چطور برای رسیدن به هدفی مشخص، از ضمیر ناخودآگاه الهام دریافت کنید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 49 ثانیه

برخی اوقات هدف مشخصی در ذهن شماست اما راه رسیدن به آنرا نمیدانید و دقیقا آگاه نیستنید که چه گامهایی برای رسیدن به آن، باید برداشته شود. در اینصورت میتوانید از ضمیر ناخودآگاه خود، الهامات، ایده های خلاقانه و مسیر را دریافت کنید.

اما چگونه ؟

تصویر ذهنی خود را روی واقعیت موازی مقصد، قفل کنید

وقتی همه تمرکز و توجه خود را روی مقصدی که قرار است به آن برسید متمرکز کنید، و بتوانید در ذهن خود تصویر بسیار واضح و پر احساسی را(که همه احساسات شما در آن دخیل هستند)، ایجاد کنید، اندک اندک واقعیت موازی مقصد، شما را بصورت اتوماتیک درون خود کشیده و باعث میشود به شکل ناخودآگاه، گامهایی بردارید که در جهت رسیدن به آن واقعیت مقصد است.

دقت داشته باشید که شما باید کاملا حس کنید درون مقصد هستید و نشانه انجام صحیح این کار، تولید احساسات فوق العاده درونی است. ساخت یک تصویر ذهنی قوی، یک تمرین ساده روزمره نیست. بلکه بی نقص ترین روش استفاده از همه ابعاد فیزیکی و متافیزیکی وجود شما برای رسیدن به چیزی است که مد نظر دارید.

یک تصویر ذهنی قوی ایجاد کنید و در اکثر اوقات، کاملا روی آن متمرکز باشید. با اینکار الهامات ضمیر ناخودآگاه را، از جانب واقعیت موازی مقصد(یعنی چیزی که میخواهید برسید) دریافت خواهید کرد. این داده های دریافتی، به نوعی یک Remote View هستند و از ماتریس داده های جهان آفرینش می آیند.

برای اطلاع دقیقتر از اینکه چطور میتوانید امواج فکری قدرتمند و ارتعاشات مثبت قوی در جهان ایجاد کرده و با استفاده از افکار خود، تغییرات حقیقی(در جهان فیزیکی، در ذهن دیگران و…) ایجاد کنید، میتوانید به مقاله اختصاصی “Remote Influence” مراجعه کنید. همچنین مقاله اختصاصی “افزایش ادراکات فراحسی” به شما آموزش میدهد که چگونه حس ششم یا ادراکات فراحسی خود را گسترش دهید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع