راهنمای صمیمانه و جامع تبدیل شدن به موجودی دوست داشتنی و همیشه آرام به سبک قدرت نامحدود !

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 5 ثانیه

یکی از عزیزان، از استرس بسیار بالای خود حرف زدند و به همین علت، تصمیم بر آن شد که در این مقاله، یک راهنمای گام به گام برای رسیدن به اوج آرامش و جهش یکباره و تحولی ملموس، برای همه قدرت نامحدودیها که در قلب من هستند نوشته شود.

راهنمای گام به گام رسیدن به اوج آرامش

اول از همه تست رایگان وضعیت چاکراهای قدرت نامحدود را بدهید تا درصدهای مربوط به ۷ چاکرای خود را بدست آورید. کسانیکه تمایل داشتند میتوانند نقد و تحلیل جامع و اختصاصی خود را که بر اساس نتایجشان تولید میشود دریافت کنند و تحلیل جامعی را دریافت نمایند. دقت کنید که این مرحله الزامی نیست و برای شناخت بیشتر خودتان است و با نتایج رایگان هم میتوانید ادامه این مقاله را دنبال کنید.

برای اینکه جهش بزرگ درونی را در خود ایجاد کنید و آرامش بی قید و شرط را تجربه کنید، ۶ چاکرای اول هستند که اهمیت بالایی دارند. هدف شما باید این باشد که در هر ۶ چاکرا، درصد خود را به صد نزدیک تر کنید. حتی اگر به ۷۰ برسانید نیز زندگی برای شما بسیار لذت بخش خواهد شد ! حال بر اساس نتایج خود که از تست رایگان بدست آوردید، اگر درصد شما در یکی از چاکراها، زیر ۵۰ است فعلا میتوانید آنرا “درصد پایین” برچسب بزنید. سپس به راهنماهای صمیمانه و کوتاه زیر توجه کنید !

  1. چاکرای ریشه شما پایین است ؟ روی شجاعتت کار کن.روی نگرانیهای عمدت کار کن ! از اینکه با مغز بپری توی استخر بزرگترین ترسها و مشکلاتت نترس ! اتفاقا باید یکم از این کارا کنی که ترسات بریزه !  به جهان یکم بدبین شدی که علت اصلیش اینه که حس امنیتت از درون کم شده و حس میکنی جهان بیرون یا سایر آدمها تورو در خطر قرار دادن. ممکنه خطر توی جهان بیرون باشه اما تو قوی هستی و هیچ چیز خارجی نمیتونه اثر بزرگی توی زندگیت بذاره.
  2. چاکرای ساکرال شما پایین است ؟ بابا یکم به اشتیاق هات برس ! از زندگی لذت ببر و قدردان اینهمه حس خوبی که میتونی تجربه کنی باش ! اگه توی مسائل جنسی یا چیزهای دیگه حس گناه میکنی یا لذت بردن رو بد میدونی، یه کم دربارش فکر کن. همه ما به شکل شگفت انگیزی خلق شدیم و در این لحظه هستیم و این امکان  داده شده که در کنار هم از نعمتها لذت ببریم و استفاده کنیم. تو لایق و کاملا مجاز به لذت بردن از زندگیت هستی.
  3. چاکرای سولار شما پایین است ؟ رو اعتماد به نفست کار کن و یکم پر رو تر شو و من ات رو قوی تر کن و به خودت اعتماد داشته باش ! اینقدر به حرف مردم حساس نشو چون کسی نمیتونه آسیبی بهت بزنه.
  4. چاکرای عشق شما پایین است ؟ باورهای منفی که درباره عشق داری رو تغییر بده چون احتمالا از تجارب بد یا نگاه منفی که از جامعه گرفتی یا تو گذشتت تجربه کردی بر میگرده. به اطرافیانت بیشتر عشق بورز. عشقی که دنبالش هستی در جهان هست فقط کافیه نگرشتو عوض کنی.
  5. چاکرای گلوی شما پایین است ؟ یادبگیر هرچیزی از احساسات و افکارتو با جهان به اشتراک بذاری. ما غریبه نیستیم، همه یه وجود واحدیم که به شکلهای مختلف، خودشو تو جهان به نمایش گذاشته. حرفاتو بزن. از نگرشهایی مثل اینکه اینو نباید گفت چون زشته و غیره، فاصله بگیر. وقتی حرفاتو نزنی، مشکلات زیادی پیدا میکنی و یهویی منفجر میشه احساساتت و اونموقع خیلی بدتره. ارتباطاتت رو قویتر کن و مهارتهای ارتباطی رو یادبگیر.
  6. چاکرای چشم سوم شما پایین است ؟ یکم هوشیار تر باش. هرکاری که در هر لحظه داری انجام میدی، بهش هوشیار باش و ناظر اش باش و غرق اش نشو. اگه داری مثلا خودتو تخریب میکنی، خوب هوشیار باش که آیا این تخریب کردن سودی داره !؟ اگه داری سر کسی داد میزنی بهش هوشیار باش. هرکاری میکنی هوشیارانه بکن. خواهی دید که هوشیاری هرچیزی رو جهت میده و حقیقت رو برات روشن میکنه. مدیتیشن رو هم فراموش نکن. به این چاکرا خیلی توجه کن چون هرچیز دیگه ای رو بالانس میکنه.

این هم از راهنمای صمیمانه رسیدن به آرامش مطلق به سبک قدرت نامحدود ! اگر نکات بالا را دنبال کنید و مطالعات خود را باز هم درباره هرکدام از چاکراهای خود افزایش دهید، به زودی و تقریبا در اکثر اوقات روز، در آرامش مطلق و بی قید و شرط خواهید بود و راه را برای رشدهای غیر قابل تصور، باز خواهید نمود.

عشق بی پایان و بهترین آرزوها برای شما قدرت نامحدودیهای عزیز 💜صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%