1. ایمان و یقین، راه میانبر برای جذب(بدون معلومات) برای همه خواسته هاست


اخیرا در یکی از مشاوره های تلفنی که با اعضا انجام شد، سوال شد که “فرض کنید یک فرد هیچ چیز از قانون جذب و متافیزیک و نحوه جذب یک خواسته با قدرت ذهن هیچ نمیداند. چطور میتواند از این قانون بدون دانستن جزییات مختلف آن بصورت عملی استفاده کند و نتیجه بگیرد ؟”. و این سوال چیزی است که باعث نگارش این مقاله شده است که تا لحظاتی بعد پاسخ آنرا خواهید شنید.

بیشتر بخوانید ایمان و یقین، راه میانبر برای جذب(بدون معلومات) برای همه خواسته هاست

2. رهایی کامل از مفهوم زمان و مکان، کلید همه قابلیت های خاص انسان است


همه انسانها کم و بیش درباره قابلیت های خاص انسان چیزهایی شنیده یا دیده و حتی تجربه کرده اند. این مقاله به شما یاد میدهد که کلید اساسی در استفاده از این قابلیت ها چیست؟ بیشتر بخوانید رهایی کامل از مفهوم زمان و مکان، کلید همه قابلیت های خاص انسان است

4. آیا افراد مشهور و معروف، بیشتر در خطر امواج فکری هستند ؟


شاید در جاهایی شنیده باشید که افراد معروف یا مشهور، که در مرکز توجه عده زیادی هستند، بیشتر در خطر امواج فکری دیگران اند. آیا این موضوع حقیقت دارد ؟

بیشتر بخوانید آیا افراد مشهور و معروف، بیشتر در خطر امواج فکری هستند ؟

5. عدم خروج از هویت دروغین، مانع اصلی در جذب خواسته ها برای تمام افراد است


با نگاهی ریشه ای تر و عمیق تر به همه کسانی که هنوز موفق به جذب برخی خواسته های خود، توسط قانون جذب نشده اند، به وضوح میتوان این موضوع را شاهد بود که وجود و فعال بودن هویت دروغین، مانع اصلی آنهاست ! اما منظور از این موضوع چیست و چطور میتوان این مشکل را حل کرد ؟

بیشتر بخوانید عدم خروج از هویت دروغین، مانع اصلی در جذب خواسته ها برای تمام افراد است

6. اگر حس بدی دارید، یا خیلی شجاع هستید یا اینکه دقیقا نمیدانید حس بد داشتن، چقدر خطرناک است !


آیا شما هم در زمانهایی از زندگی خود، حس بدی دارید و بعضا ناراحتید ؟! اگر پاسخ مثبت است، شما بسیار شجاعید زیرا اصلا حواستان نیست حس بد داشتن چقدر خطرناک است و چه قدرت مخربی دارد !

بیشتر بخوانید اگر حس بدی دارید، یا خیلی شجاع هستید یا اینکه دقیقا نمیدانید حس بد داشتن، چقدر خطرناک است !

7. وقتی حادثه، مشکل یا رویداد ناخوشایندی رخ میدهد، انرژی و احساسات خود را درگیر آن نکنید !


در فرهنگ بسیاری از کشورها خصوصا کشور ما، پس از رخ دادن یک فاجعه یا مشکل یا…، مردم شروع به عزا و داد و بیداد و درگیر شدن بیشتر و بیشتر با انرژی منفی رویداد حاصل میکنند و حتی مراسم جمعی متعددی برگزار میشود که در آن همه متمرکز روی انرژی منفی ایجاد شده هستند. این مقاله هشداری جدی را درباره این موضوع به شما خواهد داد.

بیشتر بخوانید وقتی حادثه، مشکل یا رویداد ناخوشایندی رخ میدهد، انرژی و احساسات خود را درگیر آن نکنید !

9. اهمیت پاکسازی برای آغاز تحولات و موفقیتهای بزرگ در زندگی


همواره در زندگی همه، رویدادهایی رخ میدهد که میتواند برای مدتهای طولانی، ذهن و انرژی درونی شما را به هم بریزد، و زمانیکه انرژی درونی شما و احساساتتان به هم ریخته باشد، رویدادهای آینده زندگی شما نیز در همان جهت نامطلوب گذشته پیش خواهد رفت. به همین علت تکنیکهایی که برای پاکسازی هستند، بسیار پر اهمیت، و در واقع زیربنای رشد و هر تغییر بعدی در زندگی شما هستند.

بیشتر بخوانید اهمیت پاکسازی برای آغاز تحولات و موفقیتهای بزرگ در زندگی

10. در زندگی، هیچ چیز کاربردی تر از توجه دائم به چاکراهای انرژی وجود ندارد


همه انسانها از چیزهای همه کاره خوششان می آید. چاقوی همه کاره، ابزار های همه کاره و سایر موارد مشابه، مثالهایی رایج و روزمره از این موضوع هستند. اما به راستی چاقو و ابزار همه کاره انسان در زندگی چیست ؟

بیشتر بخوانید در زندگی، هیچ چیز کاربردی تر از توجه دائم به چاکراهای انرژی وجود ندارد

11. در طی روز، دائما و مکررا، و به شکلی باورنکردنی اعداد رند میبینید ؟ معنای دیدن دائم ۱۱:۱۱ یا اعداد رند مشابه چیست ؟


شاید شما نیز جز آن دسته از افراد باشید که در طی روز دائما اعداد رند میبینند. اما معنای چنین رویدادهای عجیبی چیست !؟

بیشتر بخوانید در طی روز، دائما و مکررا، و به شکلی باورنکردنی اعداد رند میبینید ؟ معنای دیدن دائم ۱۱:۱۱ یا اعداد رند مشابه چیست ؟

12. شما هنوز از زندگی با افکار و تحلیلهای منطقی خودتان نا امید نشده اید ! و این تنها مشکل شماست ! شما هنوز قدرت عجز را نفهمیده اید…


عموم افراد، صبح تا شب بلدم بلدم میگویند و اعتماد به نفس کاذبی دارند و دائم سعی دارند بگویند که همه چیز را بلدند و همه کار میتوانند کنند. و دقیقا به همین علت است که دائم در زندگی نا امید و شکست خورده میشوند. اگر شاخ باشید، زندگی دیر یا زود شاخ شما را نیز خواهد شکست !

بیشتر بخوانید شما هنوز از زندگی با افکار و تحلیلهای منطقی خودتان نا امید نشده اید ! و این تنها مشکل شماست ! شما هنوز قدرت عجز را نفهمیده اید…

13. در استفاده از قانون جذب، توپ را به زمین بازی خود و به جایی از زمین که در آن راحت ترید بیاورید !


قبلا و در مقالات متعدد، اشاره شده است که به زبان ساده، برای رسیدن به یک خواسته و جذب یک چیز خاص، باید کاملا داشتن آنرا در همین لحظه حس کنید و شدت این حس نیز اهمیت دارد. با این وجود، برای برخیها، حس کردن یک سری از چیزها بسیار سخت و دشوار است و به همین علت نمیتوانند وارد فرکانس آن چیز شوند و آنرا جذب کنند. این مقاله ترفندی را برای حل این مشکل به شما معرفی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید در استفاده از قانون جذب، توپ را به زمین بازی خود و به جایی از زمین که در آن راحت ترید بیاورید !

14. در هنگام ریموت ویو کردن یک هدف(Remote Viewing)، چه اتفاقی می افتد ؟! آیا سفر به زمان یا مکانی دیگر و دریافت اطلاعات از آنجا، ممکن است ؟


عده زیادی با دیدن مقاله اختصاصی Remote Viewing، درباره نحوه دریافت اطلاعات از گذشته و آینده، و سایر جزییات پیام داده اند و بر این اساس در این مقاله در مورد جزییات این فرآیند عمیق تر صحبت میشود. به عنوان یک تعریف اولیه مختصر و برای آشنایی بیشتر، فرآیند Remote Viewing، فرآیند آگاهی از یک هدف(Target) است، که در حال حاضر توسط مانعی مانند زمان یا مکان، از پهنای آگاهی شما فاصله دارد. اما این روند چطور انجام میشود ؟

بیشتر بخوانید در هنگام ریموت ویو کردن یک هدف(Remote Viewing)، چه اتفاقی می افتد ؟! آیا سفر به زمان یا مکانی دیگر و دریافت اطلاعات از آنجا، ممکن است ؟

15. تا زمانیکه تنفر از چیزی را در وجود خود حمل میکنید، راه ورود خود به سطوح هوشیاری بالاتر را بسته اید !


چیزهای زیاد و جدیدی ممکن است در زندگی شما رخ دهند که در نگاه اول واقعا از آنها تنفر داشته باشید. اما نکته جالب درباره حس تنفر این است که تا زمانیکه از چیزی متنفرید، غیر ممکن است راه ورود شما به سطوح هوشیاری و سطوح بالاتر رشد باز بماند. تنفر، همواره مسدود و محدود کننده است. حتی اگر به اندازه یک سر سوزن در وجودتان باشد.

بیشتر بخوانید تا زمانیکه تنفر از چیزی را در وجود خود حمل میکنید، راه ورود خود به سطوح هوشیاری بالاتر را بسته اید !

16. هیجان، انرژی خدا در وجود شما و انرژی ایست که وجودش، به تنهایی برای موفقیتتان کافیست !


هیجان معجزه میکند ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان ! هیجان !
بس است یا باز هم میخواهید اهمیتش تکرار شود !؟

بیشتر بخوانید هیجان، انرژی خدا در وجود شما و انرژی ایست که وجودش، به تنهایی برای موفقیتتان کافیست !

17. اهمیت هوشیاری و ناظر بودن در خلق خواسته مورد نظر، بر اساس مفهوم Collapse شدن تابع موج در فیزیک کوانتوم


در این مقاله با مطرح کردن مباحثی از فیزیک کوانتوم، به اهمیت ناظر و آنچه که به آن توجه میکنید خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید اهمیت هوشیاری و ناظر بودن در خلق خواسته مورد نظر، بر اساس مفهوم Collapse شدن تابع موج در فیزیک کوانتوم

19. جهان هستی، هر لحظه در حال نمایش راهنماییها و پیغامهایش به شماست


یکی از روشهایی که میتوانید راهنماییها یا پاسخهایی را از جهان اطراف خود دریافت کنید، توجه دقیق به محیط اطراف است. و این همان چیزی است که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید جهان هستی، هر لحظه در حال نمایش راهنماییها و پیغامهایش به شماست

20. تمرینی یک ماهه و کاملا اختیاری برای تحول زندگیتان و رسیدن به هر خواسته ای که دارید(کاملا آزاد هستید انجامش دهید یا رد اش کنید)


در این مقاله یک تمرین یک ماهه به شما پیشنهاد داده میشود که قدرت نامحدودیهایی که تمایل به ایجاد تحولی باور نکردنی در زندگی خود دارند، آزادند که انجامش دهند.

بیشتر بخوانید تمرینی یک ماهه و کاملا اختیاری برای تحول زندگیتان و رسیدن به هر خواسته ای که دارید(کاملا آزاد هستید انجامش دهید یا رد اش کنید)

21. چند وقت یک بار چک کنید که آنچه میخواهید را، واقعا میخواهید یا نه !


در مسیر جذب خواسته ها و وارد کردن آنها به زندگیتان، یک نکته بسیار مهم وجود دارد که توجه به آن، مسیر شما را در رسیدن به خواسته مربوطه هموار تر خواهد کرد. و آن این است که به سادگی، چند وقت یک بار چک کنید که آیا هنوز هم واقعا آن چیز را میخواهید !؟

بیشتر بخوانید چند وقت یک بار چک کنید که آنچه میخواهید را، واقعا میخواهید یا نه !

22. شواهدی بسیار ملموس از حضور قانون جذب و فرکانسها در زندگی روزمره


یکی از بارز ترین شواهدی که حضور شگفت انگیز قانون جذب و فرکانسها را در زندگی روزمره نشان میدهد، زمانی است که با یک فرد بسیار نزدیک میشوید و افکار و انرژی شما کاملا روی آن فرد متمرکز میگردد. میخواهید بدانید چگونه ؟ با ادامه مقاله همراه باشید.

بیشتر بخوانید شواهدی بسیار ملموس از حضور قانون جذب و فرکانسها در زندگی روزمره

23. چرا ذهنم آرام نمیگیرد و ساکت نمیشود !؟ به استفاده از قوانینی مانند جذب باور ندارم و مدام شک میکنم


یک مشکل رایج و خیلی ظریف و مهم دیگر که تقریبا در بین اکثر افرادی که سوالات خود را به قدرت نامحدود ارسال میکنند دیده میشود، این است که مثلا قانونی مثل “قانون جذب و فرکانسها برای جذب یک خواسته با قدرت فکر و ذهن” را با خواندن یک مقاله، یاد میگیرند و سریع میروند که اجرایش کنند. با این وجود، حین اجرا با هزاران مشکل مواجه میشوند از جمله اینکه گویی صدایی در ذهنشان هست که دائم تردید میکند و اصلا باور ندارد که چنین چیزی ممکن است، و احتمالا هم حداقل بصورت یک دانش تئوری در ذهنتان، بدانید یا شنیده باشید که اگر باور وجود نداشته باشد، هیچکدام از قدرتهای متافیزیکی عمیق تر وجودتان عمل نخواهد کرد. پس چطور میتوان حریف این ذهن شد و آنرا ساکت کرد و تردید هایش را کنار زد!؟

بیشتر بخوانید چرا ذهنم آرام نمیگیرد و ساکت نمیشود !؟ به استفاده از قوانینی مانند جذب باور ندارم و مدام شک میکنم

24. اصرار بر داشتن یک چیز، بدون حاضر بودن به رساندن فرکانس خود به سطح آن


انسانها همواره خواسته های مختلفی دارند، اما حقیقت این است که عده کمی حاضرند فرکانس و سطح انرژی خود را به فرکانس داشتن آن چیز برسانند و در حقیقت به نوعی بهای آنچه میخواهند را پرداخت کنند. و به همین علت اکثریت انسانها چیزهایی که میخواهند را ندارند یا اینکه حتی پس از بدست آوردن آن چیز، از دستش میدهند.

بیشتر بخوانید اصرار بر داشتن یک چیز، بدون حاضر بودن به رساندن فرکانس خود به سطح آن

25. “شما” هرگز نخواهید توانست “هوشیار” یا در لحظه “حاضر” شوید


برخیها با خواندن مقالات، تازه به اهمیت بسیار بالای هوشیاری و حضور در لحظات پی برده، و تمارینی مثل مدیتیشن را آغاز کرده اند. اما انگار هرچقدر که تلاش میکنند، بالاخره کلی جاها از خود بیخود شده و حضور در لحظات را در مسیر زندگی خود از دست میدهند. این گره چگونه باز میشود !؟

بیشتر بخوانید “شما” هرگز نخواهید توانست “هوشیار” یا در لحظه “حاضر” شوید

26. توان کنترل و تغییر واقعیت و رویدادهای زندگیتان چگونه حاصل میشود؟


هرچه شما در “دقیق دیدن” و “تفسیر کردن” واقعیتها و رویداد ها توانمندتر شوید، بهتر خواهید توانست آن ها را کنترل کرده و سپس تغییر دهید. زمانی که توانایی تفسیر چیزی را دارید یعنی توانسته اید آن را درک کنید. راه های بسیاری جهت درک بهتر و روش های متعددی برای تفسیر دقیق تر وجود دارد.

بیشتر بخوانید توان کنترل و تغییر واقعیت و رویدادهای زندگیتان چگونه حاصل میشود؟

27. آیا رسیدن به خواسته مورد نظر از طریق مقاومت کردن در برابر آنچه نمی خواهید روی دهد، امکان پذیر است؟


روی آنچه میخواهید متمرکز شوید و انرژی خود را به هیچ عنوان صرف جنگ و مقاومت دربرابر حالات نامطلوب نکنید !

بیشتر بخوانید آیا رسیدن به خواسته مورد نظر از طریق مقاومت کردن در برابر آنچه نمی خواهید روی دهد، امکان پذیر است؟

28. برای افزایش ثروت در زندگیتان، لازم است که انرژی اطرافیان و محیط اطراف خود را نیز بالا ببرید


برخیها به محض اینکه پولی بدست می آورند، همه را در جیب خود گذاشته و حس میکنند که به این شکل، رشد اقتصادی بیشتری خواهند کرد و عملا نزدیکان و اطرافیان را از یاد میبرند. اما آیا این نگاه واقعا حقیقت دارد و باعث رشد اقتصادی میشود ؟ حداقل در ظاهر که اینطور به نظر میرسد ! اما حقیقت چیست !؟

بیشتر بخوانید برای افزایش ثروت در زندگیتان، لازم است که انرژی اطرافیان و محیط اطراف خود را نیز بالا ببرید

29. آدرس دهی کاملا دقیق به بخشی در وجودتان که باعث جذب متافیزیکی خواسته ها و وقایع مورد نظرتان است


این مقاله از آن مقاله هایی است که زبان از بیان و تفسیر آن عاجز است ! با این وجود لازم است که تا جایی که ممکن است با زبان، مورد بحث قرار گیرد. این مقاله به شما دقیقا آدرس میدهد که کدام بخش در وجودتان است که به زبان ساده، باعث عملکرد قانون جذب میشود و رویداد مورد نظرتان را به حقیقت تبدیل میکند.

بیشتر بخوانید آدرس دهی کاملا دقیق به بخشی در وجودتان که باعث جذب متافیزیکی خواسته ها و وقایع مورد نظرتان است

30. آیا واقعا میتوانم دقیقا فردی که مورد نظرم است و حتی راه ارتباطی با او ندارم را جذب زندگی خود کنم ؟ آیا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد ندارد !؟


یکی دیگر از سوالات رایج، که مدتهاست توسط افراد مختلفی مطرح میشد و درخواست مقاله ای در مورد آن وجود داشت، این است که افراد، قصد جذب یک فرد کاملا خاص و مشخص را دارند. آیا واقعا و حقیقتا چنین چیزی ممکن است ؟ آیا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد ندارد !؟

بیشتر بخوانید آیا واقعا میتوانم دقیقا فردی که مورد نظرم است و حتی راه ارتباطی با او ندارم را جذب زندگی خود کنم ؟ آیا این کار با اراده آزاد آن فرد تضاد ندارد !؟

31. حضور دائم در انرژی قدردانی، یکی از مهمترین میانبرها برای ورود به سطح انرژی بالا در هر لحظه


برای کسانیکه قصد ارتقای انرژی و بهبود کیفیت احساسات خود را دارند، همواره سخت ترین گام، همان قدم اول یا ورود از وضعیت حسی بد، به حس مثبت است. این مقاله میانبری را برای شما مطرح میسازد که این امر را تسهیل میدارد.

بیشتر بخوانید حضور دائم در انرژی قدردانی، یکی از مهمترین میانبرها برای ورود به سطح انرژی بالا در هر لحظه

32. هیپنوتیزم، علم واقعی کردن چیزهایی است که واقعیت ندارد، آیا جامعه راست میگوید که با حلوا حلوا گفتن، دهان شیرین نمیشود !؟


هرچند جامعه به شما یاد داده که با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشود، اما در حقیقت شما خودتان، هر روز به انواع مختلفی، در ذهن خودتان، هزاران بار این بلا را سر خود می آورید و واقعیت هایی که در اصل حقیقت ندارند را ساخته و با آن زندگی را پیش میبرید.

بیشتر بخوانید هیپنوتیزم، علم واقعی کردن چیزهایی است که واقعیت ندارد، آیا جامعه راست میگوید که با حلوا حلوا گفتن، دهان شیرین نمیشود !؟

33. کوچک کردن گامهای فرکانسی تا خواسته، میانبری بینهایت ارزشمند برای اینکه قانون جذب حتما برای شما عمل کند


بر اساس تجربه شخصی و سالها تحقیق عملی، تئوری و مطالعه در مورد قانون جذب و نحوه عملکرد آن برای جذب آرزویی که دارید، در این مقاله نکته ای را به شما آموزش خواهم داد که تمام مشکلات رایج افراد برای جذب یک خواسته را به یکباره رفع میسازد.

بیشتر بخوانید کوچک کردن گامهای فرکانسی تا خواسته، میانبری بینهایت ارزشمند برای اینکه قانون جذب حتما برای شما عمل کند

34. وقتی خودتان هم به خود اجازه نمیدهید که آرزویتان را داشته باشید، چطور میتوان انتظار داشت آفرینش برای شما کاری کند !؟


یکی از موضوعات جالبی که در برخی مشاوره ها و ارتباط مستقیم با افراد به چشم میخورد، این است که آنها خودشان بدون اینکه آگاه باشند، در لایه های ناخودآگاه، به دلایل مختلفی(که همه ظاهرا منطقی هم هستند)، به خود حتی اجازه نمیدهند تصور کنند که خواسته شان را داشته باشند، با این وجود حین مشاوره(که ضمیر خودآگاهشان واسط دریافت راهنماییها میشود)، شدیدا اصرار دارند که واقعا آنچیز را میخواهند. اما در حقیقت مهم همین است که در ناخودآگاه شما چه میگذرد ! نه آنچه بر زبان می آورید.

بیشتر بخوانید وقتی خودتان هم به خود اجازه نمیدهید که آرزویتان را داشته باشید، چطور میتوان انتظار داشت آفرینش برای شما کاری کند !؟

35. نحوه ارتباط شما با دیگر جانداران، از دیدگاه متافیزیکی، بیش از آنچه تصور میکنید مهم است


تصور بسیاریها بر این است که ارتباط خوب با دیگران، از این نظر مهم است که ارتباطات شما بیشتر شود و بتوانید در زندگی دوستهای زیادی داشته باشید و از آنها در مسیر زندگی کمک بگیرید. حال آنکه موضوع عمیق تر از این بحثهاست، و در حقیقت، سطح انرژی و بسیاری از باورهای ناخودآگاه شما، بدون اینکه بدانید، بر اساس نحوه ارتباطتان با دیگران رقم میخورد. میپرسید چگونه !؟

بیشتر بخوانید نحوه ارتباط شما با دیگر جانداران، از دیدگاه متافیزیکی، بیش از آنچه تصور میکنید مهم است

36. نگرشی عمیق و تکنیکی ساده برای تسهیل مرحله رهاسازی در جذب متافیزیکی یک خواسته یا آرزو


سوال شده بود که “وقتی قصد جذب چیزی را دارم، تصویر سازی و حس کردن آن برایم راحت است اما زمانیکه بحث رهاسازی آن و بیخیال بودن نسبت به کسب یا عدم کسب نتیجه و در نتیجه نبود نگرانی ذهنی در مورد نرسیدن به خواسته ام مطرح میشود، نمیتوانم این کار را انجام دهم و مدام به اینکه الان فعلا آن چیز را ندارم فکر میکنم.”. چه ترفندی برای حل این مشکل وجود دارد ؟

بیشتر بخوانید نگرشی عمیق و تکنیکی ساده برای تسهیل مرحله رهاسازی در جذب متافیزیکی یک خواسته یا آرزو

37. روی ریشه انرژیها متمرکز شوید، نه آرزوها، کالاها و اشیاء خلق شده از آن انرژیها


تقریباً همه افراد آرزوهایی دارند(ماشین، رابطه عشقی و…) که زیاد به آنها فکرکرده و سعی دارند که مثلاً با تصویر سازی ذهنی حس و انرژی درونی بهتری پیدا کنند و در نتیجه به انرژی و فرکانس آن خواسته نزدیک شوند و آن را جذب زندگی خود کنند.  اما حقیقت سطح بالاتری که می توانید به آن آگاه شوید این است که ریشه هر انرژی، از نمادها، اشیا و کالا هایی که از آن انرژی نشات گرفته اند، انرژی بالاتری دارد. در ادامه این مقاله این موضوع برای شما شرح داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید روی ریشه انرژیها متمرکز شوید، نه آرزوها، کالاها و اشیاء خلق شده از آن انرژیها

38. افشای بزرگترین راز و تنها اصل لازم برای جذب فوری و لحظه ای هر رویداد و علت اینکه نخواهید توانست آنرا برای هر چیزی استفاده کنید


پس از نوشتن ۹۰۰ مقاله و تجارب بسیار زیاد و کاملا منحصر به فرد در زمینه جذب یک رویداد با قدرت ذهن، و مطالعاتی بسیار وسیع در همه علوم، بزرگترین راز برای جذب فوق العاده سریع یک رویداد را به شما هدیه میدهم تا از آن در زندگی خود استفاده کنید. اما این راز و اصل مهم چیست ؟

بیشتر بخوانید افشای بزرگترین راز و تنها اصل لازم برای جذب فوری و لحظه ای هر رویداد و علت اینکه نخواهید توانست آنرا برای هر چیزی استفاده کنید

39. به نشانگر درونی دو وضعیته خود در هر لحظه از زندگیتان توجه کنید


قبل از اینکه بخواهید از بقیه مردم، از فرهنگ و از جامعه یا هر جای دیگری، خوب و بد را یاد بگیرید و حس خوب و حس بد داشتن به چیزهای مختلف را دیگران و فرهنگ جامعه ای که در آن بدنیا آمده اید (بصورت قراردادی و بر اساس کشور و فرهنگ) در ذهنتان فرو کنند، اگر سکوت را بیشتر تمرین کنید و ذهنتان را خالی کنید، خواهید دید که شما ذاتا با یک نشانگر دو وضعیته درونی خلق شده اید. که شما را در هر لحظه راهنمایی میکند.

بیشتر بخوانید به نشانگر درونی دو وضعیته خود در هر لحظه از زندگیتان توجه کنید

41. شما به دنبال تجربه و حس ناشی از داشتن چیزهای مختلفید، نه خود آنها


حقیقت این است که شما هرگز به دنبال خودِ خواسته ها و آرزوهایتان نبوده اید و نیستید ! بلکه همه انسانها به دنبال حس و تجربه ای هستند که از داشتن چیزهایی که میخواهند پیدا خواهند کرد. و همه این حسها در همین لحظه برای شما قابل دسترسی هستند !!! این قدرت ذهن شماست.

بیشتر بخوانید شما به دنبال تجربه و حس ناشی از داشتن چیزهای مختلفید، نه خود آنها

42. زندگی شما اول در ذهن و وجودتان رقم میخورد، بعد به شکل رویدادها جلوی چشمتان می آید


آنچه به شکل رویداد جلوی چشم شما می آید، شاید خارجی به نظر برسد. اما اول از همه در درون شما رقم میخورد و سپس ادامه زندگیتان را رقم میزند.

بیشتر بخوانید زندگی شما اول در ذهن و وجودتان رقم میخورد، بعد به شکل رویدادها جلوی چشمتان می آید

44. از کجا بفهمم عشقم به یک فرد یا عشق یک فرد به من واقعی است !؟


به این سوال میتوان یک پاسخ عادی و از سطح هوشیاری پایین تر داد که این روزها و در قدرت نامحدود، حیفم می آید چنین چیزهایی بنویسم. به همین علت نگرش و پاسخی عمیق تر به این پرسش ارائه میشود. به محض چشم باز کردن خیلی باورها و چیزها توسط جامعه و اطرافیان به ذهن شما تزریق میشود و یکی از این موارد نیز دقیقا همین است که “عشق یک نسخه دروغین دارد !”.

بیشتر بخوانید از کجا بفهمم عشقم به یک فرد یا عشق یک فرد به من واقعی است !؟

45. چطور اثر گذاری فکر بر جهان فیزیکی را آنی و سریع کنیم ؟!


سوال خوب و پیشرفته ای که یکی از قدرت نامحدودیها مطرح کردند، این است که چطور میتوان اثر گذاری ذهن بر رویدادها و جهان فیزیکی را تسریع نمود(به طوریکه عملا آنی شود) ؟ در این مقاله به همین موضوع خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید چطور اثر گذاری فکر بر جهان فیزیکی را آنی و سریع کنیم ؟!

47. تمرین قصد پیوسته حین دست زدن به دیوار، برای پرورش قدرت اثر گذاری ذهن انسان بر جهان فیزیکی و رویدادها


سوال شده بود که چگونه میتوان قدرت اثر گذاری ذهن بر ماده را از درون پرورش داد. در این مقاله تمرینی گفته میشود که انجام منظم آن، بخش مرتبط با اثر گذاری متافیزیکی بر جهان فیزیکی در ذهنتان را پرورش میدهد.

بیشتر بخوانید تمرین قصد پیوسته حین دست زدن به دیوار، برای پرورش قدرت اثر گذاری ذهن انسان بر جهان فیزیکی و رویدادها

48. فقط کافیست عشق و اشتیاق خود را در هر لحظه دنبال کنید


یک راه ساده که میتوانید آنرا برای تمام زندگیتان مورد استفاده قرار داده و در تمام ابعاد رشد کنید، این است که در هر لحظه، آنکاری که به آن عشق و اشتیاق دارید را انجام دهید. همین ! عشق و اشتیاق شما را به مراحل بالاتر رشد خواهد رساند.

بیشتر بخوانید فقط کافیست عشق و اشتیاق خود را در هر لحظه دنبال کنید

49. نداشتن، تضاد و رویداد های منفی، انرژی درونی عشق و آرزو را ایجاد میکند و عشق، خودش را به مقصد میرساند


مهم است که بدانید رویدادهای منفی و نداشته های شما بد نیستند ! بلکه جرقه ای برای آتش زدن به انبار قویترین نیروهای درونی شما برای تحقق بخشیدن به هر آنچه میخواهید هستند.

بیشتر بخوانید نداشتن، تضاد و رویداد های منفی، انرژی درونی عشق و آرزو را ایجاد میکند و عشق، خودش را به مقصد میرساند

50. قویترین و ساده ترین راه برای تغییر سریع احساسات و درونتان در کمتر از ۱ دقیقه، به دنبال روش سریعتر و راههای میانبری برای تغییر در همه ابعاد میگردید !؟


در این مقاله روشی بسیار میانبر و سریع، برای ایجاد بسیار فوری تغییرات در حال درونی و تمام ابعاد زندگیتان به شما ارائه میشود.

بیشتر بخوانید قویترین و ساده ترین راه برای تغییر سریع احساسات و درونتان در کمتر از ۱ دقیقه، به دنبال روش سریعتر و راههای میانبری برای تغییر در همه ابعاد میگردید !؟

51. هوشیاری انرژتیک و احساسی، قدرتمندترین چیزی که به تنهایی برای یک زندگی ایده آل کافی است


آگاه هستید که در مقالات قدرت نامحدود، بارها روی اهمیت هوشیاری به عنوان مهمترین موضوع تا انتهای عمرتان، که همه ابعاد زندگی شما را بهترین میکند، صحبت کرده ایم. هوشیاری را مانند عضله ای ذهنی و مجزا تصور کنید که با تمرین(حضور بدون فکر در لحظه و مدیتیشن)، قابل تقویت است. و باعث میشود که دقیقا ناظر شوید چه افکار و فرآیندهای درونی  بدون اینکه آگاه باشید زندگی شما را جهت میدادند و همین ناظر و هوشیار بودن، اتوماتیک آنها را رفع و اصلاح و بی اثر میکند. در این میان، مهمترین نوع هوشیاری، هوشیاری انرژتیک و احساسی است.

بیشتر بخوانید هوشیاری انرژتیک و احساسی، قدرتمندترین چیزی که به تنهایی برای یک زندگی ایده آل کافی است

52. توجه، قصد، انتظار و احساسات، اصلی ترین عوامل مهیج و حرکت دهنده برای قابلیتهای خاص ضمیر ناخودآگاه هستند


همانطور که احتمالا در جریان هستید، در مقالات قدرت نامحدود، روی قابلیتهای شگفت انگیز ناخودآگاه تاکید زیادی شده است. در این مقاله، مهمترین پارامترهایی را یادخواهید گرفت که حتی با غافل شدن از یکی از آنها، امکان استفاده از قدرتهای عمیق تر وجود انسان بصورت موقت از دست میرود.

بیشتر بخوانید توجه، قصد، انتظار و احساسات، اصلی ترین عوامل مهیج و حرکت دهنده برای قابلیتهای خاص ضمیر ناخودآگاه هستند

53. غریبه را بشناس و مار در آستین خود پرورش نده ! صدای درونی، بزرگترین دشمن توست


بدون اینکه آگاه باشید، بزرگترین مشکلات شما دقیقا از زمانی به جریان می افتد که صدای درونیتان شروع به کار میکند. صدای درونی بزرگترین دشمن شماست که همه مشکلاتتان را تا اینجای زندگیتان باعث شده، میشود و پس از این نیز خواهد شد، مگر زمانی که به آن آگاه شوید. بزرگترین دستاورد زندگی خود را زمانی بدست آورده اید که به این دشمن درونی آگاه شده و متوجه شوید که این صدا دقیقا غریبه و دشمن شماست.

بیشتر بخوانید غریبه را بشناس و مار در آستین خود پرورش نده ! صدای درونی، بزرگترین دشمن توست

54. لحظات کوتاهی که به هر دلیلی حس عالی دارید، چشم انداز کوچکی از وضعیت پیشفرض خلقت و عمق ذات شماست


قطعا زمانهایی را تجربه کرده اید که به دلایل مختلفی، حس بسیار بسیار عالی دارید. چیزی که باید بدانید این است که این لحظات حرفهایی برای گفتن به شما داشته اند که احتمالا توجهی به آنها نداشته اید.

بیشتر بخوانید لحظات کوتاهی که به هر دلیلی حس عالی دارید، چشم انداز کوچکی از وضعیت پیشفرض خلقت و عمق ذات شماست

55. آیا مسیر رشد، مرحله به مرحله است یا جهش یک باره ممکن است ؟


یکی از چیزهایی که احتمالا از برخی اساتید شنیده اید، این است که حتی برای جذب متافیزیکی آرزوهایتان بر اساس قانون جذب و فرکانسها ، حتما باید مرحله به مرحله و پله پله بالا بروید و جهش یک باره ممکن نیست. در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید آیا مسیر رشد، مرحله به مرحله است یا جهش یک باره ممکن است ؟

56. اگر بی دلیل، با کف گرگی به صورت رییس خود بزنید و اخراج شوید یا تمام مسیرهای منطقی ورود ثروت به زندگی خود را مسدود کنید، ذره ای تغییر در درآمد شما ایجاد نمیشود


یک فرد بصورت عادی و در ذهن خود، اینطور تصور دارد که اگر شغلش از دست رود، یا اگر بی دلیل با یک کف گرگی به صورت رییسش بزند یا مسیرهای منطقی که در حال حاضر برای هزینه های ماهانه اش وجود دارند مسدود شود، در آمد ماهانه اش صفر میشود و به خاک سیاه مینشیند. بله، به هر حال یک دو دوتا چهارتای ساده منطقی که همه آنرا بلدیم ظاهرا همین را میگوید. اما حقیقتی عمیق تر بر زندگی شما جاری بوده و هست و خواهد بود. البته اگر تمایلی به دیدنش داشته باشید !

بیشتر بخوانید اگر بی دلیل، با کف گرگی به صورت رییس خود بزنید و اخراج شوید یا تمام مسیرهای منطقی ورود ثروت به زندگی خود را مسدود کنید، ذره ای تغییر در درآمد شما ایجاد نمیشود

57. روشی منحصر به فرد برای شناسایی باورهای محدود کننده در ضمیر ناخودآگاهتان، چگونه باورهایی که زندگی‌تان را در چنگ خود گرفته و وضعیت فعلی را رقم زده اند، شناسایی کنید؟


باورهای فعلی موجود در ضمیر ناخودآگاهتان، دقیقا همان چیزهایی هستند که وضعیت فعلی و زندگی حال حاضر شما را رقم زده اند و آینده تان نیز توسط باورهای موجود در ناخودآگاهتان رقم میخورند. اما چطور میتوان این باورها را شناسایی کرد ؟

بیشتر بخوانید روشی منحصر به فرد برای شناسایی باورهای محدود کننده در ضمیر ناخودآگاهتان، چگونه باورهایی که زندگی‌تان را در چنگ خود گرفته و وضعیت فعلی را رقم زده اند، شناسایی کنید؟

58. دارایی حقیقی شما، هرگز آن مقدار پولی نیست که در بانک دارید


عجیب نیست اگر شما نیز دارایی های خود را با پولی که در همین لحظه در بانک دارید(یا حتی خودرویی که دارید !)، ارزشیابی کنید. اما حقیقت این است که پولی که به بانک داده اید یا حتی تمام دارایی هایتان، هیچ ارتباطی با ثروت حقیقی شما در این لحظه ندارد.

بیشتر بخوانید دارایی حقیقی شما، هرگز آن مقدار پولی نیست که در بانک دارید

59. هرچقدر بیشتر به درون وجود و هوشیاری خود روید، کنترل جهان بیرون را بیشتر بدست می آورید


هرچقدر از سطح هوشیاری عادی و روزمره، وارد وضعیت های عمیق تر درون خود شوید، کنترل ریزترین چیزها در جهان بیرون را بیشتر و بیشتر به دست می آورید.

بیشتر بخوانید هرچقدر بیشتر به درون وجود و هوشیاری خود روید، کنترل جهان بیرون را بیشتر بدست می آورید

60. بازی با سیگنال واقعیت های موازی برای جذب رویدادهای مطلوب


شما قویترین فرستنده و گیرنده ای هستید که در کل کره زمین وجود دارد، فرستنده و گیرنده ای که برای ارسال و دریافت داده هایش، حتی به هیچ واسطی نیاز ندارد ! زیرا همه چیز از طریق هوشیاری منتقل میگردد و رقم میخورد و هوشیاری حتی از جهان فیزیکی و قوانین آن فراتر است(این چیزی است که خیلی از بزرگان علم فیزیک نیز در انتهای عمر خود متوجه آن شدند، با وجود اینکه تمام عمر خود را به جستجوی حقیقت در دل اتم گذرانده بودند !). و وقتی این جمله را از قدرت نامحدود میشنوید که شما قویترین فرستنده و گیرنده هستید، در حال شنیدن یک تشبیه یا یک جمله برای امید دادن به خودتان نیستید. قدرت نامحدود فقط با حقیقت و انتقال مستقیم آن به شما کار دارد. و این چیزی است که قدرت نامحدود را از هر مرجع دیگری متفاوت میکند.

بیشتر بخوانید بازی با سیگنال واقعیت های موازی برای جذب رویدادهای مطلوب

61. هیچ لزومی به حاکم بودن قوانین منطقی برای رسیدن شما به خواسته تان وجود ندارد زیرا هستی، ذاتا بر اساس ظهور مستقیم و جادویی خواسته هاست


تقریبا تمام مردم جامعه، به تفکر منطقی عادت کرده اند و حتی زمانیکه میخواهند به آرزوهایشان و به رسیدن به آنها فکر کنند، موانعی را که در حال حاضر و از نظر منطقی برایشان وجود دارد، میشمارند. حال آنکه اگر کمی هوشیارانه تر به “بودنتان در همین لحظه” و به شگفتی آفرینش نگاهی بیندازید، متوجه میشوید که همه چیز ذاتا خودش عجیب و جادویی است ! و هیچ لزومی هم ندارد منطق بر رسیدن شما به خواسته هایتان حاکم باشد ! مگر اینکه خودتان اینطور بخواهید !

بیشتر بخوانید هیچ لزومی به حاکم بودن قوانین منطقی برای رسیدن شما به خواسته تان وجود ندارد زیرا هستی، ذاتا بر اساس ظهور مستقیم و جادویی خواسته هاست

62. رویدادهای مورد نظر خود را بصورت متافیزیکی جذب کنید تا مطمئن باشید دقیقا همانطور خواهند بود که میخواستید


یک ویژگی مهم که جذب متافیزیکی را بسیار مهم و مطلوب میسازد، ویژگی کاملا انتخابی بودن آن است. به این معنا که جذب متافیزیکی به شما این امکان را میدهد دقیقا همان چیزی را که مد نظر دارید با تک تک جزییاتش، وارد زندگی خود کنید. و هیچ گونه محدودیتی در ویژگیهای مد نظرتان وجود ندارد.

بیشتر بخوانید رویدادهای مورد نظر خود را بصورت متافیزیکی جذب کنید تا مطمئن باشید دقیقا همانطور خواهند بود که میخواستید

64. آیا بلایای طبیعی، زلزله یا خشکسالی میتواند به گناه مرتبط باشد ؟


یکی از اعضا سوال کردند که آیا بلایای طبیعی، خشکسالی یا زلزله ها میتوانند به گناه مرتبط باشند ؟! ظرافتی در پاسخ دهی دقیق و علمی و غیر متعصبانه به این سوال وجود دارد که خیلی ها از آن عاجز بوده اند. وقت آن است حقیقت را دریابید.

بیشتر بخوانید آیا بلایای طبیعی، زلزله یا خشکسالی میتواند به گناه مرتبط باشد ؟

65. تک تک کسانیکه اکنون در زندگی شما هستند، زمانی در ناخودآگاه شما بوده اند


تک تک کسانیکه در زندگی شما هستند، اول از همه و در زمانی، در ذهن شما بوده اند… و حتی همه کسانیکه بخواهند در آینده در زندگی شما باشند، باید اول از همه به نوعی در ذهن و پهنای هوشیاری شما وارد شده باشند. تمام جهان در پشت پرده، همچون یک شبکه کامپیوتری به هم متصل است و دقیقا به همین علت است که این قوانین وجود دارند.

بیشتر بخوانید تک تک کسانیکه اکنون در زندگی شما هستند، زمانی در ناخودآگاه شما بوده اند

66. آیا داعش یا سایر گروههای مشابه، شیطان و شیطانی اند و باید محو شوند !؟ با Ego، یا همان شیطان حقیقی و بزرگترین قاتل زنجیره ای در تمام تاریخ بیشتر آشنا شویم !!! سرگرمی محبوبِ “من دروغین” و هویت دروغین (Ego) را بشناسید


بسیار جالب است که در سرتاسر کره زمین، جبهه های مختلفی وجود دارند که جبهه مقابل را شیطانی مینامند. در جهان زیاد میبینید که دو جبهه، که در نگاه اول، یکی مثبت و یکی منفی به نظر میرسند، هر دو یکدیگر را شیطانی و لایق مرگ برچسب میزنند و به جان هم میفتند. اما در میان تمام این جنگها و حرفها، شیطان حقیقی کجا قایم شده است؟!؟!؟!(بیدار و هوشیار باشید). آیا داعش و یا جبهه هایی مشابه آن، شیطانی هستند و باید محو شوند !؟ بسیار جالب است که افراد بسیار بزرگ در طول تاریخ(در مذاهب یا مکاتب مختلف یا… و کسانیکه “واقعا” رشد یافته و هوشیار بوده اند، نه کسانیکه ظاهرا در مسیر حقیقت اند)، حتی زمانیکه میجنگیده اند نیز هرگز به خود اجازه نمیدادند دیگری را شیطانی ببینند و اگر در جنگی قرار است کسی را بکشند نیز، هرگز “بر اساس خواسته های نفسانی” خودشان(من دروغین)، به او کوچکترین آسیبی نزده باشند. اما به نظر می آید اکنون نیاز است که این هوشیاری دوباره در قالب مقاله ای به همه داده شود.

بیشتر بخوانید آیا داعش یا سایر گروههای مشابه، شیطان و شیطانی اند و باید محو شوند !؟ با Ego، یا همان شیطان حقیقی و بزرگترین قاتل زنجیره ای در تمام تاریخ بیشتر آشنا شویم !!! سرگرمی محبوبِ “من دروغین” و هویت دروغین (Ego) را بشناسید

68. هروقت توانستید همه چیز را حقیقتا رها کنید، همانموقع میتوانید همه چیز را داشته باشید


تضاد جالبی است، نه ؟! هر لحظه که بتوانید هر آنچه دارید و ندارید و هر آنچه هست و نیست  را رها کنید، میتوانید هر آنچه اراده میکنید را داشته باشید.

بیشتر بخوانید هروقت توانستید همه چیز را حقیقتا رها کنید، همانموقع میتوانید همه چیز را داشته باشید

69. ریشه بسیاری از رویدادهایی که بر سرتان می آید، خودتان نیستید


بسیاری از چیزهایی که در زندگی خود تجربه میکنید، ذاتا برای شما نیست ! و شما بدون آنکه بدانید، آنها را به زندگی خود دعوت کرده و میکنید. میخواهید بدانید چگونه ؟!

بیشتر بخوانید ریشه بسیاری از رویدادهایی که بر سرتان می آید، خودتان نیستید

71. شما مدتهاست که تله پاتی کردن را بلد هستید


عده زیادی دوست دارند تله پاتی را یاد بگیرند و از آن استفاده کنند و به همین علت منابع زیادی را نیز در این زمینه خوانده اند، اما بر اساس پیامهای ارسال شده، گویا به شکل عجیبی، نتایج لازم برایشان کسب نمیشود. انگار تکه ای گم شده از پازل تله پاتی وجود دارد که نمیتوانند پیدایش کنند !

بیشتر بخوانید شما مدتهاست که تله پاتی کردن را بلد هستید

72. به جهنم خود ساخته درونی پایان دهید، شما میتوانید کاملا بدون فکر باشید


چقدر به “فکر کردن” عادت کرده اید ؟ چقدر از درون با خود حرف میزنید ؟ آیا در حال حاضر میتوانید تصور کنید که امکان اینکه در تمام شبانه روز، هیچ فکری در ذهن شما وجود نداشته باشد هم وجود دارد !؟

بیشتر بخوانید به جهنم خود ساخته درونی پایان دهید، شما میتوانید کاملا بدون فکر باشید

73. تکنیک ساده اما بسیار قدرتمند برای ورود سریع به واقعیت های موازی و جذب آنچه میخواهید


سوال شده بود که چطور میتوان به سرعت وارد یک واقعیت موازی شد و رویدادی را رقم زد ؟ در این مقاله یکی از ساده ترین و قدرتمندترین روشها معرفی میشود، اما از همین الان باید گفت که چه بسا ۱ درصد از افراد هم نتوانند آنرا انجام دهند. فکر میکنید شما میتوانید ؟ صبر کنید، خودتان خواهید دید !

بیشتر بخوانید تکنیک ساده اما بسیار قدرتمند برای ورود سریع به واقعیت های موازی و جذب آنچه میخواهید

74. بخشهای عمیق تر هوشیاری شما، فقط با اعتماد و تسلیم بودن کامل نسبت به نتیجه نهایی کار میکنند


این مقاله به موضوعی مهم در زمینه استفاده از قدرتهای متافیزیکی در وجودتان، صحبت میکند، یعنی اهمیت تسلیم و اعتماد کامل.

بیشتر بخوانید بخشهای عمیق تر هوشیاری شما، فقط با اعتماد و تسلیم بودن کامل نسبت به نتیجه نهایی کار میکنند

75. چیزی که میخواهید بدستش بیاورید، همین حالا هست و مدتهاست که بدست آورده شده است


ساعت مچی که آنرا سالهاست به دست خود میبندید، خودِ ابزار زبان که ذاتا خطی است، بعلاوه استفاده مکرر از مفهومی به نام زمان، توهم وجود آن به شکل خطی از یک مبدا به نام تولد، تا یک مقصد به نام مرگ را برای شما واقعی تر میکند. اما حقیقتی برای سالها در مقابل چشم شما بوده است که شما آنرا ندیده اید. آیا میخواهید این حقیقت را بشنوید؟

بیشتر بخوانید چیزی که میخواهید بدستش بیاورید، همین حالا هست و مدتهاست که بدست آورده شده است

76. چتر هایی که در هوای صاف و بدون اینکه آگاه باشید به دست میگیرید، عامل اصلی بارانهایی است که در زندگی خود تجربه میکنید…


بخش بزرگی از زندگی شما بدون اینکه به آن آگاه باشید، توسط پیش انگاره ها و پیش فرضهایی که قبل از مواجهه با رویدادهای زندگی خود، نسبت به آنها دارید رقم میخورد. کسی که در هوای صاف هیچی نشده چتر به دست میگیرد، باید منتظر باران هم باشد…

بیشتر بخوانید چتر هایی که در هوای صاف و بدون اینکه آگاه باشید به دست میگیرید، عامل اصلی بارانهایی است که در زندگی خود تجربه میکنید…

77. حتی تصویر سازیهای ذهنی و قصد شما عامل جذب با قدرت امواج فکری نیست، عامل مهم تری به نام قدرت رهاسازی در جریان است


احتمالا با خواندن این تیتر، شوکه شده اید. زیرا تا الان همه جا خوانده اید که تصویر سازی و قصد شماست که عامل جذب خواسته های شما میشود. اما عامل بسیار سری تر و خاص تری در جریان است.

بیشتر بخوانید حتی تصویر سازیهای ذهنی و قصد شما عامل جذب با قدرت امواج فکری نیست، عامل مهم تری به نام قدرت رهاسازی در جریان است

78. ذخیره بار و انرژی امواج فکری در اجسام، افراد و مکانها


همانطور که برق میتواند در یک باطری ذخیره شده و بعدها مورد استفاده قرار گیرد، تحقیقات به خوبی نشان میدهند که امواج فکری و قصدهای شما میتوانند در ماده ذخیره شده و بعدها مورد استفاده قرار گیرند ! اما از این نکته چه استفاده ای میتوان کرد ؟

بیشتر بخوانید ذخیره بار و انرژی امواج فکری در اجسام، افراد و مکانها

79. آیا هر فکر منفی که از ذهنتان عبور میکند، خطرناک است و ممکن است رخ دهد ؟


روزانه هزاران فکر از ذهن افراد عبور میکنند. اما چقدر باید مراقب این افکار بود ؟ آیا ممکن است افکار منفی که از ذهنتان عبور میکنند، رخ دهند، رویداد های منفی متناظر خود را جذب کنند و حوادثی را باعث شوند ؟

بیشتر بخوانید آیا هر فکر منفی که از ذهنتان عبور میکند، خطرناک است و ممکن است رخ دهد ؟

80. آیا قطع ارتباط با برخی افراد کار خوبیست ؟ بهترین کمکی که میتوانید به افرادی با سطح انرژی بسیار منفی انجام دهید چیست ؟


منفی و مثبت، دو سر باتری واحدی هستند که در همه جای خلقت دیده میشوند. جالب است که کماکان سوالهایی از جانب قدرت نامحدودیهای عزیز مطرح میشود، در این مورد که چطور میتوانند با افراد منفی که در اطرافشان هستند، تعامل کنند. علاوه بر فایل صوتی “نحوه ارتباط با افراد ناهوشیار” که مدتی پیش ضبط و ارائه شد، اکنون این مقاله نکات تکمیلی بیشتری را در خود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید آیا قطع ارتباط با برخی افراد کار خوبیست ؟ بهترین کمکی که میتوانید به افرادی با سطح انرژی بسیار منفی انجام دهید چیست ؟

81. اثر نیتها و اهداف خیرخواهانه بر آزمایشهای Psychic یا اثرگذاری ذهن بر ماده و رویدادها


این مقاله نکاتی را مطرح خواهد کرد که فهم عمیق آنها، قدرت جذب و اثر گذاری شما روی جهان فیزیکی را افزایش میدهد.

بیشتر بخوانید اثر نیتها و اهداف خیرخواهانه بر آزمایشهای Psychic یا اثرگذاری ذهن بر ماده و رویدادها

82. امواج فکری و خواسته های شما، بدون داشتن میزان کافی از نیروی حیات یا Mana، نتیجه نخواهند داد


یک نکته که از نگاه خیلیها مخفی میماند، این است که انرژی حیات در سطح جهان فیزیکی، که در برخی از مکاتب Mana نیز نامیده میشود، لازم است تا امواج فکری و خواسته های شما عملی شوند. این به این معناست که اگر حس میکنید قدرت جذب فکری شما پایین است یا دعاهایتان پذیرفته نمیشوند، احتمالا میزان کافی Mana ندارید.

بیشتر بخوانید امواج فکری و خواسته های شما، بدون داشتن میزان کافی از نیروی حیات یا Mana، نتیجه نخواهند داد

83. به جهنم خوش آمدید، تنها چاکرای انرژی که بسته بودن آن جهنمی سوزان را در زندگی و پس از مرگ برای شما میسازد


این مقاله یک هشدار فوری به عزیزانی است که در تست وضعیت چاکراهای انرژی قدرت نامحدود شرکت کرده و نتایجشان عددی پایین را نشان میدهد(زیر ۵۰ درصد را پایین فرض کنید).

بیشتر بخوانید به جهنم خوش آمدید، تنها چاکرای انرژی که بسته بودن آن جهنمی سوزان را در زندگی و پس از مرگ برای شما میسازد

84. چرا هرگز نباید به خدا، قانون جذب و یا هرچیز دیگری، “باور” داشته باشید ؟(پیشرفته)


” خدایی که در تمام طول عمر خود، به آن باور نداشته اید، تصورات ذهنی خود را با آن دخیل نکرده و حتی به آن “فکر” نکرده اید، حقیقی ترین خدایی است که تا کنون پرستیده اید…(قدرت نامحدود) “

اگر همراه قدرت نامحدود بوده باشید، احتمالا در جریان هستید که تاکید زیادی روی اینکه به هیچ چیز “باور” نداشته باشید، انجام شده است. اما چرا !؟ علت چیست ؟

بیشتر بخوانید چرا هرگز نباید به خدا، قانون جذب و یا هرچیز دیگری، “باور” داشته باشید ؟(پیشرفته)

85. حبابهای فکری تسخیر کننده چه بلایی سر افراد و جامعه می آورند !؟


” افراد توسط جن و روح و سایر موجودات تسخیر نمیشوند ! تسخیر کننده هایی بسیار دم دست تر در اطراف شما هستند. نام آنها حبابهای فکری و ایده هاست و هزاران برابر خطرناک تر از هر چیز دیگر اند ! یک حباب فکری میتواند به شکل خارج از زمان و مکان و از هزاران کیلومتر دورتر، حکومتی را سرنگون کند یا جامعه ای را به اوج سختی بکشاند.”

همانطور که در فایل صوتی “افکار چه هستند و از کجا می آیند ؟” گفته شد، حبابهای فکری مختلفی در اطراف شما وجود دارند که به سادگی میتوانید توسط آنها “تسخیر” شوید. با قدم زدنی در شهر، میتوانید وجودهای پاکی را ببینید که توسط حبابهای فکری مسموم تسخیر شده اند و آن حبابها را جز هویت خود میدانند و حتی از آنها دفاع میکنند ! دفاع از چیزهایی که عامل اصلی رنج هستند، جالب است نه !؟

بیشتر بخوانید حبابهای فکری تسخیر کننده چه بلایی سر افراد و جامعه می آورند !؟

86. پیش بینی آینده با نگاه کردن به یک گوی براق، با فرآیند Scrying آشنا شوید


احتمالا در کارتون ها یا فیلم های تخیلی دیده اید که جادوگران، با نگاه به آینه یا جسمی نسبتا براق، آینده را پیش بینی میکنند یا به چیزهایی در زمان و مکانی دیگر پی میبرند. در این مقاله، بیشتر درباره ابعاد علمی پشت این فرآیند یاد خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید پیش بینی آینده با نگاه کردن به یک گوی براق، با فرآیند Scrying آشنا شوید

87. گرفتار بیپولی شده ام هر راه دیگری هم بسته است، لطفا راهی سریع و اضطراری معرفی کنید


یکی از اعضا به شکل بسیار نگران کننده ای از وضعیت مالی خود صحبت میکنند و از قدرت نامحدود راه حلی سریع میخواهند. ایشان میگویند : “هر راهی بسته است، بیپولی نیز فشار زیادی به من و خانواده ام وارد کرده است. هرچه باشد حتی به قیمت جانم، دقیق انجام میدهم. “.

بیشتر بخوانید گرفتار بیپولی شده ام هر راه دیگری هم بسته است، لطفا راهی سریع و اضطراری معرفی کنید

88. شانس آوردن، هدیه کائنات به حضور موجودات در سطوح انرژی بالاست


سالهاست داشمندان و موسسات متعددی، تحقیقات خود را روی علم Psychokinesis (تاثیر گذاری روی ماده یا رویدادها توسط ذهن) افزایش داده اند و اکنون خوشحال هستم که میتوانم فرمول جادویی شانس را به شما قدرت نامحدودیهای عزیز و دوست داشتنی ارائه کنم زیرا یکی از سوالات رایج عزیزان است.

بیشتر بخوانید شانس آوردن، هدیه کائنات به حضور موجودات در سطوح انرژی بالاست

89. پرسش هایی بسیار رایج درباره مدیتیشن که برای دریافت پاسخ آنها کنجکاو هستید


احتمالا تاکید های مکرر قدرت نامحدود بر اهمیت مدیتیشن در مسیر رشد را شنیده اید و مدیتیشن را آغاز کرده اید. اما همین اکنون باید از شما پرسید آیا مدیتیشن را به شکل صحیح انجام میدهید ؟ نشانه های اینکه مدیتیشن را غلط انجام میدهید چیست ؟

بیشتر بخوانید پرسش هایی بسیار رایج درباره مدیتیشن که برای دریافت پاسخ آنها کنجکاو هستید

90. پاسخی به درخواست برخی از قدرت نامحدودیها : “لطفا مقالات اختصاصی را بیشتر کنید!!!” آیا میتوان همه رازهای پشت پرده جهان را در اختیار هر کسی قرار داد ؟!


هر روز، چندین قدرت نامحدودی پر و پا قرص که از مقالات(رایگان، صوتی و خصوصا اختصاصی و…) لذت برده و به خوبی آنها را عملی کرده اند، درخواست مکرر میکنند که “خواهشا مطالب خیلی پیشرفته تر و سری که بعضا رو میکنید را بیشتر منتشر کنید چون میخواهیم بیشتر بدانیم و از فعال شدن قابلیتهای فعلی در وجودمان بسیار شگفت زده هستیم و… “. در پاسخ به این درخواست، اول از همه باید این سوال را پرسید که آیا واقعا میتوان یک راز ویژه و سطح بالا از پشت پرده این جهان را در اختیار عموم و هر کسی قرار داد تا همه توسط آن زندگی خود را متحول کنند ؟! پاسخ، یک جواب منفی قطعی است. ممکن است پاسخ دردناکی باشد اما گویا این مکانیزم، یک مکانیزم موجود در خلقت است تا یک ابزار، به دست کسی که هنوز در سطح رشد آن نیست، نرسد.

بیشتر بخوانید پاسخی به درخواست برخی از قدرت نامحدودیها : “لطفا مقالات اختصاصی را بیشتر کنید!!!” آیا میتوان همه رازهای پشت پرده جهان را در اختیار هر کسی قرار داد ؟!

91. اثیر گذاری روی گذشته یا آینده با قدرت ذهن، آیا هوشیاری انسان واقعا میتواند خارج از زمان و مکان و مثلا روی گذشته، اثر گذاری داشته باشد ؟


این مقاله یکی از مقالات قدرت نامحدودی بسیار خاص است که اگر واقعا آنرا متوجه شوید، گریه شما را در خواهد آورد و اگر پس از خواندن مقاله، حس کردید هنوز شوکه و گیج نشده اید، احتمالا کمی بعد این وضعیت را تجربه خواهید کرد !

بیشتر بخوانید اثیر گذاری روی گذشته یا آینده با قدرت ذهن، آیا هوشیاری انسان واقعا میتواند خارج از زمان و مکان و مثلا روی گذشته، اثر گذاری داشته باشد ؟

93. آیا برای استفاده از قانون جذب، وضعیت چاکراهایم باید بالانس و متعادل باشد ؟


اخیراً سوال خوبی توسط یکی از قدرت نامحدودیهای عزیز مطرح شد که در این مقاله و به صورت مجزا به آن پرداخته میشود. آیا برای استفاده از قانون جذب نیاز است که وضعیت چاکراهای انرژی شما متعادل باشد ؟

بیشتر بخوانید آیا برای استفاده از قانون جذب، وضعیت چاکراهایم باید بالانس و متعادل باشد ؟

94. آیا مطمئنید که رویدادی در آینده را واقعا از قبل دیده اید و آنرا باعث نشده اید ؟!


هستند افرادی که در خوابهای خود، آینده را میبینند یا اینکه در بیداری، چیزی را حس میکنند و کمی بعد رخ میدهد. چه بسا شما نیز چنین تجاربی را در طول زندگی خود داشته باشید. اما تاکنون فکر کرده اید که آیا شما در این مواقع، واقعا آینده را دیده اید یا اینکه بر آن تاثیر گذاشته اید !؟

بیشتر بخوانید آیا مطمئنید که رویدادی در آینده را واقعا از قبل دیده اید و آنرا باعث نشده اید ؟!

95. هم‌زمانی رویدادها یا Synchronicity، آیا مدام و بصورت ظاهرا اتفاقی، با چیزهای خاصی مواجه می‌شوید ؟


شاید شما نیز تجربه کرده باشید که بعضاً به شکلی باورنکردنی و بصورت مکرر، با یک فرد یا یک رویداد خاص در زمانی مشخص مواجه شوید. مثلاً چه بسا مدتی باشد که مدام با یک مدل ماشین خاص، یا یک فرد خاص، یک غذای خاص، یک رنگ خاص یا حتی عددی خاص و مشخص(مثلا حین دیدن ساعت مچیتان)، مواجه شده باشید. از آنجاییکه خیلیها دانش کافی را درباره چنین رویدادهایی ندارند، آنها را شانس و اتفاق می‌نامند. اما حقیقت این است که هم زمانی رویدادها، یا تطابق زمانی آنها، یک اتفاق شانسی نیست بلکه حاوی پیامهایی کاملا معنادار متافیزیکی برای ناظر آن است.

بیشتر بخوانید هم‌زمانی رویدادها یا Synchronicity، آیا مدام و بصورت ظاهرا اتفاقی، با چیزهای خاصی مواجه می‌شوید ؟

96. فقط با کنترل تنفس در هر لحظه، تمام زندگی و ابعاد وجودی شما هم کنترل میشود


شاید برای بسیاری ها عجیب باشد که انجام هوشیارانه و تحت کنترل تنفس، میتواند عمیق ترین و عجیب ترین تاثیرات را در زندگی داشته باشد. این مقاله به شما نوعی ساده از تنفس را آموزش میدهد که همه ابعاد زندگی شما را تغییر خواهد داد.

بیشتر بخوانید فقط با کنترل تنفس در هر لحظه، تمام زندگی و ابعاد وجودی شما هم کنترل میشود

97. نکاتی برای اینکه همه خواسته ها و دعاهایتان توسط Universal Mind یا ذهن واحد جهانی پذیرفته شود


این مقاله اختصاص دارد به این موضوع که چگونه خواسته‌ها و یا به عبارتی دعاهای خود را با هوشیاری واحد جهانی مطرح کنید تا همه آنها پذیرفته شود. کماکان و بر اساس روال همیشگی قدرت نامحدود، این موضوع اصلا ارتباطی به این موضوع ندارد که به خدا باور دارید یا خیر. همچنین اصطلاح “دعا” در این عبارت ارتباطی به اصطلاح مذهبی آن ندارد، و منظور از آن، هرگونه خواسته  یا آرزوییست که دارید.

بیشتر بخوانید نکاتی برای اینکه همه خواسته ها و دعاهایتان توسط Universal Mind یا ذهن واحد جهانی پذیرفته شود

98. ۶ روش سریع برای اینکه سطح انرژی، ارتعاشات متافیزیکی و قدرت جذب خود را به شدت بالا ببرید


خیلیها سوال کردند که چطور میتوان سطح ارتعاشات و انرژی خود را افزایش داد. در این مقاله راههای ساده اما بسیار قدرتمندی به شما معرفی خواهد شد که با استفاده از آنها بتوانید سطح انرژی خود را بالاتر برده و قدرت امواج فکری خود را بالاتر ببرید(مثلا برای تاثیرگذاری متافیزیکی، قانون جذب و جذب یک خواسته یا…)

بیشتر بخوانید ۶ روش سریع برای اینکه سطح انرژی، ارتعاشات متافیزیکی و قدرت جذب خود را به شدت بالا ببرید

99. ذهن شما میتواند حتی ژن ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد


تحقیقات متعدد نشان میدهد که ذهن شما میتواند حتی ژنها را نیز تحت تاثیر قرار دهد و آنها را فعال یا غیر فعال کند. این بدین معناست که کسانی که ویژگیهای ژنتیکی خود را، عامل اصلی مشکلات یا بیماریهای فعلی خود میدانستند، کم کم باید به دنبال بهانه های دیگری بیفتند.

بیشتر بخوانید ذهن شما میتواند حتی ژن ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد

100. آیا مطمئنید چیزهایی که در حال جذبشان هستید، در تضاد باهم نیستند ؟


هرچند قانونی مانند قانون جذب بسیار ساده است، اما وقتی زمان عملی کردن و استفاده از آن فرا میرسد، همین قانون ساده به هزار رنگ در می آید و نکات زیادی برای استفاده از آن مطرح میشود. این مقاله به یکی از رایج ترین مشکلاتی اشاره دارد که حین استفاده از قانون جذب، شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید آیا مطمئنید چیزهایی که در حال جذبشان هستید، در تضاد باهم نیستند ؟

102. وضعیت و جایگاه خود را با ایستادن روی پله منطق و برهان محکم کنید


خیلی از افراد وجود دارند که هرچند باورها و نگرشهای زیبایی به زندگی دارند، اما اگر کمی آنها را سوال پیچ کنید، خود نیز متوجه میشوند که برای آنچه باور کرده اند، دلایل محکمی ندارند. همینجاست که اهمیت محکم کردن وضعیتتان در پله علم و منطق بالا میرود.

بیشتر بخوانید وضعیت و جایگاه خود را با ایستادن روی پله منطق و برهان محکم کنید

103. استفاده از مرکز قدرت روحی برای تاثیر گذاری در جهان فیزیکی و بدست آوردن آنچه میخواهید


در این مقاله نکات مهمی به شما گفته میشود که کمک میکند از مراکز انرژی بدن خود برای بدست آوردن متافیزیکی آنچه میخواهید، توسط امواج فکری استفاده کنید.

بیشتر بخوانید استفاده از مرکز قدرت روحی برای تاثیر گذاری در جهان فیزیکی و بدست آوردن آنچه میخواهید

104. تمام مرگها توسط خود افراد انتخاب شده و غیر تصادفی هستند


تاکنون چند بار شنیده‌اید که : “خدا بیامرز انگار در روزهای آخر، خبر داشت که قرار است فوت کند و مدام از رفتن حرف میزد…”. برای عموم، شنیدن این جمله بسیار تعجب انگیز و به این معناست که آن فرد، روزهایی قبل از مردن کاملاً از زمان مرگ خود آگاه بوده است. با این وجود اگر با نگاه قدرت نامحدودی به چنین رویدادهایی توجه کنید، چیزهای بیشتری را در آن خواهید دید.

بیشتر بخوانید تمام مرگها توسط خود افراد انتخاب شده و غیر تصادفی هستند

105. خداگونه، مستمر، با یقین و اراده محکم، به واقعیت فعلی خود دستور دهید، عوض میشود


چیزی که خیلیها فراموش میکنند این است که اراده آنها، اراده ای هم راستا با منبع تمام آفرینش است و قدرت اثر گذاری کامل در جهان فیزیکی دارد. اگر این موضوع را متوجه شوید، خالق زندگی خود خواهید شد.

بیشتر بخوانید خداگونه، مستمر، با یقین و اراده محکم، به واقعیت فعلی خود دستور دهید، عوض میشود

106. هفت اصل هرمتیک، قوانینی بنیادی و اسرار آمیز از دوران کهن، که واقعیت جهان بر آن استوار است


این مقاله به هفت اصل کهن و قدیمی هرمتیک مرتبط است. اصولی که جهان و واقعیتی که برای خود ساخته اید و خواهید ساخت را توصیف میکنند. پس به خوبی به ادامه این مقاله توجه کنید.

بیشتر بخوانید هفت اصل هرمتیک، قوانینی بنیادی و اسرار آمیز از دوران کهن، که واقعیت جهان بر آن استوار است

107. آیا میتوانم فقط با باور عمیق داشتن به اینکه به من چیزی نمیشود، به سرنگ آلوده به ایدز دست بزنم و چیزی هم نشود ؟


تفاوت مقاله‌های قدرت نامحدود با هر جای دیگری در این است که شما را تا اعماق هر موضوعی پیش می‌برد و دقیقا در زمانی که همه مراجع دیگر در حد مشخصی از درک حقیقت، متوقف میشوند، به عمق رفتن بیشتر قدرت نامحدود آغاز شده و دست شما را میگیرد و چیزهای جدیدی را برای شما آشکار میکند. آیا میتوان به سرنگ آلوده به ایدز دست زد و بیمار نشد ؟ آیا میتوان غذای مسموم خورد و زنده ماند ؟ وقتی گفته میشود که باور داشتن اینقدر قدرت عمیقی دارد، آیا پاسخ این سوالات هم مثبت است ؟

بیشتر بخوانید آیا میتوانم فقط با باور عمیق داشتن به اینکه به من چیزی نمیشود، به سرنگ آلوده به ایدز دست بزنم و چیزی هم نشود ؟

108. وقتی قدرت نامحدود میخواهد چیزهایی را درباره حقایق پشت پرده تصویر سازی ذهنی و قدرت ذهن شما بگوید که فهم اش کاملا خارج از درک عموم است


برخی اوقات شما می‌خواهید چیزهایی را به دیگران بگویید که در حال حاضر از پهنای تجربه و درک آنها خارج است، به همین علت در بیان این موضوعات، مسیر سختی را تجربه میکنید. در این مقاله به ناگفته‌های تصویر سازی ذهنی و قدرتی که ذهن شما دارد خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید وقتی قدرت نامحدود میخواهد چیزهایی را درباره حقایق پشت پرده تصویر سازی ذهنی و قدرت ذهن شما بگوید که فهم اش کاملا خارج از درک عموم است

109. چرا رویدادهای منفی، به محض تصور، اینقدر ساده تر جذب شده و برای شما رخ میدهند، حتی اوقاتی که احتمال رخ دادن آنها بسیار کم است !؟


شاید با این موضوع مواجه شده باشید که گویی قانون جذب برای رویدادهای منفی راحت تر رخ میدهد. مثلا شاید یک دانشجو در کلاسی ۱۰۰ نفره، یک لحظه به این فکر میکند که نکند معلم از من بپرسد ! لحظاتی بعد به شکل بسیار عجیبی، دقیقا همان فرد مورد پرسش قرار گرفته میشود. یا رویدادهای بسیار زیادی که احتمال رخ دادن آنها بسیار پایین است، اما رخ میدهد…اما چرا اینطور است !؟

بیشتر بخوانید چرا رویدادهای منفی، به محض تصور، اینقدر ساده تر جذب شده و برای شما رخ میدهند، حتی اوقاتی که احتمال رخ دادن آنها بسیار کم است !؟

110. ساخت توپ‌های انرژتیک با چگالی بالا و استفاده از آنها برای اثر گذاری متافیزیکی


احتمالاً در کارتون‌های تخیلی مختلفی، این را دیده‌ای که قهرمان داستان، با ارسال توپ‌هایی از انرژی، به جنگ با کسی می‌پردازد و یا اهداف خاصی را عملی می‌کند. باید بدانید از نظر علمی نیز چنین چیزی حقیقت داشته و شما می‌توانید با ساخت توپ‌های انرژی، تأثیرگذاری متافیزیکی داشته باشید.

بیشتر بخوانید ساخت توپ‌های انرژتیک با چگالی بالا و استفاده از آنها برای اثر گذاری متافیزیکی

111. دستیابی به سطوح بسیار بالای انرژی با تغییر عادات غذایی، تاثیر غذا خوردن هوشیارانه را دست کم نگیرید !


خیلی‌ها هنوز هم که هنوز است غذا خوردن را کاری ساده، کم اهمیت و یا حتی تکراری و کسل کننده میدانند. حتی اکثریت افرادی که علاقمند غذا خوردن هستند و مثلا زیاد رستوران میروند نیز کماکان فقط از روی غریزه و بصورت عادتگونه به مصرف زیاد غذاها میپردازند. اما آیا میدانید موضوع غذا خوردن، خود به تنهایی دریایی بی پایان از انرژی است که میتواند سطح انرژی شما را بسیار بالاتر ببرد و شما را در تمام ابعاد رشد دهد ؟

بیشتر بخوانید دستیابی به سطوح بسیار بالای انرژی با تغییر عادات غذایی، تاثیر غذا خوردن هوشیارانه را دست کم نگیرید !

112. هیچ مهارتی ندارم، آیا فقط با تغییر باورها و سطح ارتعاشاتم میتوانم زندگی ام را تغییر دهم ؟


یکی از سؤالاتی که افراد مطرح می‌کنند این است که “من به هیچ عنوان مهارتی ندارم ! آیا فقط با تغییر باورها و سطح ارتعاشات، ممکن است که بتوانم زندگی خود را تغییر دهم؟ “

بیشتر بخوانید هیچ مهارتی ندارم، آیا فقط با تغییر باورها و سطح ارتعاشاتم میتوانم زندگی ام را تغییر دهم ؟

114. پس ازبرنامه ریزی ناخودآگاه و استفاده از قوانین متافیزیکی، فراوانی و ثروت چگونه به زندگی شما وارد می‌شود؟


قدرت نامحدود روش‌های مختلف را به شما آموزش میدهد تا با استفاده از آنها بتوانید فراوانی را به زندگی خود وارد کنید. فایلهای صوتی بینظیر جادوگر، از این موارد هستند که به شما کمک میکنند فقط با گوش دادن به یک فایل صوتی، ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کرده و فراوانی را وارد زندگی خود کنید. اما نکته بسیار مهم تر این است که بدانید این فراوانی دقیقا به چه شکل در زندگی شما ظاهر خواهد شد. در غیر این صورت چه بسا این فراوانی به شکل خاصی، وارد زندگی شما شود و از مقابل چشمان شما نیز عبور کند، اما شما اصلا متوجه آن نشده و آنرا از دست بدهید. سپس هم گله های شما از جهان آفرینش آغاز میشود که چرا قانون جذب کار نمیکند ؟ چرا فلان مقاله در زندگی من جواب نمیدهد ؟ چرا فلان راه حل جواب نمیدهد !؟

بیشتر بخوانید پس ازبرنامه ریزی ناخودآگاه و استفاده از قوانین متافیزیکی، فراوانی و ثروت چگونه به زندگی شما وارد می‌شود؟

115. اهمیت بیشتر افکار، احساسات و تصورات شما در لحظاتی که در اوج انرژی و انفجار انرژتیک هستید


افکار، احساسات و تصورات شما، مهم هستند و باعث رقم زدن رویدادهای آتی زندگی شما میشوند. اما در زمانهایی، اهمیت آنها بیشتر نیز میشود. از این رو بسیار مهم است که در این مواقع، بیشتر روی افکار، احساسات و تصورات خود هوشیار شده و توجه بیشتری به آنها لحاظ کنید.

بیشتر بخوانید اهمیت بیشتر افکار، احساسات و تصورات شما در لحظاتی که در اوج انرژی و انفجار انرژتیک هستید

116. نگاهی به قابلیتهای ویژه و نحوه ایجاد آنها در انسان


هرچقدر بیشتر مدیتیشن میکنید، قابلیتهای مختلف و خاصی در وجود شما ایجاد میشوند. ادراکات فراحسی شما گسترش میابند، الهامها را دریافت میکنید، و یا حتی قابلیت ایجاد تغییر در جهان فیزیکی در فرد ایجاد میشود. اما برای رسیدن به حقیقت، شما نباید محو هیچکدام از این قابلیتها شوید و فقط محو حقیقت و مسیر رشد درونی خود باشید. در غیر اینصورت حتی همین قابلیتها را نیز از دست خواهید داد. این قابلیتها یک میوه جانبی از مسیر رشد شما هستند، نه یک مقصد !

بیشتر بخوانید نگاهی به قابلیتهای ویژه و نحوه ایجاد آنها در انسان

117. چطور جذب متافیزیکی آنچه میخواهید را تسریع کنید ؟ چطور عملکرد قانون جذب و ارتعاشات در زندگی خود را تسریع کنید ؟


پس از اینکه افراد با قانون جذب، ارتعاشات، یا قوانین مشابه متافیزیکی آشنا میشوند، سوالی که زیاد از قدرت نامحدود پرسیده میشود، این است که چطور میتوان عملکرد این قوانین را تسریع کرد ؟

بیشتر بخوانید چطور جذب متافیزیکی آنچه میخواهید را تسریع کنید ؟ چطور عملکرد قانون جذب و ارتعاشات در زندگی خود را تسریع کنید ؟

118. بزرگترین قانون حاکم بر آفرینش برای ایجاد تغییر در زندگی خود را بشناسید


به عنوان یک فرد در زندگی مکانیکی و خشک امروزی، ممکن است حس کنید زندگی شما بر اساس منطقی خشک و یا دو دوتا چهارتایی منطق محور میچرخد. بله، همه چیز ظاهرا و در لایه های بالاتر اینطور به نظر میرسد، اما در لایه های عمیق تر، قوانین دیگری حاکم اند…

بیشتر بخوانید بزرگترین قانون حاکم بر آفرینش برای ایجاد تغییر در زندگی خود را بشناسید

119. ۱۰ آزمایش که نگرش شما به قدرت “افکار” را کاملا تغییر میدهد


هرچقدر که علم بیشتر رشد میکند و آزمایشهای بیشتری انجام میشود، قدرت افکار، ارتعاشات و امواج فکری نیز بیشتر شناخته میشود. از طرفی فیزیک کوانتوم نیز در این عصر به جایی رسیده است که میتواند بسیاری از پدیده های اینچنینی را توصیف و تفسیر کند. امواج و ارتعاشات فکری وجود دارند و واقعیت فیزیکی چیزی جز افکار و ارتعاشات فشرده تر و متمرکز نیست.

بیشتر بخوانید ۱۰ آزمایش که نگرش شما به قدرت “افکار” را کاملا تغییر میدهد

121. رسیدن به یک میلیارد پول با قانون جذب و سایر قوانین متافیزیکی، آیا حس کاملا واضحی از آنچه میخواهید دارید ؟


در این مقاله نکته ای مهم در استفاده از قانون جذب مطرح میشود که با توجه به آن، یک مانع بزرگ در استفاده از این قانون را کنار خواهید زد.(آیا قانون جذب مطابق میل شما عمل نمیکند ؟)

بیشتر بخوانید رسیدن به یک میلیارد پول با قانون جذب و سایر قوانین متافیزیکی، آیا حس کاملا واضحی از آنچه میخواهید دارید ؟

122. آیا میتوان باعث رخ دادن رویدادی خاص، در آینده شد و روی آینده تاثیر گذاشت ؟


یکی از چیزهایی که میتوان از Remote View برای آن استفاده کرد، وصل شدن به فرکانس رخ دادن یک رویداد خاص در آینده و سپس دریافت راهنمایی هایی برای باعث شدن آن توسط انجام کارهایی در همین لحظه حال است. این فرآیند توسط مبحث entanglement در فیزیک کوانتوم قابل تفسیر و تبیین است.
از قدرت نامحدود سوال شده بود که آیا میتوان باعث روی دادن چیزی در آینده شد و روی آینده تاثیر گذاشت ؟ مثلا برنده شدن در یک قرعه کشی بانک یا… ، پاسخ مثبت است.

بیشتر بخوانید آیا میتوان باعث رخ دادن رویدادی خاص، در آینده شد و روی آینده تاثیر گذاشت ؟

123. آیا عطسه کردن به تعداد فرد یا زوج حین انجام یک کار، واقعا به معنای صبر یا تایید آن است ؟!


پیش از هرچیز، همه کسانی را که در نظر سنجی قبل از نوشته شدن این مقاله، گزینه “نمیدانم” را انتخاب کردند، تحسین میکنم. کسانی که به سادگی نمیدانم میگویند، در نهایت بیش از هر کس دیگری خواهند دانست و دیر یا زود با حقیقت ناب روبرو خواهند شد. قدرت نامحدود، از دیگر عزیزانی که گزینه های دیگر را انتخاب کردند نیز نهایت تشکر را دارد.

قدرت نامحدود یا مقاله ای را نمینویسد، یا اگر بنویسد،  دل و روده ی آن موضوع را برای شما میشکافد و شما را با ریشه آن آشنا میکند و به دور از تعصب، حقیقت را دست نخورده به شما عرضه میکند. آیا شنیده اید که برخیها باور دارند عطسه زدن به تعداد زوج یا فرد، معنای خاصی دارد ؟

بیشتر بخوانید آیا عطسه کردن به تعداد فرد یا زوج حین انجام یک کار، واقعا به معنای صبر یا تایید آن است ؟!

126. چطور از کائنات کمک دریافت کنید ؟! چطور توسط هوشیاری واحد حمایت شوید ؟


تمام خلقت هوشمندی ویژه ای دارد به شکلی که خصوصا زمانیکه وارد فرکانس های ارتعاشی و احساسی خاصی میشوید، گویی هرچیز هوشمندانه تحول شما را متوجه شده و آغاز به کمک کردن به شما میکند. رفتار انسانها با شما تغییر میکند و هرچیزی در اطراف شما متفاوت میشود و شما را در اهدافتان، یاری میرساند. آیا همین اکنون به کمک نیاز دارید !؟

بیشتر بخوانید چطور از کائنات کمک دریافت کنید ؟! چطور توسط هوشیاری واحد حمایت شوید ؟

127. آرزوهای خود را در جهان فیزیکی فعلی خود و در همین لحظه دخیل کنید


” اگر بتوانید همین اکنون دقیقا حس اش کنید، همین اکنون آنرا در جهان انرژی بدست آورده اید….. پس با داشتن این حس، اکنون کافیست انتظار کشیدن را کنار بگذارید و مشغول کارهای دیگر خود شوید تا حس درونی شما وقتی که ناخودآگاه هستید و حواستان جای دیگری است، از شکل انرژی، به شکل فیزیکی در مقابلتان ظاهر شود…. “

(قدرت نامحدود)

بیشتر بخوانید آرزوهای خود را در جهان فیزیکی فعلی خود و در همین لحظه دخیل کنید

129. چطور شیر ورودی انرژی ثروت از کائنات را در زندگی خود باز کنید ؟


در این مقاله به شما نکاتی را مطرح خواهم کرد که بزرگترین مانع ذهنی شما در سطح ناخودآگاه، برای ورود انرژی و ثروت بینهایت از کائنات به زندگی شما هستند.

بیشتر بخوانید چطور شیر ورودی انرژی ثروت از کائنات را در زندگی خود باز کنید ؟

130. دنیا در یک فراوانی غیر قابل تصور در جریان است !


کمبود هرگز در این جهان وجود نداشته و ندارد و نخواهد داشت ! دقیقا به همین علت است که هرگاه تصور میکنید کمبود در این جهان و در مسیر زندگی شما هست، حس بدی پیدا میکنید. زیرا از دیدگاه آفرینش اصلا حقیقت ندارد ! این حس منفی یک راهنمایی از جانب جهان به شماست تا نگرش و سطح انرژی درست را در همین لحظه انتخاب کنید !

بیشتر بخوانید دنیا در یک فراوانی غیر قابل تصور در جریان است !

131. آیا واقعا میتوان از گذشته یا آینده یا مکانی در فاصله ای دورتر، اطلاعاتی بدست آورد ؟


آیا واقعا میتوان از رویدادی در گذشته یا آینده یا از یک رویداد در مکانی دورتر، اطلاعاتی بدست آورد ؟

بیشتر بخوانید آیا واقعا میتوان از گذشته یا آینده یا مکانی در فاصله ای دورتر، اطلاعاتی بدست آورد ؟

132. عامل خروجی انرژی کائنات برای افزایش انرژی مثبت تمام جهان شوید، حمایت خواهید شد


چند نفر در طی روز، از حضور شما حس خوب میگیرند ؟ عامل بینهایت واحد در جهت افزایش ارتعاشات مثبت باشید، حمایت خواهید شد.

بیشتر بخوانید عامل خروجی انرژی کائنات برای افزایش انرژی مثبت تمام جهان شوید، حمایت خواهید شد

133. رسیدن به چیزی که میخواهید، به سبک قدرت نامحدود !


فقط یک بار نیت و عبور آرام و حتی بدون تلاش فکر آنچه میخواهید، برای رسیدن سریع به آن کافیست. به شرطی که پس از آن خلاء مطلق و بدون “من” شوید و به ظرفی خالی و انعطاف پذیر، برای دریافت و عمل به هر نوع الهامی که به شما خواهد رسید تبدیل شوید. اینکه این ایده ها از کجا الهام میشوند سوالی است که خودتان باید به دنبالش بروید، وظیفه من، فقط بیان تنها روشی است که همواره و تحت هر شرایطی، جواب میدهد ! این، جایی است که عمیقترین هوش شما نهفته است، یعنی ضمیر ناخودآگاه یا هرچیز دیگری که نامش را میگذارید !…(قدرت نامحدود)

نمیدانم هضم چیزی که اکنون به شما میگویم، چقدر برایتان عجیب خواهد بود. به هر حال باید بگویم که فقط یک بار عبور خواسته ای که میخواهید و به آرامی اراده کردن و خواستن آن، برای رسیدن به آن کافیست ! ممکن است خیلی عجیب به نظر برسد، اما این، روش موسس قدرت نامحدود است !

بیشتر بخوانید رسیدن به چیزی که میخواهید، به سبک قدرت نامحدود !

134. عشق بورز، لذت ببر و رشد کن، مالک نشو !


به محض اینکه حس عشق نسبت به یک چیز مشخص، ایجاد میشود، حتی زمانیکه آن چیز یک انسان است، ما سعی میکنیم آن شخص را به سطح یک “شیء” کاهش دهیم. این کاریست که به محض ایجاد حس وابستگی یا مالکیت نسبت به یک شخص تجربه میکنیم. همانطور که سعی میکنیم اشیاء را مالک شویم، سعی داریم انسانها را نیز مالک شویم. ما میخواهیم فرد دقیقا طوری که ما میخواهیم باشد. و این شما را از تجربه عشق حقیقی و بی قید و شرط باز میدارد و باعث رنجهای شماست.

بیشتر بخوانید عشق بورز، لذت ببر و رشد کن، مالک نشو !

135. یک فرد در سطح چاکرای چشم سوم، چگونه کسی که به او بدی یا توهین میکند را کماکان درک میکند و عاشقش است ؟ او چگونه همواره آرام است ؟


انسانها معمولا، وقتی رفتار بدی را از جانب کسی تجربه میکنند یا کسی به آنها توهین میکند، ناراحت میشوند و همچنین کمی حس تنفر را نسبت به آنها پیدا میکنند. اما کسی که چاکرای چشم سوم او باز شده است، چگونه در چنین شرایطی، کماکان آرامش دارد !؟

بیشتر بخوانید یک فرد در سطح چاکرای چشم سوم، چگونه کسی که به او بدی یا توهین میکند را کماکان درک میکند و عاشقش است ؟ او چگونه همواره آرام است ؟

136. ازدواج و رابطه عشقی ایده آل و بینقص از دیدگاه چاکراها و سطح انرژی


در مقاله صوتی “از جهنم تا بهشت، در سطح کدام چاکرا زندگی میکنید ؟ با شناخت چاکراها سطح انرژی ارتعاشی زندگی خود را تا بینهایت بالا ببرید و بهشت را در درون خود بسازید” گفته شد که چگونه میتوانید چاکرای غالب در زندگی خود را تشخیص دهید. در این مقاله به شما خواهم گفت که یک رابطه ایده آل عشقی و ازدواج میان دو نفر، از دیدگاه چاکراها چگونه است ؟

بیشتر بخوانید ازدواج و رابطه عشقی ایده آل و بینقص از دیدگاه چاکراها و سطح انرژی

137. سطح ارتعاشات مثبت لازم برای آرزوها و خواسته های خود را نقدا به جهان پرداخت کنید


هر خواسته یا آرزویی که دارید، به سطح و نوع انرژی ارتعاشی خاص خود نیازمند است که باید نقدا پرداخت شود تا آن چیز یا چیزهای مشابه آن، وارد زندگی شما شود. آیا بهای ارتعاشی خواسته های خود را پرداخت کرده اید ؟

بیشتر بخوانید سطح ارتعاشات مثبت لازم برای آرزوها و خواسته های خود را نقدا به جهان پرداخت کنید

138. به انسانها، گیاهان، بیماریها، مشکلات و حتی وسایل خود بگویید که چقدر دوستشان دارید


عشق سریعترین ارتعاشی است که توسط جهان آفرینش پاسخ داده میشود. این یک ادعای فیلسوفانه توخالی نیست، بلکه تحقیقات نیز نشان میدهد سریعترین تغییر در ساختار مولکولهای تمام مواد، زمانی رخ میدهد که کلمات و احساسات عاشقانه به آنها گفته میشود.(چگونه ارتعاشات فکری قدرتمند تولید کنید ؟)

بیشتر بخوانید به انسانها، گیاهان، بیماریها، مشکلات و حتی وسایل خود بگویید که چقدر دوستشان دارید

139. جهان اطراف ما از چه چیز درست شده است ؟


حواس ۵ گانه ما، یعنی بینایی، شنوایی، بویایی، چشایی و لامسه، ابزارهایی هستند که به ما کمک میکنند این جهان را درک کنیم. آنها به ما میگویند که این جهان از ماده یا همان اشیائی در شکل ها، رنگها و ویژگیهای مختلف تشکیل شده است. ما خود را در یک جهان سه بعدی احساس میکنیم و زمان را درک میکنیم که باعث تغییر همه چیز میشود. اما آیا این حقیقت دارد ؟

بیشتر بخوانید جهان اطراف ما از چه چیز درست شده است ؟

140. آیا با کنترل و جمع کردن ذره ذره پول میتوانم ثروتمند شوم ؟


برخی افراد حساسیت زیادی را روی داشته های خود دارند. آنها حتی دانسته های علمی خود را به سختی منتشر میکنند و به ندرت در اختیار عموم میگذارند. هرچند ظاهرا به نظر برسد که این کار، باعث افزایش دارایی آنها نسبت به دیگران میشود، اما در عمق داستان، اینطور نیست !

بیشتر بخوانید آیا با کنترل و جمع کردن ذره ذره پول میتوانم ثروتمند شوم ؟

141. وجود خود را روی فرکانس هوش فراتر جهانی تنظیم کنید


جهان مانند یک شبکه کاملا متصل از درون است و یک هوشیاری تجمعی واحد، همه آنرا به هم وصل میکند. در این میان، توهم “مجزا بودن” انسان است که او را از این هوش جمعی محروم میکند. اما چطور میتوان به هوش فراتر وصل شد ؟

بیشتر بخوانید وجود خود را روی فرکانس هوش فراتر جهانی تنظیم کنید

142. رویدادهای شگفت انگیز در زندگی شما پیش نمی آیند ؟


اول از همه باید بگویم رویداد شگفت انگیزی وجود ندارد. بلکه اگر واقعا بدانید قدرت شما به عنوان یک انسان، چقدر عمیق تر از این حرفهاست، دیگر نام این رویدادها را شگفت انگیز نمیگذارید.

نسبت به کسی دلشوره میگیرید و به سرعت اتفاق بدی می افتد.

گویی چیزی به شما(در بیداری یا خواب) الهام میشود و پس از مدتی متوجه میشوید آنچه فکر میکردید صحت داشته است.

به کسی فکر میکنید و به سرعت با شما تماس میگیرد.

اما چرا ؟

بیشتر بخوانید رویدادهای شگفت انگیز در زندگی شما پیش نمی آیند ؟

143. لطفا حین استفاده از قانون جذب، علوم خود را بصورت موقت به سطل زباله انداخته، یک فرد بیسواد، ساده و احمق شوید !


یکی دیگر از مهمترین دلایلی که باعث میشود قانون جذب برای افراد کار نکند، این است که احمق نیستند و زیاد بلدند !!! ممکن است حس کنید از مطرح کردن این مساله قصد شوخی دارم، اما کاملا جدی هستم. وقتی نیمکره چپ یا همان تحلیلگر ذهن شما، زیاد از حد کار میکند و علوم زیادی را بلد هستید، دسترسی شما به عملکرد های متافیزیکی وجودتان و در حقیقت دسترسی شما به هوشیاری، به شدت کاهش پیدا میکند و به همین علت قانون جذب برای شما عمل نخواهد کرد و ارتعاشات فکری شما، در همان لایه های درونی، و از طریق پرسشهای بی پایان شما، متوقف خواهند شد.

بیشتر بخوانید لطفا حین استفاده از قانون جذب، علوم خود را بصورت موقت به سطل زباله انداخته، یک فرد بیسواد، ساده و احمق شوید !

144. چرا برخیها به شکل شگفت انگیزی، بسیار بیشتر از سنشان میدانند ؟


سرعت گذر زمان برای هر فرد، در هر سطح از هوشیاری متفاوت است…

زمان، یک قرارداد کاملا کاربردی در سطح جهان فیزیکی است. مثلا با یک فرد قرار میگذارید که فردا راس ساعت ۷ در جای مشخصی باشد، یا اینکه مناسبتها در دنیای فیزیکی را توسط تقویم تشخیص میدهید.

با این وجود، احتمالا کسانی را دیده اید که بسیار بسیار بیشتر از سنشان میدانند و هرطور که حساب میکنید، سطح دانش آنها در زمینه های مختلف، اصلا ربطی به سنشان ندارد ! اما علت این مساله چیست ؟ بله دلایل رایج مانند میزان تمرکز و بازده مطالعه، موثرند اما چیزی که در این مقاله به شما میخواهم بگویم، مبحثی بسیار عمیق تر است که حتی در سطح جهان نیز کمتر درک شده است.

بیشتر بخوانید چرا برخیها به شکل شگفت انگیزی، بسیار بیشتر از سنشان میدانند ؟

145. چطور موانع درونی در مسیر جذب آنچه میخواهید را شناسایی کنید ؟


شناخت موانع ذهنی و درونی برای رسیدن به چیزی که میخواهید، بسیار ضروری است. اما خیلیها نمیدانند چطور موانع، باورها یا نگرشهای ناکارآمد خود را شناسایی کنند. این مقاله به شما خواهد گفت که چطور، موانع درونی را شناسایی کنید و سریعتر از قانون جذب بهره ببرید.

بیشتر بخوانید چطور موانع درونی در مسیر جذب آنچه میخواهید را شناسایی کنید ؟

147. هشدار، مواظب باورهایی که بدون آگاهی در ذهن شما تزریق شده اند باشید


برخی باورهای ناکارآمد وجود دارند که با کمی تفکر، به آسانی ناکارآمدی آنها روشن شده و افراد میتوانند آنها را تغییر دهند. اما در این میان، برخی باورها نیز وجود دارند که در سطح کاملا ناخودآگاه، استادانه و به گونه ای که حتی فکرش را نمیکنید، توسط جامعه یا مراجع دیگر، در ذهن شما تزریق شده اند و هیچ آگاهی از آنها ندارید، فقط آنها را به عنوان یک اصل بدیهی پذیرفته اید ! به عنوان همراه قدرت نامحدود، احتمالا باید بدانید که باورهای شما، در خلق زندگیتان حکم فرما بوده و سلطنت میکنند و واقعیت را رقم میزنند. اما این باورهای نهان که اطلاعی هم از آنها ندارید چه هستند ؟!

بیشتر بخوانید هشدار، مواظب باورهایی که بدون آگاهی در ذهن شما تزریق شده اند باشید

148. جهان، ناظر اش را حس میکند. چرا قوانینی مانند قانون جذب، برای شما به یکباره از کار می افتند ؟!


شگفتی این جهان و آفرینش، مو را بر تن انسان سیخ میکند و هرچقدر بیشتر درباره علوم مختلف بدانید و مطالعه داشته باشید، بیشتر شگفت زده میشوید. این مقاله یکی از عمیق ترین نگرشها را به سبک همیشگی قدرت نامحدود به شما خواهد داد.

از دیدگاه فیزیک کوانتوم، این مساله کاملا بصورت آزمایشگاهی اثبات شده است که وقتی یک ناظر، به رفتار یک ذره یا یک چیز مینگرد تا آنرا رصد کند، آن ذره، تغییر رفتار میدهد و عملا نگاه کردن به یک چیز، باعث تغییر رفتار آن ذره میشود. به عبارت دیگر، جهان نگاه شما را احساس میکند و بر اساس فرکانس ارتعاشی شما، واقعا تغییر رفتار و تغییر ماهیت میدهد.

بیشتر بخوانید جهان، ناظر اش را حس میکند. چرا قوانینی مانند قانون جذب، برای شما به یکباره از کار می افتند ؟!

149. چرا احساسات منفی بینظیر هستند ؟


نزدیک سال جدید میشویم و اگر بخواهم یک نکته را به شما آموزش دهم که تمام زندگی شما را متحول میکند، آن نکته چیزی است که تا لحظاتی بعد خواهید شنید.
احساسات منفی بهترین هدیه و بینظیر ترین چیز هستند و این نکته ایست که تقریبا ۹۹ درصد مردم در سطح جهان به آن آگاه نیستند ! وقتی این جمله را مطرح میکنم، معمولا افراد مختلف متعجب میشوند. اما واقعا چرا احساسات منفی فوق العاده خوب هستند ؟(چطور ارتعاشات فکری مثبت و قدرتمند تولید کنید ؟)

بیشتر بخوانید چرا احساسات منفی بینظیر هستند ؟

150. آنچه ذاتا نتوانی با آن باشی، نخواهد گذاشت که در همین لحظه “باشی و زندگی کنی”، چه چیزهایی نمیگذارند که “باشید” ؟


به جمله تیتر این مقاله خوب دقت کنید…

این جمله یکی از فلسفه های بسیار مهم در زندگی است که مانند یک خط کش بسیار دقیق، به شما نشان میدهد چه چیزهایی را باید در مسیر زندگی، دیر یا زود رها کنید.

یکی از چیزهایی که باید در زندگی به خوبی آنرا یاد بگیرید، هنر رها کردن است. اما چه چیزی را باید رها کرد ؟ این مقاله به شما خواهد گفت که چه چیزهایی دیر یا زود، رها کردنی هستند.

بیشتر بخوانید آنچه ذاتا نتوانی با آن باشی، نخواهد گذاشت که در همین لحظه “باشی و زندگی کنی”، چه چیزهایی نمیگذارند که “باشید” ؟

151. روند تشکیل لانه عنکبوت، چطور چیزهای مختلف از جهان انرژی به شکل فیزیکی تبدیل میشود ؟


تاکنون به روند ایجاد تارهای عنکبوت توجه کرده اید ؟

روند ایجاد لانه عنکبوت میتواند به خوبی به شما آموزش دهد که ارتعاشات و افکار چطور از جهان انرژی به جهان فیزیکی می آیند و خلق میشوند.

بیشتر بخوانید روند تشکیل لانه عنکبوت، چطور چیزهای مختلف از جهان انرژی به شکل فیزیکی تبدیل میشود ؟

152. چاکراها چه هستند ؟ مرجع کامل چاکراها و همه چیز درباره آنها


چاکراها مراکز انرژی در بدن هستند که نقش مهمی را در سلامت فیزیکی، ذهنی و روحی ما بازی میکنند. درک عمیق این سیستم، به شما کمک میکند که سلامت روحی و جسمی خود را بهتر حفظ کنید.

بیشتر بخوانید چاکراها چه هستند ؟ مرجع کامل چاکراها و همه چیز درباره آنها

153. آیا قانون جذب مطابق میل شما عمل نمیکند ؟


بسیاری ها از من سوال میکنند برای رسیدن به چیزی که آنرا میخواهم، طبق قانون جذب، چقدر باید صبر کنم ؟ روزانه چند دقیقه تمرین کنم ؟ چندبار تصور کنم ؟ چطور سریعتر بدست بیاورم ؟!

قانون جذب همواره در سطح متافیزیکی عمل میکند و فعال است، اما اگر این قانون در زندگی شما، آنطور که میخواهید عمل نمیکند، وقت آن است چیزی را به شما بگویم که تقریبا هیچ کجا نشنیده اید و مانع اصلی رسیدن به خواسته ها توسط قانون جذب است.

بیشتر بخوانید آیا قانون جذب مطابق میل شما عمل نمیکند ؟

154. آیا باید به دلشوره ها توجه کرد ؟


احتمالا خاطرات بسیاری از خود یا اطرافیان به یاد دارید که در آن دلشوره پیدا کرده اید و پس از آن و در مدت زمان کوتاهی، رویداد بدی برای شما یا یکی از عزیزان شما رخ داده است.

اما آیا باید به حس دلشوره توجه کرد ؟

بیشتر بخوانید آیا باید به دلشوره ها توجه کرد ؟

156. چطور برای رسیدن به هدفی مشخص، از ضمیر ناخودآگاه الهام دریافت کنید ؟


برخی اوقات هدف مشخصی در ذهن شماست اما راه رسیدن به آنرا نمیدانید و دقیقا آگاه نیستنید که چه گامهایی برای رسیدن به آن، باید برداشته شود. در اینصورت میتوانید از ضمیر ناخودآگاه خود، الهامات، ایده های خلاقانه و مسیر را دریافت کنید.

اما چگونه ؟

بیشتر بخوانید چطور برای رسیدن به هدفی مشخص، از ضمیر ناخودآگاه الهام دریافت کنید ؟

158. آیا میتوان فقط با یکجا نشستن و فکر کردن به یک چیز، آنرا جذب کرد ؟


” آیا میتوان فقط با یکجا نشستن و فکر کردن به یک چیز، آنرا جذب زندگی خود کرد ؟ “

بسیاری از افراد این جمله را به شوخی میگیرند ! احتمالا شما نیز در طول عمر خود حداقل یکبار این شوخی را انجام داده اید. اما بد نیست نگاه عمیق تری به آن داشته باشیم.

بیشتر بخوانید آیا میتوان فقط با یکجا نشستن و فکر کردن به یک چیز، آنرا جذب کرد ؟

159. چطور در زندگی، وارد واقعیت موازی مطلوب خود شوید ؟


درمورد واقعیت های موازی در مقالاتی مانند “اصل واقعیت های موازی” و “جهان های موازی” صحبت کردیم.

در این مقاله به شما آموزش خواهم داد که چطور میتوانید وارد یک واقعیت موازی شوید و چیزی که میخواهید را به دست آورید.

بیشتر بخوانید چطور در زندگی، وارد واقعیت موازی مطلوب خود شوید ؟

160. ارتعاش روزانه غالب در وجود شما چیست ؟


هرچیزی در جهان، فرکانس ارتعاشات خاص خود را دارد و چیزهایی که ارتعاش یکسان داشته باشند، در یک فرکانس قرار گرفته، و یکدیگر را جذب یکدیگر خواهند کرد. ارتعاش غالب افکار شما چیست ؟ فرکانس ارتعاش غالب زبان بدن شما چیست ؟

بیشتر بخوانید ارتعاش روزانه غالب در وجود شما چیست ؟

161. آیا فکر میکنید احتمال رخ دادن برخی رویدادهای مثبت در زندگی شما واقعا کم است ؟


بسیاری از افراد، وقتی صحبت از شانس، یا روی دادن وقایع مثبت میشود، به احتمالات و محاسبات ریاضی توجه زیادی میکنند و میگویند احتمال روی دادن چنین رویدادی بسیار کم است !

اما آیا واقعا احتمالات بر همه چیز حاکم اند ؟

بیشتر بخوانید آیا فکر میکنید احتمال رخ دادن برخی رویدادهای مثبت در زندگی شما واقعا کم است ؟

162. چطور الهامات و ایده های خلاقانه را از ضمیر ناخودآگاه خود دریافت کنید ؟


در این مقاله به شما شیوه ای را آموزش خواهم داد که با استفاده از آن قادر خواهید بود الهامات خلاقانه و شگفت انگیزی را از ضمیر ناخودآگاه خود دریافت کنید.

بیشتر بخوانید چطور الهامات و ایده های خلاقانه را از ضمیر ناخودآگاه خود دریافت کنید ؟

163. اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، چطور در مسیر زندگی خود وارد واقعیت های موازی دیگر شوید ؟


اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود

<< تمام حقوق معنوی این مقاله متعلق به قدرت نامحدود است >>

در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چطور میتوانید وارد یک واقعیت جدید در زندگی خود شوید.

این مقاله بسیار سطح بالا، ویژه و به سبک قدرت نامحدود است و بنابراین برای استفاده از آن باید به دقت این مقاله را بخوانید و سطح هوشیاری خود را بالاتر ببرید.

هشدار : این مقاله یک مقاله منطقی نیست که بخواهید آنرا با نیمکره چپ ذهن خود تحلیل کنید(هرچند تفسیر دقیق علمی و منطقی برای آن وجود دارد اما خارج از بحث این مقاله است)، برای فهم این مقاله و استفاده از آن، باید نیمکره چپ(تحلیلگر منطقی) مغز خود را خاموش کرده و با نیمکره راست، آنرا مستقیما و بدون تحلیل تجربه کنید در غیر اینصورت همین آموزش، گویی به هزار رنگ در می آید و آنقدر پیچیده میشود که امکان تحلیل آن وجود نخواهد داشت. نیمکره چپ ذهن شما همواره سعی دارد هر چیزی را ریز و قابل فهم کند، اما همین کار مانع از این خواهد شد که نیمکره راست شما بتواند از آن بهره ببرد و آنرا تجربه کند. سعی نکنید آنچه میگوییم را به فرمول دربیاورید چون نیمکره چپ مغز توان آنرا ندارد. اما میتوانید آنرا با استفاده از توان هوشیاری خود(که هنوز هم علم در شگفتی نحوه عملکرد آن مات و مبهوت مانده است) تجربه کنید.

بیشتر بخوانید اصل واقعیت های موازی قدرت نامحدود، چطور در مسیر زندگی خود وارد واقعیت های موازی دیگر شوید ؟

164. چطور با استفاده از یک آونگ، جوابها را از ضمیر ناخودآگاه خود دریافت کنید ؟


در این مقاله به شما آموزش خواهم داد که چطور میتوانید با استفاده از یک آونگ (Pendulum) با ضمیر ناخودآگاه خود حرف بزنید و جوابهایی را از او دریافت کنید. با این کار میتوانید حتی اشیایی که گم کردید و اکنون آنرا در سطح آگاهانه، به یاد نمی آورید و یا سایر اطلاعاتی که در ضمیر ناخودآگاه شما موجود است (اما نمیتوانید بصورت آگاهانه به آن دسترسی داشته باشید)، بیابید.

بیشتر بخوانید چطور با استفاده از یک آونگ، جوابها را از ضمیر ناخودآگاه خود دریافت کنید ؟

165. Remote View چیست ؟ آیا میتوان از هرچیزی با خبر شد ؟


در سال ۱۹۶۰ دولت آمریکا متوجه شد که اطلاعات بسیار سری او، در حال لو رفتن است. پس از انجام تحقیقات، دولت متوجه شد که روسیه، برخی نوابغ را برای جاسوسی اطلاعات توسط قدرت ذهن، به کار گرفته است.(مقاله اختصاصی Controlled Remote Viewing)

بیشتر بخوانید Remote View چیست ؟ آیا میتوان از هرچیزی با خبر شد ؟

166. چگونه با مدیریت فرکانس و ارتعاشات ذهنی خود، چیزی که میخواهید را بدست آورید


امروزه، قانون جذب تبدیل به یک عبارت تجاری برای سودجویی عده ای از افراد در سطح اینترنت شده است. احتمالا مقالات مختلفی را درباره این قانون خوانده اید اما هرگز نتوانسته اید از این قانون بهره ببرید.

در این بین، قدرت نامحدود همواره سعی دارد شما را با حقیقت آشنا سازد و قوای خفته وجودتان را که در حال حاضر از آنها بی خبر هستید، فعال کند. به همین علت در این مقاله به شما دقیقا آموزش میدهیم که چطور میتوانید از قانون جذب برای رسیدن به آنچه میخواهید بهره ببرید.

بیشتر بخوانید چگونه با مدیریت فرکانس و ارتعاشات ذهنی خود، چیزی که میخواهید را بدست آورید

167. چگونه از قدرت کلمات برای جذب احساسات خوب و موفقیت استفاده کنید ؟


آیا با قدرت کلمات آشنا هستید ؟

آیا میدانید کلمات چقدر تاثیر گذار هستند ؟

چطور میتوان با استفاده صحیح از کلمات، موفقیت و احساسات خوب را جذب زندگی خود کرد ؟

بیشتر بخوانید چگونه از قدرت کلمات برای جذب احساسات خوب و موفقیت استفاده کنید ؟

168. آیا از قویترین نیروی جهان هستی در زندگی خود استفاده میکنید ؟


آیا میدانید قویترین نیروی جهان هستی چیست ؟

آیا میدانید قویترین نیرویی که با استفاده از آن میتوانید تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده و تغییر دهید چیست ؟

اگر به دنبال قویترین نیروی جهان هستید، این مقاله مخصوص شماست.

بیشتر بخوانید آیا از قویترین نیروی جهان هستی در زندگی خود استفاده میکنید ؟

169. جذب عشق ایده آل با استفاده از قانون جذب، آیا حقیقت دارد ؟


چرا معمولا با چیزهایی روبرو میشویم که بیشتر به آنها فکر میکنیم ؟

آیا میدانید افکار شما میتوانند افراد و رویدادها را جذب زندگی شما کنند ؟

چرا در روزهای سخت، سختی های بیشتری جذب زندگی ما شده و در روزهای پر انرژی، رویدادهای مثبت بیشتری را جذب میکنیم ؟

چرا در بسیاری از اوقات به محض فکر کردن به یک فرد، خبری از او میرسد یا او را میبینیم ؟
افکار چیزی جز واکنشهایی شیمیایی نیستند که در ذهن شما رخ میدهند. نحوه تفکر شما، باعث انجام واکنشهای شیمیایی مشخصی میشود که اینها خود باعث تولید گرما و لرزش و ارتعاشات میشوند. این ارتعاشات بسته به فکر شما، فرکانس مشخصی دارند و به همین علت فرکانس مشابه خود را جذب زندگی شما خواهند کرد.

بیشتر بخوانید جذب عشق ایده آل با استفاده از قانون جذب، آیا حقیقت دارد ؟

170. چطور سرعت گذر زمان را تغییر دهید ؟


عجیب است که چگونه در بعضی اوقات زمان آنقدر سریع می‌گذرد که دوست دارید گذر آن را سریعتر کنید و در بعضی اوقات دیگر نیز همه چیز گویا آنقدر آهسته است که هرچه سریع‌تر می‌خواهید تمام شود.

تحقیقات نشان می‌دهد احساسات و درک ما از جهان اطراف می‌تواند سرعت گذر زمان را برای ما تغییر دهد. اما از این نکته در زندگی خود، چه استفاده‌ای می‌توانید ببرید ؟ اینکه بتوانید سرعت گذر زمان در زندگی خود را تغییر دهید چه سودی دارد ؟!

احتمالا پاسخ را خود یافته اید…زمان بر اساس ساعت مچی تان، همواره به یک سرعت معین سپری میشود، و در برخی اوقات، این سرعت اصلا مطابق میل شما نیست. زیرا یا وقت کم دارید یا وقت اضافی آورده اید. نظرتان درمورد تغییر سرعت زمان چیست ؟! با ادامه مقاله همراه شوید تا به گونه ای زندگی کنید که لایق یک قدرت نامحدودیست…

بیشتر بخوانید چطور سرعت گذر زمان را تغییر دهید ؟

171. چطور با استفاده از قانون جذب، موفقیت و افراد موفق را جذب زندگی خود کنید ؟


قانون جذب یکی از قوانین بسیار کاربردی و پرطرفدار در جهان آفرینش است که البته عده اندکی طرز کار دقیق آنرا میدانند. در این مقاله، شما یاد خواهید گرفت که چطور افراد موفق را جذب زندگی خود کنید.  بیشتر بخوانید چطور با استفاده از قانون جذب، موفقیت و افراد موفق را جذب زندگی خود کنید ؟

172. چرا باورهایتان برای شما رخ خواهند داد ؟ آیا پیش بینی های فالگیر واقعا اتفاق خواهند افتاد ؟


آیا تاکنون به قدرت باور کردن توجه کرده اید ؟

آیا تابحال دقت کرده اید چطور هر آنچه که باورش دارید برای شما رخ میدهد ؟

یکی از قابلیت های مخفی ذهن شما این است که هر آنچه که به آن عمیقا باور داشته باشید را به حقیقت تبدیل خواهد کرد. اما باورها چگونه واقعیت و حقیقت زندگی شما را تحت تاثیر قرار میدهند ؟

بیشتر بخوانید چرا باورهایتان برای شما رخ خواهند داد ؟ آیا پیش بینی های فالگیر واقعا اتفاق خواهند افتاد ؟

173. آیا سنگها برای پای لنگ هستند ؟! چرا وقتی به مشکل برمیخورید ، مشکلات جدید هم جذب شما میشوند ؟


مردی در شهری زندگی میکرد و در شهر خود ، یکی از بهترینهای تجارت بود و کمپانی معروفی داشت.روزی ، یکی از دوستانش گفت : ” فکر میکنم طرز مدیریت تو آنقدر هم خوب نیست”

تجارت او عملکرد خارق العاده ایی داشت اما دوباره ، روزی دیگر ، یکی از دوستانش به او گفت : ” فکر میکنم سبک مدیریت تو چندان خوب نیست و به ارتقا نیاز دارد”.

او دوباره از این انتقاد صرفنظر کرد زیرا بخاطر موفقیتهایش کاملا پر انرژی و شاد بود ، تا اینکه دوباره دوست دیگری ، چند ماه بعد این حرف را به او زد و او دوباره از این حرف نیز صرفنظر کرد زیرا بخاطر موفقیت های پیاپی حس خارق العاده ایی داشت.

چندسال بعد ، تجارت او دچار مشکل شد و به مشکل برخورد ، در این بازه زمانی ، او همه ی انتقادهایی که از دوستانش دریافت کرده بود را به یاد آورد و فکر کرد که احتمالا همه ی آنها درست بوده اند.همه چیز کم کم خراب شد و گویی از آسمان بر سرش مشکلات نازل میشد.

خوشبختانه قبل از اینکه بخواهد بخاطر حرفهای دوستانش تغییری در مدیریت ایجاد کند ، شرکت او دوباره بسیار موفق شد و در این مرحله ، دوباره همه ی انتقادهای دوستانش را از یاد برد.

چه اتفاقی افتاد ؟! چرا او فقط وقتی انتقادهای دوستانش را به یاد آورد که در مشکل بود و بمحض اینکه موفق میشد ، آنها را از یاد میبرد ؟

بیشتر بخوانید آیا سنگها برای پای لنگ هستند ؟! چرا وقتی به مشکل برمیخورید ، مشکلات جدید هم جذب شما میشوند ؟

174. کتاب جدید قدرت نامحدود ! چطور از قانون جذب برای رسیدن به هرچیزی که میخواهید استفاده کنید ؟


و بالاخره کتاب قانون جذب قدرت نامحدود ! با توجه به حجم زیاد درخواستها ، بر آن شدیم که این محصول را هرچه سریعتر با تلاشهای شبانه روزی آماده کرده و به دست شما برسانیم ! بیشتر بخوانید کتاب جدید قدرت نامحدود ! چطور از قانون جذب برای رسیدن به هرچیزی که میخواهید استفاده کنید ؟

175. قدرت کلمات را دست کم نگیرید، آنها میتوانند ساختار مولکولها را تغییر دهند


اگر اولین باری است که این تصاویر را میبینید، احتمالا نتوانسته باشید حدس بزنید که آن ها تصاویر مولکولهای آبی هستند که هر روز می نوشیم. این چهار تصویر ساختار مولکولی چهار نمونه آب که در معرض اثرات خارجی فرار گرفته اند، را نشان می دهد. دانشمند باهوش، دکتر Emoto بعضی تست ها را بر روی نمونه ها انجام داد و نتایج ، نشان دهنده ی ساختارهای مولکولی متفاوتی بود که در تصویر مشاهده میکنید.در ادامه مطلب همراه باشید !

بیشتر بخوانید قدرت کلمات را دست کم نگیرید، آنها میتوانند ساختار مولکولها را تغییر دهند

177. مقدمه ايي بر تله پاتي ذهني، آيا تله پاتي حقيقت دارد ؟


آيا تابحال شده است كه به كسي فكر كنيد و به يكباره خبري از او به شما برسد و يا با شما تماس بگيرد ؟ آيا تابحال شده است كه حس نگراني نسبت به يك نفر را تجربه كنيد و پس از چند دقيقه، خبر تصادف او را بشنويد ؟ آيا تا بحال شده است درباره دوستي قديمي فكر كنيد و به يكباره اورا در مسير خود ببينيد ؟ علت اين پديده ها چيست ؟ بله ما اسم اين پديده را تلپاتي ميگذاريم.

بیشتر بخوانید مقدمه ايي بر تله پاتي ذهني، آيا تله پاتي حقيقت دارد ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی