1. تمام آنچه که در مسیر رشد باید انجام دهید این است که سطح هوشیاری خود را بالا ببرید و به چیزهای بیشتری دقت کنید


هر انسانی دوست دارد رشد کند و در هر جایگاهی که هست، تمام قوا و پتانسیل های درونی خودش را شکوفا سازد و هر لحظه، به حقایق بیشتری از حقیقت این جهان آگاه شود. اما به زبان خیلی ساده، رسیدن به این هدف چگونه ممکن است ؟

بیشتر بخوانید تمام آنچه که در مسیر رشد باید انجام دهید این است که سطح هوشیاری خود را بالا ببرید و به چیزهای بیشتری دقت کنید

2. بسیاری از شیرینی های زندگی پشت تلخی ها هستند


زمانی که یک انسان میخواهد خیر و صلاح و خوشبختی خودش یا حتی کشورش را در ذهنش متصور شود، فقط یک سری خوبیها و رویدادهای خوب(از نظر خود) را متصور میشود و فکر میکند این چیزی است که در جهان حقیقی، بهترین اتفاق ممکن را رقم میزند. حال آنکه حقیقت چیز دیگری است.

بیشتر بخوانید بسیاری از شیرینی های زندگی پشت تلخی ها هستند

3. اگر حتی به اندازه 1 دانه عدس، نیازی به کسی یا چیزی در بیرون از خود داشته باشید، حمایت هوشیاری واحد را از دست داده اید


انسان موجودی است که دائما به طمع و به امید چیزهایی بیرون از خود می افتد و تا زمانی که در قالب هویت دروغین یا همان “من” اش زندگی کند و قدرت و هوشیاری عمیقی که ذاتا در وجودش حاکم است را از یاد ببرد، هر لحظه به طمع چیزی می افتد و تصور میکند چیزی بیرون از خودش هست که میتواند منفعتی را نصیبش کند. زهی خیال باطل !

بیشتر بخوانید اگر حتی به اندازه 1 دانه عدس، نیازی به کسی یا چیزی در بیرون از خود داشته باشید، حمایت هوشیاری واحد را از دست داده اید

5. حقیقت، خیلی خیلی دورتر از آن چیزی است که تا به امروز در اطراف خود دیده یا شنیده اید!


یکی از چیزهایی که توجه به آن، بسیار مهم است، ارتباط حقیقت ذاتتان و هستی، با وضعیت فعلی جهان اطراف شماست(سیاست، ادعاهایی که از اطرافیان شنیده اید، مکاتب و مذاهب و حرفهایی که میشنوید و…). و باید بدانید متاسفانه، حقیقت این جهان و وجود شما، هیچ ارتباطی به وضعیتی که در اطرافتان میبینید یا میشنوید ندارد. در حقیقت حتی با وجود اینکه تمامی مذاهب به زبانهای مختلف، از حقیقت واحدی حرف زده اند، اما آنچه این روزها در اطراف خود میبینید، دیگر واقعا ربطی به آن حقیقت نیز ندارد !!!

بیشتر بخوانید حقیقت، خیلی خیلی دورتر از آن چیزی است که تا به امروز در اطراف خود دیده یا شنیده اید!

6. اهمیت هوشیاری و ناظر بودن در خلق خواسته مورد نظر، بر اساس مفهوم Collapse شدن تابع موج در فیزیک کوانتوم


در این مقاله با مطرح کردن مباحثی از فیزیک کوانتوم، به اهمیت ناظر و آنچه که به آن توجه میکنید خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید اهمیت هوشیاری و ناظر بودن در خلق خواسته مورد نظر، بر اساس مفهوم Collapse شدن تابع موج در فیزیک کوانتوم

7. ذهن های باهوش تری، شما را کنترل و هدایت کرده و میکنند… چرا مردم عادی، معمولا تا انتهای عمر در همان سطح عادی جامعه باقی میمانند ؟


اگر بخواهیم کمی بدبینانه نگاه کنیم(دقت کنید که کمی بدبینی نیز هیچ عیبی ندارد، به شرطی که آگاه باشیم این هم فقط یک زاویه دید است نه حقیقت مطلق)، باید بگوییم معمولا کمتر کسی از مردم عادی، میتواند به سطوح بالاتر رشد و ثروت و…دست یابد(با این وجود عده زیادی هم موفق میشوند). در این مقاله به علت این موضوع خواهیم پرداخت و راه حلها را به شما نشان میدهیم.

بیشتر بخوانید ذهن های باهوش تری، شما را کنترل و هدایت کرده و میکنند… چرا مردم عادی، معمولا تا انتهای عمر در همان سطح عادی جامعه باقی میمانند ؟

8. آیا رشد یافته ترین فرد، فقط مهربانترین، صبور ترین، و آرام ترین و در یک کلام فقط تجمع صفات مثبت باید باشد !؟


سوال بسیار رایج خیلی هاست تا بدانند آیا یک فرد رشد یافته، نهایتا قرار است فقط تجمع صفات مثبت شود !؟

بیشتر بخوانید آیا رشد یافته ترین فرد، فقط مهربانترین، صبور ترین، و آرام ترین و در یک کلام فقط تجمع صفات مثبت باید باشد !؟

10. آخرین بخش کوچک رنگ نشده از خانه خود را، که مقابل چشمان شماست، موقتا از یاد ببرید ! جنگ با اثر زیگارنیک، مهارت ارزشمند رها کردن موقت کارهای زمانبر و طولانی، بصورت نیمه تمام


اثر زیگارنیک (Zeigarnik effect) بیان میدارد که کارهای نیمه تمام، ذهن انسان را به شدت درگیر خود میکنند. و این دقیقا موضوعی است که در این مقاله، نکته ای ارزشمند را درباره آن به شما خواهم گفت !

بیشتر بخوانید آخرین بخش کوچک رنگ نشده از خانه خود را، که مقابل چشمان شماست، موقتا از یاد ببرید ! جنگ با اثر زیگارنیک، مهارت ارزشمند رها کردن موقت کارهای زمانبر و طولانی، بصورت نیمه تمام

11. “شما” هرگز نخواهید توانست “هوشیار” یا در لحظه “حاضر” شوید


برخیها با خواندن مقالات، تازه به اهمیت بسیار بالای هوشیاری و حضور در لحظات پی برده، و تمارینی مثل مدیتیشن را آغاز کرده اند. اما انگار هرچقدر که تلاش میکنند، بالاخره کلی جاها از خود بیخود شده و حضور در لحظات را در مسیر زندگی خود از دست میدهند. این گره چگونه باز میشود !؟

بیشتر بخوانید “شما” هرگز نخواهید توانست “هوشیار” یا در لحظه “حاضر” شوید

12. ارزشمندترین آرزو و خواسته شما رسیدن به چه چیز یا چه تجربه ایست ؟


افراد در بازه های مختلف زندگی خود، دارای خواسته های متفاوتی هستند و آرزوهای گوناگونی در سر دارند. اما به راستی میان این خواسته های روزمره تان، ارزشمندترین خواسته چه می تواند باشد؟

بیشتر بخوانید ارزشمندترین آرزو و خواسته شما رسیدن به چه چیز یا چه تجربه ایست ؟

13. میزان حضور سادگی در زندگی شما، معیاری بسیار دقیق از سطح هوشیاری فعلی شماست


تمام مقالاتی که قدرت نامحدود تاکنون نوشته است، با هدف افزایش سطح هوشیاری شما در زندگی است که نهایتا باعث میشود خودتان کنترل تمام زندگی را به دست گرفته و بهترینها را بصورت ارادی، و نه سرسری و ناخودآگاه، در مسیر خود خلق کنید. در این میان، هر از چند گاهی، یک معیار دم دستی و قابل استفاده برای سنجش وضعیت خودتان داده میشود تا وضعیت فعلی خود را متوجه شوید. یکی از معیارهای بینظیر هوشیاری، سادگی است.

بیشتر بخوانید میزان حضور سادگی در زندگی شما، معیاری بسیار دقیق از سطح هوشیاری فعلی شماست

14. توان کنترل و تغییر واقعیت و رویدادهای زندگیتان چگونه حاصل میشود؟


هرچه شما در “دقیق دیدن” و “تفسیر کردن” واقعیتها و رویداد ها توانمندتر شوید، بهتر خواهید توانست آن ها را کنترل کرده و سپس تغییر دهید. زمانی که توانایی تفسیر چیزی را دارید یعنی توانسته اید آن را درک کنید. راه های بسیاری جهت درک بهتر و روش های متعددی برای تفسیر دقیق تر وجود دارد.

بیشتر بخوانید توان کنترل و تغییر واقعیت و رویدادهای زندگیتان چگونه حاصل میشود؟

15. کافیست ذهنتان داده ها را دریافت کند، خودش میداند چطور آنها را پردازش و از آنها استفاده کند و یاد بگیرد


حتی جدیدترین تحقیقات علمی نیز تایید میکنند، که اگر ذهنتان داده ها را به هر شکل ممکن دریافت کند، خودش باقی راه، یعنی استفاده و پردازش و یادگیری از آن داده ها را خوب بلد است ! اما این جمله ساده، چرا خبر فوق العاده ای برای شما باید باشد !؟

بیشتر بخوانید کافیست ذهنتان داده ها را دریافت کند، خودش میداند چطور آنها را پردازش و از آنها استفاده کند و یاد بگیرد

16. سطح هوشیاری و وضعیت درونیتان، هر لحظه روی رفتار و احساسات حیوان خانگیتان نیز مستقیما اثر میگذارد


این روزها تقریبا در هر شهری، وقتی سری به بیرون بزنید، حیواناتی مانند سگها و گربه ها و سایر حیوانات را که به همراه صاحبان خود به بیرون می آیند خواهید دید. شاید هم خود یا اطرافیانتان، یکی از همین افراد باشید. اگر اینطور است، این مقاله مخصوص شماست. البته کسانیکه هیچ حیوانی ندارند نیز از این مقاله نکته عمیقی را یاد خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید سطح هوشیاری و وضعیت درونیتان، هر لحظه روی رفتار و احساسات حیوان خانگیتان نیز مستقیما اثر میگذارد

17. یادگیری هیچ چیز مربی نمیخواهد، جز یک چیز ! پس از آن، هرچیزی را خودتان میتوانید یاد بگیرید


این روزها رایج شده که برای هر چیزی مربی گرفته شود. با وجود تمام مزایای بینظیر یک مربی عالی، حقیقت امر این است که فقط یک چیز مربی یا تمرین کافی توسط خودتان را میخواهد. که اگر آنرا یاد بگیرید، واقعا هر چیز دیگر، از حرفه ای ترین ورزشها تا هر امر دیگری را خودتان یاد خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید یادگیری هیچ چیز مربی نمیخواهد، جز یک چیز ! پس از آن، هرچیزی را خودتان میتوانید یاد بگیرید

18. تمرین قصد پیوسته حین دست زدن به دیوار، برای پرورش قدرت اثر گذاری ذهن انسان بر جهان فیزیکی و رویدادها


سوال شده بود که چگونه میتوان قدرت اثر گذاری ذهن بر ماده را از درون پرورش داد. در این مقاله تمرینی گفته میشود که انجام منظم آن، بخش مرتبط با اثر گذاری متافیزیکی بر جهان فیزیکی در ذهنتان را پرورش میدهد.

بیشتر بخوانید تمرین قصد پیوسته حین دست زدن به دیوار، برای پرورش قدرت اثر گذاری ذهن انسان بر جهان فیزیکی و رویدادها

19. تجربه درونی بینظیری داشتم که آنرا از دست دادم و دیگر نتوانستم به آن برسم


یکی از تجربیات مشترکی که برخی افراد در مسیر رشد(در سطوح بالا) پیدا میکنند این است که میگویند زمانی تجربه بسیار خاص و وضعیت بسیار غیر قابل وصفی از هوشیاری و آگاهی را داشتم ولی از زمانی به بعد(مثلا از فلان رویداد به بعد)، آنرا از دست دادم و هرچقدر تلاش میکنم دیگر آن حس و حال و آگاهی و هوشیاری، برنمیگردد. در این مقاله درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید تجربه درونی بینظیری داشتم که آنرا از دست دادم و دیگر نتوانستم به آن برسم

20. تا زمانیکه فکر میکنید و از درون با خود حرف میزنید، مارِ درونیتان(هویت دروغین)، در حال خلق رنج و مشکلات جدید و پیچیده تری برای شماست


“تابحال فکر کرده اید چرا از درون با خود حرف میزنید !؟! مگر درونتان چند نفر است که با خود حرف میزنید !؟ اگر شما همان صدای حرف زننده هستید، پس شنونده کیست !؟ اگر شنونده اید، پس حرف زننده کیست !؟!؟

اگر شما واقعا همان صدا هستید، پس در دو یا سه سال اول زندگی و قبل از اینکه جامعه به شما زبان را یاد دهد، کجا بودید و چرا صدایی نبود !؟!؟ تکلیف خود را مشخص کنید. شنونده اید یا صدای حراف درونی !؟”
(قدرت نامحدود)

اگر بتوانید تمام حقیقتی که در این مقاله، قصد مطرح کردنش برای شما وجود دارد را درک کنید(که اصلا کار راحتی نیست)، بزرگترین حقیقت تمام عمر خود را یافته اید. در این مقاله پس از گفتن هر جمله(حقیقت)، در داخل پرانتز مثالهایی از صدای هویت دروغین یا منِ دروغینتان را مطرح خواهم کرد تا اندکی به فریبکار بودنش پی ببرید و بتوانید این دشمن درونی را که تمام مشکلات زندگیتان را خودش خلق کرده است شناسایی و متوقف کنید و حقیقت را (هوشیاری و بودن بدون فکر در همین لحظه و آگاه شدن به اینکه چه چیزهایی نیستید اما فکر میکردید همانهایید !) مستقیما تجربه کنید.

بیشتر بخوانید تا زمانیکه فکر میکنید و از درون با خود حرف میزنید، مارِ درونیتان(هویت دروغین)، در حال خلق رنج و مشکلات جدید و پیچیده تری برای شماست

21. هوشیاری انرژتیک و احساسی، قدرتمندترین چیزی که به تنهایی برای یک زندگی ایده آل کافی است


آگاه هستید که در مقالات قدرت نامحدود، بارها روی اهمیت هوشیاری به عنوان مهمترین موضوع تا انتهای عمرتان، که همه ابعاد زندگی شما را بهترین میکند، صحبت کرده ایم. هوشیاری را مانند عضله ای ذهنی و مجزا تصور کنید که با تمرین(حضور بدون فکر در لحظه و مدیتیشن)، قابل تقویت است. و باعث میشود که دقیقا ناظر شوید چه افکار و فرآیندهای درونی  بدون اینکه آگاه باشید زندگی شما را جهت میدادند و همین ناظر و هوشیار بودن، اتوماتیک آنها را رفع و اصلاح و بی اثر میکند. در این میان، مهمترین نوع هوشیاری، هوشیاری انرژتیک و احساسی است.

بیشتر بخوانید هوشیاری انرژتیک و احساسی، قدرتمندترین چیزی که به تنهایی برای یک زندگی ایده آل کافی است

22. قدرت حقیقت این جهان، سطح هوشیاری پایین را مدام در هم میکوبد تا نهایتا حضور کامل در “همین لحظه” حاصل شود


مسیر زندگی و رویدادهای سخت و یکباره آن، به سادگی و مکررا، سطح هوشیاری پایین تر را در هم میکوبد و با آن میجنگد.

بیشتر بخوانید قدرت حقیقت این جهان، سطح هوشیاری پایین را مدام در هم میکوبد تا نهایتا حضور کامل در “همین لحظه” حاصل شود

23. آیا برای حضور هوشیارانه در لحظه، لازم است که جدی باشم و هر کاری نکنم ؟!


سوال شده بود که آیا یک فرد که هوشیاری خود را رشد داده، رفتارهایش تماما جدی و سر و سنگین است ؟! اصلا آیا چنین فردی لبخند هم میزند یا با همه جدی است !؟

بیشتر بخوانید آیا برای حضور هوشیارانه در لحظه، لازم است که جدی باشم و هر کاری نکنم ؟!

24. معیارهایی برای سنجش سطح هوشیاری فعلی یا Consciousness شما


با اینهمه تاکیدی که قدرت نامحدود بر موضوع هوشیاری و افزایش آن دارد، خیلیها دوست دارند ببینند در حال حاضر در چه سطحی از آن قرار دارند. این مقاله به شما کمک میکند پاسخ این سوال را بیابید.

بیشتر بخوانید معیارهایی برای سنجش سطح هوشیاری فعلی یا Consciousness شما

26. پرسش عالی از قدرت نامحدود : آیا ممکن است همین هوشیاری که اینقدر روی آن مانور میدهید هم روزی کنار رود و چیز عمیق تری روی دستش بیاید ؟!


سوال بسیار خوبی توسط یکی از قدرت نامحدودیها، در مورد موضوع هوشیاری مطرح شد که جاداشت در یک مقاله به آن پرداخته شود.

بیشتر بخوانید پرسش عالی از قدرت نامحدود : آیا ممکن است همین هوشیاری که اینقدر روی آن مانور میدهید هم روزی کنار رود و چیز عمیق تری روی دستش بیاید ؟!

27. در لحظه حضور داشته باشید، دیگر هرگز غافلگیر نخواهید شد


سوال شده بود که چرا زندگی و رویداد های خارجی بعضا مارا غافلگیر میکند و آیا میتوان غافلگیر نشد !؟ شاید شما هم بارها تجربه کرده باشید که یک رویداد خارجیِ ظاهرا غیر قابل پیش بینی، در زندگی شما رخ دهد و دقیقا در زمانی که فکرش را هم نمیکردید، شما را کاملاً شوکه و غافلگیر کند. اما علت این غافلگیر شدن چیست !؟

بیشتر بخوانید در لحظه حضور داشته باشید، دیگر هرگز غافلگیر نخواهید شد

28. ناظر بودن و حضور در لحظه، چگونه هر الگو و رفتار ناهوشیارانه ای را اصلاح میکند ؟


احتمالاً در قدرت نامحدود، زیاد شنیده اید که گفته می‌شود ” هوشیاری به تنهایی درمانگر است “. اما دقیقا چه قدرتی در ناظر بودن و هوشیاری هست که آن را این قدر مؤثر می‌کند؟ اصلا ناظر بودن و هوشیاری چیست !؟!؟

بیشتر بخوانید ناظر بودن و حضور در لحظه، چگونه هر الگو و رفتار ناهوشیارانه ای را اصلاح میکند ؟

29. چطور به عمیق ترین نیت های فرد مقابل دقیقا آگاه شوید ؟


به عنوان مثالهایی پیش پا افتاده و روزمره، تصور کنید ماشین شما خراب شده است و میخواهید آنرا به یک تعمیرگاه خوب و منصف ببرید و هیچکس را در تمام شهر نمیشناسید ! یا اینکه در یک کشور خارجی هستید و میخواهید به یک رستوران خوب بروید، بدون اینکه کسی سر شما کلاه بگذارد(یا حتی در کشور خودتان هستید و میخواهید رستورانی با غذای خوب را شناسایی کنید) ! یا حتی میخواهید با کسی ازدواج کنید و او را دقیق نمیشناسید. آیا میتوان به عمیق ترین نیت های فرد مقابل پی برد ؟

بیشتر بخوانید چطور به عمیق ترین نیت های فرد مقابل دقیقا آگاه شوید ؟

30. دریافت انرژی بی پایان از وضعیت صفر مطلق یا وضعیت هوشیاری مطلق ابراز نشده و بدون فرم(منشا یا همان صفر مطلق)


سطح و لایه ای از هوشیاری وجود دارد که برای هرکسی قابل دسترسی است و در آن، انرژی مطلق برای خلق هرچیزی وجود دارد. همان جا و منشاء ای که از آن ایجاد شده اید و هر شب، زمانی که به خواب عمیق میروید هم به همانجا بر میگردید. میخواهید درباره این سطح از هوشیاری بیشتر بدانید ؟

بیشتر بخوانید دریافت انرژی بی پایان از وضعیت صفر مطلق یا وضعیت هوشیاری مطلق ابراز نشده و بدون فرم(منشا یا همان صفر مطلق)

31. تاباندن پرتو هوشیاری بر یادگیری، مطالب جدید را فقط و فقط همانطور که هستند ببینید


هوشیاری به عنوان قدرتمند ترین بخش در وجود شما، میتواند در آموزش و یادگیری شما نیز تحولات بزرگی ایجاد کند و قبلا نیز مقالاتی در این مورد نوشته شده است. در این مقاله نکته مهم دیگری در مورد نحوه تاثیر گذاری هوشیاری بر یادگیری مطالب مطرح میگردد.

بیشتر بخوانید تاباندن پرتو هوشیاری بر یادگیری، مطالب جدید را فقط و فقط همانطور که هستند ببینید

32. پاسخ به پرسش یکی از قدرت نامحدودیها : کلمه “هوشیاری” را پس زمینه گوشی ام کرده ام تا از یادم نرود


به سوال ظریفی که توسط یکی از همراهان خوب قدرت نامحدود پرسیده شد توجه کنید :
” با سلام و تشکر از اینکه مسیر حقیقت را برای ما روشن میکنید

سوالی داشتم و آن اینکه، پس از مطالعات زیادی که در سایت شما داشتم اکنون کاملا متوجه شده ام که چقدر ناهوشیارانه زندگی میکردم و اصلا روی هوشیاری ذهن خودم کار نکرده بودم. در حقیقت متوجه شدم و مستقیما تجربه کردم که بصورت عادی ما حتی 1 درصد هم هوشیار نیستیم و مهمتر از همه سطوح هوشیاری بینهایت هستند و حتی یک درصد ارتقای هوشیاری فعلی، زندگی مارا به شکل قابل توجه ای دچار تحولات مثبت میکند(و این را در زندگی خود به وضوح دیدم). و فهمیدم که واقعا اگر هوشیاری خود را افزایش ندهم، انگار همه چیز به شکل تقدیر و سرنوشت و اجباری است.

با توجه به این نکته، پس زمینه گوشی و کامپیوتر ام را به کلمه Consciousness (هوشیاری)، تغییر داده ام تا هوشیار بودن و هوشیارانه در لحظه حضور داشتن و زندگی کردن، در هر لحظه از یادم نرود. نظر شما درباره این کار چیست ؟ مطمئن هستم مثل همیشه بهترین پاسخ را از قدرت نامحدود میتوانم بگیرم. با تشکر ویژه از قدرت نامحدود “

بیشتر بخوانید پاسخ به پرسش یکی از قدرت نامحدودیها : کلمه “هوشیاری” را پس زمینه گوشی ام کرده ام تا از یادم نرود

33. روشن شدن به حقیقت این جهان یا Enlightenment، از کجا بفهمم که واقعا حقیقت را تجربه کرده ام ؟!


موضوع روشن شدن به حقیقت، و تجربه مستقیم حقیقت این جهان، چیزی است که ادیان و مکاتب مختلف به آن پرداخته و همه بصورت واحد به آن اشاره کرده اند. حال سوالی که پیش می آید این است که اگر در مسیر یافتن حقیقت هستم، دقیقا از کجا بدانم که واقعا حقیقت را تجربه کرده ام یا خیالاتم بوده است ؟

بیشتر بخوانید روشن شدن به حقیقت این جهان یا Enlightenment، از کجا بفهمم که واقعا حقیقت را تجربه کرده ام ؟!

34. از درون غافل و محو بیرون شو، هم درون را از دست خواهی داد هم بیرون


انسانها ذاتا و بر اساس چیزهایی که از جامعه و آموزشهای رایج در طول عمر خود یاد میگیرند، مدام محو جهان بیرون هستند و توجه آنها آرام و قرار ندارد. آنها هر لحظه محو دغدغه یا حتی حس خوب یا بدی در جهان بیرون از خود هستند و همین ثبات را از آنها میگیرد. یکی از مهمترین چیزهایی که باید در مسیر رشد و رسیدن به آرامش مطلق در خود پرورش دهید، این است که همواره محو فضای درونی یا همان (تجربه کننده) باشید، نه تجربه شونده. زیرا هر لحظه که محو چیزی در جهان بیرون شوید، نه تنها در حقیقت آنرا زودتر از دست خواهید داد، بلکه ثبات و آرامش درونی خود را نیز از دست میدهید.

بیشتر بخوانید از درون غافل و محو بیرون شو، هم درون را از دست خواهی داد هم بیرون

35. شکار گنجشک با سلاح RPG ! تاباندن قدرت هوشیاری بر مبحث آموزش و یادگیری


اگر مقالات قدرت نامحدود را خوانده باشید، احتمالا واقفید که هوشیاری چقدر موضوع پر اهمیتی است و افزایش آن، چقدر مهم است(به عنوان مهمترین مسیری که برای رشد در تمام ابعاد، باید به آن اهمیت دهید).

آیا میدانید همین هوشیاری در آموزش و یادگیری نیز(مثلا سر کلاس دانشگاهتان!)، میتواند معجزه کند !؟ با این مقاله همراه شوید.

بیشتر بخوانید شکار گنجشک با سلاح RPG ! تاباندن قدرت هوشیاری بر مبحث آموزش و یادگیری

36. به هیچ قیمتی حضور در لحظه و هوشیاری را از دست ندهید، حتی یک لحظه از دست دادن هوشیاری جریمه دارد !


تاکنون چندبار شده است که به عجله بیفتید، بیش از حد تلاش کنید یا حضورتان در لحظه را به هر علتی از دست بدهید؟

بیشتر بخوانید به هیچ قیمتی حضور در لحظه و هوشیاری را از دست ندهید، حتی یک لحظه از دست دادن هوشیاری جریمه دارد !

37. همه ما و تمام آفرینش، یک وجود واحدیم که به فرمهای مختلف ظهور کرده است…


خیلیها دوست دارند منِ حقیقی خود را بشناسند و بدین منظور سوالهای زیادی را هم به قدرت نامحدود ارسال میکنند. این مقاله یک چشم انداز و تجربه خیلی مختصر ولی واضح، از حقیقت وجودیتان را به شما نمایش خواهد داد.

بیشتر بخوانید همه ما و تمام آفرینش، یک وجود واحدیم که به فرمهای مختلف ظهور کرده است…

38. نقش معجزه آسای هوشیاری و حضور کامل در لحظه در ارتباطات شما با افرادی در سطح هوشیاری پایین تر


احتمالا برخی اوقات شده باشد که در کنار افرادی نشسته باشید که هوشیاری بالایی ندارند. اما در این شرایط چه میتوان کرد ؟ با این افراد باید چگونه رفتار کرد ؟ آیا این افراد ناهوشیار باید از روی کره زمین محو شوند !؟!؟!

بیشتر بخوانید نقش معجزه آسای هوشیاری و حضور کامل در لحظه در ارتباطات شما با افرادی در سطح هوشیاری پایین تر

39. چطور بالا یا پایین بودن وضعیت هوشیاری یا Consciousness خود را متوجه شوید ؟


برخیها سوال میکنند چطور میتوان متوجه شد که هوشیاری بالایی داریم یا هوشیاریمان کم است ؟ (تست رشد فردی و هوشیاری قدرت نامحدود)

بیشتر بخوانید چطور بالا یا پایین بودن وضعیت هوشیاری یا Consciousness خود را متوجه شوید ؟

40. نقش‌هایی که بازی می‌کنید را رها کنید یا حداقل هوشیار شوید که فقط یک نقش هستند


آیا تابه‌حال به نقش‌های متعددی که در طی روز بازی می‌کنید توجه کرده‌اید؟ آگاه شدن به این نقشها یکی از بزرگترین گامهایی است که باید دیر یا زود برای رشد بردارید و تا زمانیکه هوشیار نشوید که چه نقش هایی بازی میکنید و غرق نقشهایتان باشید، رشد حقیقی را تجربه نخواهید کرد، به همین علت این مقاله برای کسانیکه به دنبال رشد حقیقی هستند بسیار پر اهمیت است.

بیشتر بخوانید نقش‌هایی که بازی می‌کنید را رها کنید یا حداقل هوشیار شوید که فقط یک نقش هستند

41. لحظه حال، برآیند تمام تصمیمات گذشته شما و آینده، برآیند حال و همین لحظه شما خواهد بود


در این لحظه شما در حال خواندن این مقاله هستید، زیرا لحظاتی پیش تصمیم گرفتید آن را مطالعه کنید. این تصمیمات گذشته شماست که وضعیت شما در لحظه حال را، هر طور که هست(خوشایند یا ناخوشایند)، رقم زده است.
بیشتر بخوانید لحظه حال، برآیند تمام تصمیمات گذشته شما و آینده، برآیند حال و همین لحظه شما خواهد بود

42. استفاده از Remote Viewing برای رسیدن به مقدار کاملا مشخصی پول، در مدت معین


یکی از کاربردهای بسیار جالب Remote Viewing، استفاده از آن برای یافتن ایده های ارزشمند است. اگر چیزی درباره این فرآیند نمیدانید، به مقاله مربوط به Remote Viewing مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید استفاده از Remote Viewing برای رسیدن به مقدار کاملا مشخصی پول، در مدت معین

43. چطور افراد را از هیپنوتیزم خارج کنید !؟


در مقالات زیادی از قدرت نامحدود، یاد میگیرید که چطور خود یا دیگران را با اهداف سازنده و البته سودبخش، هیپنوتیزم کنید. این مقاله دقیقا در مقابل این موضوع قرار میگیرد. یعنی چطور میتوانید فرد هیپنوتیزم شده را از آن خارج کنید.

بیشتر بخوانید چطور افراد را از هیپنوتیزم خارج کنید !؟

44. تغییری جزیی ولی بسیار موثر در ادبیات مورد استفاده تان، که هوشیاری شما را بالاتر میبرد


” اگر هوشیاری خود را، حتی فقط برای 1 درصد هم بالاتر ببرید، زندگی کاملا بهتر و متفاوتی را تجربه خواهید کرد…(قدرت نامحدود) “

زبان، تقریبا مهمترین ابزاری است که تونل های واقعیتی که تجربه میکنید را رقم میزند. و این بدین معناست که بخش بزرگی از تجربه شما از زندگی و احساسات درونی که در طی روز تجربه میکنید، عصبانی شدنهایتان، افسرده شدن هایتان و…توسط نوع ادبیات و زبانی که استفاده میکنید رقم میخورد. در این مقاله ادبیات ساده ای را یاد خواهید گرفت که از غرق شدن شما در تونل های واقعیت جلوگیری میکند.

بیشتر بخوانید تغییری جزیی ولی بسیار موثر در ادبیات مورد استفاده تان، که هوشیاری شما را بالاتر میبرد

45. چطور لهجه، تن صدا و نحوه حرف زدنتان در زبان مورد نظر را بهبود دهید


این مقاله برای کسانی نوشته میشود که دوست دارند با لهجه، تن صدا و لحن بهتری صحبت کنند، کلمات بهتری انتخاب کنند و در این زمینه نسبت به قبل پیشرفت کنند.

بیشتر بخوانید چطور لهجه، تن صدا و نحوه حرف زدنتان در زبان مورد نظر را بهبود دهید

46. مدیتیشن چطور میتواند در روزهای دردناک بیماری به شما کمک کند ؟


در برخی موارد ممکن است بیماری سختی دچار شده باشید که لازمه مراحل درمانی آن، تحمل دردهایی شدید باشد. در اینصورت، مدیتیشن میتواند به خوبی به شما کمک کند تا درد ها را حس نکنید.

بیشتر بخوانید مدیتیشن چطور میتواند در روزهای دردناک بیماری به شما کمک کند ؟

47. ناهوشیاری چطور حصارها را به دور شما میکشد ؟ با تنها محدود کننده آشنا شوید


به ازای هر لحظه که بدون هوشیاری سپری میکنید، حصارهایی دور بینهایت وجود شما را احاطه میکنند و از آن میکاهند. آیا به حصارهای خود آگاهید ؟

بیشتر بخوانید ناهوشیاری چطور حصارها را به دور شما میکشد ؟ با تنها محدود کننده آشنا شوید

48. آیا هوشیار بودن مداوم و هوشیارانه زندگی کردن به معنای اتلاف بیشتر انرژی است ؟


شاید در قدرت نامحدود روی چیزی بیش از افزایش سطح هوشیاری و رسیدن به سطوح بالاتر انرژی تاکید نشده باشد زیرا هوشیاری همه چیز است. بصورت خلاصه، هوشیاری یعنی ناظر بودن و بودن و درک کامل “این لحظه”، هوشیاری شاه وجود شماست که با تمارینی مانند مدیتیشن به اوج خود میرسد. اما سوال شده بود که آیا این هوشیار بودن مداوم، انرژی بیشتری مصرف نمیکند ؟!

بیشتر بخوانید آیا هوشیار بودن مداوم و هوشیارانه زندگی کردن به معنای اتلاف بیشتر انرژی است ؟

49. بزرگترین جهش ها در آینده توسط چه علمی ایجاد خواهند شد ؟


آیا درباره آینده علم بشر فکر کرده اید ؟ فکر میکنید کدام علم و یا کدام زمینه بزرگترین و دست نخورده ترین تحولات را در تمام تکنولوژیهای موجود روی کره زمین ایجاد خواهد کرد ؟ کدام زمینه بیشترین و اسرار آمیز ترین ناگفته ها را دارد ؟

بیشتر بخوانید بزرگترین جهش ها در آینده توسط چه علمی ایجاد خواهند شد ؟

51. آیا امکان پیش بینی بازار بورس یا مسابقات فوتبال بر اساس قابلیتهای شهودی ذهن وجود دارد ؟


افراد زیادی هستند که بازار بورس یا حتی مسابقات فوتبال را در سرتاسر جهان پیش بینی میکنند و به عنوان یک حرفه یا شغل، به آن پرداخته اند. اما حقیقت این است که اکثریت، چه به زبان بیاورند و چه به زبان نیاورند، در حال پرداخت ضرر های بزرگی هستند. آیا امکان استفاده از مهارتهای شهودی و فرآیند هایی مانند Remote Viewing برای پیش بینی این موارد و کاهش این ضررها وجود دارد ؟

بیشتر بخوانید آیا امکان پیش بینی بازار بورس یا مسابقات فوتبال بر اساس قابلیتهای شهودی ذهن وجود دارد ؟

53. آیا واقعا میتوان از گذشته یا آینده یا مکانی در فاصله ای دورتر، اطلاعاتی بدست آورد ؟


آیا واقعا میتوان از رویدادی در گذشته یا آینده یا از یک رویداد در مکانی دورتر، اطلاعاتی بدست آورد ؟

بیشتر بخوانید آیا واقعا میتوان از گذشته یا آینده یا مکانی در فاصله ای دورتر، اطلاعاتی بدست آورد ؟

54. شاه متواضع و درمانگر بلامنازع وجود خود را بشناسید


هوشیاری، شاه وجود شماست و اگر بخواهیم یک جز از وجود شما را به عنوان مقدس ترین و شگفت انگیز ترین بخش نام ببریم (که تمام علم و تمام آفرینش در توصیف آن عاجز است)، باید بدون مکث، نامی از هوشیاری ببریم. با این وجود، این شاه، بسیار متواضع است ! هوشیاری همان چیزی است که در سیستم چاکراها از آن به عنوان چشم سوم نام برده میشود که قطعا از قدرتهای شگفت انگیز آن زیاد شنیده اید. بد نیست بیشتر با آن آشنا شوید.

بیشتر بخوانید شاه متواضع و درمانگر بلامنازع وجود خود را بشناسید

55. یک فرد در سطح چاکرای چشم سوم، چگونه کسی که به او بدی یا توهین میکند را کماکان درک میکند و عاشقش است ؟ او چگونه همواره آرام است ؟


انسانها معمولا، وقتی رفتار بدی را از جانب کسی تجربه میکنند یا کسی به آنها توهین میکند، ناراحت میشوند و همچنین کمی حس تنفر را نسبت به آنها پیدا میکنند. اما کسی که چاکرای چشم سوم او باز شده است، چگونه در چنین شرایطی، کماکان آرامش دارد !؟

بیشتر بخوانید یک فرد در سطح چاکرای چشم سوم، چگونه کسی که به او بدی یا توهین میکند را کماکان درک میکند و عاشقش است ؟ او چگونه همواره آرام است ؟

56. با چهار سطح هوشیاری آشنا شوید


ما در زندگی روزمره، دو وضعیت را تجربه میکنیم. یکی وضعیت ذهنی بدون فکر یا همان خلاء فکری و دیگری وضعیت با فکر. میدانیم که وقتی بیدار هستیم، افکار به ذهن ما وارد میشوند. اما آیا در خواب عمیق، فکری وارد ذهن شما میشود ؟ خیر.

همچنین، بودن و هستی ما دو وضعیت را شامل میشود. یکی حالتی که در آن به “من” و هویت خود آگاه هستیم، و دیگری حالتی که به “من” خود آگاه نیستیم. مثلا در خواب عمیق، اصلا به “من” خود آگاه نیستیم. از ترکیب این حالات، 4 وضعیت و سطح هوشیاری ایجاد میشود.
بیشتر بخوانید با چهار سطح هوشیاری آشنا شوید

57. شاهانه بر تخت هوشیاری تکیه بزن، همه چیز خودش کنترل میشود


دقیقا نمیدانم چیز ساده ای که اکنون به شما خواهم گفت، در عین سادگی، چقدر تمام تلاشهای روزمره تان درتمام این سالها را برایتان عجیب خواهد کرد اما به هرحال آنرا میگویم ! این حقیقت ساده این است که “من” حقیقی یا هوشیاری شما، یک شاه تمام عیار است و تمام زیر دستانش(بدن، افکار، احساسات و…) به بهترین شکل و بدون نیاز به هیچ دخالتی، درحال هدایت بینقص این سیستم هستند ! همه مشکلات از جایی آغاز میشود که این پادشاه(هوشیاری یا همان ناظری که در عمق وجود شماست)، از تخت پادشاهی پایین می آید، دستمال کار به سر میبندد(!) و سعی میکند در کنار کارگران بایستد و بیل بزند یا آجرها را بالا و پایین کند ! اینجاست که کنترل تمام سیستم از دست خارج میشود و حتی عملکرد کارگران نیز با مشکل مواجه میشود ! (مقاله صوتی مربوط به مدیتیشن برای درک مفهوم هوشیاری، و افزایش آن)

بسیاری ها فکر میکنند برای زندگی کردن، نیازی به کنترل لحظه به لحظه همه چیز وجود دارد ! ممکن است ظاهرا اینطور به نظر برسد اما اگر خوب دقت کنید، زندگی هیچ نیازی به کنترل شما ندارد و شما عملا این وسط هیچ نقشی جز تداخل ندارید ! هیچ چیزی در تمام زندگی شما، به شما نیاز ندارد !

بیشتر بخوانید شاهانه بر تخت هوشیاری تکیه بزن، همه چیز خودش کنترل میشود

58. جهان اطراف ما از چه چیز درست شده است ؟


حواس 5 گانه ما، یعنی بینایی، شنوایی، بویایی، چشایی و لامسه، ابزارهایی هستند که به ما کمک میکنند این جهان را درک کنیم. آنها به ما میگویند که این جهان از ماده یا همان اشیائی در شکل ها، رنگها و ویژگیهای مختلف تشکیل شده است. ما خود را در یک جهان سه بعدی احساس میکنیم و زمان را درک میکنیم که باعث تغییر همه چیز میشود. اما آیا این حقیقت دارد ؟

بیشتر بخوانید جهان اطراف ما از چه چیز درست شده است ؟

59. چرا برخیها به شکل شگفت انگیزی، بسیار بیشتر از سنشان میدانند ؟


سرعت گذر زمان برای هر فرد، در هر سطح از هوشیاری متفاوت است…

زمان، یک قرارداد کاملا کاربردی در سطح جهان فیزیکی است. مثلا با یک فرد قرار میگذارید که فردا راس ساعت 7 در جای مشخصی باشد، یا اینکه مناسبتها در دنیای فیزیکی را توسط تقویم تشخیص میدهید.

با این وجود، احتمالا کسانی را دیده اید که بسیار بسیار بیشتر از سنشان میدانند و هرطور که حساب میکنید، سطح دانش آنها در زمینه های مختلف، اصلا ربطی به سنشان ندارد ! اما علت این مساله چیست ؟ بله دلایل رایج مانند میزان تمرکز و بازده مطالعه، موثرند اما چیزی که در این مقاله به شما میخواهم بگویم، مبحثی بسیار عمیق تر است که حتی در سطح جهان نیز کمتر درک شده است.

بیشتر بخوانید چرا برخیها به شکل شگفت انگیزی، بسیار بیشتر از سنشان میدانند ؟

60. یک انتخاب غلط، سالها زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد، آیا به اهمیت تصمیم هایی که میگیرید پی برده اید ؟


 

آیا آگاه هستید که تک تک تصمیم گیریهای شما چقدر مهم هستند ؟

آیا توجه کرده اید یک تصمیم اشتباه، بعضا سالهای سال شما را درگیر خود میکند ؟

آیا دقت کرده اید که یک تصمیم غلط در یک لحظه کوتاه، به دو سرنوشت کاملا متفاوت برای زندگی شما منجر خواهد شد ؟

همانطور که در مقالات متعددی اشاره کردیم، در جامعه امروز، میانگین سطح هوشیاری در سطح جهان، بسیار بسیار پایین است به نحوی که میتوان گفت 99 درصد افراد، عملا بالای 90 درصد از روز را در خواب به سر میبرند. اما آیا میدانید همین سطح هوشیاری پایین، چطور زندگی شما را به خطر خواهد انداخت ؟ چاره این مساله چیست ؟

بیشتر بخوانید یک انتخاب غلط، سالها زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد، آیا به اهمیت تصمیم هایی که میگیرید پی برده اید ؟

61. به خطرهای زندگی نکردن در لحظه آگاه باشید. چرا باید همواره در لحظه زندگی کنید ؟


آیا در لحظه زندگی نمیکنید ؟

صبح ها، مردم همه درحال دویدن هستند، زیرا میترسند که به سر کار خود نرسند !

حین کار، مدام به این فکر هستند که باید کارهای بسیاری را در هفته آتی انجام دهند. در مسیر خود به خانه، به این فکر میکنند که مشکلات بسیاری میتواند در روزهای آتی برایشان رخ دهد. بعضا گریزی نیز به اشتباهات گذشته خود میزنند و حسرت میخورند.

در خانه به مشکلاتی فکر میکنند که آنروز، سر کار برایشان رخ داده است. زمانی که وقت غذا خوردن است درحال فکر کردن برای ابداع روشی جدید برای ثروتمند شدن و تحول زندگی خود هستند و حین خوابیدن نیز به سختی های روز بعد فکر میکنند.

همانطور که میبینید، مردم مدام درحال فکر کردن به گذشته یا در انتظار خطرات احتمالی در آینده هستند و به ندرت از لحظه لذت میبرند و در واقع سطح هوشیاری بسیار پایینی دارند !

قبل از خواندن این مقاله توصیه میکنیم مقاله مربوط به اهمیت هوشیاری را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید به خطرهای زندگی نکردن در لحظه آگاه باشید. چرا باید همواره در لحظه زندگی کنید ؟

62. چرا سخت کوش بودن همیشه مهم‌ترین عامل برای موفقیت نیست ؟!


قطعاً از سنین پایین توصیه‌های بسیاری را مبنی بر اهمیت پشتکار و سخت‌کوشی شنیده‌اید ، اما آیا حقیقتاً پشت کار داشتن و تلاش بسیار کردن ، مهم‌ترین عامل برای رسیدن به موفقیت است ؟

در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید چرا سخت کوش بودن همیشه مهم‌ترین عامل برای موفقیت نیست ؟!

63. معرفی سامانه رایگان حفظ تمرکز و هوشیاری – وبسایت قدرت نامحدود


در مقاله ی “اگر هر 5 دقیقه ، تست هوشیار بودن را انجام نمیدهید ، شما نیز مانند اکثریت مردم کره زمین در خواب هستید !” توضیح دادیم که هوشیار بودن ، چقدر اهمیت دارد و گفتیم که مهمترین چیزی که در زندگی خود به آن احتیاج دارید ، حفظ مداوم سطح بالای هوشیاری است.بدین منظور سامانه حفظ هوشیاری و تمرکز مداوم ، میتواند شما را در این امر یاری نماید. بیشتر بخوانید معرفی سامانه رایگان حفظ تمرکز و هوشیاری – وبسایت قدرت نامحدود

64. منابع شما محدودند ، آنها را زود مصرف نکنید ! همه ی طول عمر خود را در نظر گرفته و به منابع خود هوشیار باشید


در مقاله ی “اگر هر 5 دقیقه ، تست هوشیار بودن را انجام نمیدهید ، شما نیز مانند اکثریت مردم کره زمین در خواب هستید !“،به شما گفتیم که تا زمانیکه هوشیاری خود را زیاد نکرده اید ، گویی زندگی برای شما دقیقا مانند جبر مطلق سپری میشود و هیچ اختیاری ندارید.

خواندن این مقاله و افزودن آن به محدوده ی هوشیاری تان ، میتواند باعث تغییرات بسیار بزرگی در رفتارهای نامناسب و عادتگونه ی شما باشد.با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید منابع شما محدودند ، آنها را زود مصرف نکنید ! همه ی طول عمر خود را در نظر گرفته و به منابع خود هوشیار باشید

65. چگونه میتوانید تنها با افزایش سطح هوشیاری ، تمام مشکلات زندگی خود را حل کرده ، و به اهداف خود ، بسیار سریعتر برسید ؟


قبل از شروع به خواندن این مقاله ، توصیه میکنیم ، مقاله ی “قدرت ضمیرخودآگاه شما بینهایت است ! اگر هر ۵ دقیقه ، تست هوشیار بودن را انجام نمیدهید ،شما نیز مانند اکثریت مردم کره زمین خواب هستید !” را مطالعه کنید.

در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم ، چگونه میتوانید ، تنها با افزایش سطح هوشیاری خود ، مشکلات موجود در زندگی خود را ، رفع کنید و با سرعتی بسیار بیشتر از گذشته ، به اهدافتان برسید.این مقاله ، برای شما ، بسیار ارزشمند خواهد بود ، زیرا ، در واقع ، برای هوشیار بودن ،عملا لازم نیست تلاش خاصی را انجام دهید ! اما در عوض ، با استفاده از آن ، میتوانید بزرگترین مشکلاتی که در حال حاضر در زندگی خود حس میکنید را حل و درمان کنید.این مقاله ، یکی از ارزشمند ترین مقاله های این وبسایت است پس به شما توصیه میکنیم با همه وجود و با دقت آنرا مطالعه فرمایید.

بیشتر بخوانید چگونه میتوانید تنها با افزایش سطح هوشیاری ، تمام مشکلات زندگی خود را حل کرده ، و به اهداف خود ، بسیار سریعتر برسید ؟

66. اگر هر 5 دقیقه ، تست هوشیار بودن را انجام نمیدهید ، شما نیز مانند اکثریت مردم کره زمین در خواب هستید !


شما درحال حاضر در خواب به سر میبرید ! این ، جمله ایست که این مقاله ی خود را با آن آغاز میکنیم.

نه تنها شما ، بلکه باید گفت 99 درصد افراد جامعه و افرادی که در اطرافتان میبینید ، در خوابی عمیق هستند.اگر اولین باری است که درباره ی هوشیار بودن ، مقاله ایی را مطالعه میکنید ، باید گفت هوشیار بودن ، اصلا چیزی مشابه دید فعلی شما و آنچیزی که در حال حاضر در ذهن خود دارید نیست ! احتمالا در حال حاضر اگر کسی از شما بپرسد : آیا شما بیدار هستید ؟ خواهید گفت : بله ! البته که من بیدار هستم ! و فکر خواهید کرد که هوشیاری ، همان چیزی است که در حال حاضر تجربه اش میکنید ، اما در حقیقت ، سطوح هوشیاری در انسان بینهایت است و شما نسبت به آن سطح ممکن از هوشیاری برای یک انسان ، در خواب محض به سر میبرید.این جمله ، چیزی است که به احتمال زیاد ، تا این لحظه از عمرتان ، از آن آگاه نبوده اید . و این بسیار دردناک است.درواقع باید گفت شما تا این لحظه از عمر خود ، در خوابی عمیق بوده اید و همه ی تصمیم های سرنوشت ساز زندگیتان را طبق عادت و بدون هوشیاری گرفته اید(این جمله چیزی است که مغز به شدت از آن فراری است و دوست ندارد آنرا قبول کند !).در ادامه ی مطلب همراه باشید تا مطلبی را بخوانید که باعث خواهد شد از این لحظه به بعد ، واقعا زندگی کنید و سرنوشت خود را،واقعا خود رقم بزنید ! و از این خواب عمیق بیدار شوید .

بیشتر بخوانید اگر هر 5 دقیقه ، تست هوشیار بودن را انجام نمیدهید ، شما نیز مانند اکثریت مردم کره زمین در خواب هستید !

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی