هوشیاری انرژتیک و احساسی، قدرتمندترین چیزی که به تنهایی برای یک زندگی ایده آل کافی است

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 29 ثانیه

آگاه هستید که در مقالات قدرت نامحدود، بارها روی اهمیت هوشیاری به عنوان مهمترین موضوع تا انتهای عمرتان، که همه ابعاد زندگی شما را بهترین میکند، صحبت کرده ایم. هوشیاری را مانند عضله ای ذهنی و مجزا تصور کنید که با تمرین(حضور بدون فکر در لحظه و مدیتیشن)، قابل تقویت است. و باعث میشود که دقیقا ناظر شوید چه افکار و فرآیندهای درونی  بدون اینکه آگاه باشید زندگی شما را جهت میدادند و همین ناظر و هوشیار بودن، اتوماتیک آنها را رفع و اصلاح و بی اثر میکند. در این میان، مهمترین نوع هوشیاری، هوشیاری انرژتیک و احساسی است.

هوشیاری انرژتیک و احساسی

یک نوع بسیار خاص تر از هوشیاری که اکیدا شما را به آن دعوت میکنم، هوشیاری احساسی و انرژتیک است. در این نوع هوشیاری، شما با انرژیها و احساساتی که در وجود و اطراف خود حس میکنید، مکان آنها، شدت آنها و نحوه تغییر شدتشان و…در وجود خود توجه دارید و با ناظر آنها شدن، نحوه افزایش یا کاهش احساسات مورد نظر و منابع تولید کننده آنها را میابید و تمرین میکنید. اگر در حال حاضر حس میکنید هیچ کنترلی روی احساسات درونی ندارید، هوشیاری انرژتیک و احساسی شما بسیار پایین است و اگر کنترل کامل دارید، هوشیاری انرژتیک شما بالاست.

بصورت ساده میتوان گفت کیفیت زندگی شما مستقیما با کیفیت و شدت احساسات درونی شما متناظر است و رویدادهای آتی که در واقعیت های موازی بعدی زندگیتان با آن مواجه خواهید شد، فقط و فقط وابسته به احساسات و سطح انرژی درونی است که در “همین لحظه” در درون خود دارید. احساس خوب=رویدادهای خوب و احساس بد=رویداد منفی. و این، اهمیت هوشیاری به احساسات و انرژیهای درونیتان در همین لحظه است.

انسانها در ابتدای مسیر رشد متصورند که قطعا کنترلی روی احساسات خود ندارند یا حتی حاضرند قسم بخورند که مقصر احساسات بد و درونی آنها، عوامل بیرونی، رویدادها و دیگران اند. اما حقیقت این است که با مدتی پرورش دهی هوشیاری انرژتیک و احساسی، قادر خواهید بود دقیقا مانند یک اپراتور حرفه ای، به نحوه تولید احساسات و انرژیهای مختلف در وجودتان پی برده و خودتان آنها را دقیقا همانطور که میخواهید، از درون کنترل کنید !

اما ناظر بودن چرا این قدرت کنترل احساسات و انرژیها را به شما میدهد ؟ از همین امروز دقیقا به درون خود ناظر شوید و خوب دقت کنید رویاهای انرژی بخش، آرزوها و یا تصویر های ذهنی انرژی بخشتان دقیقا کدام هستند !؟ وقتی چشم خود را میبندید، آنها را دقیقا در کجا(دقیقا کجای بدن یا اطرافتان) احساس میکنید ؟ چگونه این احساسات شدت میابند ؟!؟ چطور میتوانید توسط بازی با تصویر های ذهنی و تغییر اندازه یا مکان و وضوح و… در ذهن خود، شدت احساسات مثبت را صد برابر تشدید کنید !؟

اگر برای مدتی کاملا ناظر فرآیندهای درونی خود و نحوه تولید احساسات بد و خوب و علت شدت آنها و در وجود خود شوید، به همه این موارد پی خواهید برد و هوشیاری احساسی خود را افزایش خواهید داد. سپس، گام بعدی این است که از این هوشیاری، برای بودن دائم در سطح انرژی فوق العاده بالا بهره ببرید(نه فقط آرامش، بلکه انرژی خیلی بالای مداوم !). و این چیزی است که با مدتی تمرین کاملا ممکن است و تمام زندگی شما را به تنهایی متحول میکند.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%