید.هوشیار بودن ، یعنی نظاره گر بودن.و از بیرون ، همه چیز را دیدن.هرچقدر بتوانید چیزهای بیشتری را ببینید و مد نظر قرار دهید ، هوشیار تر هستید.

مثلا ، کسی که همواره ، و در هر لحظه از زندگی خود ، مدام 5 سال بعد از زندگی خود را نیز در نظر میگیرد و آینده نگر است ، هوشیار تر است .کسی که همه ی طول عمر خود را میبیند ، از او نیز هوشیار تر است.کسی که به فکر اعتبار برند خود ، نزد مردم ، پس از مرگش است ، از همه هوشیار تر است و…

در واقع ، سطوح هوشیاری ، عملا بینهایت است و هرچقدر هوشیار تر باشید ، خواهید دید که میتوانید موفقیت های بزرگتری را کسب کنید زیرا تنها راه کنترل وجود پیچیده ی انسان ، افزایش سطح هوشیاری است.

بنابر این ، بسیاری اوقات ، برای حل مشکلات خود ، کافیست دست از هر تلاشی بکشید ! فقط از بیرون نظاره گر شوید.آیا مسیری که برای حل این مشکل یا رسیدن به هدفم انتخاب کرده ام ، درست است ؟ آیا واقعا انتخاب درستی کرده ام ؟ آیا راه ساده تری نیز برای حل این مشکلم وجود داشت ؟

با انجام این کار ، و افزایش سطح هوشیاری خود ، متوجه خواهید شد که در بسیاری اوقات ، شما در حال تلاش برای خوردن سوپ ، با چنگال بوده اید !!! و وقتی هوشیاری خود را افزایش میدهید ، در یک لحظه متوجه میشوید که میتوانید برای این کار ، از قاشق استفاده کنید ! و آن لحظه است که قدرت هوشیار بودن را حس خواهید کرد.

درواقع ممکن است شما برای ساعتها ، درحال تلاش برای خوردن سوپ ، با چنگال بوده باشید و پیشرفت هایی را نیز حاصل کنید ! اما برای خوردن سوپ ، از قاشق نیز میتوان استفاده کرد ! درواقع ، شما با آزاد کردن خلاقیت ذهن خود ، بسیاری اوقات میتوانید راه حل های میانبری را برای رسیدن به اهدافتان بیابید.

اکثریت مردم ، وقتی در طوفان مشکلات می افتند ، فقط دست و پا میزنند ! حال آنکه بد نیست لحظه ایی از هر فکری بیرون بیایید و فقط سطح هوشیاری خود را بالاتر ببرید ، به زودی خواهید دید که جزیزه ایی ، دقیقا در چند متری شما قرار داشته ، اما آنقدر بیتابی کرده و دست و پا زده اید که آنرا ندیده اید !

 صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع