1. بررسی ترس از اعتماد به مردم و نکاتی مهم درباره آن


افراد زیادی هستند که بر اساس تجارب گذشته خود، به شدت از اعتماد به دیگران میترسند بطوریکه این ترس، ارتباطات جدید آنها را نیز کاملا تخریب میکند. این مقاله نکاتی مهم را درباره این موضوع بیان میکند.

بیشتر بخوانید بررسی ترس از اعتماد به مردم و نکاتی مهم درباره آن

2. چرا برخی اوقات خوشبین و برخی اوقات بدبین میشوید ؟


شاید تجربه این را داشته باشید که در روزها یا لحظاتی، کاملا بدبین و در زمانهای دیگری خوشبین و مثبت نگر شوید. اما ریشه این بدبینی ها یا خوشبینی ها چیست ؟ آیا وقتی به جهان بیرون بدبین میشوید، واقعا جهان بیرون هم حقیقتا تیره است؟! یا چیزی درونی از نگاه شما پنهان مانده است ؟!!

بیشتر بخوانید چرا برخی اوقات خوشبین و برخی اوقات بدبین میشوید ؟

3. چتر هایی که در هوای صاف و بدون اینکه آگاه باشید به دست میگیرید، عامل اصلی بارانهایی است که در زندگی خود تجربه میکنید…


بخش بزرگی از زندگی شما بدون اینکه به آن آگاه باشید، توسط پیش انگاره ها و پیش فرضهایی که قبل از مواجهه با رویدادهای زندگی خود، نسبت به آنها دارید رقم میخورد. کسی که در هوای صاف هیچی نشده چتر به دست میگیرد، باید منتظر باران هم باشد…

بیشتر بخوانید چتر هایی که در هوای صاف و بدون اینکه آگاه باشید به دست میگیرید، عامل اصلی بارانهایی است که در زندگی خود تجربه میکنید…

4. به جهنم خوش آمدید، تنها چاکرای انرژی که بسته بودن آن جهنمی سوزان را در زندگی و پس از مرگ برای شما میسازد


این مقاله یک هشدار فوری به عزیزانی است که در تست وضعیت چاکراهای انرژی قدرت نامحدود شرکت کرده و نتایجشان عددی پایین را نشان میدهد(زیر 50 درصد را پایین فرض کنید).

بیشتر بخوانید به جهنم خوش آمدید، تنها چاکرای انرژی که بسته بودن آن جهنمی سوزان را در زندگی و پس از مرگ برای شما میسازد

5. راهنمای صمیمانه و جامع تبدیل شدن به موجودی دوست داشتنی و همیشه آرام به سبک قدرت نامحدود !


یکی از عزیزان، از استرس بسیار بالای خود حرف زدند و به همین علت، تصمیم بر آن شد که در این مقاله، یک راهنمای گام به گام برای رسیدن به اوج آرامش و جهش یکباره و تحولی ملموس، برای همه قدرت نامحدودیها که در قلب من هستند نوشته شود.

بیشتر بخوانید راهنمای صمیمانه و جامع تبدیل شدن به موجودی دوست داشتنی و همیشه آرام به سبک قدرت نامحدود !

6. 7 گام برای اینکه سطح استرس خود حین کار را کاهش دهید


آیا تابحال شده است با اینکه با حس خوب سر کار رفته اید، به یکباره همه چیز خراب شده و استرس بگیرید ؟ مطمئنا این وضعیت را تجربه کرده اید. ده دقیقه استرس میتواند تمام روز شما را تحت تاثیر قرار دهد.

بصورت خلاصه، وقتی باری فراتر از توان ذهن خود را به دوش کشیده و سعی در حل آن داشته باشید، دچار استرس خواهید شد. اما چطور میتوانید این استرس را کاهش دهید ؟

بیشتر بخوانید 7 گام برای اینکه سطح استرس خود حین کار را کاهش دهید

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی