به جهنم خوش آمدید، تنها چاکرای انرژی که بسته بودن آن جهنمی سوزان را در زندگی و پس از مرگ برای شما میسازد

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 31 ثانیه

این مقاله یک هشدار فوری به عزیزانی است که در تست وضعیت چاکراهای انرژی قدرت نامحدود شرکت کرده و نتایجشان عددی پایین را نشان میدهد(زیر 50 درصد را پایین فرض کنید).

بسته بودن چاکرای انرژی یک(ریشه) همان جهنم واقعی است

بالانس نبودن هر کدام از چاکراهای انرژی می‌تواند از اینکه زندگی را در همه ابعاد و به بهترین و غنی ترین شکل تجربه کنید، جلوگیری کند و زندگی شما را در زمینه هایی، راکد کند. اما در این میان، چاکرایی وجود دارد که بهم خوردن بالانس آن و کم بودن نمره اش، جهنمی وحشتناک را برای شما و اطرافیانتان، در زندگی ایجاد می‌کند. بسته بودن چاکرای شماره یک شما یا همان چاکرای ریشه(Root)، آنقدر موضوع مشکل سازی است که هرچقدر هم که روی آن تاکید شود، کم است. اگر شما نیز تست چاکراها را داده اید و چاکرای شماره 1 شما زیر 50 درصد بوده است، قبل از رسیدگی به هرچاکرای دیگر، با اولویت بسیار بالایی، چاکرای شماره 1 خود را رشد و آنرا باز کنید.(فایل صوتی از جهنم تا بهشت)

اما وقتی چاکرای انرژی 1 شما بسته است چه وضعیتی را تجربه میکنید ؟ بگذارید برای لحظاتی، جهان را از سطح انرژی یک فرد با چاکرای 1 بسته، ببینیم و بشنویم :

” لامصب پول در نمیاد. زندگی سخت شده. آدم از آینده خودش مطمئن نیست. ملت دزد و کلاهبردار شدن. همه سود خودشونو میخوان. حرفاشو باور نکن میخواد گولت بزنه و دروغ میگه. اگه رابطه عشقیم خراب بشه چیکار کنم ؟ بعد از مرگ چی میشه شب اول قبر چه بلایی سر آدم میاد تنهایی ؟ باید تا قبل از 40 سالگی زندگیمو به جایی برسونم وگرنه بعد از اون دیگه آدم هیچی نمیشه. باید سریعتر خودمو بیمه کنم. هرچقدر کار میکنم بازم پول در نمیاد. حس ثبات توی زندگیم نیست. استرس دارم. آزمون رو بیفتم چی میشه بدبخت میشم ! به شدت نگرانم، انرژی ندارم دستهام سرد میشه، خدا داره مجازاتم میکنه، هر شب دارم کابوس میبینم، من شانس ندارم، نکن بابا ترسناکه این کارا، آروم بگو بقیه میشنون زشته آبرومون میره، اون یارو دیدی چطور زل زده بود بهم ؟ اونیکی یارو دیروز داشت تعقیبم میکرد، همسایمون دیدی تا ما رد میشیم نگاه میکنه ؟ همه به من زل میزنن یه حس بدی داره، به نظرت مردم در مورد من چی میگن ؟ فلانکس اون حرف رو پشت سرم زده خیلی ناراحتم، خیلی عصبانی ام ببینمش یه گوشمالی حسابی میدم(عصبانیت از روی حس ترس و عجز نه از روی قدرت)، یه هفته باهاش قهر کنم حساب کار دستش میاد، زشته اونطوری عروسی کنیم چون این رسم کشور ماست مردم چی میگن ؟ اینطوری عروسی رو برگزار کنیم بقیه پشت سرمون چی میگن ؟! با این لباس برم قرار کاری، یارو میگه پول برای خرید لباس نداره و… “

همانطور که میبینید، بصورت خلاصه، افرادی که در این چاکرا مشکل دارند، در ترسها و نگرانیهای خود غرق هستند و حس ثبات در زندگی ندارند. همین مساله باعث میشود که به تمام جهان بیرون بد بین شوند و حس کنند مردم در حال خوردن حق آنها هستند یا همه کلاهبردار و دزد اند و میخواهند به او ضربه بزنند.شما میتوانید با دادن تست چاکراها، تحلیل اختصاصی خود را نیز تهیه کرده و وضعیت این چاکرای خود را که سازنده جهنم حقیقی در تمام آینده شما و اطرافیانتان است، ارتقا دهید.(تست وضعیت چاکراها و رشد فردی قدرت نامحدود)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع